Keresés

Részletes keresés

Ammandina Creative Commons License 2008.04.21 0 0 59
Debrecenben voltunk a Hotel Aquaticoumban egy 4 évessel és egy 5 hónapossal. Nagyon klassz helyen van, a Nagyerdő közepém, 5 percre kis tó, lehet sétálni, az ót betonozott, babakocsival járható. 10 perc sétára gyönyörű, nagy játszótér. A hotellel összekötve mediterrán élményfürdő gyerek és felnőtt medencékkel. Köpenyben és papucsban át lehet menni egy fűtött folyosón, a rossz idő nem akadály. Étteremben gyerekszék van kb 20 db, de párnájuk nincs, így a 4 évesem hoppon maradt. Az asztal magas, deíetetőszékbe már nem ül be.
Rácsoságy van, kiskád nincs, de a fürdőszoba kádas, nem zuhanyzós.
Az élményfürdőt babakovcsival nehéz megközelíteni, lépcsőn könnyű, babakocsival keresztül kell menni a fél szállodán és gyógyfürdőn.
Az élményfürdő fedett, nyáron nem lehet túl jó.
zar 116 Creative Commons License 2008.03.30 0 0 58

Az apjának sincsenek nagyobb igényei...

:-)

Előzmény: Pipacsvirág14 (57)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2008.03.29 0 0 57
Öthónapossal még minden bababarát hely. Neki nem kell semmi, csak egy(két) cici:)))

De komolyan, ilyen pici babával bárhová lehet menni. Ilyenkor még a legegyszerűbb utazni velük. Aztán majd nézzétek meg a 1,5 éves kort...Na, az már keményebb menet.
A most 3 évesemmel már megint könnyebb.

Persze azért várjuk a híreket:)
Előzmény: zar 116 (55)
monkat Creative Commons License 2008.03.29 0 0 56

Szia,én várom a referálást:)

 

Nálunk Kehida ill.Zalakaros maradt a pakliban.

 

Zalakaroson tud ajánlani valaki bababarát szállást?(kiságy,etetőszék,esetleg gyerekmenű?)

 

 

Előre is köszi.

M.

Előzmény: zar 116 (55)
zar 116 Creative Commons License 2008.03.29 0 0 55
Topik ébresztő, itt az új szezon!
Április végén megyünk (az addigra öthónapossal) Kehidára, majd referálok...
zso70 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 54

jajj, semmi gond, nehogy magadra vedd :))

csak a mi tapasztalatunk kissé negatív volt, az árat kivéve, mert az tükrözte a minőséget.Bár, a halászlé szerintem jó, továbbra is, csak a többit mellőzd :)

 

Előzmény: zar 116 (52)
zar 116 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 53

Balfon van a Panoráma étterem is.

Magammal beszélgetek.

Előzmény: zar 116 (52)
zar 116 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 52
Kb 3-4 éve, akkor többször is, egymást követő években... Mástól is hallottam (pár napja), hogy már nem a régi, ezért bocs. Viszont van a környéken egy másik nagyon jó hely, a neve Panoráma étterem, a falu nevét holnap kiderítem...
Előzmény: zso70 (51)
zso70 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 51

szia,

voltunk, nagyon jó volt a tornácos, még au apartmant is megmutatták, ahol gyerkőcökkel elférnénk.Masszázs, és az egyéb kiszolgálás szuper. 2. éjjelt a merbenben töltöttük, na arról már kevésbé jó tapasztalakokkal jöttünk el :(

ja, a halászcsárdában nem tudom mikor voltál, de most lehet a szezonvég miatt erőst alul teljesítettek:(.

 

Előzmény: zar 116 (47)
zso70 Creative Commons License 2007.10.30 0 0 50

köszi, jöhet még:))

a tornácosban csak egy éjszakára volt hely, de nem baj, megnézzük jövő héten :)

 

Előzmény: zar 116 (49)
zar 116 Creative Commons License 2007.10.30 0 0 49

Aztán, ha a Nyugat-Magyarországot meguntátok, érdemes lejönni Szekszárd közelébe, Hőgyészre, a Gróf Apponyi kastélyszállóba. A wellness részlege nem feltétlenül bababarát, mert ugyan van finom melegvíz, de gyógyvíz, babáknak nem ajánlott. Amúgy hibátlan... (www.apponyi.hu)

Van még ötletem kelet felé is, főleg borral kapcsolatos helyeken, meg jó fürdők környékén. :-) (Ja, borban ide érdemes látogatni: www.vineabt.hu)

 

Előzmény: zso70 (48)
zso70 Creative Commons License 2007.10.29 0 0 48

ez nekem is bejön:)

holnap hívom őket novemberi teszt hétvége miatt, nyáron jó lenne egy Fertő-tói bicak körút, családilag .

