Keresés

Részletes keresés

-z-a-p-k-o-r-t-e- Creative Commons License 2006.11.23 0 0 501

Bah, nem tudod te mi a jó. Nézdd csak, milyen szép szennyvíztelepek vannak itt. Különösen ez a kép jellemző a dolog hangulatára. Szerintem ez kurva idegnyugtató kis munkahely.

 

Előzmény: tatrafan (499)
-z-a-p-k-o-r-t-e- Creative Commons License 2006.11.23 0 0 500
Vagy wc-pucoló Irakban. Ott legalább napsütés és pálmafák vannak. És ha egy csöpp cseresznyém van, jól lecsapják a fejemet, és nem fog tovább főni, hogy mit is kezdjek magammal.
Előzmény: keepitretro (498)
tatrafan Creative Commons License 2006.11.23 0 0 499
Akkor irány a fekália, az rendbetesz! : ) Figyu, vegyél egy Tatra szippantóskocsit, megyek hozzád sofőrnek! Ahogy a szomszédnéni szokta volt mondani (isten nyugosztalja szegényt, akkora lett a mája, hogy azt hittük teherbe esett) -Le van szarva még a szar is! : )
Előzmény: -z-a-p-k-o-r-t-e- (497)
keepitretro Creative Commons License 2006.11.23 0 0 498
zápkörte: kommunista kispolgár. Skizofrén leszel hamarosan :-DDDDDDDDDD
Előzmény: -z-a-p-k-o-r-t-e- (497)
-z-a-p-k-o-r-t-e- Creative Commons License 2006.11.23 0 0 497
Ne húzd fel az orrod... oké, köszi, rendesek vagytok, de kurvára eltértünk a témától: hogy én jelen lelki állapotomban egy havi fixes szennyvíz vagy szeméttelepi állásban lelek kedvemet. Az ügyeskedés mega  seft nem érdekel, torkig vagyok vele, nyugtot akarok, kispolgári életet, szakmai előmenetelt, nem pedig a bolhapiacon kibelezett számítógépekkel nepperkedni hétvégenként! Ez egy hülyeség! Három éve ilyen szarságokból tengődöm, eleinte még valamennyire szórakoztatott, de most már kavarog a gyomrom, ha csak rágondolok.
Előzmény: Törölt nick (494)
-z-a-p-k-o-r-t-e- Creative Commons License 2006.11.23 0 0 496
PONTOSAN mire gondolsz abból a hosszú cikkből?
Előzmény: tatrafan (492)
-z-a-p-k-o-r-t-e- Creative Commons License 2006.11.23 0 0 495

Rossz emlék.

És előbb-utóbb kelleni fog másra a tárhely is.

Előzmény: keepitretro (490)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.23 0 0 494

bazmeg, itt brainstormingot tartunk neked, hogy olyant csinálnál, amiben kedvedet leled meg még esetleg pénzt is kereshetsz vele, erre meg eldobod, mert bele kéne fektetni teljes háromezer forintot.

ezért tartasz itt.

Előzmény: -z-a-p-k-o-r-t-e- (488)
keepitretro Creative Commons License 2006.11.23 0 0 493
záp: "A német meg amerikai pénzeszsákok meg csináltassanak kompjuterházat a helyi lakatossal."
A német meg az amerikai lakatosszakszervezet meg internacionalista együttérzésből támogassa a eastblock ifjúkommunista munkanélülieket!?
Te figyu, ezek az idők már elmúltak :-DDDDD
Előzmény: -z-a-p-k-o-r-t-e- (488)
tatrafan Creative Commons License 2006.11.23 0 0 492
zabkörte: mégegyszer a figyelmedbe ajánlom az előzményt! Ha már az ignorálásod lehetséges okait kerested.
Előzmény: tatrafan (467)
motorkami Creative Commons License 2006.11.23 0 0 491
Bankszámla kell hozzá, nem bankkártya.
Előzmény: -z-a-p-k-o-r-t-e- (488)
keepitretro Creative Commons License 2006.11.23 0 0 490
záp: miértelme letörölni?
Előzmény: -z-a-p-k-o-r-t-e- (489)
-z-a-p-k-o-r-t-e- Creative Commons License 2006.11.23 0 0 489

Akkor mentsd le, mielőtt végleg letörlöm: www.vttoth.com/~gandrassy/index.old

Előzmény: keepitretro (486)
-z-a-p-k-o-r-t-e- Creative Commons License 2006.11.23 0 0 488

Annyiba, hogy a regisztráció akkor él, ha egy hagyományos postai úton kiküldött levelükben lévő kódot beírsz. Na most amikor először zártak ki, akkor még meg tudtam adni anyám víkendtelkének a címét (igaz, a szomszédok magukból kikelve telefonáltak, hogy levelet hozott a posta, és hisztérikusan követelték, hogy azonnal menjek ki érte, hiába mondtam, hogy tudom mi áll a levélben, tegyék csak be a levelesládába, nem sürgős, majd ha arra járok, magamhoz veszem), de most már nincs kedvem ezzel tovább faszolni. Egyébként is, ahhoz, hogy aukciót tudjak indítani, ahhoz először is bankkártyát kell csináltatnom 3000 Ft-ért... na nem, nincs énnekem kedvem ehhez a hülyeséghez, én rendes állást akarok a szakmámban, és majd hobbiból bütykölgetek. A német meg amerikai pénzeszsákok meg csináltassanak kompjuterházat a helyi lakatossal.

