Keresés

Részletes keresés

C.Holmes Creative Commons License 2009.04.08 0 0 107
Igen, igen ! Nézettség ÓÓÓ ! Számok stb. Árpa Attila a könyvében ír erről ( nézettség mérés), persze tudjuk hogyan történik, de szerintem is sántit ez az egész. Tényleg, kik azok akiket ez a műsor érdekel? Én csak ritkán " kapom el "pár pillanatra de az is elég. Elképesztő, hogy mire képes ez a nő !! Borzasztó az egész.
Előzmény: Fa-ter (106)
Fa-ter Creative Commons License 2009.04.06 0 0 106

Nálam háttér műsor ként szól a TV, de néha oda - oda nézek, és eszméletlen amit látok, sosem volt kedvencem ez a nő, de amit mostanság a műsorával csinál, családokat rombol szét, mert, Ő nem tudta egyben tartani az övét ez vérlázító.

 

Az RTL ebben sajnos partner, mert sokan nézik, nagyon nagy segítség lenne, ha nem nézné ezt a műsort senki, talán egyszer és mindenkorra lekerülne adásról.

Nagyon szívesen megkérdezném ezt a nőt, mindenféle szakmai (?) tudás nélkül, hogy mer ilyen műsort csinálni, és ezért a szemétért még fizetnek is neki.

 

Annyira féltette ezt a műsort, mikor elment szülni, előre felvették az adásokat, egyszerüen egy anyagias perszóna.

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.20 0 0 104
927andika Creative Commons License 2009.03.14 0 0 103
csak annyit tennék hozzá,hogy pár hetes volt a lánya mikor visszament dolgozni jo anya akkor?ha ezt én tettem volna meg családi háború lett volna belőle!!!
BlancoAgilon Creative Commons License 2009.03.14 0 0 102
Egyetértek! Egy pics@ nem lehet üreslelkű. Lelketlen, feminista, akarnok...és dagadt. Kihasználja egy pasi anyagilag...
Előzmény: afrikai gyerekek (97)
BlancoAgilon Creative Commons License 2009.03.14 0 0 101
Egyetértek! Egy lelketlen, feminista, zsarnok pics@ véletlenül sem lehet üreslelkű...
Előzmény: afrikai gyerekek (97)
báthortalan baba Creative Commons License 2009.03.10 0 0 100
Bocsánat a névtévesztés, nem szándékos volt.  Jav.: afrikai gyerekek.
Előzmény: báthortalan baba (99)
báthortalan baba Creative Commons License 2009.03.10 0 0 99
Majd a gyerekek kihordása után Te is megtudod! Gondolom azt akarta fekete gyerekek mondani...
Előzmény: Törőlt_nick (96)
báthortalan baba Creative Commons License 2009.03.10 0 0 98
:D
afrikai gyerekek Creative Commons License 2009.03.07 0 0 97

Dehogy üreslelkű! Csak nem hagyja, hogy kihasználja egy pasi anyagilag! (Biztos óriási különbség van a bevételeik között)

Te vagy egy telthasú szoppancs! Csak szeretnél olyan lenni, mint Mónika! Majd lefogy, de nemrég szült, és ezért hízott, de te életed végéig ilyen puffancs leszel, amilyennek a körúton láttalak a múlt héten!

Törőlt_nick Creative Commons License 2009.03.06 0 0 96

üreslelkű szar szoppancs, nem több ez a nöstény.

Előzmény: kábelbúvár (94)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.06 0 0 95
majmok
kábelbúvár Creative Commons License 2009.03.05 0 0 94
"Nincs szükségem mások életvezetési tanácsaira. Ha neki szüksége van az enyémekre, vegye meg a könyvemet!" - fogalmaz Erdélyi Mónika.
STOP
Turbó Paszkália Creative Commons License 2009.03.02 0 0 93

"Azt kívánom: legyen boldog!"

 

Dombonülő vadászkutya legyek, ha úri körökben Gyulának ez a zárómondata, nem fog szállóigévé válni.

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.01 0 0 92
Úgy látom nehezedre esik a mondanivalóm lényegét értelmezni. Vagy sikerült? Akkor meg ne forgasd ki a szavaim... Ignorállak.
Előzmény: Amarilli (91)
Amarilli Creative Commons License 2009.03.01 0 0 91
Ja, szóval csak negyven fölötti kövér és már nem kapós anyaként nem illendő szeretni! Kezd már akkor kikristályosodni a kép :))
Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.01 0 0 90
Nem csúnya dolog, de szerintem azért 40 felé, x gyerekkel, kisbabával a háta mögött már benőhetne a feje lágya... nem hiszem, hogy olyan kapós nő lenne. Azért felette is eljárt az idő + hízott is. Na meg a stílusa sem hiszem, hogy az elvakult rajongóit kivéve bárkinek is bejönne. :)
Előzmény: Amarilli (89)
Amarilli Creative Commons License 2009.03.01 0 0 89
Mér, az manapság csúnya dolognak számít, ha kedveli a szóban forgót az ember lánya? Csak hogy tudjam, miképp viszonyuljak a kérdéshez a jövőben... :))
Előzmény: Törőlt_nick (84)
BlancoAgilon Creative Commons License 2009.03.01 -1 0 88
Szeretnél úgy élni, mint ő? Ha vagy ennyire tenyeres-talpas hülyepics@, akkor rajta! Szerezz egy tévéműsort, várj öt évet, legyél egyre arrogánsabb soviniszta, aki mindenkinél okosabbnak hiszi magát...és már meg is van a fedezet!
Előzmény: mamama2. (82)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.28 0 0 87
Nem is úgy néz ki, mint aki nem szereti...
Előzmény: Törőlt_nick (84)
kábelbúvár Creative Commons License 2009.02.25 0 0 86

Azt hogy fogja feldolgozni, hogy Gyula délután Joshi-nál beszámol hányattatásairól !!!

