Keresés

Részletes keresés

Numerakirály! Creative Commons License 2006.04.10 0 0 18
Jobbosok-balosok, fekete-fehér, így szép kocka alakú és egyszerű a világ. Az senkit ne érdekeljen, hogy ezek csak szavak, amiket egymásra vagy magukra aggatnak az emberek. Lényeg a sör, a zászló és a jelszavak skandálása. Hajrá Fradi. Meg Viktor.
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2006.04.10 0 0 17
Pont ő zúzta szét? Ő tette oda Mikolát? Semjént? Ő igérgetett kádári lófülét végig? Ő cseszte pofán Budapestet már sokadszor? Ne fárassz.
Előzmény: Ágibági (-)
Uránusz Creative Commons License 2006.04.10 0 0 16

Miért is olyan fontos ez tenéked, hogy mi lesz 2010-ben????????

 

Ha meg ki akarod zárni a balosokat akkor menj át a GONDOLA-ra ott csak jobbosok szidják szegény Ibolyát... Aki mert megmérettetni és nem találtatott könnyűnek...

:))))))))))))))))))))))))))))

HAJRÁ IBOLYA!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Ágibági (-)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2006.04.10 0 0 15
Többen mint most, ha nem fekszik be OVi-nak. Sokkal többen.
Nem mindenkinek tetszik (még jobboldalon sem) az a stílus, amit a FIDESz itt előadott az elmúlt években.
:-)
Előzmény: Ágibági (2)
Turbo_Apu Creative Commons License 2006.04.10 0 0 14
Mondjuk én már 90-ben is MDF-re szavaztam, ahogy akkoriban sokan. Az MDF letért az akkor hirdetett útról, így elvesztett nagyon sok szavazót.  Sokan átmentek a FIDESZ-hez. Most majd apránként visszajönnek (ha az MDF valóban azzá válik, amit hirdet), mi rossz van ebben?
NGid Creative Commons License 2006.04.10 0 0 13
Pl én rá szavazok.
Ha mertem volna bízni benne, hogy komolyan gondolja ezt a szakítósdit, akkor őket választom. Így el sem mentem. Nem akartam Orbánt támogatni.
Ezen kívül azok is, akik most rá szavaztak. A semmiből hozta vissza a pártját, azzal, hogy nem támogatja a fideszt. Ha most átveri a szavazóit az életben nem fog rá voksolni senki.
Előzmény: Ágibági (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.10 0 0 12
A jobboldalt nem David vagy az MDF zuzza szet hanem a Fidesz,csak vakok vagytok hogy lassatok. Az emeberek nem az mszpre szavaznak, hanem a fidesz ellen...tudod miert felelmbol!!! Ha majd ezt megertik a kedves fideszesek, Ader, Kover, Mikola,es ugy kampanyolnanak ahogy az MDFesek,akkor nyernenek!
Előzmény: Ágibági (-)
Ágibági Creative Commons License 2006.04.10 0 0 11

A jelenleg FIDESZ-re szavazók véleményét várom! Balosok, kérlek most ebből maradjatok ki!

 

Á.

unnamed Creative Commons License 2006.04.10 0 0 10
Megérdemelné, hogy büntetésből egy hónapig éjjel-nappal Viktor-beszédeket vetítsenek neki.

Vazzeee, nem ezt hívják az angolszász területen "cruel and unusual punishment"-nek? :)))))))))))
Előzmény: Numerakirály! (8)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.10 0 0 9

Pl, azok a jobb oldaliak,akik nem nácik.

Vagy akik tenyleg egy normalis Magyarorszagot szeretnenek, nem csak szardobalast, nyalverest akarnak latni, hallani minden nap, pl olyan embereket szeretnenek a parlementbe akik az orszagot epitik es nem csak klienturat.

 

Előzmény: Ágibági (-)
Numerakirály! Creative Commons License 2006.04.10 0 0 8
Szerintem is felháborító, hogy nem segített az Orbán- és Rogán-féléket hatalomra juttatni. Megérdemelné, hogy büntetésből egy hónapig éjjel-nappal Viktor-beszédeket vetítsenek neki.
Előzmény: Ágibági (-)
Ágibági Creative Commons License 2006.04.10 0 0 7

Az MDF-eseket megértem. A FIDESZ-szavazókra kíváncsi vagyok.

 

Én bírtam volna Ibolyát is. De szerintem a látszat csal. Ő sem fenékig tejfel, ahogyan azt beállítja. Hogy a hatalommániáról ne is beszéljünk...

Előzmény: Turbo_Apu (6)
Turbo_Apu Creative Commons License 2006.04.10 0 0 6
Persze, ki másra?
Előzmény: Ágibági (4)
krogo Creative Commons License 2006.04.10 0 0 5
savanyú a szőlő? :)
Előzmény: Ágibági (-)
Ágibági Creative Commons License 2006.04.10 0 0 4
most az MDF-re voksoltatok?
Előzmény: Turbo_Apu (3)
Turbo_Apu Creative Commons License 2006.04.10 0 0 3
Én igen, ha kihúzza addig.
Ágibági Creative Commons License 2006.04.10 0 0 2
várom a véleményedet!
Előzmény: Szabadbatthyany Béla (1)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2006.04.10 0 0 1

Ember, ne beszélj már ekkora csacskaságokat.
Előzmény: Ágibági (-)
Wic Creative Commons License 2006.04.10 0 0 0
0
Előzmény: Ágibági (-)
Ágibági Creative Commons License 2006.04.10 0 0 topiknyitó

...mert én nem, az biztos!

 

SOHA nem bocsátom meg neki, hogy így szétzúzta a jobboldalt...

 

Jobbosok, Ti hogy éreztek?

 

Á.

 

(az előző topikomat a modik törölték vmi miatt, már írtam nekik, remélem lesz arcuk először megindokolni s csak azután tenni ezzel is vmit - ha kell...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!