Keresés

Részletes keresés

mamicska Creative Commons License 2013.07.10 0 0 258

Milyen viselkedéssel lehet kiérdemelni egy pocsék ebédet??? Na, ilyent sem hallottam a 68 évem alatt:))

pl. nem rókáztam az asztal alá, nem köptem más vendégek levesébe, nem telefonáltam ordítva, nem túrtam az orromat, nem faltam zsíros pofával - csendesen és szerényen, de sietve ettem ill. ettünk.

 

Zsigó úrnak természetesen ehhez semmi köze.

Ja és itthon én sem járok éttermekbe. Naponta főzök. Te jó ég, már 46 éve..borzalom:)

 

Tiéd lesz az utolsó szó erről a témáról, ebben a topikban.

Előzmény: Villa Franco (257)
Villa Franco Creative Commons License 2013.07.10 0 0 257

Gondolom mindehhez semmi köze sincs Zsigó Róbertnek, de annyit megjegyzek, hogy én nem járok éttermekbe. Az előadott eseteid viszont annyira tömények, melyeknek nem kizárt, hogy a te viselkedésed a kiváltó oka.

Előzmény: mamicska (256)
mamicska Creative Commons License 2013.07.09 0 0 256

jó játszótárs vagy:)

 

 

írjam, ahogy gondolom? Hátha úgy érthetőbb. Hogy a frászkarikában tudnak mostanában olyan szahar halászlét főzni Baján ( némelyik vendéglátóipari egységben), aminek olyan az ízze, mintha a tészta főzővizéből készült volna + egy marék lisztből csinált rántás is került volna bele.

Köpedelem, de így van ez más ételekkel is. Pocsék konyhák vannak a városban. Nem részletezném, hogy hol mászkált svábbogár ebédidőben a falon, hol lökték elém a panírozott radírgumit, a 3 napig akváriumban ázott lottyadt salátát, a szőrös csülköt,l a legyekkel lepett vaniliás öntetes palacsintát stb.

persze az is lehet, hogy peches vagyok és mindig belelépek...:)

Előzmény: Villa Franco (255)
Villa Franco Creative Commons License 2013.07.09 0 0 255

Hát ha tudod akkor miért kérdezed? :(

Előzmény: mamicska (254)
mamicska Creative Commons License 2013.07.09 0 0 254

biztos, hogy nem főznek bele krumplit??

 

( fél évszázadnál is jóval több ideje ismerem a bajai halászlét, nekem nem kell megtanulnom az elkészítés mikéntjét:))

Előzmény: Villa Franco (253)
Villa Franco Creative Commons License 2013.07.09 0 0 253

Nem lisztet kellett volna szórni bele, hanem őröltpaprikát. A tésztának lehetett liszt íze. Ugyanis az is akad benne. Egyébként Baján mindenki saját halászleve kovácsa.

Előzmény: mamicska (252)
mamicska Creative Commons License 2013.07.09 0 0 252

áhá! Ez a mondom a lányomnak, hogy a menyem értsen belőle? Értettem:)

 

( ha arról is fel tudnál világosítani, hogy újabban Baján miért lisztes a hallé, akkor nagyon megköszönném. Igaz, hogy nem ez a topik témája, de az utóbbi egy hétben két szörnyű "hallét" sikerült ennünk:( Na meg egy rántott sajtnak csúfolt panírozott radírgumit...)

 

 

Előzmény: Villa Franco (251)
Villa Franco Creative Commons License 2013.07.09 0 0 251

Mert az amire írtál erről szól.

Előzmény: mamicska (250)
mamicska Creative Commons License 2013.07.08 0 0 250

miért rajtam kéred számon? Hol írtam erről? :)

 

Előzmény: Villa Franco (249)
Villa Franco Creative Commons License 2013.07.08 0 0 249

Hol van ebben arról szó, hogy köze lett volna Bajához?

Előzmény: mamicska (248)
mamicska Creative Commons License 2013.07.07 0 0 248
Előzmény: Villa Franco (246)
Villa Franco Creative Commons License 2013.07.07 0 0 247

Azért ez a bizonyos "tőzsgyökeres tisztességes bajai csalaád" még ma is élénken él sok egykori BLÉVISZ dolgozó emlékezetében.

Előzmény: szentistvani (230)
Villa Franco Creative Commons License 2013.07.07 0 0 246

Attól, hogy ezt írta, én még úgy tudom, hogy Buci Gyuri Nagyváradon a Steiner pékségben volt péksegéd.

 

Előzmény: Katroz (245)
Katroz Creative Commons License 2013.07.06 0 0 245

Olvastad, az a köze, amit szentistváni írt. Pékinas volt Baján, ő is egészen jól elboldogult, mint a mi szeretett cukrászunk. A lényeg ugyanaz, csak sokan azt hiszik, hogy ez a rezsim jobb, de nem.

