Keresés

Részletes keresés

tetrisman Creative Commons License 2009.11.13 0 0 128
én régebben amikor még fociztam, elég sokáig Predatort használtam. De az újabbak már annyira nem tetszettek, úgyhogy váltottam Total90es Nike-ra és ezt nagyon megszerettem. Utolsó két cipőm már mind olyan volt. Nekem vhogy kényelmesebb volt, és a Predi-nél jóval könnyebbnek is éreztem (mintha nem lenne semmi a lábamon). Meghát nem utolsósorban jobban is néznek ki Nike-k.
Előzmény: CFK MAN (124)
missi.tmea Creative Commons License 2009.11.10 0 0 127
Nem tudom melyik adidas cipőd van lehet hogy egy régebbi mert az adidas volta aki ezt az újítást kitalálta és először a kézilabdás cipőkön (stabilokon tesztelte) azóta több más sporthoz ajánlott cipőn is láttam. Bár az igaz hogy ez előtt az újítás előtt nem lehetett velük könnyen fordulni, de akkor pont az volt a lényeg hogy olyan cipőt készítsenek amik teljesen csúszás mentesek (ahova letetted a lábad az ott is maradt).
Előzmény: Törölt nick (126)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.10 0 0 126
Szia!

Nekem van Nike és Adidas cipőm is, nem nagyon volt gond a zsibbadással :) Lehet, hogy akiket ismersz nem a megfelelő méretet vették :)
A Nike-nak van egy jó cipője, aminek a talpán van egy kis kör, ez nagyon jó fight órákra, ahol sokat kell egy lábon forogni a rúgások közt...ezen a kis körön nagyon könnyű elfordulni... míg Adidas cipőben egyszerűen nem tudok, mert letapad, mindig meg kell emelnem egy kicsit a lábam...ami ugye sokkal fárasztóbb...
Előzmény: missi.tmea (125)
missi.tmea Creative Commons License 2009.11.10 0 0 125
Gondolom focicipőkről beszélsz... azokhoz nem igazán értek (egyáltalán nem) Én aerobikozni szoktam és ott többen próbáltak különböző nike cipőket és szinte mindenki panaszkodott hogy nem túl jók mert zsibbad benne a lábuk. Amikor meg megkérdezem hogy miért nem vett mondjuk egy olyan adidast mint az enyém akkor meg azt mondja hogy jó lesz a nike csak kell neki 2 hét amíg betörik. Adidasnál bezzeg nincs ilyen probléma az soha nem töri a lábam. Nem értem miért ragaszkodnak az emberek egy olyan márkához ami nem is jó nekik.
Előzmény: CFK MAN (124)
CFK MAN Creative Commons License 2009.11.10 0 0 124
Én is nike-t használok, pontosabban egy ilyet( Nike Total 90 Strike II FG) és nagyon jól bírja.
Volt már Adidas predatorom is, de az annyire nem tetszett, de az is messze kibírt egy évet, csak a lábamhoz nem illett nagyon.
nektek milyen cipőitek vannak?
Előzmény: Törölt nick (123)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.09 0 0 123
én úgy vagyok vele, hogy az nike cipői jobban néznek ki, valahogy jobban tetszik a design-juk. Viszont az adidas szerintem masszívabb, továbbtartó cipőket csinál, mint a nike. Umbrot nem szoktam használni, arról nincs véleményem
gregorika Creative Commons License 2009.10.09 0 0 122
Az adidas tényleg nem rossz és a stabil 7-es széria már ki is név valahogy, de szerintem a nike-nak jobbak a cuccai, legalábbis nekem jobban beváltak.
Előzmény: galkriszti24 (120)
derzsike87 Creative Commons License 2009.10.09 0 0 121
Szia!
Persze h lehet eredeti! melyik üzletben vetted?
Előzmény: hmonik (118)
galkriszti24 Creative Commons License 2009.10.09 0 0 120
Sziasztok!

Szerintem az Adidas a legjobb a topic címben említett 3 cipőmárka közül. Használtam mind három márka terem cipőjét, de a legtovább az Adidas Stabil sorozata tartott.
Most Stabil 7-esem van hihetetlenül kényelmes és még jól is néz ki.
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.28 0 0 119
Igen lehet eredeti. Itt gyártanak Nike cipőket: Indonesia, China, Taiwan, India, Thailand, Vietnam, Pakistan, Philippines és Malaysia. Hol vetted egyébként. A gyártási hely még nem garancia arra, hogy eredeti.
Előzmény: hmonik (118)
hmonik Creative Commons License 2009.07.02 0 0 118

Sziasztok!

 

Lehet-e eredeti nike a sportcipő, ha "made in vietnam"?

tantandi Creative Commons License 2008.11.28 0 0 117
Aki megteheti, külső alapján is vesz cipőt.
Aki meg nem, annak azért az ár is számít, a külcsín másodlagos.

