Keresés

Részletes keresés

RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2016.03.02 0 0 164

Hogy valami fogalmatok legyen a kérdésről, itt van pl. jelen fórum adatvédelmi nyilatkozata... Csak hogy lásd, mennyire nem kéne félvállról venni a "interneten gyűjtöttem" jellegű hanyag vállrándításos válaszokat. Nem egy kolléga vett vissza az arcából, amikor az ügyvéd kereste meg, hogy mutassa be a hozzájáruló nyilatkozatot, ami alapján megkereste...

Előzmény: RetteNETes Lalyos (163)
RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2016.03.02 0 0 163

Mivel látom, hogy kezd elharapózni a címanyagok értékesítése, felhívnám a figyelmét a kollégáknak a következőkre:

  1. Egy "egyhozzászólásos" nick legalább olyan biztos forrás, mint a mindenegyben blog, vagy a szabadonébredők...
  2. Aki címanyaggal kereskedik jó ha rendelkezik adatvédelmi nyilvántartási azonosítóval... Ellenkező esetben keményen megbüntethetik, ha valaki bedühödik azon, hogy honnan szedték az adatait...
  3. Normális társaságoknál a nem a saját állományba tartozó szerződések adatait nem is láthatod.... Ha ebből indulsz ki, akkor ott valaki vagy a saját állományát árulja vagy egyéb "okosság" (értsd: jogtalan felhasználás) útján jutott hozzá.
  4. A nyilvános címanyagok azért nyilvánosak, mert azokhoz bárki szabadon hozzáférhet. Te is.... Max. egy kicsit molyolni kell. Ha ehhez lusta vagy, akkor előfordulhat persze, hogy megvásárolsz ilyet, de akkor megint életbe lép a 2-es pont...
NLSzabi Creative Commons License 2016.03.02 0 0 162

Szia!

 

Érdekelne címanyag!

 

KÖszi!

 

Előzmény: grego2 (150)
NLSzabi Creative Commons License 2016.03.02 0 0 161

Szia!

 

Milyen jellegű címanyag, országos vagy megyére szól? Merre? Mennyi címről van szó?...

Köszi!

Előzmény: Pokerkiraly1980 (157)
munkaneked Creative Commons License 2016.03.02 0 0 160

Sziasztok! Egyik partnerünk részére keresek Értékesítőt, aki kapcsolatrendszerrel rendelkezik biztosítási alkuszokkal. Ha érdekel valakit ezen a linken lehet jelentkezni: http://www.randstad.hu/allas/70099-sales-representative

Zsuzsa_biztosítás Creative Commons License 2016.03.01 0 0 159

Melyik megyében/városban dolgozol???

Előzmény: Kata0121 (156)
Zsuzsa_biztosítás Creative Commons License 2016.03.01 0 0 158

Melyik részen dolgoztál? Országos a címanyag, vagy adott megyére szóló?

Előzmény: Pokerkiraly1980 (157)
Pokerkiraly1980 Creative Commons License 2016.02.24 0 0 157

Sziasztok!

 

15 éves értékesítői múlttal rendelkezem! 

Rendelkezem egy nagyon aktív friss értékes cimanyaggal!

Ha valakit érdekel írjon: shinetibor@gmail.com 

Kata0121 Creative Commons License 2016.02.23 0 0 156

sziasztok! Függő biztosításközvetítő vagyok a Groupamánál. nagy tapasztalattal rendelkezem. Mellette turizmussal kapcsolatos üzletet építek. A jövőkép nálam..inkább a turizmus. Örökölhető, nincs visszaírás...stb! Ha valakit érdekel részletesen, hívjon!

 

06/70/421-0277

grego2 Creative Commons License 2016.02.19 0 0 155

Szia!

Az e-mail.címem grego2@freemail.hu.

Előzmény: herobiztositas (152)
grego2 Creative Commons License 2016.02.19 0 0 154

grego2@freemail.hu

Előzmény: Zsuzsa_biztosítás (151)
Bogi9315 Creative Commons License 2016.02.18 0 0 153

Szia Anna! 

