Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.05.02 0 0 163

Még mindig 146:)))

Előzmény: szoke_lany (158)
PuPu Creative Commons License 2006.05.02 0 0 162

Nomármost az eladósodottság tekintetében azt mondta Hegedűs, hogy valóban nőtt, de a növekedés mértéke bár nem csekély, de nem drámai.

ha nem akarod, - nem érted.

Fideszéknél ez 55% volt GDP-arányosan, ma meg hatvan, - viszont találsz néhány kilométer új autópályát, meg kicsit emberbarátibb béreket a tanároknak-orvosoknak, - az igaz, hogy ez utóbbi csak áttételesen nevezhető jó befektetésnek.

Az eladósodás egyébként nem független a nagy ellátórendszerek reformjától, - az egészségügy és a szociális ellátórendszer, az oktatás viszi a pénzt rendesen.

valamiből ugye ezeket finanszírozni kell, mint ahogy a FIDESZ által a gazdagoknak adott lakáshitel-támogatásokat is.

Amúgy ha megkérdezed, kit utált jobban Lengyel: Orbánt vagy Medgyessyt, - elfox csodálkozni...

:O))))

Előzmény: Törölt nick (145)
szoke_lany Creative Commons License 2006.05.02 0 0 161
Azt hiszem tévedsz! Ott szerintem lényegesen több "igazi" komcsi van mint nálunk!
Előzmény: antall (159)
antall Creative Commons License 2006.05.02 0 0 160

"A Győr-Moson-Sopron Megyei Bíróság helyben hagyta a területi választási bizottság döntését, és marad a korábbi eredmény: győzött Balogh József"

 

Tovább nőtt a reformerek száma, úgyhogy most már tényleg nincs szükség OV-ra.

K.O.

antall Creative Commons License 2006.05.02 0 0 159
Arányaiban és egy főre számítva kb annyival kevesebb önkormi van Svédországban MO-hoz képest, amennyi komcsi.
Előzmény: alto (152)
szoke_lany Creative Commons License 2006.05.02 0 0 158
Tulajdonképpen mire gondolsz? Pl. csilei cseresznye, orbángödör, díszdoktori cím vásárlás stb. ?
Előzmény: Törölt nick (146)
deniboj Creative Commons License 2006.05.02 0 0 157
Te is fáracc...

:-)

off

Na megyek alunni. Jó éjt mindenkinek, pártállásra tekintet nélkül.

Előzmény: Törölt nick (153)
zaimoo Creative Commons License 2006.05.02 0 0 155

nem ismerem ezeket a GyF ügyeket, de különösebben nem is érdekel.

 

a privatizáció eleve nem lehetett társadalmilag igazságos: mindenki egyformán csóró volt ebben az országban 1990-ben, valahogy ki kellett 'választani' azokat, akik megkapták a vagyont, azért hogy majd lehetőleg nyereségesen, minél több adót fizetve, embereknek munkát adva működtessék azt:

a 'szerencsések' kiválasztásának szempontja nálunk nagy részben a szemfülesség volt, igen.

 ...és ez még mindig igazságosabb volt szerintem, mint ami ezután lesz, és ami nyugaton párszáz éve megy: hogy van, aki beleszületik a vagyonba, a gyártulajdonos apjától örökli a gyárat. (az nem igazságtalan ?)

Előzmény: ostry (137)
Doppelstangel Creative Commons License 2006.05.02 0 0 154
Mintha kevernéd a GKI-t a Pénzügykutatóval, de mindegy... nem kell tudnod...
Előzmény: Törölt nick (145)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.02 0 0 153
58:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Doppelstangel (149)
alto Creative Commons License 2006.05.02 0 0 152

Nem is tudom, hogy az a nyomoronc Svédország hogy is lehet meg szaros 300 önkormányzattal.

 

Hol vannak ők hozzánk? Sehol. A rénszarvas segge alatt.

Előzmény: PuPu (45)
PuPu Creative Commons License 2006.05.02 0 0 151

Mondjuk a Szadinak is kényszer a dolog, mert vagy most lesz sikeres, vagy a történelemkönyvekben...

