Keresés

Részletes keresés

freelander2005 Creative Commons License 2006.03.09 0 0 22

Szerintem a politizáló netezők közötti valóságos arányokat tükrözi. Ettől függetlenül meg a teljes lakosságot nézve akár állhat jobban is a Fityesz, de az utóbbi idők botrányai a szemellenzősöket leszámítva még a jobbosoknak is vállalhatatlan, védhetetlen. Pl. Az Áder-Kóka vitán lehet kÁder jobban adta elő a dolgokat, de a tartalom szempontjából (és igazmondásban) nem ő volt a jani.

Előzmény: Toxicus (-)
szocska Creative Commons License 2006.03.09 0 0 21
A közvélemény alakítható, formálható……. Meglehet mondani az embereknek……? Mit teszel? Embereket veszel fel? Stb. Befolyásolod a közéletet, kirakatot rendezel? …..Itt van birkák, ez a jobb, ezt egyétek…..
Előzmény: Toxicus (-)
gizibácsi Creative Commons License 2006.03.09 0 0 20
Mitől, mitől, a jobboldaltól
Előzmény: Toxicus (-)
wizes Creative Commons License 2006.03.09 0 0 19

Tod aki nem kap Ádertől hányigert az csakis jó ember lehet és semmi elfogultság nem leledzik benne.

Én egy elfogúlt faci vagyok aki az ilyen emberektől hányingert kapok és ezé vagyok itt a zIndexen mert le is írhatom és ezé nem bacnak ki!

De leírhatom azt is hugy NagySándor,Szekeres, BAja ........stb mszps bagázst is úgy rúgnám pitsán hugy sosem érnek földet még a levegőben kiszárannak és a Nestlé előrecsomagoltan árulhatná őket a jobbosok legnagyobb örömére.

Szal ezé van az hugy a széljobbnak a közép is balnak tünik, csak nem veszik észre magukat!

 

 

Előzmény: Toxicus (-)
Gördülő Kő Creative Commons License 2006.03.09 0 0 18
Azért, ha valakit ennyire zavarnak a tények (kÁder J. ugyebár nem akarta, hogy a KSH adatai a képernyőre kerüljenek), az engem erősen elgondolkodtatna a helyedben. Hidd el nem az a jó ember, aki azt mondja neked, amit hallani akarsz, hanem az, aki az igazságot. Ha te ezen röhögsz, az a te bajod.
Előzmény: Toxicus (-)
kizsgé Creative Commons License 2006.03.09 0 0 17
Meg tudsz bocsátani nekünk, hogy a Te abszolút objektív és pártatlan röhögésed ellenére Kókát tartottuk jobbnak? :o))
Előzmény: Toxicus (-)
netizen Creative Commons License 2006.03.09 0 0 16
mert a nem ballibek nem érnek rá indexelni, ők dolgoznak, gyereket nevelnek és maradék idejüket a családra szentelik.
Előzmény: Toxicus (-)
zuglo_14 Creative Commons License 2006.03.09 0 0 15
Semmi:-))
Azt leszámítva, hogy a szentkirályiból már a fikanickecskék 25. vonala jön:-))))
Előzmény: Toxicus (-)
Lilia Creative Commons License 2006.03.09 0 0 14

"annak ellenére, hogy én végigröhögtem a vitán nyújtott nevetséges alakítását"

 

nahat...vannak olyanok -sot sokan vannak- akiknek nem vagy mervado? dobbenet.

ugy irtad le ezt a mondatot, mintha a te rohogesed barmifele alapmerteket jelentene. van onbizalmad...

Előzmény: Toxicus (-)
geszthi Creative Commons License 2006.03.09 0 0 13
"Ez most számomra az Áder-Kóka vita kapcsán csúcsosodott ki, amikor a többség a főoldali szavazáson Kókát jelölte meg jobbnak, annak ellenére, hogy én végigröhögtem a vitán nyújtott nevetséges alakítását."


Ja kerem, a Fideszes bekepzeltseg... Ha mar a tobbseg nem azt mondja amit EN elvarok, akkor egybol ellenoldali gyujtohely lesz az Indexbol.

Ok. Akkor ebbol a topikbol mi csucsosodik ki szamodra kamunick?

Egy uj kamunick altal, agyament fikazasra nyitott topikban rogton az elos 32 hozzaszolas 8 uj kamunick altl tortenik.

Akkor megis csak a helyes topikcim amit EN irtam?
Előzmény: Toxicus (-)
flugi Creative Commons License 2006.03.09 0 0 12
Ez most számomra az Áder-Kóka vita kapcsán csúcsosodott ki, amikor a többség a főoldali szavazáson Kókát jelölte meg jobbnak, annak ellenére, hogy én végigröhögtem a vitán nyújtott nevetséges alakítását.

