Keresés

Részletes keresés

xrami Creative Commons License 2024.02.11 0 0 23448

Az a legszebb, hogy totálisan érthetetlen, mi szükség volt erre az egészre.
Focinyelven: Öngól.

Előzmény: henngergely (23446)
xrami Creative Commons License 2024.02.11 0 0 23447

Él hát. Rohadékoknak mindent lehet. De az a fasz "álamfő" egy piszlicsáré szarral bukott be amivel kb senkinek se ártott, míg ezek egy országot telibetapostak. Mindenkit. Hazudtak éjjel, hazudtak nappal és közben folyamatosan csaltak, szétlopták ezt a kurva országot. A TI PÉNZETEKET IS. Az utóbbi évek főbűneként tartott pedobuzizásosdival totálisan szembe volt mindez. Hány ilyet csináltak még? Hány rohadékot loptak ki ezzel a módszerrel a bűntetlenségbe mindenki tudta nélkül? Vicces, hogy Budaházit most mindenki leszarja, az tiszta sor, érthető miért csinálták, mert még külön meg is indokolgatta a néni, pedig nem volt rá köteles, de ezt?
KI VOLT AZ AKI ERRE UTASÍTOTTA a két díszpicsát? Ez a két rövideszű magától biztosan nem csinálta volna meg. Ez nem egy véletlenül aláírt akármi. 3× kellett legalább látniuk. De ha még véletlenül is írták alá, na akkor meg azért kellett takarodniuk. Nincs kegyelem.

Ki-mi van a háttérben? Nato alá nem írása miatt? Lézer a kastélylopás nem aláírása miatt? Valaki más?

 

És ott van még a szintén kiesett takarítónénis sztori is. A takinéni vagy titkosszolgálatos lehetett, vagy valami politikai maffiás megbízottja. Az lehetett a feladata, hogy nyitogasson, fotózzon, kutasson, adatgyűjtsön. Célzottan. Elítélték, és ki is lopták valszeg a "munkaszerződés"ben megállapodottak szerint. Ezt se nagyon hangoztatják hogyan derült ki. Hány ilyen van még? KI A TÖBBI AKIT KILOPTAK egy évvel ezelőtt? Pápalátogatás bammeg... Jó vicc. Budaházi volt a Barabás. :)

Előzmény: SzeZo (23442)
henngergely Creative Commons License 2024.02.11 0 0 23446
Előzmény: nscatto1 (23443)
nscatto1 Creative Commons License 2024.02.10 -14 0 23445

George R. R. Martin - Trónok Harca (Ideje lenne megírni a befejező részt...)

 

Clive Barker - Korbács. Az 1988-as kiadású borító  egy álom, akár lemezborítónak is beillene, rajta egy mondat, aminek sokat köszönhetek: "Amit elképzelünk, arról soha nem szabad lemondani." 

 

Katedrális. Ebből a Ken Follett félét valaki már írta régebben, és az is alapmű kategória, de én most egy sci-fi alapműre gondolok, amit Harrison Fawcett írói álnéven követett el Fonyódi Tibor.

 

J. R. R. Tolkien - A Gyűrűk Ura

 

Frank Herbert - Dűne

 

Rejtő Jenő összes könyve

 

R. A Salvatore Sötét elf regényfolyama

 

Lance Armstrong - Bicikli Életre-halálra

 

Regőczi István - Isten vándora

 

Joel McIver - Slayer

 

Raymond E. Feist Mágus/Midkemia világa a maga 20+ kötetével

 

Isaac Asimov - Alapítvány (és a folyományai)

 

Joseph R. Garber - Függőleges Rohanás

 

Phil Kngiht - a Nike sztori

 

Wilbur Smith egyiptomi sorozata 

 

nscatto1 Creative Commons License 2024.02.10 -13 0 23444

Él. Ádernek a visszavonulása után még egy évig a teljes őrség is járt, akik jól elfértek az 1 milliárdért felújított-nagyobbított házban. Élete végéig jár az életjáradék, a védelem - ha kéri - bizonyos előjogok. Ez az íródeák még jól is járt, hiszen innentől kötelezettségei nincsenek, csak jogai, illetve mindent megkap járadékként, ajándékként, ismeretségek, alapítványok, stb. 

Előzmény: SzeZo (23442)
nscatto1 Creative Commons License 2024.02.10 -13 0 23443

Jó ez a videó. Kár, hogy ez az Erdélyből ránk szakadt gyökér fideszes fasz nem igazán néz a dolgok után, mivel az lenne az egyik fő kérdés, hogy ki volt a kegyelmi kérvény felterjesztője? A vargajutka neve fel sem merült - oknyomozás, mi bazmeg - pedig miket károg, hogy mennyi utánajárás, meg munka. Ha utcán találkozol vele, akkor valamiért sem a narancsszemüveg, sem a narancspulcsi nincsen rajta - vajon ott már nem büszke nyalonc?

