Keresés

Részletes keresés

GaGa in the room Creative Commons License 2010.11.17 0 0 490

Nekem irto antipatikus ez a nő, szegénykét Norbi ugy megvezeti szerintem. Nem normális az sem, hogy terhes és alig hízik.... Szegény baba biztos éhezik odabent és eszi a sok zsírszegény kaját :) hát milyen ember lesz belőle? Biztps majd allergiás lesz mindenre. Meg ahogy fel van öltöztetve egy egy tornázós videóján. Ezt a rikító rózsaszín cuccot már bevihetné a turiba :)

Előzmény: sziporka66 (489)
sziporka66 Creative Commons License 2010.10.20 0 0 489

Remélem minél hamarabb kapható lesz az új Réka dvd!

Nagyon várom! Tuti megveszem! :-)))

 

Rubint Réka írta: Tehát a 2010-es Alakreform dvd egy 90 perces Alakreform órát, 20 perc comb, 20 perc felsőtest és 50 perc popsi-csípő edzést fog tartalmazni!:-)

 

http://www.norbi.hu/update-hirado/penteken-elkeszult-az-uj-alakreform-dvd-tovabbi-resze-rekaval

 

 

 

dévédé Creative Commons License 2010.07.08 0 0 488
én speciell nagyon szívesen "elbeszélgetnék" rékával egy hotelszobában....:D
Előzmény: tramcrash (487)
tramcrash Creative Commons License 2010.07.08 0 0 487
Persze hogy ő válaszol! Nincsen jobb dolga, ott ül egész nap és ezt csekkolja! Hogyne! :) Sok szerencsét hozzá! Nem tudom ki akar ezekkel a """"sztárokkal""" beszélgetni :D
Előzmény: akospapa (486)
akospapa Creative Commons License 2010.07.05 0 0 486
Valószínűleg ő válaszol :D
Előzmény: Nikixy123 (485)
Nikixy123 Creative Commons License 2010.06.30 0 0 485

SZIASZTOK!!!!!

Találtam egy olyan oldalt, ahol lehet írni a sztároknak! Szerintetek milyen?  Az egyik barátnőmnek bevált, írt az egyik sztárnak és már rögtön is választ kapott arra, hogy hogyan tud tőle autogramot  dedikáltatni . Próbáljátok ti is ki !!!! Nekem tetszik!

http://www.felixpromotion.hu/sztarkontakt

Üdv:Niki

 

Előzmény: sziporka66 (484)
sziporka66 Creative Commons License 2010.04.16 0 0 484
Szia Bolero2006!

 

Ha a Tatarek Rezső e-mail címe kell, megadom, írhatsz neki, én is írtam és nagyon készségessen válaszolt! Nagyon közvetlen ember, edző, és nem nagyképű!

Ha a tornája kell, itt megtalálod, hogy hol lesz edzése!

http://tatarekrezso.hu/hirek.php

Az iwiw-n megtalálható!

 

Ha meg a dvd-je kellene, abban tudok segíteni! Boltokban nem kapható, amikor a Vitál tv-n volt, akkor felvettem az 1-órás tornát és a 10x 10-percesseket!

Ezek kellenek?

Ha meg fogyni és tornázni szeretnél a Vitál tv helyet, van egy újabb adó a neve, FEM 3, ott van 15-45-óra után a DR.OZ című műsor, ami magyar szinkronnal megy és fantasztikus jó, és hasznos, mert az egészség, sport, diéta, kaja, betegségek bemutatása, szemléltetése, stb,. minden benne van. A férjemmel minden hétköznap ez nézzük, hát sokkal lehet tőle tanulni.

Amerikában a legnézettebb műsor! Nem csodálom, mert én is minden adást megnézek tőle! Íme a pár link, sajnos angolul!

A magyar műsor újság!

http://port.hu/pls/w/tv.channel?i_ch=215&i_date=2010-04-12&i_where=1

 

Angol videók!

http://www.doctoroz.com/videos/unhealthiest-american-returns-pt-1

http://www.doctoroz.com/videos/how-old-your-hair

http://www.doctoroz.com/videos/good-oil-vs-bad-oil

http://www.doctoroz.com/videos/prevent-appendicitis

http://www.doctoroz.com/videos/viewer-beauty-secrets

 

A Réka torna is jó, mert tényleg formálódik tőle a test, de a Rezső tornától viszont sokkal jobban. 2006-tól őt választja meg a közönség folyamatosan az év legjobb férfi edzőjének! Gondolom nem véletlenül! Én szeretem változtatni a tornákat, mert így mindig új dolgok elé állítom a testem, ha mindig csak egy ember tornáját csinálnám, akkor hozzászokik az izom, és nem fejlődik a test és a lélek!

