Keresés

Részletes keresés

BENTA Creative Commons License 2006.03.31 0 0 38
Nem ostoba, hanem végtelenségig öntelt. Pont ebből a hozzáállásból volt elegem az előző kormány alatt. Nem hiányzik újra.:(((
Előzmény: unnamed (36)
BENTA Creative Commons License 2006.03.31 0 0 37
Hát lehet, hogy mi leszünk az első ország, amire kiteszik a 'Nem dohányzó!' táblát. És ez lesz a legkisebb problémánk:(((((
Előzmény: Törölt nick (35)
unnamed Creative Commons License 2006.03.31 0 0 36
Ez egy a farok még ostobább, mint hittem. De tetszik a szereplése, csak így tovább! :)
Előzmény: tavir (15)
zep Creative Commons License 2006.03.31 0 0 34
Én is láttam ma reggel Mikolát. Valahonnan ismerős volt ez a pökhendiség, lekezelő stílus. Zsák a foltját...
BENTA Creative Commons License 2006.03.31 0 0 33

És szerinted észrevette, hogy beégett? Szerintem úgy jött ki a stúdióból, hogy jól megszivatta a riportert, aki a végén már köpni, nyelni sem tudott, nem ám riportálni.

 

Igaz, hogy a riporter szava a döbbenettől állt el, de ezt szerintem Mikola úr másként értelmezte.

Viszont aki látta ezt a riportot, az azt is láthatja, hogy az eddigi szövegek sem a levegőből jöttek, és egy totálisan gátlástalan embert kísérelnek meg magas méltóságba emelni.

Mi lesz itt, ha a gátlástalansága és küldetéstudata ne adj isten hatalommal párosul?

Előzmény: tavir (31)
hun2006 Creative Commons License 2006.03.31 0 0 32

Csurka reggel az m1-en a visszaléptetésről nyilatkozta:

 

"Jelen helyzetben nehezen tudom elképzelni" - válaszolt arra a kérdésre, vajon megint visszaléptetik-e jelöltjeiket, mint azt az előző választások idején tették

 

tehát nem 100%ra mondta azt hogy nem ! ez mindennél többet mond egy olyan pártnál ami simán tudott országos listát állítani !

 

 

ui. Mikola és semjén úgy néz ki megcsinálta amit meg kellett csinálniuk! ( de ennek hatása csak az utlsó legfontosabb 1 hétben és a szavazás napján lesz mérhető a közvél.kut. erről semmit nem tudhatnak és ez így jó ):)

tavir Creative Commons License 2006.03.31 0 0 31
Viszi ezzel a szavazatokat a FIDESZ-től, rendesen.

Én csak azér' szórakoztam jól, mert igen rég láttam politikust ennyire beégni.
:))
Előzmény: BENTA (29)
BENTA Creative Commons License 2006.03.31 0 0 30
Köszönöm, megnéztem a riportot.
Előzmény: Bekö Tóni (16)
BENTA Creative Commons License 2006.03.31 0 0 29

Köszönöm. Megmondom őszintén, én nem nevettem. Hihetetlen, hogy egy kormányfőhelyettesnek készülő ember ilyen szemrebbenés nélkül nyilatkozzon, és semmi személyes felelősséget se érezzen a problémával kapcsolatban.

 

Nem örülnék, ha ezt a férfit a hatalom közelébe engedné valaki.:((((

Előzmény: tavir (15)
tőr Creative Commons License 2006.03.31 0 0 28
Ha nyernek, akkor 10+5 millió beteget fog kezelni.
Ebből Guiness-rekord lesz. A legtöbb műhiba/doktor.
Előzmény: PortoAllegre (27)
PortoAllegre Creative Commons License 2006.03.31 0 0 27
Valahonnan el kellett indulnia. De nem hiszem, ha most praktizálna, hogy lennének betegei...
Előzmény: tőr (26)
tőr Creative Commons License 2006.03.31 0 0 26
Arra gondolsz, amikor először dugta bele a paraszolvenciát egy szegény nyugdíjas beteg?
Előzmény: PortoAllegre (22)
matej nyikolajevics Creative Commons License 2006.03.31 0 0 25

vannak a jó állami cégek és intézmények akikkel a fidesz "tart". vannak a rossz, gonosz állami intézmények és cégek, ők a kormány gyerekei.

namármost ezek a rosszak tartoznak a jóknak és nem fizetnek. másik rosszak meg a nép 1xrű gyerekein verik le azt hogy a jók nem kapják meg a pénzüket. érthető?

