Keresés

Részletes keresés

StMiklos Creative Commons License 2010.03.16 0 0 74
Szevasz!
IGO8 tudja a köztespontot, és tudja a koordináta keresést is..
Készülék? Rengeteg féle van, olcsó, netán gagyi, márkás, drágább..
Hivatalos IGO8 nem mindegyikre van, frissítés természetesen csak fizetősben, warezben meg hadd ne adjak tanácsot.. Vannak buktatói, bár az van fizetősben is.
Üdv: StMiklos
Előzmény: gtuby (73)
gtuby Creative Commons License 2010.03.16 0 0 73
egy kis segítséget, azaz tanácsot szeretnék kérni.

Egy eccerű hordozható navigaciót szeretnék venni (PNA), de nem tudom, hogy pontosan milyet.

Lehetőleg IGO-val használható legyen, bár szoftveres oldalról vannak igényeim és ezt nem biztos,h az IGO tudja pl.:
könnyen és eccerűen lehessen megadni köztes célt. (IGO Amigónál nem sikerült ezt a funkciót megtalálnom)
lehessen megadni GPS koordinátát is uticélként. (IGO Amigónál nem sikerült ezt a funkciót sem megtalálnom).

Már többen is a Garmint ajánlották, de ki kérném a ti tanácsotokat is!

http://www.pixmania.hu/hu/hu/1152970/art/garmin/nuvi-255t-gps-europa.html
frankie! Creative Commons License 2010.01.26 0 0 72
Sziasztok!

Árulnak most a Sparban egy "NAVI GPS navigációs rendszer" név alatt futó eszközt 24.990-ért 49990 helyett. Szerintetek érdemes megvenni? Tapasztalatokat szívesen vennék. Köszi!
sjan73 Creative Commons License 2009.08.01 0 0 70
 

Sziasztok !

 

Üdv mindenkinek!

 

Segítséget szeretnék kérni.

 

Vettem 1 Navigon 1210-es navigációt, gyári térképszoftverrel(Teljes Eu. Q3 2008).

 

MIlyen más térképszoftvert tudok feltölteni, akár micro sd-n keresztül amit efogad  a

 

navi?

 

Az Igo amigo nem megy rajta, ezt kipróbáltam.

 

Vagy vettem 1 gagyit?

 

Ha valaki tud egíteni nekem azt előre is köszönöm.

wxz Creative Commons License 2009.07.28 0 0 69
Olvasd el elemes2 hozzászólásait a GPS topikban.
Előzmény: nestaH (67)
nestaH Creative Commons License 2009.07.26 0 0 67
valamiért ugy gondolom te megvetted... mi a gond vele?
Előzmény: zsebkutya (65)
roktiv2 Creative Commons License 2009.06.16 0 0 66
És földméréshez milyen kéne? Egy harmadik világbeli építésznek kéne, olyat képzeljetek el, ahol még asztalon, papíron terveznek, szóval ha csak nagyon költséges megoldás alkalmas a feladatra, akkor alapból tárgytalan sajnos.

Szóval ő kimegy a helyszínre méricskélni, de nem olyan pontos a térlátása, hogy azzal az állványra szerelt nézőkével pontosan felmérjen mindent (bocs a kifejezésekért, soha nem voltam még építész :) ), szóval amit szoktunk látni pl. amikor gázcsövet fektetnek, no amellé szeretne egy gps-t.

A kérdés az, hogy elég-e ehhez egy 20 ezer forintos pna valami alap pozícionáló szoftverrel, vagy muszáj megvenni az erre a célra készült méregdrága készüléket?

Ha nem érthető a laikus leírásomból, hogy mi az igény, akkor szóljatok, én visszakérdezek, és megpróbálok közvetíteni. :)
zsebkutya Creative Commons License 2009.06.15 0 0 65
Az Auchanban lehet kapni Orion típusú PNA navigátort iGO8 teljes európa térképpel.

