Keresés

Részletes keresés

bossery Creative Commons License 2006.07.29 0 0 15
Hát, elég nehezen viselik a meleget, egész nap árnyékban vannak, jó alaposan fel locsolt földön fekszenek....aztán persze estére felélednek....tegnap kaptak egy kisebb medencét, most ismerkednek vele. De ők nagy úszók, rendeszeresen megyünk úszni, mondjuk könnyű helyzetben vagyunk, mert van egy saját vízparti telkünk a csepeli-tavaknál, így senkit sem zavarunk, ha nagy a pancsi...:)))
Egyébként hatalmas a szerelem közöttük, hihetetlen nézni, hogy egymással szemben lefekszenek, és puszilgatjá, tisztogatják egymást és a mellső lábuk egymáson, egymásba gabalyodva...én ilyet még kutyáknál nem nagyon láttam....nagyjából teljes szimbiózisban élnek egymással...


Zordonnal jársz iskolába?
Előzmény: Mandevilla (14)
Mandevilla Creative Commons License 2006.07.28 0 0 14

Én is arra jutrottam, hogy nem erőltetem. Majd kialakul.

 

Zordus is nagy "nyúlvadász" - igaz idáig eredménytelenül..............................

Mi van a Tieidel?

Előzmény: bossery (13)
bossery Creative Commons License 2006.07.26 0 0 13
akkor fél az ismeretlentől, vagy nem szeret úszni....van ilyen, ha neki így jó, akkor fogadd el....:))

Előzmény: Mandevilla (12)
Mandevilla Creative Commons License 2006.07.26 0 0 12

Mindenen túl vagyunk már. Nem jön be ha hívom, sőt menekül. Játszik más úszó kutyákkal, de csak addig megy be amíg leér a lába, utána kihátrál.

Hát nem tudom. Lehet hogy így marad.

Előzmény: bossery (11)
bossery Creative Commons License 2006.07.26 0 0 11
A múlt héten az egyik barátom eddig soha nem úszó kutyáját úgy vettük rá, hogy a gazdája bement és behívta...persze az elején nagyon csapkodott, de aztán annyira belejött, hogy az én, egyébként úszni imádó kutyáimmal versenyt úszott a bedobott labdáért....szerintem próbálkozz így vele, és vagy legyen ott úszni tudó és szerető kutya vagy ne, mert bármelyik verzió is frusztálhatja...

Előzmény: Mandevilla (10)
Mandevilla Creative Commons License 2006.07.26 0 0 10

Ej-ej, micsoda férfias hozzáállás!

 

Hogy vannak a kutyáid? Még mindig olyan vadorzók? Zordon nagyon szelídke egyelőre......

A Tieid úsznak? Én nem tudom beimádkozni a vízbe, pedig úgy szeretném ha úszna. Ötlet?

Előzmény: bossery (9)
bossery Creative Commons License 2006.07.26 0 0 9
Különösebb oka nincs...csak itt is feldobtam a témát, mivel ez egy jóval ismertebb fórum a netezők körében...az persze más kérdés, hogy be sem indult...:)))
De figyelemmel kísérem a netboard-on futó beszélgetéseket...csak nem szólok hozzá, főleg ha receptcserélő időszak van...:))))
Előzmény: Mandevilla (8)
Mandevilla Creative Commons License 2006.07.25 0 0 8

Gondolom ennek oka van.

Publikus?

Előzmény: bossery (7)
bossery Creative Commons License 2006.07.22 0 0 7
igen, rájöttem már, hogy ki vagy...:)
a másik fórumot mostanában már csak olvasgatom....
Előzmény: Mandevilla (6)
Mandevilla Creative Commons License 2006.07.20 0 0 6

 

Már egyre ismertebb.

Egyébként mi is ismerjük egymást egy másik topicról..... De ott elég ritkán fordulsz meg mostanában.

Én Zordon Gazdi vagyok. Neked meg van egy szőke és egy rajzos hovid.Igaz?????

Előzmény: bossery (4)
BlackLaidy Creative Commons License 2006.07.15 0 0 5
Sziasztok! Nagyon szeretem a Hovawartokat de sajna nekem nem lehet kutyum mert nem engedik a szüleim :(
bossery Creative Commons License 2006.07.10 0 0 4
Talán mert nem annyira ismert a fajta.....:)))
Előzmény: Mandevilla (3)
Mandevilla Creative Commons License 2006.05.15 0 0 3

Sziasztok!

Hát idáig nem sok hozzászólás született a hovikról!

Bossery üdvözöllek!

Test Creative Commons License 2006.03.14 0 0 2
bossery Creative Commons License 2006.03.09 0 0 1
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.14 0 0 0
Jé, egy nullás.

0
bossery Creative Commons License 2006.02.14 0 0 topiknyitó
Gondoltam, beszélgessünk itt is erről a német munkakutyáról....
egyébként bővebb info itt: www.hovawartclub.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!