A diétával is úgy vagyok, szeretem kiprobálni az ujj dolgokat, végül is miért ne. Nem szabad ragaszkodni, mert mindig vannak új dolgok, amik, lehet sokkal jobbak, mind az előző. És az ember mindig magának ad saját sanszot, hogy jól érezze magát a bőrében.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 Réka „könyve” megjelent, ami folyóirat lett; belenéztem, végül nem vettem meg, mert ugyanazt írta mind a Norbi a könyvében. Ugyanazok még az ételreceptek is.

Az, hogy a kondigépet, hogyan használjam, azt úgyis a konditerem edzője, adja utasításban. Ilyen nagy tudású gép meg nincs is egy vidéki konditeremben, Receptek meg vannak a Norbi könyvben: úgy, hogy nem leszek vásárló, havi 800-ft újságra amúgy sem költök.

 

 

Előzmény: bolero2006 (482)
BlancoAgilon Creative Commons License 2010.04.13 0 0 483
Enyhe egy kifejezés. :)
Előzmény: Kristof71 (481)
bolero2006 Creative Commons License 2010.04.10 0 0 482
Sziasztok!
Tudna valaki segiteni hol érhető el Tatarek Rezső tornája?
Kristof71 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 481
Szerintem Rékácska enyhén butácska.
Devil23 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 480
Sziasztok!

Őszinte véleményen leszek Rubint Rékáról.
Nekem egyáltalán nem szimpatikus, olyan, mint a többi "magát futtató" celeb, szeret mindig aközéppontban lenni, szereti, ha róla szólnak mindig a cikkek, szereti, ha mindig körberajongják. De ilyen a celebek nagy része is, Schubert Norbi sem különb. Röviden ennyi a véleményem róla.

Üdv.D
gombóc63 Creative Commons License 2010.04.02 0 0 479
Jóságos ég..hogy milyen irgalmatlan pocsék lába van:-(((( és mindig miniben jár. Pedig azt a formátlan görbe virgácsokat takargatni kellene.
klot Creative Commons License 2010.03.30 0 0 478
En meg szeretnek tobb altudomanyos parasztvakitast (hormonhaztartasrol es genetikarol), mert en paraszt pont az ellenkezojet tanultam az egyetemen :D :D




Előzmény: antifitness (468)
C.Holmes Creative Commons License 2010.03.14 0 0 477
Jaj nekünk ! Nem cikiből írom, de annyira jó lenne, ha egy kicsit elgondolkoznál rajongásod alanyiról. Biztos vagy benne, hogy Ők kellenek neked ? Írod, hogy az egészségügyben dolgozol, szereted az állatokat ...biztosan tudsz értelmes emberekkel találkozni. De neked ezek kellenek mégis !!?
Előzmény: sziporka66 (467)
bigandrew Creative Commons License 2010.03.10 0 0 476
imádom
BlancoAgilon Creative Commons License 2010.03.09 0 0 475
Ne is besszélj mások nevében! Inkáb az állatokon segédkezz! :)
Előzmény: sziporka66 (467)
gombóc63 Creative Commons License 2010.02.24 0 0 474
Nem tudtam, hogy itt csak dicsérni lehet...még jó, hogy szólásszabadság van.
antifitness Creative Commons License 2010.02.21 0 0 468
de amikor értelmes tudományos műsorok helyett ezeket a félresikerült szerencsétleneket kell nézni ...... szerinted???
sziporka66 Creative Commons License 2010.02.19 0 0 467

 

Érdekes emberek vannak!

Utálják a Rékát és a Norbit, de mindent tudnak az életükről!

Még megértem a rajongóikat, ha mindig nyomon követik, a szeretett celebjüket azt, mit tesznek, könyvet adnak ki, dvd-t, stb., De ha én utálok valakit azért nem minden nap, írnék róla, mit tesz, szült e, most milyen haja színe, verték, stb., mert  akkor valamilyen szinten összekötöm magam vele, ami szerintem már nem jó! :-))

Véleményem szerint rengeteg embernek van más dolga is mind az az utált vagy szeretett celebjeit figyelni.