NA ILYET SENKI NE VEGYEN AKI NEM AKAR KICSESZNI MAGÁVAL!!!
Rajmi72 Creative Commons License 2009.06.11 0 0 64

Hy! kérlek segítsetek!!

GARMIN, vagy TOM TOM??

Nüvi 265 WT, vagy Go 730??

 

Melyiknek mi az előnye- hátránya,

melyiknek jobb a menüje,

melyik okosabb, szebb, jobb a navigálásban?

A segítséget előre is köszi, ciao!

Zetorforever Creative Commons License 2009.05.06 0 0 63
Köszönöm szépen a segítségedet, megvettem a szerkentyűt, 3 nap alatt egyszer sem hibázott. 1000km motorozás után. Köszi mégegyszer. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Előzmény: TifosiHun (60)
gregorika Creative Commons License 2009.04.28 0 0 62
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, nemsokára hosszú külföldi útra megyek. A cél amerika. Szükségem lenne valamilyen GPS-re. Ami nem túl nagy, praktikus stb. Nem mindig leszek autóban. Jó lenne ha állandóan lenne nálam egy kütyü ami kisegít a bajból ha szükséges.
Mit lenne érdemes ilyen célra megnéznem? Tudtok ajánlani valamit? Én sajnos egyáltalán nem értek hozzá.
Előre is köszönöm!
Gina
Zetorforever Creative Commons License 2009.04.28 0 0 61
Hmmm ez eléggé megnyerő, és az Xroad kapható kishazánkban is? Mert eléggé elnyerte a tetszésemet. Tapasztalatból mondod, hogy jó?
Előzmény: TifosiHun (60)
TifosiHun Creative Commons License 2009.04.26 0 0 60
kijelző nem fontos? akkor mi a fontos?:) azért azt kell ám nézegetni hiába mondja a füledre hogy merre kanyarodj főleg egy városban....
mint minden mást minél sürübben frissíted annál jobb, mondjuk 3 havonta legalább annnyi idő alatt normális országokban (vagyis nem nálunk) felépítenek egy hidat :)
európában az Igo sorozat a legjobb ez 100%
igazából az árkategória a fontos, hogy mennyire akarsz rá sokat költeni?
Totalbike Garmin teszt ez durván 200e környékén van
Xroad 4050 ez pedig 100e alatt ... nem mindegy asszem.
Előzmény: Zetorforever (59)
Zetorforever Creative Commons License 2009.04.26 0 0 59
Igen egy országúti túra lenne, a kijelző számomra nem lenne annyira fontos, maximum, csak ha pihenni állunk meg. Az ilyen készülékeket milyen gyakran érdemes frissíteni? És melyek azok a készülékek, szoftverek elsősorban, amelyek gyakran frissülnek?
Előzmény: TifosiHun (58)
TifosiHun Creative Commons License 2009.04.25 0 0 58
itt is csak azt tudom mondani hogy fontos hogy terep vagy országút, de ha jól látom országútira gondolsz elsősorban ugye? ennél azért jobban bekell magadnak határolni hogy mit szeretnél: kjelző méret, vízállóság, frissíthetőség stb stb..
Előzmény: Zetorforever (57)
Zetorforever Creative Commons License 2009.04.25 0 0 57
Hosszú motoros túrára szeretnék menni, így a tavasz közeledtével, előre megtervezett utat nem tűztem ki magamnak. Majd út közben szeretném eldönteni, hogy merre is megyek és akkor jelölgetek ki magamnak útvonalat. Segítségeteket szeretném kérni, hogy a Motorokhoz milyen jóminőségű GPS-t lehet kapni?
Gumitata Creative Commons License 2009.04.21 0 0 56
Sziasztok!
Érdeklődnék. Ti tudtok Nokia 6300-s telefonhoz van mód valahogy GPS-t csatlakoztatni?
Előre is köszi!
oregcsoka Creative Commons License 2009.01.30 0 0 55
Szerintetek kizárólag hardveres oldalról nézve, melyik a legmegbízhatóbb navigáció, amelyiken gyárilag IGO alapu térkép fut? (PNA)
- ismert nevü, nagy múltu gyártó
- precíz összeszerelés, kíváló anyagok felhasználásával
- megfelelően megválasztott processzor-memória-kijelző
- a támogatás és a frissítés korrektül megoldott
- nem Kínában összeszerelt