:O)))

Előzmény: HAL9000 (132)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.02 0 0 150
146
Előzmény: Törölt nick (147)
Doppelstangel Creative Commons License 2006.05.02 0 0 149

Az összes szavazatot figyelembe véve több szavazatot adtak le a nem kormánypártokra, mint a koalára. Ennyi.

 

Azt te csak szeretnéd, hogy "ennyi" legyen. Van folytatása is, ugyanis:

 

Egy Orbán Viktor nevű ösztönös politikai zseni elérte, hogy ez a valóban darabra több szavazat úgy osztódjon el a jobboldalon, hogy a java ment a kukába, és most egy SZDSZ-es vagy szoci képviselő vigyorog belőlük a kompenzációs listának köszönhetően.

 

A vezérlő géniusz ugyanis nem ismeri vagy inkább nem érti a választójogi törvényt, pedig nem túl bonyolult olvasmány. Vígan kiolvasható belőle, hogyan lehet kevesebb szavazattal több mandátumot szerezni, ha valaki gondolkodik is, hagy másokat is élni, és nem hajtja az egyetlen Egységespárt gondolata, mert nem jött még rá, hogy ő nem Bethlen istván, hanem annak kvalitásaitól nagyon is messze áll.

 

Egyszerűbben fogalmazva, hogy te is értsd: hiába volt a nézőtéren több Fradi drukker, mégis az UTE nyert... érthetetlen...

Előzmény: Törölt nick (36)
deniboj Creative Commons License 2006.05.02 0 0 148
Fáradok én is, na :-)
Előzmény: Törölt nick (144)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.02 0 0 146
144
Előzmény: szoke_lany (140)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.02 0 0 145
Aki itt hazudozott az Hegedűs, bár azért hozzátette "saját számításaink szerint" Abba meg persze minden belefér:-)
Persze ottan volt még Csaba László is, de sajna őt nem hallottam, éppen telefonáltam. De így látatlanba, ő korrekt volt, mert így is ismertük meg már régről.

Ne bohóckosdj mán:
"Nem hiszem, hogy az államháztartás vagy a nagy ellátórendszerek reformja tekintetében volna mit egymás szemére hányni a pártoknak,"

mert hülyébnek nézünk mint ezt a Hegedűst. Szóval az utóbbi négy évben azért adósottunk el, mert előtte nem voltak reformok, vagyis a Fidesz miatt nőtt az AHT hiánya, és az eladósodás:-)
Ismételd sokáig, és akkor talán majd magad is elhiszed. Úgy hitelesebben lehet előadni nekünk is:-)

helyedben egyébként nem fikáznám a GKI-t, - nem a szocik imádatáról híres.

Ja, aki onnan jött mit pl Lengyel, Csillag, az mind a fideszes PR-t nyomatja ezerrel, most újabban ez a Hegedűs. Erre nagyon ráéreztél:-)
Előzmény: PuPu (129)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.02 0 0 144
Hát ez most ölég gyengusra sikeredett.
Előzmény: deniboj (139)
PuPu Creative Commons License 2006.05.02 0 0 143
:O)))))
Előzmény: Doppelstangel (136)
PuPu Creative Commons License 2006.05.02 0 0 142

Bakker, ne röhögtess, cserepes a szám.

Az összes volt párttitkár haverom, a volt helyettesem, mind- mind polgármester, - nehogy már megmagyarázzad nekem, hogy honnan kel fel a nap...

nem mondom, hogy nem kell minden községből képviselő egy testületbe, de biztosan nem kell öt, nem kell mindegyiknak tiszteletdíj és nem kell külön apparátus a forráshiányos falvaknak.

Kellene viszont a rájuk jutó kvótánál több esetleg tíz évben egyszer, hogy az utak ne legyenek sárdágványok, és kellene egy szakszerű ügyintézés, - viszont nem kell Julcsa, aki arra vigyáz, hogy el ne lopják az ajtót a községházáról.