Előzmény: Villa Franco (244)
Villa Franco Creative Commons License 2013.07.06 0 0 244

Mi köze Marosánnak Bajához?

Előzmény: szentistvani (232)
mamicska Creative Commons License 2013.06.25 0 0 243

Zs.R a szemem előtt zsugorodik nullává - várom, hogy mikor megy át mínuszba.

Tragédia.

okkati Creative Commons License 2013.06.25 0 0 242

El kell menni szavazni 2014-ben! Nemcsak az önkormányzati választásokra az országgyűlésire is. És jusson eszetekbe mi lett Baja előző polgármesterével vagy az előző alpolgármesterrel.

 

szentistvani Creative Commons License 2013.06.11 0 0 241

Nézem a helyi tv-t és nem hiszek a szememnek. Zsigó menybe megy, mert kimerészkedett a gátra és a törpe diktátor mintájára megmentőként tündököl.

Manipiláció-manipuláció-manipuláció!!!!!

szentistvani Creative Commons License 2013.06.04 0 0 240

Nézzétek és szörnyülködjetek.

Ez a mi polgármesterünk.

Szerencsétlen, gyengeelméjű papagály.

 

http://atv.hu/videotar/20130603_beperelte_bajnai_a_fidesz_szovivot

szentistvani Creative Commons License 2013.06.03 0 0 239

Megvettek mindenkit, akit nem tudtak megfélemlitettek.

Erőszakosak, kizálagosságra törekszerek és rosszabbak mint a volt kommunisták.

Ma sokkal tobb volt MSZPM tag van vezető pozicióban, mint a Bajnai kormány idején és még ok kommunistáznak.

Undoritó egy banda.

Nézd meg itt Baján is mit műveltek. Félteékenységből kimarják a szakembereket a testületből és fűtőmestereket lesznek a főmuftik, meg cukrászok.

A szocializmusban is az volt a baj, hogy hozzá nem értők serege volt pozicióban, akik a hozzá nem értés magabiztonságával csináltak ki mindenkit.

Most ugyan ez van csak sokkal gátlástalanabbul és aljasabbul.

NEM SZABAD HAGYNUNK MINDEZT!

Előzmény: Katroz (238)
Katroz Creative Commons License 2013.06.02 0 0 238

Az emberek úgy gondolják, majd lesz valami. Azt azonban nem értem,hogy miért nem mennek el szavazni. Elég sokfelé járok és könnyen teremtek kapcsolatot,a beszélgetésben mindenki szidja a fideszt olyan emberek is, akikről nem gondoltam volna.Igazad van a kádárizmusoddal ,sőt, ha még netalán hallgatod nemzeti kossuth rádiót(akarattal írtam kis betűvel), akkor minden gyönyörű és jó uton haladunk a fideszizmus felépítésének útján. Atyaisten most szidta éppen Bajnait a fent említett személy, miszerint ő és Gyurcsányék hergelik a pedagógusokat. Eredményt akarsz, én nem tudok, de kérdezd a lakájait, ők biztosan tudják sorolni.

szentistvani Creative Commons License 2013.06.02 0 0 237

Egyre elkeseredettebb vagyok, mert látom, hogy a környezetemben az emberek mennyire belefásultak és közönyösek a saját maguk és környezetükkel kapcsolatban. A fidesz elérte azt amit a szocializmus alatt Kádárék, hogy az emberek elhiszik, hogy ez ami van megváltoztathatatlan. Nem érzik a saját felelősségüket abban, hogy ha ilyen emberek maradnak a vezetőink, akkor a mi sorsunknak is befellegzett. Én nem akarok igy élni ezen feltételek között. Nézzük meg mit tesz Zsigó és fideszes bandája ezért a városért? Szeretnék olvasni eredményekről, amitől jobb lett az életünk! Ha valaki tud ilyenről ne szégyelje és mondja el nekünk itt!

Előzmény: szentistvani (236)
szentistvani Creative Commons License 2013.06.02 0 0 236

Pont ez a lényeg.

Meg kell gyözni a bajaiakat, hogy menjenek el szavazni, mert különben ezek a kommunisták maradnak hatalmon és szétlopják a várost.

Ha még nem tették meg.

Itt lenne az ideje, hogy tisztességes városvezetőink legyenek.