Előzmény: zar 116 (45)
zar 116 Creative Commons License 2007.10.27 0 0 47
;-)
Sopron egy köpésre van onnan, és nem messze onnan van Balf, aminek a gyógyfürdője ugyan felejthető, viszont a nyugati országrész legjobb halászléjét főzik a Balfi Halászcsárdában (www.halaszcsarda-balf.hu).
Előzmény: Babo30 (46)
Babo30 Creative Commons License 2007.10.27 0 0 46

Zar!

Megnéztem, tényleg nagyon szimpi hely! Beszéltem is velük, úgy néz ki novemberben megyünk is hozzájuk! :)

Köszi.

Előzmény: zar 116 (45)
zar 116 Creative Commons License 2007.10.26 0 0 45

Merném ajánlani a Tornácos panziót. Nem egyszer voltam már ott, és az ismerőseim is csak jót mondanak róla.

www.tornacos.hu

Előzmény: Babo30 (44)
Babo30 Creative Commons License 2007.10.24 0 0 44

Sziasztok!

Kőszeg, Sopron, Sárvár környékén keresek bababarát szállást. Nem feltétlenül szállodát, lehet apartman és panzió is, ahol van családi elhelyezés is. 2 felnőtt + 3 kisgyerek részére kellene, így nem férünk már el egy szobában, legalább 2 légtér szükséges. Az sem baj ha lehet helyben enni, vagy legalább főzni.

Köszi.

Ildikó

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.26 0 0 43

Sziasztok!

 

Ha szuper-bababarát szállodát kerestek, nézzétek meg ezt az oldalt: http://www.sonnenpark.at

Soprontól 20 percre vannak, Ausztriában. Nem olcsók, de nem drágábbak mint a magyar, igazán bababarát szállodák.

 

Ana

szundi22 Creative Commons License 2007.07.26 0 0 42

Szia!

 

Ebben a hotelben nem voltam, de más 3 csillagos hunguest hotelben igen, és nekem nem volt jó tapasztalatom velük. De lehet, hogy csak nem jókat választottunk.

 

A Gránitban sokszor voltunk gyerekkel, elég jó a gyerekmedencéjük, és a szülőt nem tiltják ki a vízből, így a kicsi gyerek is tud pancsolni. Babakocsival mindenfelé tudsz közlekedni, teljesen akadálymentesített, de nincs rendes étterme etetőszékkel, mindig egy büfést kérek meg a gyerek kajájának a melegítésére. Szóval bababarátnak nem mondanám, de nem is kényelmetlen gyerekkel. És hatalmas a parkja, amit én nagyon szeretek.

Előzmény: megagiga (41)
megagiga Creative Commons License 2007.07.25 0 0 41

Sziasztok,

 

Nemsokára megyünk a Hunguest Hotel Freya-ba, Zalakarosra.

Ha valamelyikőtök járt már ott, vagy a mellette lévő Gránit Fürdőben, kérem, ossza meg velem a tapasztalatait.

 

Köszönöm.

monkat Creative Commons License 2007.07.11 0 0 40

Sziasztok!

 

 

Lehet h már volt szó róla, de nem nagyon van időm visszaolvasni, volt valaki közületek Hajdúszoboszlón a Hotel Rudolfban kisbabával? Milyen volt?

 

 

 

Mamszi01 Creative Commons License 2007.06.13 0 0 39
Nem klasszikusan bababarát-szállodaként hírdeti magát, de szerintem annak számítanak.
A nevük: Szárcsa Csárda és Fogadó, Székesfehérvár.
Van weblapjuk is:
http://lasvegas.hu/tabanmuhely/szarcsa/flash_core.htm
Előre jelezve kaptunk összecsukható de jól funkcionáló babágyat ágyneműcskével, kádat és akár még a wellness részlegben is lehet jó vizes játékokat kapni, sok labda, úszogumi van, meg direkt gyerekjátékok tömege, a nyitott medencés részlegben meg sodrómedence, csúszda és gyerekmedence-rész.
Van természetesen etetőszék és olyan kis asztal is székekkel, már nagyobb gyerekeknek, meg hozzá való műanyag baba-étkészletek.
Van természetesen gyerekmenü és a reggelinél is gondolnak a gyerekekre, vannak direkt nekik való gyümölcsjoghurtok, túró rudi és még állatfigurás pohárba is kérhetnek gyümölcslevet, stb.
A fogadó meg egy labirintus, egyedileg tervezett szobákkal, a tulaj egy helyi bútorgyáros, itt "teszteli" és mutatja be a bútorait, ha megtetszik valamelyig, még lehet Nála készíttetni is.
A kiszolgálás nagyon baráti, türelmesek, figyelmesek, kedvesek és nagyon odafigyelnek a babás szülőkre, meg a kisgyerekesekre is, vannak gyerekprogramok, mi május elsejés hosszú hétvégén voltunk és volt a gyerekeknek "májusfa állítás", mint program.