És nem kell, hogy a kevés pénzből hol az egyik, hol a másik önkormányzati tag kaszáljon, - ahol kertész az isttenadta, ott muskátliba bioruljon a falu, ahol meg szobafestő, ott havonta meszeljék az iskolát...

:O)))

Előzmény: Zalancelot (111)
pofetta Creative Commons License 2006.05.02 0 0 141
Ami sima hazugság és könnyen ellenőrizhető is.
Leiskolázás? Nevetséges! Mindkét részről volt egy kis játék a betükkel, izé számokkal. Én nem éreztem, hogy Kóka annyira meg lett volna alázva.
Előzmény: mammamija (10)
szoke_lany Creative Commons License 2006.05.02 0 0 140

"fidesz kormányzati teljesítményéről"

 

Miről?

 

Előzmény: Törölt nick (138)
deniboj Creative Commons License 2006.05.02 0 0 139
Ja. És ha azért hiányzik a politikai-gazdasági sajtóból, mert csak a Galaktikában jelenhet meg?
Előzmény: Törölt nick (138)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.02 0 0 138

Folytathatnám, de mindenki tud még legalább 50 hasonló kis történetet.

 

Valóban ilyen történetekkel van tele a ballib média, csak egy hiányzik.

Egy olyan történet, amely érdemben szól a fidesz kormányzati teljesítményéről.

Előzmény: deniboj (125)
ostry Creative Commons License 2006.05.02 0 0 137

95-ben egy 200 millás éves profitot termelő állami gyár valódi csődtömeg. :-)

Végül GyF mégis megszánta szegény vergődő államot és fantomcéggel lízingszerződött.

Na és ki is volt, aki a rendszerváltáskor É-Koreába akart küldeni magyar küldöttséget?

 

 

 

 

Előzmény: zaimoo (121)
Doppelstangel Creative Commons License 2006.05.02 0 0 136

A pénzt megtermelni nehéz, - elkölteni könnyebb...

 

OFF

 

Nono. Nekem egyszer kurva sok pénzem volt, amit elég könnyen szereztem, de megvallom, hogy sokat törtem a fejem, amíg az utolsó fillérig elqurtam... Nem is volt az olyan könnyű :)))

 

Előzmény: PuPu (122)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.02 0 0 135

Inkább legyen 15%-kal kevesebb a lóvém, semmint újból a Buktátor arcát lássam a parlamenti patkó első sorában, csahosai között.

 

Valami azt súgja, hogy ez a kívánságod teljesülni fog:))))

Előzmény: deniboj (125)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.02 0 0 134

Viszont el tudom fogadni, hogy meg kell húzni a nadrágszíjat, de elvárom, hogy mondják a pofámba.

 

Akkor minden rendben, ezt már Kádár apánk is belemondta a pofánkba, persze azt ő is kihagyta az egyenes beszédből, hogy az egésznek a rengeteg elsíbolt pénz az oka.

Előzmény: deniboj (125)
Doppelstangel Creative Commons License 2006.05.02 0 0 133

Pardon, azt mondta, hogy ha a programjukkal nem egyező javaslatot látnak, akkor azt nem szavazzák meg.

 

Értsd: ők - teszem azt - azt hirdették, hogy a focit ezentúl játsszák 12-12 fővel. Vesztettek. De ők nem fognak megszavazni olyan javaslatot, ami a 11-11 fős játékra vonatkozik, hiszen nem ezt ígérték az embereknek. Normális???

 

Ha tehát nem hirdet a kormány járulékcsökkentést, 14. havi nyugdíjat, autót a parasztoknak, ésatöbbi - akkor nem szavazzák meg.

 

Szép.

 

De úgy is kell nekik.

Előzmény: djurma (13)
HAL9000 Creative Commons License 2006.05.02 0 0 132

A pénzt megtermelni nehéz, - elkölteni könnyebb...

 

Ebben tökéletesen igazad van. Dehát négy évig ők kormányoztak.

 

Abban is igazad van, hogy az államháztartási reformok elodázhatatlanok.

 

És az is nagy kérdés, hogy hogyan egyezik meg az Mszp az Szdsz-szel...

Előzmény: PuPu (122)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!