 

;-(

Előzmény: Törölt nick (85)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.02.18 0 0 84
na, mónika eddig bírta a mostani férjével, válnak. Jöhet a következő, hanyadik is? Úgy látszik nagyon szereti a bránert...
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.25 0 0 83
Sajnos ez nem csak ebben nyilvánul meg. Ritkán nézem, de látszik az oda beülők (nem kisebbség) öltözetén, megjelenésén, hogy nem veti fel őket a pénz. És azoknak is olyan tanácsokat ad, amelyekhez nem kevés anyagi fedezet kellene, vagy olyan anyagi áldozattal járna, hogy az utcára kerülnének záros határ időn belül.......

Sajnos nagyon sok olyan tehetősebb ember van, aki nagyon jól él, el sem tudja képzelni milyen lehet minimálbéren élni és pl. tök természetes az, hogy a bankszámlámon mindig van pár száz ezer tartalékban, míg a magyar valóság az, hogy szerintem az emberek 80-90%-nak még pár tíz ezer tartaléka sincs.

Volt ez a "Négy évvel ezelőtt jobban éltünk" hülyeség a választások idején 2006-ban. Amire az egyik kb. havi 1 millás fizetésekből gazdálkodó 2 gyerekes hölgy ismerősöm azt mondta ez baromság, ugyanis 4 év alatt az emberek többsége tartalékokat képzett és nem élnek rosszabbul egyáltalán.... annyira el van tájolódva, hogy az hihetetlen.
Előzmény: mamama2. (82)
mamama2. Creative Commons License 2009.01.18 0 0 82
Szerintem nagyon okos, művelt nő. Csak! egy baj van! Azt mondja, hogy a nők lépjenek ki, ha elrolott egy kapcsolat. Ami igaz, és jó is lenne, csak hát ezt nem mindenki tudja kivitelezni! A mai magyar nők 80%-a függ a pasiktól, hiszen nem tudnák magukat (sem)! fenntartani, hát még a porontyaikat! Persez erről nem beszél Mónika, mert ő nincs ebben a helyzetben. Kevés nőnek adatik meg az önállóság, hogy nem függünk egy férfitlól. Most olvastam a könyvét, ami megjelent, nagyon jókat ír benne a kapcsolatokról, főleg az utlsó pár fejezet az érdekes. Azért szeretnék úgy élni, ahogy ő.
koboldbige Creative Commons License 2009.01.17 0 0 81
Mit vársz tőle?? Nála kispolgáribb,álszent nőt sehol nem találhatsz. Már a külseje is ehhez alakult:D igazi ténsasszony! Csak az a baj,hogy a képernyőn van:(
Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.15 0 0 80
Valamikor a múlt héten láttam belőle egy 10 percet... nem tudom, de ez a nő milyen jogon osztja ki a műsorban szereplőket?

Valami gyerek volt bent az anyjával, a lánya valami disznóságot csinált és rendőrségre került az ügy. Amíg az anyja nem jött be, addig a lányt osztotta, mintha valami erkölcs csősz lenne a Maunika. Amikor pedig az anyja beült a stúdióba alig jutott szóhoz, Maunika folyamatosan osztotta, hogy lehet ilyen szer anya.. és amikor a lánya próbálta megvédeni, hogy jó anya és ő tehet mindenről, akkor Maunika gyorsan csendre intette és csípőből visszavágott, és már osztotta is a lányt.....
vogelfd Creative Commons License 2009.01.12 0 0 79

Erre a beböfögésre most mi szükség volt?

Mondd el értelmesen, hogy mi a kínod, vagy maradj csendben...

Előzmény: Törőlt_nick (78)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.01.11 0 0 78
ennyire nem lehetsz együgyü, nem hiszem el...
Előzmény: vogelfd (77)
vogelfd Creative Commons License 2009.01.10 0 0 77
Huh, a felső képen is ő látható? Rá se ismerek... Nagyon szexi, nincs meg véletlenül nagyobban?
Előzmény: Chicago1 (33)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.07 0 0 76
Ajánlatos volna sürgősen leszoknom a tévénézésről. A városi könyvtárban üldögélve az újságolvasást félbeszakítva a szemem egy pillanatra a könyvpolcra tévedt. Egy nagyon vastag kötet gerincéről mintha ezt olvasnám: Erdélyi Mónika. Hosszú másodpercek is beletelltek, mire valami furcsa zavarodottságot követően ismét megpróbáltam elolvasni a címet, s ezúttal sikerült: Erdélyi Krónika (a szerzője egyébként Georg Kraus).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!