Pár tanácsra, ill. tájékoztatásra lenne szükségem független biztosításközvetítéssel kapcsolatban. 

Tudnál nekem segíteni? 

 

Megadnám az e-mail címem, és tudunk konzultálni: bogi931591@gmail.com

Készséggel várom az e-mailed. 

Köszönöm: Bogi

Előzmény: anna170205 (132)
herobiztositas Creative Commons License 2016.02.18 0 0 152

Szia!

 

Érdekelne ez a cím anyag.

Zsuzsa_biztosítás Creative Commons License 2016.02.18 0 0 151

Szia, engem érdekelne... mi a privát e-mail címed?

Előzmény: grego2 (150)
grego2 Creative Commons License 2016.02.17 0 0 150

Sziasztok!

 

Hideg címanyagban tudok segíteni, ha valakit érdekel.

Billy01 Creative Commons License 2016.02.15 0 0 149

Üzletkötő, pü tanácsadó, mindegy. Mind átverés, főleg az NN biztosítónál.

Már több százan lehetnek akik hatalmas adóssággal távoznak a hollandustól. Egy mocskos szemét cég.

De valszeg a többi is ezt csinálja. 

 

 

zsombor21 Creative Commons License 2016.02.10 0 0 148

Sziasztok,

vállalati biztosítások terén jártas kollegát keresek.

Kezesi biztosításról kellene pontos,számszerű info.

 

Mathe Eniko Creative Commons License 2016.01.18 0 0 147

Dolgozz velünk, ha érdeklődsz a pénzügyi szakma iránt, de még nem találtad meg azt a helyet, ahol igazán jól érzed magad! Várunk a csapatunkba!

 

Ajánlatunk:

  • 2015-ben elnyertük a legjobb munkahelynek járó díjat
  • kötetlen munkaidő
  • kiemelkedő érdekeltségi rendszer (fix+jutalék, teljesítményösztönzők)
  • legjobban digitalizált rendszer
  • legtöbb támogatás (ingyenes oktatások, mentori program)
  • stabil háttérrel rendelkező, 125 éve működő, nagynevű cég TOP csapata

 

Olyan motivált munkatársakat keresünk, aki:

  • Ügyfél- és szolgáltatás központú gondolkodásmóddal rendelkezik
  • Dinamikus, ambiciózus személyiség
  • Nem fél a kihívásoktól
  • Szeret folyamatosan tanulni, fejlődni
  • Felsőfokú végzettséggel, vagy minimum érettségivel rendelkezik
  • Tárgyalóképes
  • Mobilis

 

Feladataid lesznek:

  • Ügyfélszolgálati teendőket ellátni (Nagykáta és Jászberény)
  • Tárgyalásokat megszervezni és megtartani
  • Az ügyfél igényeihez illeszkedő termékeket bemutatni
  • Pontosan és precízen adminisztrálni mindazt amit kérnek tőled

 

Előny, de nem feltétel:

  • Pest megye középső, vagy déli része-, Jászság területe, Tápió térségi lakos.

 

Amennyiben a fent leírtakban magadra ismersz (pályakezdők és nyugdíjasok is), küldd el önéletrajzodat az ertekesites.tanacsadas@gmail.com címre. Telefonos érdeklődés: Máthé Enikő, 06 70 621 7999. Minden jelentkezőnek válaszolunk!

3per24 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 146

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Jász-Nagykun-Szolnok megyei Igazgatósága pénzügyi tanácsadó és értékesítési csoportvezető munkatársakat keres a megye területére. Központi irodáinkban (Szolnok1 és Szolnok2, Törökszentmiklós, Mezőtúr, Karcag, Tiszafüred, Jászberény, Kunszentmárton) dolgozhatsz kellemes környezetben.

 

Feladatok:

 

-meglévő, hatalmas ügyfélkörünk gondozása,
-az összes biztosítási termékünk értékesítése
-az Aegon új terméke a Lakás takarékpénztár értékesítése meglévő ügyfélkörben is. A termék kiemelkedő jutaléka: a Szerződéses összeg 1%-a!!
-Stratégiai partnerünk a Budapest Bank termékeinek értékesítési lehetősége is kiemelt jutalékkal történik. hitelezési jutalék - akár 2,7%!! 

