Keresés

Részletes keresés

cracowia Creative Commons License 2006.04.21 0 0 27
OV szerintem sem egy Kossuth, ez a nagy nemzeti cucc csak egy eledhatonak gondolt valami. Igen, igazad van, nem all neki jol az a szo, hogy Magyarorszag. De ettol meg ne gyulold. Tudod, sajnalom a politikusokat. Mindegyiknek szerepet kell jatszania, mert a nep csak ezt erti, es pont a szerep miatt egy ertelmiseginek, aki latja ezt a csavart az egeszben, nehez elviselnie oket.
Előzmény: Soccer_ (24)
Serimna Creative Commons License 2006.04.21 0 0 25

Tudod kinek kell pézété? A Pestieknek. Úgy is ők döntenek. Szekszárdon is azért van híd mert az Orbán építtetett..Nem csak Pest van,hahóó emberek.

Na ennyit erről.

Soccer_ Creative Commons License 2006.04.21 0 0 24

én utálom amikor azt mondja, hogy: Magyarország

Mintha érdekelné... vagy talán nem csak az állása fontos?

cracowia Creative Commons License 2006.04.21 0 0 23

Persze izlesek es pofonok, meg ez az egesz hit kerdese, nem is az erveke, de azert megis: Mit utaltok benne?

Itt csak annyit mondtatok, hogy (1) a feje miatt (2) beszede miatt (3) jelleme miatt.

 

Ami azt illeti, engem pl zavar benne a nemzeti hivo maz, mert vilagos, hogy ez nem valodi. De ha egymas melle allitom oket GyurcsiFercsivel, megtisztitom az agyam minden innen is onnan is jovo mocskolodastol, toronymagasan elviszi a palmat. Szerintem (1) nagyon tehetseges (2) nagy elonye, hogy nem a volt rendszerben betoltott funkcioja miatt gazdagodott meg (3) normalis csaladi eletet el, nem ugy, mint a ki tudja, hanyszor feleseget cserelo Feri.

 

ennyi.

 

essetek nekem.

Előzmény: Soccer_ (21)
wizes Creative Commons License 2006.04.21 0 0 22
Már régen ezt monydom.
Előzmény: Répapuding (19)
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.21 0 0 21
végülis a nem éppen alacsony havi fizetését megkapja. Annyiért én sem foglalkoznék másokkal....
Álné Vendel Creative Commons License 2006.04.21 0 0 20

Útálkozni lehet, asszem Viktort ez kevésné izgatja. Le se szarja, hogy vannak bérutálkozók. Meg minket se érdekel.

 

Hajrá "Ferifanklub"

Répapuding Creative Commons License 2006.04.21 0 0 19
Az utálat egy dolog. Az csak egy érzés. Ami azonban tény: Orbán belépett a magyarság elleni bűntettek elkövetőinek táborába.
zuglo_14 Creative Commons License 2006.04.21 0 0 18
napról napra többen...
Előzmény: Soccer_ (-)
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.21 0 0 17
Már úgyis bizonyította rátermettségét :-D
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.21 0 0 16

én nem......nem utálom.....

 

és , ha nagyon sokat szenved, csakszójjon, megtesszük miniszterelnök-helyettesnek !

 

:O)

cézété Creative Commons License 2006.04.21 0 0 15

Bocsássunk meg neki!... Nem tudja, it beszél, mit cselekszik... Én sem utálom, csak sajnálom szegényt...

Mennyit kinlódott, szenvedett, oszt mégsem köll a többségnek...

cseresznye_hi Creative Commons License 2006.04.21 0 0 14
Nagyon nem szeretem ....
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.21 0 0 12

Konkrétan én sem az arcára gondoltam. Igazábol a beszédét meg a magatartását utálom

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.21 0 0 11
Engem a külseje nem izgat. A jelleme miatt utálom. És szánom a gyermekeit, egy ilyen bélyeggel élni nem könnyű.
Előzmény: Soccer_ (10)
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.21 0 0 10
valamiért én sem bírom a fejét szegénynek...
kutya17 Creative Commons License 2006.04.21 0 0 9
Magának egészen biztosan
Előzmény: HansBlack (5)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.21 0 0 8
A szavazók 58%-a biztossan nem szereti....
Előzmény: Soccer_ (-)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2006.04.21 0 0 7
orbán az én javamat akarja!
de én nem adom oda neki!
Előzmény: HansBlack (5)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2006.04.21 0 0 6
hajjaj!
Előzmény: Soccer_ (-)
HansBlack Creative Commons License 2006.04.21 0 0 5
"Biztosan jót akar Orbán is"
Kérdés kinek/kiknek
Előzmény: kutya17 (4)
kutya17 Creative Commons License 2006.04.21 0 0 4
Nem utálok én senkit, csak azt a mocskos csurkát meg azt a nagyeszű Rogánt :)
Biztosan jót akar Orbán is, Lenin is azt akart.
Előzmény: Soccer_ (-)
Tapicska forgalmista Creative Commons License 2006.04.21 0 0 3
Csacsiság! Én (remélem) nem utálom Orbán Viktort, csak nem szeretem).
Előzmény: Soccer_ (-)
türelmes f.k. Creative Commons License 2006.04.21 0 0 2
Igen sikeres topic lesz!
winDirVariable="C:/WINDOWS"
Előzmény: Soccer_ (-)
wizes Creative Commons License 2006.04.21 0 0 1
Én j0bban!!
Előzmény: Soccer_ (-)
vitorlás hajó Creative Commons License 2006.04.21 0 0 0
s0kan
Előzmény: Soccer_ (-)
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.21 0 0 topiknyitó

Valaki utálja Orbánt?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!