Ugye azt nem gondolod komolyan, hogy ez bármilyen szinten reprezentatív lenne? Ha ilyen az eredmény, akkor ma este éppen több balos "nyomkodom a gombot hogy mi győzzünk" dedós volt.

Egyébként pedig, ha pont Áderrel szemben valakin végig tudsz röhögni, akkor te sem vagy éppen elfogulatlan :D (gondolj bele, ha egy balos mondaná ezt neked Áder helyett Medgyessyvel :D )
Előzmény: Toxicus (-)
glad Creative Commons License 2006.03.09 0 0 11

"...Mi történt az index-szel tulajdonképp? Az egykori nagyjából fele-fele arányban jelenlévő jobboldali-baloldali szimpatizánsi arány mára teljesen eltorzult. Az Index fórum látogatóinak döntő többsége baloldali illetve liberális beállítottságú. ..."

 

Nem torzult itt semmi csak a valóságot tükrözi.

Ahogy valóban fele-fele volt az állás évekkel ezelött azt bizonyítja a választások eredménye.

A mostani arány azt tükrözi, hogy mennyvel áll rosszabbul most a Fidesz.

 

Igazából nem is csoda ez az arány mert szerintem normális ember nem vállaja fel ezt a cirkuszt amit a fidesz produkál. Komolytalanok már nagyon...

Előzmény: Toxicus (-)
geszthi Creative Commons License 2006.03.09 0 0 10
A helyes topikcim:

Mitől lett az Index a jobboldali választási fikanick ek fő gyűjtőhelye ?!


Nick: Toxicus
Email: nem publikus
Weboldal:
Bemutatkozás:
Hozzászólások (170)

Nick: ISFC
Email: küld
Weboldal:
Bemutatkozás:
Hozzászólások (105)

Előzmény: Toxicus (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.09 0 0 9
Egy külön FAJ!

:-)
Előzmény: Toxicus (4)
anserpolgár Creative Commons License 2006.03.09 0 0 7
És még csodálkoztál is, nagy, bociszemekkel?:-)))
Előzmény: Törölt nick (6)
ghostmaster Creative Commons License 2006.03.09 0 0 5
Kérlek szépen, az MNO-t és a gondolát tudom ajánlni. Ott nem leszel kisebbségben, szegénykém. Azoknak meg az a fajta elfogulatlan arculat tecc.
Toxicus Creative Commons License 2006.03.09 0 0 4

Rasszista liberális?

 

Ammegmi? :)

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.09 0 0 3
Én olvasom a digicamet és a prohardvert is. Jet-fly is jó.
Ráadásul egy rasszista liberális vagyok.
Most kirekesztve érzem magam.
Toxicus Creative Commons License 2006.03.09 0 0 2
Ennyien nem lehetnek "aktivisták", akiknek ilyen sok szabadidejük van :)

Én inkább az Index vitriolos, ámde egyre kevésbé elfogulatlan arculatára gondoltam. Azért lepték el a a portált a jelenlegi kormánypártok hívei (erősen felülreprezentáltan), mert tetszik nekik az Index politikai kommentárjai.
Előzmény: ISFC (1)
ISFC Creative Commons License 2006.03.08 0 0 1
Mitől-mitől. A bekéreszkedő fizetett aktivistáktól.
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.08 0 0 0
new y0rk - izraeli tengely, tud0d...
Előzmény: Toxicus (-)
Toxicus Creative Commons License 2006.03.08 0 0 topiknyitó
Mi történt az index-szel tulajdonképp? Az egykori nagyjából fele-fele arányban jelenlévő jobboldali-baloldali szimpatizánsi arány mára teljesen eltorzult. Az Index fórum látogatóinak döntő többsége baloldali illetve liberális beállítottságú. Az, hogy ez bekövetkezett, nyílván az Indexnek is köszönhető, hiszen az amúgy is oly gyakran megkördőjelezett objektivitásuk igencsak megkopott a kampányidőszakban. (Bár becsületére legyen mondva a szerkesztőségnek, a látszatot legalább tartani próbálják!).

Mindenesetre elértünk odáig, hogy bármilyen közéleti-politikai összecsapásnál a ballib fórumozók automatikusan az MSZP-SZDSZ mellett kezdenek érvelni. Ez most számomra az Áder-Kóka vita kapcsán csúcsosodott ki, amikor a többség a főoldali szavazáson Kókát jelölte meg jobbnak, annak ellenére, hogy én végigröhögtem a vitán nyújtott nevetséges alakítását. Azt gondoltam, hogy na ez most meggyőző lesz, és megdöbbenve kell tapasztalnom, hogy a kormánypárti hűség erősebb az objektív itélőképességnél. Miért van ez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!