Keresés

Részletes keresés

KrEdEnC Creative Commons License 2006.08.20 0 0 41
es en is
Előzmény: Bíborkékhóvirág (40)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.08.20 0 0 40

Hát, ezt mondom én is!

Ezért vagyok felháborodva!!!

Előzmény: ZE (37)
nicko Creative Commons License 2006.08.20 0 0 39
éphogy kiszárították a margitszigeti özönvíztől, megint eláztak :p
Előzmény: latency (28)
nicko Creative Commons License 2006.08.20 0 0 38

vihart leszámítva..a retek klub megint hozta a formáját a stúdióban ;)

mi a francnak ehhez 3 ember akikből ketten full hülyék bármilyen közvetítéshez..egyikük hírt olvas a másikuk olyan időpontban ajánlgatja a kacatokat délelötti műsoridőban amit csak a nagyik és kismamák néznak max. az idióta vv-s gyerekkel :p

 

amúgy a legjobban az idegesít az ilyen tűzijátékok élő közvetítésében, hogy mi a francnak zene alá??..a robbanások hangja pontosan ugyanúgy hozzátartozik mint a képi látvány...

ZE Creative Commons License 2006.08.20 0 0 37
Én "csak" rádióztam egy picit, de ott úgy a technikusoknak, mint a bemondóknak, szerkesztőknek alaposan fel kellett készülni a rendkívüli eseményekre: Úgy gondolom, hogy az M1 adásszerkesztője gyakorlatilag megbukott: Ilyen probléma esetén fogni kell az ügyeletes bemondót, stúdióba vele, kamera, "tessék, van", és szépen bejelenti, hogy műszaki okok miatt a közvetítést megszakítjuk", elnézést kér, etc.

Remélem, igen hangosan és erőteljesen fenéken fogják billenteni ezért a szarvashibáért.
Előzmény: Bíborkékhóvirág (33)
flugi Creative Commons License 2006.08.20 0 0 36
A TV2 közvetítése tetszett a legjobban. Azon lehetett a legjobban látni az elemeket tombolás közben. Aztán sajnos befejezték, és az egyetlen csatorna az rtl klub lett, amin egy tehetségtelen nő mesélte a személyes asszociációit a tüzijátékról, ami senkit sem érdekelt, és a kép eközben olyasmi volt, mint amit a TV2 tudott nyomni, csak ők abbahagyták, ha csak ennyit lehet.. mondjuk azt is megtanultuk, hogy baromi távolról is el lehet véteni a robbanásokat :D
Steve the Great Creative Commons License 2006.08.20 0 0 35
Azt mondják, 2-en meghaltak, számos sérült... Ez már nem vicces... :(
ZE Creative Commons License 2006.08.20 0 0 34
Moderáld magad, mielőtt más teszi. Köszönjük.
Előzmény: KrEdEnC (18)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.08.20 0 0 33

Lehet, hogy a technikát elmosta a vihar (sőt ez biztos), de miért kellett helyette ajánlót és reklámot adni.

 

Miért kellett kihasználni a szomorú lehetőséget?

 

Nem lett volna jobb, ha bejelentik előszóban, hogy műszaki okok miatt nem tudják adni a tűzijátékot és azt inkább valami olyan műsorral pótolni pl.: tavalyi tűzijáték, amely illik az ünnephez.

 

Előzmény: latency (28)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.20 0 0 32

Itt is megismétlem amit a másik hiperintelligens topikban már említettem: ilyen dilettáns bandát mint amit a retekklub összehozott erre a közvetítésre még életemben nem láttam.

A t. operatőrök munkáját akár rám is bízhatták volna, semmivel sem lett volna rosszabb a közvetítés színvonala. (ami amúgy a bányászbéka seggit nyaldosta alulról...)

Előzmény: Tősgyökeres szentesi (5)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.08.20 0 0 31

Ha már TV2, nekem már az sem tetszett, ahogyan azt reklámozták:

... Gundel Takács Gábor közvetítésével!

 

Mi az, hogy közvetítésével?

Miért, mit kell ezen közvetítetni?

A Kedves TV-néző nézi a képet, hallgatja a kellemes aláfestő zenét, nem?

Előzmény: latency (28)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.20 0 0 30
Hova futottál? :-D
Előzmény: PapLan (3)
KrEdEnC Creative Commons License 2006.08.20 0 0 29
latod epp ezt probaltam en is kifejteni, amikor is az okoska topic nyitoelkezdte osztani az eszt... Dehat a szemet mtv meg egy szaros vizallo kamerat sem tud felallitani:)
Előzmény: latency (28)
latency Creative Commons License 2006.08.20 0 0 28
Szerinted direkt nem adja az M1 a tűzijátékot? Elmosta az eső az ő technikájukat is úgy mint a TV2-ét is (bár ők tovább bírták).
Előzmény: No!Kia? (21)
Steve the Great Creative Commons License 2006.08.20 0 0 27
Hát hallod.... szerintem a hazafiságnak nincs ehhez semmi köze... Viszont valószínűleg szép prémiumot fognak ott kiosztani a dolgozóknak (nagyon helyesen)
No, megjött ide is a vihar...
Előzmény: No!Kia? (21)
KrEdEnC Creative Commons License 2006.08.20 0 0 26

:((( elszomoritottal. nema h nem reagaslz. Es szomoruan latom, hogy ahelyett, hogy vegiggondold mi a realitas, nyitsz egy topikot. Majd holnap nyiss egyet a "miert halasztottak el a mocskos amerikai kapitalistak a discovery startjat, amikor megvettem a csipszet meg a kolat, hogy vegignezzem" topicot is, pont ugyanilyen ertelmesen tudnal hozzaszolni.