Törölt nick Creative Commons License 2006.03.31 0 0 23

Nagyon LOL volt. :)

De legalább bevallotta, hogy egyszer biztosan, nyíltan, ordas módon hazudott. És az, hogy erre senki nem kapja fel a fejét, bizonyíték arra, hogy a Fideszre ez már több, mint jellemző. Egyenlő vele.

 

PortoAllegre Creative Commons License 2006.03.31 0 0 22
Megnéztem.
Mikola nagyon szórakoztató volt, lányos zavarában semmire sem tudott válaszolni.
Még jó, hogy kitöltőszövegként nem a szűzességének elvesztését mesélte el....
Előzmény: tavir (15)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.31 0 0 21

"az ilyen listát találni kell a szeméttelepen, amit egy újság leközöl,"

 

Elbaxták, későn jutott eszükbe, már lapzárta volt a MaNem-nél. :)))

 

Előzmény: matrix94 (20)
matrix94 Creative Commons License 2006.03.31 0 0 20
Még annyi esze se volt ennek a Mikolának, hogy ezt nem így szokták csinálni: az ilyen listát találni kell a szeméttelepen, amit egy újság leközöl, és neki majd arról kellett volna költői kérdést feltenni egy gyűlésen.  (már ha igaz, hogy van bankvezér, aki minimálbérre van bejelentve)
tavir Creative Commons License 2006.03.31 0 0 19
Cáfolta? Egy xart.... Kiszivárogtatás volt... Nem cáfolta, csak terelt, mint egy túlbuzgó puli kutya.
Előzmény: Bekö Tóni (16)
banánfa Creative Commons License 2006.03.31 0 0 18
elképzelem, amint ovi traktor után kötött ketrecben viszi a vasárnapi fidesznaggyülésre a helyettesét:))))
Előzmény: PortoAllegre (14)
hotorpe Creative Commons License 2006.03.31 0 0 17
Katona még mentegette is, régen volt már közszolgálatban, azért beszélhet marhaságokat; egyébként pedig lazán kezeli a tényeket!
Előzmény: pert1 (7)
Bekö Tóni Creative Commons License 2006.03.31 0 0 16
A Fidesz kormányfőhelyettes-jelöltje pénteken a Nap-keltében cáfolta, hogy belenézett volna a TB-befizetési adatokba
Előzmény: BENTA (4)
tavir Creative Commons License 2006.03.31 0 0 15
Előzmény: BENTA (4)
PortoAllegre Creative Commons License 2006.03.31 0 0 14
Mikola Orbán majma. Tökéletes reakciókkal.
Előzmény: banánfa (10)
Vajk Creative Commons License 2006.03.31 0 0 13
valami ilyesmi volt, hogy ha egy párt második embere törénytelenül..(itt vágott bele mikola)

ahogy én folytatnám: szerez adatokat,(dezsavüm van, lehet ez?:) a polgárok személyes ügyeirő akkor a polgároknak tényleg nem kell félni, ha hatalomra kerül?
Előzmény: Vajk (8)
macmester Creative Commons License 2006.03.31 0 0 12

a cél éerdekében minden ezskoöz... esete forog fenn...

 

komolyan azt hiszem, mikolát csalinak dobták be, kérdés ki harap rá???

tőr Creative Commons License 2006.03.31 0 0 11
Programhiba.
Itt Mikola a papagáj, nem szocskaszuperlaszlo.
Reboot.
Előzmény: szocska (5)
banánfa Creative Commons License 2006.03.31 0 0 10
papagáj?? nekem mikola reakciói alapján inkább egy sebesült orángután ugrik be:))
macmester Creative Commons License 2006.03.31 0 0 9

Ne offolj....

 

amúgy látom hozzászólásaidhoz méltó szinvonalra áraztad be magad megint :)

Előzmény: szocska (5)
Vajk Creative Commons License 2006.03.31 0 0 8
de azert én befejeztem volna azt a kérédst, amit gyan elkezdett pallagi, de belevágott mikola..:)
Előzmény: Alhazred (3)
pert1 Creative Commons License 2006.03.31 0 0 7
De legalább kiderült, hogy az APEH-ből lopatta ki az adatokat az egéni SZJA bevallásokból (esetleg a kiemelt adózók közül), és ráadásul át is verték a szivárgók, mert a bankelnökök adózott jövedelme jóval a minimálbér felett van, persze a nem adózott jövedelmük ennél egy nagyságrenddel is nagyobb lehet.
Előzmény: Bekö Tóni (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!