Keresés

Részletes keresés

Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.20 0 0 38

Most már süt a nap::))

 

Ez az igazi öröm a kis lelkeknek....vagy nem....

Előzmény: varazsmogyoro (37)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 37

ott is esik?

 

öröm ez a látvány az elveszett lelkeknek

 

akár kicsik, akár nagyok

Előzmény: Angyalbaby (36)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.20 0 0 36

Biztos, hogy nem, csak nem értettem pontosan.

Biztosan a hó miatt::))

Előzmény: varazsmogyoro (34)


varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 35

nem ezt írtam

 

de érdekes hogy így értetted

Előzmény: Angyalbaby (33)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 34

viszont ezzel a zavarossággal a zaci környékén egyedülálló vagyok

 

a magam nemében is

 

:-)

Előzmény: Angyalbaby (32)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.20 0 0 33

Használt, eldobott, kifacsart lelkekre buksz?

Fura egy izlésed van::))

Előzmény: varazsmogyoro (31)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.20 0 0 32

Akkor miért is érdekelne a kis lelkem?

 

Zavarosnak teccik lenni::))

Előzmény: varazsmogyoro (29)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 31

csak csellengek a zaci környékén

 

néha nagyon értékes dolgok amire másnak nincs szüksége

Előzmény: Angyalbaby (28)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 30

fene?

 

ne túlozz

 

:-)

Előzmény: Angyalbaby (28)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 29

lehet :-)

 

de nem valószinü

Előzmény: Angyalbaby (28)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.20 0 0 28

Ki a fene vagy Te???

 

Tuti, hogy ismerlek valahonnan::))

Előzmény: varazsmogyoro (26)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 27
biztos öregszek :-)
Előzmény: varazsmogyoro (26)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 26

engem érdekel a lelked is :-)

 

persze lehet hogy ha meztelenül látnálak jobban érdekelne a tested

 

mindenesetre szerintem sokkal jobb a szex ha ven benne (egy kis) lélek is

 

 

Előzmény: Angyalbaby (25)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.20 0 0 25

Vágyam van/volt, a lelkem meg nem érdekel senkit.

 

Igy már jogos?

Vissza akarom kapni, amit adok/adtam.

Ez hiányzik.

Csak vágy, lélek nélkül::((

Előzmény: varazsmogyoro (24)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 24

finomítsuk kicsit

 

ha igazi a vágy akkor abban is van lélek nem? :-)

 

még nem jogos a zaci, írj még valamit

Előzmény: Angyalbaby (23)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.20 0 0 23

Vágyból.

De ehhez pont nincs szükség a lelkekre::((

 

Ezért vagyok itt.

Előzmény: varazsmogyoro (22)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 22

elvesztetem a fonalat sajnos

 

azért vagy itt mert nem veszed komolyan a szexet?

 

és azt hogy értetted mogy kérdéses miért szeretkezel? biztos tapasztalatlan vagyok (meg öreg is emiatt ez már így is marad) de miért szexel az ember ha nem vágyból?

Előzmény: Angyalbaby (21)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.20 0 0 21

Na látod!

 

Ezért jöttem ide::((

Előzmény: varazsmogyoro (20)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 20

te nem veszed mindig komolyan?!

 

most kicsit csalódtam ám :-)

Előzmény: Angyalbaby (19)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.20 0 0 19
Az attól függ kivel, hol és miért csinálod::))
Előzmény: varazsmogyoro (18)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 18
a szex komolytalan dolog?
Előzmény: Angyalbaby (17)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.20 0 0 17

Ahogy mondod!

Nem akarok soha többet érzelmekkel foglalkozni.

Most csak a komolytalan dolgok érdekelnek.

A komolyakról már úgyis lecsúsztam.

Előzmény: varazsmogyoro (16)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 16
mért nem? túl nagy és csak a baj van vele?
Előzmény: Angyalbaby (15)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.19 0 0 15
Asszem talán örökre.
Ha kérem, se adjátok vissza.
Nem kell::((
brekkancs Creative Commons License 2008.02.26 0 0 14
Sebaj. :) Szerintem még egy kicsi maradhatott a lelkemből is és abból is csipegettél (biztos az általam megevett camembert utóhatása okán), de az meg direkt jót tett nekem. Pont stimmelek. :)) Most. Éppen.
Előzmény: a templom egere (13)
a templom egere Creative Commons License 2008.02.21 0 0 13
megettem a lapjait. :)
veszelyes hely ez.
Előzmény: brekkancs (12)
brekkancs Creative Commons License 2008.02.21 0 0 12
Baszkirino. Túlcsordult. Hol a panaszkönyv?
Előzmény: brekkancs (11)
brekkancs Creative Commons License 2008.02.09 0 0 11
Na, tisztelettel kérem vissza. Remélem a töredéke van már csak meg és pont befér a helyére. Szépen. :)
Előzmény: brekkancs (7)
brekkancs Creative Commons License 2008.02.06 0 0 10
Porosodhat is akár. Most épp úgy érzem rohadt nagy, úgyhogy szabni-varrni is lehetne belőle. Köpenyt akár. Eső ellen kapucnit. (Vagy papucs orrán pamutbojt.)
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.06 0 0 9
Berakom...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!