Keresés

Részletes keresés

Csillagfürt Creative Commons License 2006.04.24 0 0 24
Még nem szóltak neketek? Kezdjetek el áderozni, ő az új elnök! Előre kell menni, nem egy bukott politikussal foglalkozni.
kakukkboy Creative Commons License 2006.04.24 0 0 23

Ne reménykedj!

Olyan ő a Fmszp-nek, mint vőlegénynek a Torgyánja!ű

Ha V.iktátort leteszik az élről, széthull a csapat, eltűnik a tábor!

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
BigMouth Creative Commons License 2006.04.24 0 0 22
Legalábbis megpróbálják. Azért Medgyessyvel ellentétben Orbán nem egy politkailag súlytalan autista.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
ooloo Creative Commons License 2006.04.24 0 0 21

Medgyessy Péter magyar miniszterelnököt a főnökei, az Országgyűlés többségét adó két párt vezetése és annak a parlamenti képviselői a Magyar Köztársaság Alkotmánya előírásainak maradéktalan betartásával távolították el a kormány éléről. Formálisan ugyan maga mondott le, de hát tudjuk...

 

0rbán Viktornak viszont nincsen főnöke, őt tehát valóban csak egy puccs foszthatja meg a hatalmától.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Les Nuits Creative Commons License 2006.04.24 0 0 20
reméljük úgy
Vad Creative Commons License 2006.04.24 0 0 19

Eleinte még teccettek a véleményeid, amikor, még fontosnak tartottad, hogy érvekkel alátámassz bizonyos kijelentéseket, de mostanra már igazán nagy retek lettél.

 

Főleg, hogy már nincs is miért szájalni, mer vége a kampánynak.

Előzmény: geszthi (1)
Alhazred Creative Commons License 2006.04.24 0 0 18
Valahogy errefelé egész másról hallottam...
Előzmény: The Rambler (9)
narancsfing Creative Commons License 2006.04.24 0 0 17
mert nem mi győztünk
Előzmény: Miki_ (3)
The Rambler Creative Commons License 2006.04.24 0 0 16
remélem nem. nem az a módja
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.24 0 0 15
Hát akkor mégis lesz hídfoglalás?
Előzmény: The Rambler (9)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.24 0 0 14
Nana, ezért ne siessük el....
Előzmény: Wolff (8)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.24 0 0 13
Hogyan lehetne a francia becsületrend tulajdonosát orbánnal összehasonlítani?
Előzmény: Törölt nick (7)
Derek Creative Commons License 2006.04.24 0 0 12
Na ezt a vonalat hanyagolni kone tan
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.24 0 0 11
A fideszesek meg szalámit osztogattak a cigóknak. orbi meg lepaktált lungro drommal.
Előzmény: The Rambler (9)
morbiczer Creative Commons License 2006.04.24 0 0 10
Hülye.
Előzmény: Törölt nick (5)
The Rambler Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9
kár hogy a cigányokról ilyen rossz a véleményed hiszen ők segítették ismét hatalomra az mszp-t az 1000ft-os szavazatukkal
Wolff Creative Commons License 2006.04.24 0 0 8
Az idén nem lesz hídfoglalás.
Előzmény: geszthi (1)
Miki_ Creative Commons License 2006.04.24 0 0 3
Miért orbánoztok, ahelyett, hogy örülnétek a győzelemnek?
ezsoezso Creative Commons License 2006.04.24 0 0 2
Orbán a büdös életbe nem mond le magától. Most menjen pont dógozni?
geszthi Creative Commons License 2006.04.24 0 0 1
Orban elebb elmenekul foci VB-re ugyanugy mint a 2002 bukas utan, mig a hivei itthon hidatfoglalnak meg tanacstalanul kovajognak, mert nincs meg a gondolni valo.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
geszthi Creative Commons License 2006.04.24 0 0 0
Remeljuk nem 0-ra jar ugy!
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2006.04.24 0 0 topiknyitó
OV nem mondott le magától. Szerintem meg fogják puccsolni. A csökkenő népszerűségre és egyebekre hivatkozva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!