Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Bajai Rendőrkapitányság vezetője, Vakulya Ottó r. alezredes 2004. február 18-án megtartotta 2003-as évi munkaértekezletét.
Az értekezleten a Bács-Kiskun megyei Rendőr-főkapitányság vezetője, dr. Király Ferenc r. ezredes, Markovics György gazdasági igazgató, dr. Csordás Pál a Bajai Városi Bíróság elnöke, dr. Pestality Ibolya a Városi Ügyészség helyettes vezetője, Márfai Péter és Zsigó Róbert országgyűlési képviselők, Ágfalviné dr. Baranyai Ildikó aljegyző, Túri Sándor közbiztonsági szakreferens, Király Sándor Nagybaracska polgármestere és a személyi állomány vett részt.
• Király Sándor és Milivoj Nenadov, a bajai és zombori tartalékos tisztek szervezeteinek vezetői egyezményt írtak alá.
A Község épületében ma együttműködési egyezményt írt alá A Magyarországi Tartalékos Tisztek Szövetségének bajai szervezete és A Katonatisztek és tartalékos tisztek községi választmánya. A két szervezet már hagyományosnak mondható együttműködését hivatalossá tévő egyezmény aláírásánál jelen volt Dr. Jovan Slavković, Zombor község elnöke és Ódri-Horváth Márta, Zombor községi Képviselő-testületének alelnöke is.
- Községünk jelentős erőfeszítéseket tesz annak érdekében, hogy megnyíljanak számunkra Európa kapui a mi oldalunkról, és ezt számos határontúli projektummal segítjük elő. A hasonló egyezmények aláírása mindenféleképpen elősegíti hazánk minél előbbi integrációját az Unióba – jelentette ki Dr. Slavković a vendégeket üdvözölve.
- Megtisztelő számunkra, hogy a már fennálló együttműködést egyezménnyel tesszük hivatalossá, és meggyőződésünk, hogy az együttműködés megfelelő és gyümölcsöző lesz – jelentette ki Király Sándor, A Magyarországi Tartalékos Tisztek Szövetségének elnöke.
A bajai és a zombori tartalékosok egyezményének aláírásánál jelen volt Miodrag Drobac, Szerbia katonatisztjeinek és tartalékos tisztjei köztársasági szövetségének elnöke, Ljubiša Manastiracvezérezredes és Đorđe Malenković, a Szövetség tartományi szervezetének elnöke és titkára."