> Saját call-center segítségével címanyagot biztosítunk a folyamatos munkához.

> Karrier lehetőség! jutalékszabályzatunk támogatja a gyors vezetővé válást, így ha kedvet érzel a toborzáshoz, mentoráláshoz egy éven belül vezetővé válhatsz.

 

Önéletrajzodat a kozpont@menedzserhaz.hu e-mailcímre várjuk.

3per24 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 145

Sziasztok, Jász-Nagykun-Szolnok megyébe keresek két fő irodavezetőt (alkalmazotti státuszba vagy ha úgy jobb, akkor vállalkozói jogviszonyba megbízási szerződéssel)). Az egyik főhadiszállás egy fő részére Törökszentmiklós, a másik fő részére pedig Karcag. A kiválasztási folyamat zajlik jelenleg. Olyan munkatársakat szeretnénk, akik rendelkeznek biztosítási gyakorlattal, PSZÁF/MNB vizsgával és tisztában vannak a biztosítástechnikai alapfogalmakkal. A feladat az iroda vezetése, karban tartása, adminisztráció, adatszolgáltatás a központi iroda részére (Szolnok) és az üzletkötő kollegák szakmai munkájának támogatása. Az önéletrajzokat a kozpont@menedzserhaz.hu e-mailcímre várjuk. Minden felmerülő kérdésedet egyeztetünk, amennyiben első interjúra hívunk.

Pili Pili Creative Commons License 2015.11.20 0 0 144

Sziasztok!

 

Én nem keresek munkát. Egy kolléganőm (nagy cég vagyunk, csak látásból ismertem) nemrég elkezdett az NN-nél, mint üzletkötő dolgozni.

Engem is megtalált, egy idő után nagyon idegesítő lett, esténként, hétvégén, sőt mikor szabin voltam, akkor is zaklatott.

Engedtem. Megbeszéltünk egy találkozót, mivel ő még kezdő, gondolom a mentora volt az, aki ismertette velem a terméket. Igen kellemes beszélgetés kerekedett a találkozóból, nagyon megnyerő volt a hölgy. (Ami azért nem jelenti azt, hogy kötöttünk is üzletet, mert nem.)

A találkozó végén megkérdezte, hogy ellenemre lenne-e egy személyiségteszt kitöltése. Mindjárt mondtam neki, hogy sem időm, sem kedvem ügynökösködni. A 250 kérdéses tesztet azért csak elküldte, én pedig évezettel kitöltöttem.

Néhány napra rá hívott. Ismét közöltem vele, hogy eladásra, rábeszélésre, házalásra alkalmatlan vagyok, távol áll tőlem minden hasonló jellegű tevékenység. Ne vesztegessük egymás idejét.

Azt mondta nyugodjak meg, egész más jellegű munkakörre gondol velem kapcsolatban, egy biztosítónál nem csak ügynökök dolgoznak. Kéri, hallgassam meg. Nem mondom, hogy nem lettem kicsit kíváncsi.

Van valaki, aki biztosítónál dolgozik, dolgozott nem üzletkötőként? Általánosságban, semmi fogalmam a biztosítókról. L

 

 

a legjobb alkusz Creative Commons License 2015.10.12 0 0 143

Olvastam, hogy keresgélsz az alkuszi lehetőségek közt, ezért gondoltam, hogy írok neked. A metlife kiemelt partnerünk, de ne feledd! Amíg a biztosító üzletkötője vagy, addig az állomány a biztosítóé... alkuszként pedig a tied, ami eladható, örökölhető vagy járadékra váltható! Remek nyugdíj építhető általa! Ha érdekel a munka, jelezz vissza, vagy küldj elérhetőséget! Üdv! Kovács László Cash Flow Holding Zrt. (+36) 30 2393071 kovacslaszlo@cfbroker.hu

Előzmény: IgazmondoTotya2 (136)
a legjobb alkusz Creative Commons License 2015.10.12 0 0 142

Az alkusz SOHA nem értékesít... igényt, kockázatot mér fel és az ügyfél (megbízó) választ a segítségével a hazai biztosítók kínálatából...

