Keresés

Részletes keresés

cserella Creative Commons License 2006.05.16 0 0 4
Kép nincs?
Előzmény: Tádé01 (3)
Tádé01 Creative Commons License 2006.05.16 0 2 3
Hali!
A barátnőm 80 éves öreganyja mindet kifogta ásókájával a veteményből. Mivel nem bír csak hajnalig aludni így szépen kiköltözik kisszékkel a kertbe és figyel mint hal a szatyorban. Azt mondta kölcsönadja bárkinek ha kell mert amúgy sok baj van vele az egyéb rigolyái miatt de a vakondfogáshoz nagyon ért.
Én jelenleg hörcsög fogóval 3 nap alatt hármat fogtam ezért nem hoztam el a nyanyát mert legalább így a madarak is le mernek szállni bogarászni. A néni azokat seprűval ijesztgeti tehát vakondlesés közben mint madárijesztő is funkcionál.
Üdv.Tádé
Előzmény: Alex11 (-)
Coma Creative Commons License 2006.05.10 0 0 2
"de miután az egyik üveget kitúrták a helyéről, feladtam... "
:))) akcióvakondok

Nálunk is van 1-2, még szilveszteri füstbombával sem sikerült kiírtani, az üveges megoldástól meg átment a szomszédba, aki visszaüvegezte hozzánk ;))
Előzmény: Alex11 (-)
Kétlaky Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1

Szia!

 

Keresd meg az "Ámokfutó vakond(ok)" topikot.

Előzmény: Alex11 (-)
Csacskamacka Creative Commons License 2006.05.10 0 0 0
Nekem vakondos tapasztalatom van:-)
Előzmény: Alex11 (-)
Alex11 Creative Commons License 2006.05.10 0 0 topiknyitó

Évek óta küzdök a vakondokkal. Próbáltam a füstpatront. Több ezer forintot elköltöttem rá, eredménytelenül. Aztán jött a vakondcsapda. Nem nyert. Ajánlották a régi 2 ütemű járgányok kipufogógázát. Trabit nem tudtam keríteni, de egy Robi 55-ös motoroskapa egy egész délután pöfögött a lyukakba, de ez sem riasztotta el őket. Aztán jött a leásott üveg. Mintha-mintha kevesebb túrás lenne azon a környéken, de miután az egyik üveget kitúrták a helyéről, feladtam... Most az ultrahangos riasztóban gondolkodom. Az elemes/napelemes változatokat 5-10eFt környékén kínálják kellene legalább kettő. Már majdnem beruháztam rá, de a szomszéd lebeszélt. azt mondja volt egy ismerősének, de nem ért semmit.

Van-e valakinek tapasztalata vele? Mit tehetek még?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!