Hasznosabb tevékenységnek tartom a munka melletti tanulást, tornát, könyvolvasást, férjjel való beszélgetést, gyerekkel való játszást, főzést, varrást, stb.  

Ugyanakkor az emberek többségének rengeteg problémájuk van, és nem az a fő gondjuk, hogy a Norbival és a Rékával vajon ma mi történt, akár jó vagy rossz?

(tv, rádió, bulvár újság)

Lényegesebbnek találják az emberek, hogy velük vagy körülöttük mi történik!

Én pl. a Szekszárdi Állatmenhelyen a bajba jutott állatokon segédkezem mind önkéntes!

Fent is vagyok a honlapjukon.

Ezt sokkal fontosabbnak találom, mind mindennap, valamelyik fórumon hozzászóljak valamelyik szeretett vagy az általam, utált celebhez.  

Ha érdekelt volna sok embert a Norbi verése, vagy az index cikke, akkor pörögne ez a fórum.  

 

Ez persze csak az én véleményem, más nevében nem besszélhetek!

 

antifitness Creative Commons License 2010.02.11 0 0 466
akkor ostoba,hazug, és neveletlen....meg persze tudatlan...:)))
Előzmény: Nebáncs!virág (460)
Kristof71 Creative Commons License 2010.02.10 0 0 465
Ez komoly? Tényleg? Mire nem képesh a photoshop!

Egy kályhás, akinek a fitness, ha egy tonna anyagot felhord a 3. emeletre.

kalyhaskristof
Előzmény: sziporka66 (385)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2010.02.10 0 0 460

A topik Rubint Rékáról, mint celebről szól. A fogyókúrás és fitnesz témával a megfelelő topikokat keressétek fel.

 

Moderátor

antifitness Creative Commons License 2010.02.08 0 0 448
http://velvet.hu/celeb/2010/02/08/schobert_norbert_nem_haragszik_es_kifizeti_a_harommiliiot/




nesztek! sziporkázzatok! :)))
éjjen az egészség!!!!
sziporka66 Creative Commons License 2010.02.05 0 0 419

Legyen kép is!:-))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ica66 Creative Commons License 2010.01.31 0 0 407
Jó vasárnapot mindenkinek!

Hát behalok a röhögéstől olyan emberek, adnak itt életmód tanácsot, akik túlsúlyosak, molettek, kövérek, nem sportolnak, nem is fognak, cukorbetegek, maguk is, vagy a társuk, gyerekük.
Beszarás! :-)))
Rajtam is van 5 vagy 10-kg felesleg, valami miatt, nem megy le de, nem szeretnék tovább hízni! Biztos valamit rosszul teszek, de legalább nyitott vagyok mindenre, ami segít!
Enyhén moletten oda nem mernék, mennék az utcán egy sportos karcsú nőhöz, nőkhöz, férfiakhoz, hogy: Halló szerintem nagyon rosszul élsz, táplálkozol, és rosszul teszed, hogy sportolsz! Bezzeg én, néz rám! Majd én megmondom mi a jó és hasznos táplálék, és a jó életmód.
Szerintetek, mit tenne, tennének? Mert szerintem, kiröhögne, kiröhögnének!

Szerintem maradjatok meg:Nem fogyózom azért sem, nem tornázom azért sem, nem updatezem már csak azért sem, hízok azért is, ti karcsú emberek hülyék vagytok, táborhoz.
Mi molett tábor sem vagyunk hülyék de, nem érünk el semmit, irigykedéssel, kritikával, vádaskodással. Mert sajnos minket ér több. Aki gyerekként kövér, na azt éri igazán támadás. Inkább megkérdezném, te mit teszel, hogy nem hízol el? Persze ha fogyni szeretnék.
Én is adtam életmód tanácsot, minkét tábornak!:-)) Ámen +++

