Keresés

Részletes keresés

Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.08.30 0 0 15
Kivéve, ha az adott film sehol máshol nem tekinthető meg (sajnos).
Előzmény: NGid (14)
NGid Creative Commons License 2006.08.30 0 0 14
Kb ezt is akarják, az a réteg akinek szólanak a műsoraik általában, nem igényli azt (sem), hogy vágatlan legyen a film. Értelmes ember ma Magyarországon nem tvben néz filmet.
Előzmény: adsr (13)
adsr Creative Commons License 2006.08.30 0 0 13
Egyszerűen nem szabad filmet nézni tv-n. Én már elő sem fizettem kábelre. Antennával jön 3 adó, de az is sok, amennyit tévézek.
(mondjuk nem vagyok tv fóbiás, sok egyéb jóval értelmesebb dologgal is el lehet tölteni az időt)
Moziba is csak nagyritkán járok. Nem érzem hogy társadalmi lemaradásba kerülnék, ha a haverok láttak már egy filmet és én még nem.
Majd megnézem fél-egy évvel később dvd-n, kényelmesen otthon.

Összegezve: Tőlem aztán nyugodtan felfordulhat minden kereskedelmi adó az összes dolgozójával együtt.
Bármikor bejöhet! Creative Commons License 2006.08.30 0 0 12
Nekem is van ilyen kedvencem... a TV2 szokta megjátszani... A Profi Belmondóval, francia krimi.. Belmondót végül lelövik, felszáll a helikpoter, lassú köröket tesz és úgy távolodik, közben az emberek Blemondo köré gyűlnek és szól Morricone zenéje, ez lenne a vége, a film drámai végkifejlete, ehelyett úgy szokás náluk adni, hogy elkezd felszállni a helikopter ééés annyi... egyszerűen az egész film összhatását vágják tönkre azzal, hogy nem képesek végigadni az utolsó jelenetet, hogy ezzel is a reklámblokk ideje nőhessen, 2-3 reklámnyi hosszal...
Jay-X Creative Commons License 2006.08.30 0 0 11

valamelyik tv múltkor levágott a taxi2 végéből vagy 5 percet, azt hittem rosszul látok

 

mer azon is kiakadtam, hogy szétvágják a filmeket a karikák miatt, nodehogy az egész végét levágják???

Anorek szia! Creative Commons License 2006.08.30 0 0 10
Én azt "bírom", ahogyan a reklámok miatt megvágják a filmeket.
adsr Creative Commons License 2006.08.29 0 0 8
Anno még néztem filmet tv, ma már nevetséges dolog lenne.

Mindenesetre az rtl klub szerint kb 5éve a (nem tudom hogyan írják:)FordFairlane kalandjai 70perces. Annyi volt reklámok nélkül. Vicc. Akkor leszoktam a tvről, mint filmekről.
uselessjunk Creative Commons License 2006.08.29 0 0 7
Félreértesz. A TV-ben benne volt a jelenet, a DVD-n nincs...
Előzmény: Bíborkékhóvirág (6)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.08.29 0 0 6

Én erre nem emlékszem, de az RTL Klub-túl ez is kitelik.

 

Sajnos joga is van hozzá, de miért nem tájékoztat róla?

Előzmény: uselessjunk (4)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.08.29 0 0 5

Sajnos nem is fogsz rá választ kapni a Fogyasztóvédtelen-től.

:-((

 

Engem inkább az érdekelne, hogy ezt most miért hozta a nézők tudomására?

Történt valami a háttérben?

Előzmény: halinorbi (3)
uselessjunk Creative Commons License 2006.08.29 0 0 4
Nem csak a TV-ben van így.
Még réggebben megvettem a klasszikus Kincs, ami nincs DVD-t. Előtte 1000x láttam tévében ill videókazettán, mondhatni kivülről fújtam.
Furcsa volt a DVD, mintha valami hiányzott volna róla. Sokadik megnézésre derült ki: Az EREDETI DVD-ről hiányzik egy jelenet, amikor össze-vissza ásnak a szigeten és megtalálják az előző kincskeresők sírjait.
Na, vajon ez a rész kinek ártott, hogy lemaradt???
halinorbi Creative Commons License 2006.08.29 0 0 3

ez így van. (ha csak nem tényleg két verzó létezik ebből a filmből... ugye "rendezői változat"... stb.. )

 

Egy-két éve a TV2 kapott is egy szép büntetést amiért  (asszem) a Sandokan nevü sorozatból lényegi részeket vágtak ki... (olyan szinten, hogy követhetetlen volt a történet, és többen betelefonáltak)
És nem a korhatár miatt, hanem "csak úgy"... hogy rövidebb legyen, vagy mittomén.


Én magam akkor írtam a fogyasztóvédőknek, amikor a Rémálom az Elm utcában 4. részét szerettem volna újra rávenni arra a videókazettára, amin már 10éve is volt. (egy pici fel akartam frissíteni a felvételt)

A 18-as karika ellenére volt képük kivágni a legjobb(legbrutálisabb) részeket... és ezzel hazavágták az én kazettámat is. Szerencsére már az első jelenet elmaradása után kikapcsoltam a videót....

Akkor azt kértem a fogyasztóvédőktől, hogy a csatornák kötelezően írják ki a film előtt, hogy ez az RTL-KLUB egyik munkatársa szerinti verzió... Mert mégiscsak disznóság, hogy a rendezők meg a producerek napokig vacillálnak, hogy egy-egy jelenet bent maradhat-e... és akkor egy kis hülyegyerek az RTL-nél szó nélkül kivágja, majd úgy tálalják mintha az eredeti verziót látná a kedves tévénéző...

- nem kaptam érdemi választ.

 

Előzmény: Bíborkékhóvirág (0)
uselessjunk Creative Commons License 2006.08.29 0 0 2
Azt már megszoktam, hogy átszinkronizálják a filmeket a "könnyebb" emészthetőség kedvéért

UJ
Tombolda Creative Commons License 2006.08.29 0 0 1
Elégtelen (1).
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.08.29 0 0 0
És még valami, ezt a szombati műsorra vonatkozóan találtam.
Előzmény: Bíborkékhóvirág (-)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.08.29 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

A Port.hu oldalán nézegettem a műsort, és az alábbiakat vettem észre:

 

22:05 Első számú célpont (kan.-am. akcióf., 2000) (12)
02:35 Első számú célpont (kan.-am. akcióf., 2000) (16) (ism.)

- vágatlan változat

 

Legalább már ezt is tudhatjuk.

:-((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!