OV szerintem sem egy Kossuth, ez a nagy nemzeti cucc csak egy eledhatonak gondolt valami. Igen, igazad van, nem all neki jol az a szo, hogy Magyarorszag. De ettol meg ne gyulold. Tudod, sajnalom a politikusokat. Mindegyiknek szerepet kell jatszania, mert a nep csak ezt erti, es pont a szerep miatt egy ertelmiseginek, aki latja ezt a csavart az egeszben, nehez elviselnie oket.
Persze izlesek es pofonok, meg ez az egesz hit kerdese, nem is az erveke, de azert megis: Mit utaltok benne?
Itt csak annyit mondtatok, hogy (1) a feje miatt (2) beszede miatt (3) jelleme miatt.
Ami azt illeti, engem pl zavar benne a nemzeti hivo maz, mert vilagos, hogy ez nem valodi. De ha egymas melle allitom oket GyurcsiFercsivel, megtisztitom az agyam minden innen is onnan is jovo mocskolodastol, toronymagasan elviszi a palmat. Szerintem (1) nagyon tehetseges (2) nagy elonye, hogy nem a volt rendszerben betoltott funkcioja miatt gazdagodott meg (3) normalis csaladi eletet el, nem ugy, mint a ki tudja, hanyszor feleseget cserelo Feri.