„Nem csak a belső esztétikai élmény fontos, a pasik buknak a megfelelő külső megjelenésére is. A nők azt mondják ilyenkor: „ Fogadjon el a pasim így,ahogy vagyok!” Erre az a válaszom:” Kisasszony, vagy asszonyom, semmi gond nincs ezzel, ha én lennék a pasija helyében, ezt elfogadnám, de így csak a lelki dolgaira tudok felnézni, ebből meg lelki szex következik, mert fizikálisan nem tudom önt megkívánni, csak néha tessék-lássék befogadom, de azt ön is érezni fogja.. De ekkor megfordítom a helyzetet, hogy : „ Most abba gondoljon bele, asszonyom, ha lepedőgyűrögetés előtt azt érezi, hogy önhöz előbb ér a pasinak a hasa, mind a farka, az jó? Ez ugyanaz….”
D.R. Csernus Imre

antifitnes! Én nem dicsekednék súlyfeleslegesen a házasélettel. Van és kész!
Aki kiabál folyton, hogy neki milyen jó a házassága, és mennyire szereti a férje, számomra mindig kétségbe esett kiabálásnak tűnik.
Ez olyan mind az egyik nő dicsekedett: A férjének bizony nagy farka van ám! Erre én halkan: Hát akkor ott hely is van, Bözsém! Gratula!

sziporka66 Creative Commons License 2010.01.30 0 0 405
Én sem mondtam a szexis szót! Magamról sem de a Rékáról sem. És ne keverjük bele a saját magán életünket. Ez nem az a fórum. És nem én mondtam, hol az ellenség? Amikor mi beszéltünk a Jeva Jevanovics-l nem kérdeztük azt, hogy hol az ellenség? Feleslegesnek találom. Pl.. ezt a mondatot, mert aki akar ide ír, aki meg nem, az nem, semmi nem kötelező! Ez nem egy bokszmérkőzés a ringben.

Másolás!!

antifitness válasz | megnéz 2010.01.19 17:39:19 © (373)
de hol az ellenvélemény tábora? vagy nem tudnak ránk cáfolni?
Előzmény: gombóc63 (372)

Amúgy 43-éves vagyok, és 24-éve házas. Ha a méreteimre és a súlyomra kíváncsi valaki, ezt mi lejjebb már megbeszéltük a Jeva Jevanovics, fórumozóval. És remek barátság szövődött köztünk, ismeretlenül.
Én nem sanyargatom magam! Egyáltalán miért kellene ezt tennem!
Ismeretlenül ilyent állítani! Az én korosztályomon belül is bizony vannak sokkal csinosabbak és szebbek. Legyenek is!:-)))
Én nem vagyok irigy ez miatt, mindenkinek áll a zászló, hogy magából kihozza a legtöbbet! Ez rám is vonatkozik! És persze másra is!:-)) Mindig az a feltételezés, hogy aki karcsú vagy vékony önsanyargató életet él. Ez nem így van, mert akkor már rég meghaltunk volna.

Mondjuk a Réka mellét is fel lett hozva. Én úgy vagyok vele a saját mellem, jobban érdekel, És az álljon kőkeményen, ne a Rékáé. Valaki nyitott topikot a melleiről, amit tök feleslegesnek találtam, ÉN!
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9084999


Amúgy a Norbi termékek nem drágák, hanem a mi fizetésünk kevés! De ha a parkolóba 10 000 000-ft-ot átvennék, biztosan állítom, jobb lenne az anyagi helyzetem.:-)))) De nektek is :-))

Biztos van hiba, de sietek! Mindenkinek jó tornát!:-))


Jeva Jevanovics Creative Commons License 2010.01.29 0 0 404
A "szexinek" lenni témát nem én írtam? Mindegy.
1.: Én egy szóval sem mondtam, hogy önsanyargatnék (mert sosem éhezem, a finomított szénhidrátot meg már nem is kívánom, így az sem minősül sanyargatásnak). 2.: Mivel így ismert meg a párom, így szeretett belém, azért nem akarok meghízni. Nem vagyok annak a mondásnak a híve, hogy "A párom nem a kinézetem miatt szeret, hanem a belsőm miatt..." Blabla. Az a jó, ha mindkettőmet szereti! Főleg, ha a szeretett férfi is odafigyel magára, edz, és nem zabál össze mindent. Én ennek a híve vagyok.
Ja, és én azért jöttem ebbe a fórumba, nem konkrétan a táplálkozás kifejtése miatt, hanem, mert én nagyon kedvelem Rékát. Nem szidom, csak azért, mert jól néz ki. Sokakból az irigység beszél. Ha ilyennel találkozom, muszáj megvédenem! :-) És én őt nem celebnek tartom, mert a celebek arról híresek, hogy nem csinálnak semmit, csak valahogy bekerülnek a tv-be. De Réka szerintem rengeteget dolgozik és tesz értünk.
Előzmény: antifitness (403)
antifitness Creative Commons License 2010.01.29 0 0 403
Asszem feladtam!!!
ennyi ostoba embert egy rakáson még nem leltem.......
feleslegesen terrorizáljátok az egészséges testeteket, mért pár tanulatlan celeb mindezt eladhatóvá teszi nektek! Sajnállak titeket és a gyerekeiteket is!

