Keresés

Részletes keresés

NAR Creative Commons License 2011.05.21 0 0 112

Elég meredek cliffhanger-t hagytak az évad végére...

obamamama Creative Commons License 2010.12.23 0 0 111

Szerintem is jó volt az utolsó rész! Robin fotóján jót nevettem - ez annyira tipikus, mindenki rákészül a fotóra, előtte tök csinos, a fotón meg épp keresztbe állnak a szemei... : D Kár, hogy most néhány hét szünet jön - hiányozni fog az ünnepek alatt : D

varsanyianett Creative Commons License 2010.12.20 0 0 110

Az új rész nekem tetszett. Szerintem vicces Lily és Marshall és a gyerektéma. Mondjuk az utolsó részben nekem Ted szerepe jött be a leginkább... : )
Továbbá nekem az is tetszik, hogy mostanában ráálltak arra, hogy az éppen aktuális résznél az eseményeket visszapörgetik a rész elejére. Nekem így még izgalmasabb és látványosabb az új epizód.

 

Nálam nagy kedvenc a sorozat, szerintem még nem kell semmiféle "kiégésre" számítani... : )

Sign Creative Commons License 2010.11.23 0 0 109

Hány évad lesz még?

Előzmény: franatic (108)
franatic Creative Commons License 2010.11.23 0 0 108

Lily és Marshall most már nézhetetlen jelenetekkel rukkol elő. Igazán felébredhetnének a forgatókönyvírók, vagy akik a poénokat írják. Vagy történjen már velük valami. Essen teherbe Lilly, bármi.

Kíváncsi vagyok mit hoznak ki az új csajból. Talán kibontakozik valami a sorozat lényege felé...

Dr_Akula23 Creative Commons License 2010.11.02 0 0 107
Hát jó volt jó volt, de Lilyék kicsit mostmár unalmasak ezzel a gyerekcsinálásos témával.
Robin szinte meg se szólalt :-(
Remélem azért lesz jobb is.
Előzmény: No.9 (106)
No.9 Creative Commons License 2010.10.28 0 0 106
Ne magyar oldalakon keress.

Szerintem a legutobbi resz egesz jo volt. Ebben a szezonban hatarozottan a legjobb. Remeljuk innen mar csak felfele vezet ut...
Előzmény: Dittenke (105)
Dittenke Creative Commons License 2010.10.23 0 0 105
Köszönöm, megpróbálom, szinkronosan megtaláltam, csak angolul nem.Köszi szépen!!Hátha összejön:)
Előzmény: NAR (104)
NAR Creative Commons License 2010.10.23 0 0 104
Beírod a google-be, hogy "how i met your mother season 3 torrent", aztán jó napod lesz.
Előzmény: Dittenke (102)
NAR Creative Commons License 2010.10.23 0 0 103
A "small penis" történetszál eléggé gáz volt, a másik elment. Meg a "Ted visszamegy építésznek" történetszál is furcsa - eddig arról volt szó, hogy megtalálta a tanítással a hivatását.
Előzmény: Borosi (101)
Dittenke Creative Commons License 2010.10.23 0 0 102
Sziasztok!Ha valaki tudja, honnan lehet letölteni az Így jártam anyátokkal 3.évadját, angolul, kérem szépen írja meg a v555@freemail.hu címre!Hálásan köszönöm!
Borosi Creative Commons License 2010.10.22 0 0 101
Szerintem is teljesen gyenge lett. 1-2 Barney poén még vicces, de néha azt veszem észre, hogy teljesen máshol járok már, nem köt le...
Selener Creative Commons License 2010.10.13 0 0 100
Szerintem még nem érte el az olyan rossz szintet, hogy kasza legyen a sorozat. Bár ellenpéldának ott van a Heroes, ami ugyancsak nagy sikereket ért el az első pár évad alatt, de a végére olyannyira kiégtek az írók, hogy már nem is folytatták, holott nagy tábort nem veszítettek, a nézők ugyanúgy követték hétről-hétre, mert még bizakodtak, és nem akarták csak úgy befejezni, aztán mégis a befejezés lett a vége.
Szerintem ha megjelenik a muter, talán beindul az évad.
Lehet csak az 5. illetve a mostani pár rész ilyen gyenge, aztán majd belehúznak. Ilyen volt a Lost is.
capacete Creative Commons License 2010.10.11 0 0 99
Igaz, egyre csak csodálkozom, hogy milyen pocsék dolgokat szeretnek az emberek. Mondjuk a nézettsége azért csökken, de nem annyival, hogy cancel legyen. (Bár ki tudja, a mostani "színvonal" mellett azért nem lenne furcsa egy drasztikus visszaesés sem.)
Előzmény: Batu. (98)
Batu. Creative Commons License 2010.10.11 0 0 98
Az egy dolog, hogy neked nem tetszik, de ebből ne vonj le semmilyen egyéb következtetést, mert egyáltalán nem csökken a nézettsége. Nem tudom, ezt mi alapján gondolod.
Előzmény: capacete (97)
capacete Creative Commons License 2010.10.10 0 0 97
Ancicu,

