Medgyessy Péter magyar miniszterelnököt a főnökei, az Országgyűlés többségét adó két párt vezetése és annak a parlamenti képviselői a Magyar Köztársaság Alkotmánya előírásainak maradéktalan betartásával távolították el a kormány éléről. Formálisan ugyan maga mondott le, de hát tudjuk...
0rbán Viktornak viszont nincsen főnöke, őt tehát valóban csak egy puccs foszthatja meg a hatalmától.
Eleinte még teccettek a véleményeid, amikor, még fontosnak tartottad, hogy érvekkel alátámassz bizonyos kijelentéseket, de mostanra már igazán nagy retek lettél.
Főleg, hogy már nincs is miért szájalni, mer vége a kampánynak.
Orban elebb elmenekul foci VB-re ugyanugy mint a 2002 bukas utan, mig a hivei itthon hidatfoglalnak meg tanacstalanul kovajognak, mert nincs meg a gondolni valo.