/persze, tudom, ha nem írtam volna az IGO-t kritériumként, akkor a Garmin lenne a válasz, de így?/
frpeter Creative Commons License 2009.01.26 0 0 54
Garmin eTrex. Sokáig bírja, és erre tökéletes.
Előzmény: turazas (53)
turazas Creative Commons License 2009.01.22 0 0 53

Tudna segíteni valaki abban ,hogy az országos kéktúrára milyen GPS-t vásároljak?

Előre is köszönöm!

Rózsa

oregcsoka Creative Commons License 2009.01.21 0 0 52
Segítség kellene.
Tudtok olyan, 50 ezer forint alatti navigációt, ami ténylegesen tudja a sávinformációs szolgáltatást, és a működik is Magyarországon vele? Térkép nekem bőven elég az itthoni, de részletes kell, nem gagyi.
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.19 0 0 51
kedves kszj1!
nekem is ez van iconix g400 és jó választás volt ugy érzem , szótár, városi kalauz, és természetjáro navitel is van benne 4gb kártyán
Előzmény: kszj1 (49)
kszj1 Creative Commons License 2008.12.11 0 0 49
Sziasztok!
Navit szeretnék venni a páromnak karácsonyra, de nem naygon értek hozzá.
Az Iconix G400 FEU-t néztem ki. Csak nem tudom, hogy mennyire jó ez?
Ha tudtok valami jó gps-t szívesen venném az infókat.
Teljes EU térkép, igo szoftver, Tmc , bluetooth,speed cam ezeket nem baj tudja.
Köszi!
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.22 0 0 48
látom már mások is ajánlották az új Mio-kat, én is csak ezt tudom mondani. bár vannak bénák, akik ezt sem tudják kezelni, dehát...

Tib_orr Creative Commons License 2008.07.15 0 0 47
Ez a local search szolgáltatás minden navigációs szoftverban benne van! :)
Ez egyáltalán nem újdonság, az ezer éves igo szoftverem is tudja..
Előzmény: pokrócs (46)
pokrócs Creative Commons License 2008.07.15 0 0 46
Én a miomap2008-at ajánlom neked, ugyanis van 38 eu országos és 13 eu (közép eu) változata is, valamint ennek a szoftvrnek van a legnagyobb lefedettsége.

"A Moov termékcsalád újdonsága a Local Search, mely a Mio új alkalmazása. Segítségével azonnal megnézheti a különböző helyek részletes leírását, az éttermektől a hotelekig, boltokig, valamint számos céget és szolgáltatást is megtalálhat. "

Traffipaxok is benne vannak
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.14 0 0 45
Sziasztok!

Gps készüléket tervezek venni de előtte szeretném kikérni ati véleményeteket is.
Olyan térkép kéne amibe full eu térkép van, mutatja a traffipaxokat, és a helyi éttermeket boltokat.
Mit ajánlotok?
nestaH Creative Commons License 2008.07.12 0 0 44
szia
mennyit kérsz érte? mit adsz hozzá? gari?köszi!
Előzmény: asterix101 (41)
asterix101 Creative Commons License 2008.07.10 0 0 43
óóó, ne is mond. ha tehetném megtartanám, szerintem az eddigi legjobb navigációs kütyü amit használtam, csak sajnos fel kell újítanunk a lakást, mert a vihar kicsit megtépázta és muszáj eladnom. de szóval télleg, baromi profi cucc, I-Go nélkül is, de nem tehetek mást.:((
Előzmény: Timri88 (42)
Timri88 Creative Commons License 2008.07.10 0 0 42
De miért adjátok el! Nem vagytok megelégedve vele?????

:S

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!