és még valami kedves sziporka! ha te íj módon tudsz sexi lenni a párod számára,elég szegényes az a kapcsolat és pár évnél tovább nem fogja húzni! sexinek lenni ugyanis nem kizárólag önsanyargatással lehet lenni:))))
mondom ezt én,aki minden este elcsábítom a párom......
sziporka66 Creative Commons License 2010.01.29 0 0 402
Már megint keverjük a fogalmakat, szavakat!
Az Anorexia és a sportos testalkat?
Az egyik a drasztikus diéta, a másik a sporttal jut el a megfelelő testalkathoz.
Ráadásul az egyik betegség, mind a másik, szerelem a sporthoz.
A két tábor teljesen más állásponton, szemléleten, táplálkozás, életmód stb. van.
Soha nem fog egymáshoz közeledni a két tábor.
Úgy, hogy nem érdemes vitatkozni, mert nemhogy közeledne, inkább távolodik a két tábor.
Mindkét tábor képviselője meg van győződve arról, hogy ő étkezik jól. És ez így is van rendjén!
Mindkét tábor emberei meg vannak győződve arról, hogy ők csinálják a legtáplálobb étkeket, évek óta. Ha ez igaz, akkor, ő és a családtagok tartják a saját súlyát évek óta, nem híznak, ráadásul, egészségesek, fittek, stb. És biztos sem ők, sem a családtagjaik, férjek, gyerekek, nem betegek! És ezt tök jó.
Ha ez nincs meg, akkor valamit rosszul teszünk, ez nem vita kérdése. Ez mindkét táborra vonatkozik.
Mindent a hormonokra, időjárásra, korra, meg a….. nem lehet fogni.

Érdekes a Liptai Claudia fórumban, meg teljesen kiakadtak, nők, férfiak, hogy egy ilyen kövér, dagadt gusztustalan, disznó nő levetkőzött. Idéztem a fórumból

A Norbi termékek nekem jók, sajna a pénztárcám nem enged meg mindent de, vannak Norbi, rajongok, és mi folyton recepteket cserélünk. És ez nagyon jó.
Ti is ismerkedjetek úgy mind én és a Jeva Jevanovics, és cseréljetek a ti számotokra hasznos tapasztalatokat!
Csak az, az üzletember tud meggazdagodni, akinek a termékét fogyasztják, keresik.

„A szánalom ingyen van, az irigységért meg kell dolgozni.”



Más
Légyszíves, Jeva Jevanovics, ha tudod, mikor jelenik meg a Réka Könyve, jelezz mail, vagy az iwiw-en keresztül. És kösz az édesitőszerel készült süti recepteket,nagyon finom lett.
És kösz, hogy készítettél róla fotót és elküldted' Remélem, te meg a müzlis receptet, el tudtad készíteni.
És a D.M.-ben, a puffasztott búza akciós 99-ft.
És a Tesco-ban, mától, a Norbi kenyér 2-fízett 3-t vihet.

Sziasztok, én sietek vár a torna, főzés, és ..…:-))





Jeva Jevanovics Creative Commons License 2010.01.29 0 0 401
Én sem keresek sokkal többet a minimálbérnél, amiből lakáshitelt is vonnak, meg minden egyebet. A kreatívkodás nem kerül sokba. Például zöldségköret, natúr joghurt, stb... én magam készítek itthon mindent, péksütiket teljes kiőrlésű lisztből, természetesen ezekből csak reggel eszek, stb, stb. Aki akar, az nem talál kifogást! Én nem követem 100%-ig az updatet, de nagyon odafigyelek magamra, ez is fontos, na meg a testmozgás!
Antifitness, Te szerencsés alkat vagy, ha mindent ehetsz, én sajnos nagyon hízékony vagyok! De akkor sem fogom megengedni magamnak, hogy meghízzak, mert a párom így szeret és így tart szexinek! És ez fontos számomra!
Előzmény: mihi5 (399)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!