A sorozat egyre kevésbé nézhető - bár az utolsó két rész megütötte az átlagos szintet -, így viszont a nézettség is eltűnik, vagyis biztos, hogy nem lesz több sorozat.
Egyszerűen nincs elég néző erre a kínlódásra...
Előzmény: ancicu (95)
Gedeonkaaa Creative Commons License 2010.10.06 0 0 96
Ez a mostani rész sem volt valami fenomenális, egyre halottabb ez a sorozat. Barney sem a régi. A poénok annyira erőltetettek, hogy már fáj nézni is. És Lilinek ez a kevés, egyben nagyon rossz jelenetei borzalmasak.
ancicu Creative Commons License 2010.10.01 0 0 95
Nem ez lesz az utolsó évad, hanem még lesz egy hetedik is. Olyan híreket adtak a sorozatkészítők, hogy a Marshallt alakító színész nem volt hajlandó aláírni a szerződést a nyolcadik évadra, így csak hét lesz. A sorozat valóban nem a régi, romantikus blabla, de azért még nézhető :) én még mindig nagyon szeretem, és már a feleség is fel fog tűnni, amit nagyon várok.
Előzmény: capacete (94)
capacete Creative Commons License 2010.09.22 0 0 94
Hát, úgy tűnik, ez lesz az utolsó évad.
Az évadnyitón összesen egyszer mosolyodtam el - természetesen Barney volt a felelős, a "derection" megalkotásával -, egyébként nézhetetlen, nyálas, csöpögő melodráma lett az egész.
Össze sem lehet hasonlítani pl. The Big Bang Theoryvel...
Borosi Creative Commons License 2010.08.13 0 0 93
09.20.-án indul a 6. évad!
No.9 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 92
tvshack.net pl.
Előzmény: oti97 (91)
oti97 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 91
hali én még csak most keztem el nézni a 3. évadot....
megtuná valaki mondani azt,hogy hol lehet nézni a neten h nem töltöm le???
capacete Creative Commons License 2009.12.21 0 0 90
A comment.com mindig közölt heti nézettséget, ott utána lehet nézni.
Átlagos nézettség van a wikipedia oldalon is:

http://en.wikipedia.org/wiki/How_I_Met_Your_Mother

Előzmény: Sign (89)
Sign Creative Commons License 2009.12.21 0 0 89
Hol van pontos forrás a nézettségre?
Előzmény: capacete (88)
capacete Creative Commons License 2009.12.21 0 0 88
Igen, sajnos így van, nem csoda, hogy a nézettség is esik vissza.
Remélem ki tudnak valamit találni, de már nem nagyon reménykedek benne :(
Előzmény: NAR (85)
NAR Creative Commons License 2009.12.20 0 0 87
A második évad utolsó része, ha jól emlékszem.
Előzmény: Törölt nick (86)
NAR Creative Commons License 2009.12.20 0 0 85
Egy kissé leült a sorozat, ez a cigis epizód is eléggé gyengére sikerült :-(
Előzmény: capacete (84)
capacete Creative Commons License 2009.12.18 0 0 84
Egy hónap alatt végignéztem az összes eddigi részt, az első három évad ott van minden idők legjobb sitcomjai között, sajnos a negyedik évadtól csökkent a színvonal, az ötödiknél pedig zuhanórepülésbe kezdett.
Elképesztően ostoba ötlet volt Barney-t bárgyú, elkötelezett partnerré tenni - ráadásul teljesen irreális fordulat is volt -, ami tönkrevágta az egész sorozatot. Az írók kapcsoltak ugyan, de jelenleg nehéz elképzelni, hogy helyre tudják-e hozni az okozott kárt.
Szerintem a legjobb az lenne, ha gyorsan találnának valakit Tednek és legördítenék a függönyt...
attig Creative Commons License 2009.10.27 0 0 83
Kviter! Ebben a topikban CSAK a How I Met Your Mother - ről kéne beszélned!!!
Előzmény: kvinter (77)
doncerev Creative Commons License 2009.01.20 0 0 82
Sziasztok!

Nem tudná valaki feltölteni a 3. évad 15. részét valahova, mert csak olyan verziót tudtam leszedni, amibe bele van égetve egy spanyol vagy portugál felirat.

Előre is köszi, pacsi, csók: Én-e :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!