 

Es azert azt meg leccives ird mar meg, hogy  mi lesz a rohadek mtv vel, akik szemet modon nem vittek ki egy szanalmas szemeteszsakot sem,, hogy letakarjak a kameraikat, es raadasul biztosan cigizett a muszak amikor kitort a vihar. Mocskos szemet allatok.

Monnyon le a felelos, es te is

Előzmény: Bíborkékhóvirág (23)
No!Kia? Creative Commons License 2006.08.20 0 0 25
Mélységesen egyetértek veled, dehát ez a magyar mentalitás, mit is várhatnánk?
Előzmény: KrEdEnC (17)
szaltósGera Creative Commons License 2006.08.20 0 0 24
az rtl-ben dolgozol?
vagy mit fényezed őket?
Előzmény: Tősgyökeres szentesi (5)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.08.20 0 0 23

Nagyon sajnálom, hogy a fórum hasábjain már 150 hozzászólást tettél a magad stílusában. Ez nagyon szomorú! :-((

 

Részemről a továbbiakban nem reagálók KrEdEnC hozzászólásaira és kérem, hogy más se tegye!

Köszönöm!

szaltósGera Creative Commons License 2006.08.20 0 0 22
inkább adták volna a pénzt beteg gyerekekkel foglalkozó alapítványoknak...
No!Kia? Creative Commons License 2006.08.20 0 0 21

Nagyon remélem, hogy az MTVnél most majd valakit jól pi××án fognak ezért rúgni!Egyszerüen katasztrófa, hogy pont a nemzeti adó az, amely lekapcsolja az élő közvetítést, milyen jogon?! Keressék meg a felelőst!

 

Ellenben az RTL érdekes módon több kamerával is végig tudta közvetíteni az eseményt, szél, eső dacára, ott egyedül az süket pofázás volt az idegesítő, de legalább volt bennük annyi becsület és hazafiasság, hogy végigadták! Pont egy gagyiadó egy külföldi cég az, melynek ennyire fontos egy nemzeti esemény, a cél, hogy a szélsőséges időjárás ellenére eljuttatták az eseményt ahhoz, aki nem tudott élőben ott lenni!  

 

Köszönjük RTL KLUB!

KrEdEnC Creative Commons License 2006.08.20 0 0 20
hehe a 7 es hozzaszolasban meg nem is volt alparisag, maximum ravilagitottam egyeniseged gyenge oldalara, es felajanlottam, hogy a kov valasztasnal inkabb add el a szavazati jogod valami ertelmesebb embernek:)
Előzmény: Bíborkékhóvirág (12)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.08.20 0 0 19

Jó, akkor legyen az agyadba szappan, hátha eltünik belőle a sötétség!

(bár ebben nem hiszek)

Előzmény: KrEdEnC (18)
KrEdEnC Creative Commons License 2006.08.20 0 0 18

SZAPPANT AZ AGYADBA

 

Előzmény: Bíborkékhóvirág (16)
KrEdEnC Creative Commons License 2006.08.20 0 0 17

es miertr adta volna at az rtl a sajat kepet egy masik tv nek???

 

Egy kicsit olyanok vagytok mint a viccben amikor a rendorok meg akarnak felelni, es megtanulnak vizen jarnui. Persze nem az a reakcio h ej de jol megtanultak vizen jarni, hanem az , hogy a kocsogok meg uszni sem tudnak....

Nem az a reakcio, hogy ej de jol megoldottak mert nem feketet adnak egy ekkora viharban, hanem klegalabb valamit, hanem az, hogy  rohadt szemetek meg kozvetiteni sem tudnak...

Előzmény: ARIBOY (13)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.08.20 0 0 16
SZAPPANT A SZÁDBA!!!
Előzmény: KrEdEnC (14)
PapLan Creative Commons License 2006.08.20 0 0 15
nem tudsz átkapcsolni? :D
Előzmény: ARIBOY (13)
KrEdEnC Creative Commons License 2006.08.20 0 0 14
jaaaa az meg izles kerdese, hogy kommentaljak vagy ne. Engwem speciel az idegesit, hogy elmonjak, hoögy piros bomba robbant amikor azt en is latom. Na de mindegy is. az mtv szopjonm le amiert ilyen szemet modon elaztatta a nep kamerait, es a nep kabeleit. Es kibaszott velunk. Monnyon le.
Előzmény: Bíborkékhóvirág (11)
ARIBOY Creative Commons License 2006.08.20 0 0 13
Az RTL KLUB végig tudta közvetiteni,mondjuk át vehették volna az RTL képeit!
Előzmény: KrEdEnC (7)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.08.20 0 0 12
Kérem, hogy a továbbiakban itt ne nyilvánulj meg, mert a TE alpári és alantas stílusodra nem kiváncsi senki sem!!!
Előzmény: KrEdEnC (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!