Keresés

Részletes keresés

motoman Creative Commons License 2006.07.01 0 0 topiknyitó

Hajrá Angola!

Na, most már ilyen is van. Ha gondoljátok, írhatok ide bármelyik kiscsapatról is(mondjuk Nepál), a lényeg, hogy néha vessük rá a szemünket. Jó szurkolást.

Pusztulj Léderer!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!