(Tényleg, mondjuk a tervrajzokat árulni az már egy fokkal járhatóbb lenne.)

Előzmény: Törölt nick (484)
tatrafan Creative Commons License 2006.11.23 0 0 487
Azért kerestem vissza. Emlékeztem, hogy anno olvastam vmi tanulságosat e témában.
Előzmény: motorkami (482)
keepitretro Creative Commons License 2006.11.23 0 0 486
motorkami: az volt. szerintem jó volt.
Előzmény: motorkami (485)
motorkami Creative Commons License 2006.11.23 0 0 485
Melyik az az oldal? Mert a www.aranykezu.hu nem működik.
Előzmény: keepitretro (481)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.23 0 0 484
mennyibe tart regelni egy másikat?
Előzmény: -z-a-p-k-o-r-t-e- (483)
-z-a-p-k-o-r-t-e- Creative Commons License 2006.11.23 0 0 483
Van egy kis gond: kizártak az ebayról. Egészen pontosan nem is értem, miért, hónapokig békénhagytak, vásároltam is két-három terméket, aztán egyszerre csak jött egy levél, hogy nem adtam meg a bankkártyaszámom. Erre visszaírtam az ügyfélszolgálatnak, hogy tudom, mert nincs is bankkártyám, de viszont eladni sem akarok, venni meg úgy tudom ingyenes, szóval nem értem, miért fontos ez nekik. Erre kizártak. Hülyék ezek
Előzmény: Törölt nick (479)
motorkami Creative Commons License 2006.11.23 0 0 482
Ez jó.
Előzmény: tatrafan (467)
keepitretro Creative Commons License 2006.11.23 0 0 481
záp: ha már egy napi 1000 átogatós oldalt összehoztál akkor tudsz valamit. Nem azt kellett volna rajta hirdetni aminek az ára miatt elrohannak. Olyat találj ki amit el is lehet adni és azt tedd fel a napi 1000 látogatós oldaladra. ....és internacionálisba gondolkodj ne magyarba.
Előzmény: -z-a-p-k-o-r-t-e- (478)
-z-a-p-k-o-r-t-e- Creative Commons License 2006.11.23 0 0 480

Nem sokat, az biztos. Három nap munkát, plusz az utánjárást, amíg mindent beszerzek hozzá, ami kell, plusz a bekerülési költségeket.

Bár végülis az enyimet meghirdetném, próbából, aztán ha nagy a tolongás, egy haverom leüti egy csillagászati proxy biddel, és akkor megmarad. EZ nem kerülne semmibe.

Előzmény: keepitretro (476)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.23 0 0 479

figy, egy próbát megér:

dobd fel az ebayre a jelenlegi gépedet tíznapos licitre, egy eurós indulóval.

sokat nem veszthetsz.

ha nem érik el az elvárt árat, marad nálad a gép.

az általad meghatározott árat el lehet rejteni.

Előzmény: -z-a-p-k-o-r-t-e- (474)
-z-a-p-k-o-r-t-e- Creative Commons License 2006.11.23 0 0 478
A jó kis weboldal reklámértékét meg már ismerem: napi ezer látogató, heti egy ügyfél, az is elrohan az árajánlat hallatán. Mit gondolsz, miér számoltam föl az aranykezüt?
Előzmény: -z-a-p-k-o-r-t-e- (477)
-z-a-p-k-o-r-t-e- Creative Commons License 2006.11.23 0 0 477
Én ezt a darabot több mint egy év céltudatos kereséssel tudtam beszerezni, és 8e Ft-mben volt. A kilencvenes évek elején dobták ki ezeket, ma már gyűjtők ölik egymást az ilyesmiért. Egy authentikus XT-t is lámpással kell ma már keresni, nemhogy ilyen rendszerváltás előtti ősszörnyeket!
Előzmény: keepitretro (468)
keepitretro Creative Commons License 2006.11.23 0 0 476
zápkörte: egyet megcsinálsz ha nem tudod eladni megmarad magadnak. Mit veszthetsz vele?
Előzmény: -z-a-p-k-o-r-t-e- (474)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.23 0 0 475
nem a magyar postát kell preferálni, vagy kijársz szlovákiába postázni hetente egyszer.
Előzmény: -z-a-p-k-o-r-t-e- (470)
-z-a-p-k-o-r-t-e- Creative Commons License 2006.11.23 0 0 474
Nekem azt mondták vállalkozástan órán, hogy először föl kell mérni az igényeket, és csak azután kell beruházni. És még akkor sem garantált semmi, lásd az én májusi vetítésemet, amire mindenki el akart jönni, de végül mindenkinek fontosabb dolga lett.
Előzmény: keepitretro (472)
-z-a-p-k-o-r-t-e- Creative Commons License 2006.11.23 0 0 473

Értem én, hogy hogy gondoltad, de továbbgondoltam a dolgot, és oda jutottam, hogy a beépített monitor a szűk keresztmetszet, mert ahány féle képcső, annyi féle előlap kell.

Ezt egyébként csak képcsővel lehet és kell is megvalósítani, mert ez így authentikus. LCD-vel retró kompjutert csinálni az kb. olyan, mint egy replikába belefaragni a suzuki swift műszerfalát. Lehet, de minek.

Előzmény: Yogi (463)
keepitretro Creative Commons License 2006.11.23 0 0 472
záp: nem kell a posta költségen kiakadni. Meg kell csinálni és megpróbálni eladni.
Előzmény: -z-a-p-k-o-r-t-e- (470)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!