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.12 0 0 141

Sziasztok!

Egy pár kérdésem lenne olyanok felé akik alkusz cégnél dolgoznak. Egy ismerősöm most jelentkezett az egyik biztosítási alkusz céghez / LIC /.

Már hétvégén volt náluk 2 napos "tanfolyamon"...ismerős nekem is a cég voltam egy előadást meghallgatni. Tudni kell,hogy itt a közeli ismerősöket kell biztosításra megkötni...Kérdésem az : érdemes-e ennél a cégnél alkusz állásba szerződni? mi van ha nem kötnek szerződést azok akikhez elmész / nem kis összegű éves díjak vannak!! /?! Ezt lehet-e főállásban is művelni? - ugyanis ismerősöm szentül abban a hitben van,hogy feladja jelenlegi állását és csak nekik dolgozik!!

 

Engem is érdekelne egy ilyen biztosítási  alkusz munkahely / de olyan ahol a szerződő felek meg is tudják fizetni a biztosítási díjat /. Könnyen tanulok még annak ellenére is,hogy már túl vagyok a 40-en. Komoly gondolkodású férfi vagyok aki szeretne újat tanulni...jelenleg termelő cégnél dolgozom. Ha van itt olyan aki érdemleges választ adni tud azt nagyon megköszönném.

 

Emailem : tamas.kovacs72@gmail.com

 

A HR-es Creative Commons License 2015.10.04 0 0 140

Sziasztok! 

A Metlife két budapesti irodájának dolgozom HR-esként. Folyamatosan keresünk értékesítőket és mentorokat. Akit érdekel, keressen e-mailben: horvath.sz.szilvia@gmail.com

laxxi Creative Commons License 2015.09.27 0 0 139

Sziasztok! Ha van üzletkötői munkatapasztalatotok, akkor kérlek töltsétek ki ezt a kérőívet, mert sok válaszadóra lenne szükségem a sikeres szakdolgozathoz. Előre is köszönöm! http://goo.gl/forms/jmsMHUlnt8 Témám a meggyőzés kommunikációs stratégiái az értékesítésben.

pplusz Creative Commons License 2015.09.22 0 0 138

Ami lemaradt... Budapest és vonzáskörzetéből keressük a kollégát. :)

Előzmény: pplusz (137)
pplusz Creative Commons License 2015.09.22 0 0 137

Sziasztok!

 

Olyan alkuszi tapasztalattal rendelkező értékesítő kollégát keresünk, akinek csak az ügyfélszerzés jelent gondot a mindennapi munkában.

 

IgazmondoTotya2 Creative Commons License 2015.09.14 0 0 136

Szia Anna170205!

 

Köszi a lehetőséget!

 

Alkuszt keresek, ahol nincs havi minimum elvárás és tudok foglalkozni nyugdíjprogrammal, továbbra is főként a Metlife érdekel, de van másnak is jó terméke.

Köszönöm!

Előzmény: anna170205 (133)
IgazmondoTotya2 Creative Commons License 2015.09.14 0 0 135

Kedves Piroska!

 

Azóta, találkoztam más, normálisabb Metlife vezetőkkel, sőt meg is csináltam a belépő vizsgát, de sajnos úgy alakult, hogy nem tudtam leszerződni, több dolog miatt:

- lett egy főállásom, ahol nem engedték ezt a másodállást, ezért visszamondtam a Metlifenel, viszont sikerült ezen a héten meggyőznöm a főnökeimet és bele mentek ebbe a másodállás formába, tevékenységbe, azonban a Metlifehez már nincs képem megint bekopogtatni. 

- a Metlifénél voltak havi elvárások, ami úgy tűnt teljesíthető, viszont a kialakult helyzetem miatt nem tudom bevállalni, ezért Alkuszt keresek, ahol nincs havi elvárás,..és ki tudja, lehet később még Metlifes leszek:-)

Köszönöm a lehetőséget és sok sikert kívánok!

Nagyon jól összerakott weboldala van!

Előzmény: pénzügyi egészség (125)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!