Előzmény: Katroz (235)
Katroz Creative Commons License 2013.06.01 0 0 235

Kedves szentistvani! Én nem válsztottam meg ezt a hazug embert, de sajnos mégis az én polgármesterem is. Ne hidd, hogy ezek a saját szavai, mert ő nem képes önálló gondolatokra.A választásokról csak annyit, a város kisebbsége választotta meg ezt az embert , a többség meg magasról tett az egészre és nem mentel szavazni. Attól tartok, ez így lesz most is.

 

Előzmény: szentistvani (230)
mamicska Creative Commons License 2013.06.01 0 0 234

nekem a város dolgaihoz semmi közöm, azokat az ott élők tudják megítélni.

Zsigó urat a rádióban hallottam "szótvinni". Kiábrándító volt, közönséges és hazug. De az a párt is, amelyiknek ilyen szóvivőre van szüksége. ( lásd még Selmeczi-t)

Előzmény: szentistvani (233)
szentistvani Creative Commons License 2013.06.01 0 0 233

Még annyi megjegyzés mindehhez.

 

Zsigó Bajnaival kapcsolatban hazudik. Azért hazudik, mert tudja, hogy nem mond igazat.

Ezt a magyar nyelvben hazugságnak hivják. Aki hazudik az hazug ember.

Most képzeljük el, hogy egy hazug ember vezeti a bajai polgárok közösségét.

Mit várhatunk tőle? Semmi jót!

 

Számomra nem indok, hogy valaki politikus és ezért joga van hazudni.

NEM NINCS JOGA!

Ezzel a cselekedetével Zsigó tökéletesen lejáratta magát  előttem.

szentistvani Creative Commons License 2013.06.01 0 0 232

Igen mi bajaiak befogadok vagyunk, de azt nagyon utáljuk, ha valaki megpróbál a fejünkre nőni.

Milyen helyi munkát végezhet aza az ember, aki fent lebzsel Bp-n, elvállal a polgármesteri, országgyülési képviselői mellé még egy szóvovői munkát is?

Semmilyet, pedig neki dolga lenne a helyi problémákkal is foglalkozni.

Pótcselekvésként pártoskodik es játsza az agyát és olyanként mutatja magát mint akinek semmi más nem fontos csak jó mélyen kinyalja Orbán seggét.

Volt már ilyen kommunista a városban, aki szintén a sütőiparból indult és Marosán Györgynek nevezték.

Most van egy másik, de ezt Zsigó Róbertnek hivják.

mamicska Creative Commons License 2013.06.01 0 0 231

szerintem azzal, hogy honnan jött és mit csinált semmi baj nincs - ez a város emlékeim szerint minidig jó szívvel fogadta be a másfelől jötteket

 

a baj azzal van, amit most csinál - nem mond igazat.

Ezzel nincs egyedül a politikában, de célzottan rágalmazni valakit - ahhoz már általában igen nagy elszántság kell. Vakság, becstelenség, mérhetetlen hatalomvágy és  a szégyenérzet teljes hiánya. Nem állítom, hogy ezek benne is megvannak. Szeretnék nagyot tévedni.

Előzmény: szentistvani (230)
szentistvani Creative Commons License 2013.06.01 0 0 230

Egyszerűen nem értem hogy van bőr a pofáján ennek az embernek.

Zsigó Róbert egy betolakodó, falusi cukrász gyerek.

 

Mi idióta bajaiak megválasztottuk ezt a jöt-ment idegent először képviselőnek, majd polgármesternek. Most ezzel a bizalommal visszaélve, helyi munkáját nem elvégezve fikázz egy tőzsgyökeres tisztességes bajai csalaádból származó embert, Bajnai Gordont.

 

Hazudik és minden lehetséges módon megpróbálja lejáratni. Gusztiustalan, hányingerem van tőle.

 

Most olvasom:

Az Együtt 2014 pert indított Zsigó Róbert ellen, amit a pártszövetség azzal indokolt, hogy a Fidesz Bajnai-felelős szóvivője a Hajdú-Bét-üggyel kapcsolatban rendre hamis színben tűnteti fel a volt miniszterelnököt. A pártszövetség azt is hangsúlyozza, hogy a Fidesz még soha, egyetlen fórumon sem tudta állításainak igazát bizonyítani.

 

Ekkora aljasságot nehéz is elviselni egy tisztességes embernek, ezért megértem Bajnai Gordon döntését.

Remélem Zsigónak ez lesz az utolsó ciklusa a városházán és a parlamentben is.

Hazug embernek nincs helye a város vezetésében.


Ja, meg remélem a biróság is elitéli. Megérdemli!

L4U58U8 Creative Commons License 2010.11.23 0 0 229

Most szépen állítsd le a magnót a fejedben és hallgasd kicsit a csöndet.

 

Aztán próbálj meg saját gondolatokat szerezni. Hidd el, érdemes.

Előzmény: pepperoni13 (226)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!