Mekkora pedofilellenes, de kaleta gábor neve miért is nem került elő?

Előzmény: henngergely (23440)
SzeZo Creative Commons License 2024.02.10 0 0 23442

Nem tudom, él-e még az a rendelkezés, hogy az egykori miniszterek és egyéb "főfők" életük végéig kiemelt gázsit kapnak. Mint a pálgizáló, vagy a hóbagoly.

SzeZo Creative Commons License 2024.02.10 0 0 23441

Lesz egy még gránitszilárdabb alaptörvényünk.

Olyat írnak bele, amire nem lenne szükség, ha a vezérség nem csak szavakban ítélné el az ilyen ocsmányságot.

Előzmény: henngergely (23440)
henngergely Creative Commons License 2024.02.10 0 0 23440

Ez mind szép és jó, de ha megáll a gyárban a termelés mert rossz alkatrészt rendeltek, azért nem az üzemvezető a felelős?

https://www.youtube.com/watch?v=n8kT3SKz2WY

Vállalja a felelősséget.

De a Főni rendet tett.

https://www.youtube.com/watch?v=fr24Swl9xY8

Előzmény: nscatto1 (23439)
nscatto1 Creative Commons License 2024.02.09 -12 0 23439

Érdekesnek tartom a ner tolla kapcsán, hogy valamiért csak az ő felelősségét szajkózzák. Nem akarom mentegetni, de elétoltak 88 papírt, ő meg aláírta, ahogyan szokta. Azonban varga judit igazságügyi miniszter felelőssége nem nagyon került elő, pedig ő javasolta azt a 88 embert, és hát neki (embereinek) meg kellett volna vizsgálnia, hogy kiket akarnak kiengedni. Ehhez képest csak a tollast támadja mindenki, pedig szerintem ő a legkevésbé bűnös ebben az ügyben. NEM ártatlan, csak a legkevésbé bűnös. 

xrami Creative Commons License 2024.02.09 0 0 23438

Az amelyikben Matula is dalra kélt és nem ölég nagy a pöcsét a levélen?

Előzmény: SzeZo (23437)
SzeZo Creative Commons License 2024.02.08 0 2 23437

Jaj nekem! Semmi köze a kerékpárhoz, talán csak annyi, hogy tekergetés közben mindenféle dallam jár fejemben - csak úgy, magától.

Most ért véget a MagyarMoziTV-n a Háry János c. film. Véletlenül találtam rá és nem tudtam szabadulni. Nem a középszerűnek tűnő történet miatt, hanem azért, mert olyan, rettentő régről ismert népdalok szólaltak meg, melyeket még általános iskolás koromban tanultam. Tanultam, ismertem, de ma már nem jutott volna eszembe, hacsak... Hacsak meg nem szólalnak a filmben.

Ahogy megszólaltak, együtt énekeltem a filmmel. Csodálatos dallamok, tiszta (érző) szövegek.

Jaj nekem!

Köszönöm királyi TV. Kivételesen, mert ez kellett nekem.

nscatto1 Creative Commons License 2024.02.08 -13 0 23436

Még valami az ostobenkóhoz. Azért kivételes ez a videoblog, mert nem mond valamit, amit el kell hinni, hanem mindig forrásmegjelöléssel dolgozik.

Előzmény: nscatto1 (23434)
henngergely Creative Commons License 2024.02.08 0 0 23435

Régebben is volt, hogy lepotyogtak az égről műszaki hiba miatt: https://en.wikipedia.org/wiki/Lauda_Air_Flight_004

Előzmény: RadiX (23433)
nscatto1 Creative Commons License 2024.02.07 -14 0 23434

Nekem csak ilyen ostobenkók jutnak.

Kettő kérdés: 

A 25 évre nem tett rá az a csodálatos "Sokféleség és inkluzivitás" program?

 

Te félelem nélkül használnál repülőt, vagy bármilyen terméket, ami összetettebb egy labdánál, ha értelmi fogyatékos készíti, ellenőrzi a biztonsági protokollt, illetve aggodalom nélkül engednéd ilyet használni a szeretteidet? 

 

 

Előzmény: RadiX (23433)
RadiX Creative Commons License 2024.02.07 0 1 23433

Ha ostobenkó bloggereket hallgatsz, nem csoda, ha te is ostobaságokat beszélsz. A Boeing gyártási minőségét nem a woke tette tönkre, hanem a McDonnel-Douglas felvásárlásával (1997) házon belülre került fillérbaszó MBA menedzsment kultúra rothasztotta el belülről 25 év alatt.