kicsinap Creative Commons License 2007.05.31 0 0 38

Megint felhozom, mert még mindig nincs helyünk.:-)

Ez azért nem jó, mert mi csak 2-3 napra gondoltunk, mert tavaly Ajna bele sem ment a vízbe, így ha nem élvezi akkor ennyi éppen elég. Ha meg élvezi, akkor max. újra megyünk.

Ja és jobb lenne, ha közelebb lenne, mármint a Balatonnak a másik csücske ideálisabb lenne.:-)

Kicsinap

Előzmény: piglet (31)
huncutka777 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 37
Köszi szépen. Mindenképp számításba jön akkor... :-)) Örök hála!
Südve Creative Commons License 2007.05.07 0 0 36
5000 ft / fő / éjszaka, gyereknek 6 év alatt ingyenes, 6-12 év között 2500 / éjszaka.
Itt vannak az árak:
Árlista
Előzmény: huncutka777 (35)
huncutka777 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 35
Sziasztok, megfizethető áron van Kehidakustányban? Mert a leírtak alapján nekünk is bejönne....
Südve Creative Commons License 2007.04.29 0 0 34
Jól hangzik, köszi, este bemutatózok a páromnak, aztán érdeklődünk, a foglalási táblázatuk már majdnem telítve van... :-O
Előzmény: piglet (33)
piglet Creative Commons License 2007.04.29 0 0 33
Van játszótér is, de csak picike. Az apartmanok nagyon kulturáltak, az egész egy rém nyugodt helyen van, kb. az megy oda, aki ODAmegy, szóval nincs átmenő forgalom. A Balcsi viszonylag közel. Ezenkívül ott van a Kehidakustányi strand, meg van még egy strand, de annak most nem jut eszembe a neve. AZz étteremben vannak gyerekszékek, meg játékok is, hogy ameddig vársz a kajára, addig a csemete ellegyen. Van gyerekmenü is. Nem Kolping, nem Karos, nem csodahely, egyszerűen csak jó és gyerekbarát. Nincs gyerekfelügyelet, meg extrák, de nekünk elképesztően jól sikerült az a nyaralásunk. A nagyok is és a kicsi is élvezte, meg persze mi is.
Előzmény: Südve (32)
Südve Creative Commons License 2007.04.29 0 0 32
Pont őket néztem valamelyik nap, nekem nagyon szimpatikusnak tűnt. Mesélj róla egy kicsit bővebben légyszi, játszótér, meg egyéb lehetőségek! Köszi! :-)
Előzmény: piglet (31)
piglet Creative Commons License 2007.04.29 0 0 31

Kehidakustány: Vándorbab apartman. Mi jártunk ott akkor, amikor a legkisebb 8 hónapos volt, abszolút szuper és megfizethető. A reggeli benne van az árban, bőséges és finom. Lehet menüre befizetni.

 

 

Vándorbab apartman
Előzmény: kicsinap (28)
Como Creative Commons License 2007.04.29 0 0 30

Mi jártunk a Kolpingban és a zalakarosi Karos Spa-ban is, és nekünk a Karos tetszett jobban. Több a medence és tágasabb mellettük a hely, a babakocsit közvetlen a medence partjára tudtuk tolni az alvó kicsivel, - ezt a Kolpingban nem tudtuk megtenni, egyszerűen nem volt rá hely. A Karosnak vannak ún. "baba apartmanjai", ahol a játszószőnyegtől kezdve a WC szűkítőig mindent adnak, tágas a fürdőszoba, kád és zuhanyzó is van, plusz külön még egy WC.

Amiben a Kolping jobb, az az egészen kicsiknek való babakaja, a Karosban nincsenek külön bébiételek, tehát az éppen hozzátáplálásnál járó gyerekeknek vinni kell a kaját. Illetve, a Karosban ebédidőben mindig vadászni kellett a gyerekszékekre az éttermben, a Kolpingban mindig volt elég.

Ettől eltekintve kb. ugyanazt nyújtja mindkét hotel, nagyjából ugyanazon az áron, nekünk a tágasság miatt votl szimpatikusabb a Karos Spa, idén újra oda megyünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!