Azt hiszem Umbro olcsóbb, de nem tudom :S
kabalaa Creative Commons License 2008.11.28 0 0 116
25 és 38 között kb. kapsz is egyet!
gyogyito2 Creative Commons License 2008.11.28 0 0 115
Ha füvön jöttök össze, akkor van értelme esetleg :)

A szín és alak inkább design- és stílusfogás lehet, sokaknak pont emiatt jön be, gondolom.
bizgenty Creative Commons License 2008.11.28 0 0 114
Mennyiért lehet venni egy ilyen mezei változatot ebből a nike-ból?
Vagy pl ha veszek egyet, az miben más, mint amit a focisták vesznek fel?
Csak azért kérdezem ilyen furán, mert focizok rendszeresen, csak a haverokkal hetente összejövünk :)
kabalaa Creative Commons License 2008.11.28 0 0 113
ízlések és pofonok... :) Használd egészséggel! én is ezt teszem a Nike-val.
Előzmény: Saintom (112)
Saintom Creative Commons License 2008.11.28 0 0 112
Hát én is többféle márkájú teremcipőt és hernyót kipróbáltam. De a messze a legkényelmesebb mindkettő kategóriánál az Umbro volt. Jelenleg egy igazából futsalra kifejlesztett Umbro cipőt használok. Sárga-kék-vajszínű. De pontos megnevezését nem tudom sajnos. Érdemes kipróbálni.
kabalaa Creative Commons License 2008.11.28 0 0 111
Nekem csak a Nike! Szerintem ezek bírják a legtovább!
tuccser Creative Commons License 2008.11.28 0 0 110
A Nike mellett eddig csak az Umbro5v5 jött be. Nem lehet rossz ez az új sem:) Amint elnyűttem a mostanit, beruházok egybe.
jagooo23 Creative Commons License 2008.11.28 0 0 109
Asszem most nincs is klubja, amatőrcsapatokkal edz. Meg már 34-35 éves, nem egy mai darab.

Hát nemtom, egy takonyzöld cipőt tuti nem húznék fel:D
Előzmény: zesst (108)
zesst Creative Commons License 2008.11.28 0 0 108
A jó öreg Dávidsz... =D Kedveltem a csávót, bár azért az utolsó pár évére igencsak lecsúszott.

Én rózsaszínt nem vennék fel semmi pénzért... egy zöld mondjuk jöhetne :P
kabalaa Creative Commons License 2008.11.28 0 0 107
végülis...mondasz vmit. :)
jagooo23 Creative Commons License 2008.11.28 0 0 106
Jaja... mondjuk azért ebben az színben is eldekázgatnék ezzel a cipővel, nem érdekelne annyira.

Korábban már a piros meg arany cipők is kiakasztottak sok mindenkit (talán anno Davids kezdte egy lakk narancsszínűvel), ma meg már teljesen bevett dolog egy egyedi csuka.
kabalaa Creative Commons License 2008.11.28 0 0 105
jó ez a csuka, de valahogy ezzel a színnel nem vagyok kibékülve. nem rossz, csak nem tudom, h felvenném-e. Még jó, hogy kapható más színben is.
Előzmény: Törölt nick (104)
borderbrother Creative Commons License 2008.11.27 0 0 103
Ez érthető hogy csak Nike-d volt! A foci cuccok közt és azon belül is a cipőknél szerintem a legjobb márka! Én se veszek mást! Igazából egyedül ebben vagyok csak igazán márkahű.
Előzmény: Törölt nick (102)
borderbrother Creative Commons License 2008.11.27 0 0 101
Szerintem azért dobtak ilyet piacra hogy ahogy csinálja Ribery a cseleket azzal együtt az ellenfelet el is altatja! De igazából rózsaszín cipőt még nem láttam a piacon, ezt is valamikor be kellett vezetni!
Előzmény: TeaDadus (100)
TeaDadus Creative Commons License 2008.11.27 0 0 100
Hello!

Annyit tudok hogy kívülről nem az igazi, női válogatott kedvenc cipője lehetne!:D
na de komolyan kiknek készült? Mondjuk láttam másik színben is- az már normálisabb volt...Mondjuk tuti jó csuka, az egyik legújjabb fejlesztés, és tuti kényelmes! Lehet azért ilyen a szine, hogy a védőket becsapja
Ribery is pont ilyet hord. Nézek valami videot
vagy valamit, mert tutu belehülyülünk nézés közben :d
borderbrother Creative Commons License 2008.11.27 0 0 98
Azt hallottam hogy nem rég dobták piacra! Na meg hogy gyönyörű rózsaszínű! Miért venni akarsz?
Előzmény: Törölt nick (96)
Martin VIII Creative Commons License 2008.11.16 0 0 94
Sziasztok!Szeretnélek titeket megkérdezni,hogy tudtok-e olyan Nike boltokat a hol "Nike BLAZER MID" cípőt lehet kapni.Kérlek segítsetek mert nagyon fontos lenne ez a cípő!Köszi!
Lotyóka Creative Commons License 2008.05.29 0 0 93
Meglehet hogy semmit,csak jól hangzik?:))
Előzmény: KLACKA (92)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!