Előzmény: nscatto1 (23432)
nscatto1 Creative Commons License 2024.02.06 -11 0 23432

Egy ideje hallgatom már ezt az adást, de itt most konkrétan elhangzik a nyugati woke "kultúra" önpusztítása a Boeing kapcsán:

 

https://www.youtube.com/watch?v=bSJTvT4uEWs&ab_channel=ATVMagyarorsz%C3%A1g

 

A repülőt gyártók között fogyatékosok és korlátozottsággal élők vannak. Értelmi fogyatékosok ellenőrzik a biztonsági protokollokat, a "Sokféleség és inkluzivitás program" miatt. Mi a faszt lehet erre mondani?

nscatto1 Creative Commons License 2024.02.06 -10 0 23431

Tegnap este 21-21:30 között sajnálkoztam emiatt. Egy élősködővel kevesebb. Vitte a familit is? 

Előzmény: SzeZo (23428)
xrami Creative Commons License 2024.02.06 0 0 23430

Ez tuti valami kiadatással nem rendelkező helyre párolgott.

Előzmény: SzeZo (23428)
SzeZo Creative Commons License 2024.02.06 0 0 23429

Most ez a nő szándékosan köpött fel a levegőbe és állt alá, hogy bármilyen "jöttment" alázhassa, vagy ez megint egy nerrr húzás?

SzeZo Creative Commons License 2024.02.05 0 0 23428

A "sóbertnorbi" megüzente, hogy nem tér vissza Magyarországra.

Kérnénk kéthetes nemzeti gyászt elrendelni. Nekem már nincs száraz zsebkendőm.

 

 

henngergely Creative Commons License 2024.02.05 0 0 23427
főgóré Creative Commons License 2024.02.04 0 0 23426

nem igaz, hogy mindent magyarázni kell!

tudom, hogy direkt ilyen, így kapható "újonnan".

azért is írtam , hogy állat aki kitalálta.

aztán az is lehet , hogy az élet szülte

egyszer egy kutya megtámadta és széttépte rajta a göncét

utána jött az ötlet, óó ez tök baró, piaci rés, dugjuk be gyorsan

azóta meg már milliomosként lógatja a lábát, valahol  háwáj- alsón

Előzmény: _cvisoma_ (23425)
_cvisoma_ Creative Commons License 2024.02.04 -1 0 23425

Ez direkt ilyen. Gondolom boltban is kapható így.

Kb. 30 évvel ezelőtt, megboldogult ifjúkoromban magamnak kreáltam ilyen cuccokat.

Ma már nem venném fel, de nyilván nem is vagyok már tinédzser - csak gondolatban :-)

Előzmény: főgóré (23424)
főgóré Creative Commons License 2024.02.04 0 0 23424

úgy látom elsőre nem jött át..

nem a nadrág hosszával van kritikám 

hanem  a szakadtságával, rojtosságával

lehet , hogy régimódi vagyok , de felénk, nálunk ez már bőven kuka

de ha csak kissé kopott, vagy szétfeslett , az is szanálásra kerül.

nscatto1 Creative Commons License 2024.02.03 -10 0 23423

A németeknek is kezd tele lenni a faszuk a migránsokkal, ukránokkal:

 

https://www.youtube.com/watch?v=EG_LEbQCkdU&ab_channel=HyperKritikus

xrami Creative Commons License 2024.02.03 0 0 23422

Az a munkaruhája. Üzletasszony.

Előzmény: főgóré (23420)
nscatto1 Creative Commons License 2024.02.03 -9 0 23421

Megérdemli aki fölveszi ilyenkor. Amúgy is divat pár éve a titokzokni, amit -8 fokban is okos dolog hordani, mert akkor is divatos. Egyre több olyat látok ilyen időben is, hogy rövidnadrágban lemennek a közeli boltba, vagy papucsban, zoknimentesen "leugrik" vásárolni. (Utcára papucsot amúgy is csak cigányok hordanak, nem is értem.) Újbudán még megértem, mert ott annyi ilyen rövidgatyás futó van, hogy vélhetően fűtik a kerületet, de máshol? Meg aki fut, annak legalább van némi vérkeringése meg magasabb a hőérzete (jó, az ízületek attól még szarrá mennek hamar), de hogy egy teszkós séta nem igényel meleg ruházatot ilyenkor???

Előzmény: főgóré (23420)
főgóré Creative Commons License 2024.02.03 -1 0 23420

az állat aki ezt kitalálta

 

fiatal lány a mínuszokban , ilyenben didergett

látszott rajta, majd megveszi az isten hidege... de hát a dívatért áldozni kell  baxxa meg

 

főgóré Creative Commons License 2024.02.03 -1 0 23419

attól függ

mert ha erős emelkedő van végig, kimerülsz mint a laposelem

az sem fog vigasztalni, hogy visszafelé csak gurulgatsz

Előzmény: altenberger (23418)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!