Keresés

Részletes keresés

Csülkös pacal Creative Commons License 2005.11.29 0 0 37

hát bakter!

én sokat nem voltam katona ott, csak 1-2 hónapot

aztán leszereltek alkalmatlanság miatt! (elmegyógy eset vagyok! :) )

 

 

Előzmény: Bakiboy (36)
Bakiboy Creative Commons License 2005.11.29 0 0 36

Üdv!

 

 Valahol azt irtad hogy Tatán voltál katona a Birkással, abban az időben én is ott

 

telephelyeztem, mint a Tábori század irnoka. Szinte senkivel se találkoztam azóta,

 

jó lenne beszélni egyikkel-másikkal. Ha nem kellemetlen irj valami jellemzőt amiről

 

rád ismerek.

Előzmény: Csülkös pacal (35)
Csülkös pacal Creative Commons License 2005.11.29 0 0 35

csákány!

 

Mash vagyok!

 

csak ki van tiltva az aredeti nickem!

Előzmény: Bakiboy (23)
Valentino Mazzini Creative Commons License 2005.11.28 0 0 34
 nagyon nem akar beindulni a topic :)))
Valentino Mazzini Creative Commons License 2005.11.23 0 0 33
OK !!! Akkor fogalmam sincs ki kicsoda a fotósok közül !! :))) Kivéve Cs.Peti és Gy. Robi !!
Előzmény: IKT (32)
IKT Creative Commons License 2005.11.23 0 0 32
Én sem a napszemüveges vagyok. Ő az RBD honlapra készített képeket.
Előzmény: Valentino Mazzini (31)
Valentino Mazzini Creative Commons License 2005.11.23 0 0 31

Köszi megnéztem !! Ez föleg jó kép amit beraktál,ahol éppen dobolok !!!! :)))

Már le is mentettem párat,akkor gondolom te voltál fotós napszemüvegben ??!!!

ciao'

Előzmény: IKT (30)
IKT Creative Commons License 2005.11.22 0 0 30
Valentino Mazzini Creative Commons License 2005.11.22 0 0 29
Na látod erröl én sem tudtam,hogy felirják a fotosok adatait,lehet unatkoznak :))
Akkor irok neki a forumba !!!
Kár,hogy pont Sopronba megyünk,amikor megy hozzátok a Györ,szivesen elmentem volna,!!!
Előzmény: Chip-TFF (28)
Chip-TFF Creative Commons License 2005.11.22 0 0 28
Ha naplencse alatt az arnyekolot erted, akkor nem. ;) En fekete "betoro"sapkaban fotoztam. Amit az Istvannak uzensz, ird be nyugodtan az rbd forumaba, azt olvassa rendszeresen.

Meg valami: Most tapasztaltam eloszor ilyet, hogy a rendorok felirtak az osszes fotost. Ez miota rendszer nalatok?
Valentino Mazzini Creative Commons License 2005.11.21 0 0 27

Még annyit,hogy mondd meg lécci Gubics Istvánnak,hogy meccs után nem találtam és meccs közben nem tudtunk volna összefutni a rendezök miatt.

De Fehérváron tavasszal bepótoljuk a sört és a beszélgetést,már rég taliztam vele!!

ciao' Valentino

Előzmény: Chip-TFF (25)
Valentino Mazzini Creative Commons License 2005.11.21 0 0 26

Köszi a képeket,néztem az oldalatokon !!!

Te voltál aki fotozótt naplencsében??

ciao' Valentino

Előzmény: Chip-TFF (25)
Chip-TFF Creative Commons License 2005.11.21 0 0 25
TapsFust
IKT Creative Commons License 2005.11.20 0 0 24
Bakiboy Creative Commons License 2005.11.19 0 0 23

 

Nem szeretnék megint a kezdő sipszó alatt a pénztárossal vitázni.

 

(Elfogyot az álló jegy.) Egyébként lenne egy-kétt ötletem hogy lehetne

 

a beszólós, mutogatos birkákat kiiktatni.

Előzmény: Valentino Mazzini (22)
Valentino Mazzini Creative Commons License 2005.11.19 0 0 22
Ebben nem kételkedem :)
Előzmény: Bakiboy (21)
Bakiboy Creative Commons License 2005.11.19 0 0 21

 

Remélem holnap lesz elég belépő.

mintavöcsk Creative Commons License 2005.11.18 0 0 20
jól rémlenek, leszámítva az ülőhelyeket. oda 1200 a belépő.
Előzmény: VwPit (17)
Lord Frankie Creative Commons License 2005.11.18 0 0 19

Jó reggelt! :)

Ezen a korai órán eszembe jutottak felemás minőségű ötletek, melyek közül megosztanék Veletek kettőt:

- Népszerűsíteni kéne valahogy a szurkolói rigmusokat (Pl. röplap formájában)

- Eddig csak egyszer hallottam, de nekem nagyon tetszett az, amikor az Ultrák azt kiabálták: "HAJRÁ", mi meg visszakiabáltuk, hogy "BÁNYÁSZ". Ez jól hangzik, és biztosan többeket szurkolásra ösztönöz, legalábbis szerintem. ;-)

 

Mivel vasárnap biztos sok fehérvári drukker kint lesz a meccsen, fontos lenne, hogy lekiabáljuk őket, pláne, ha olyan hangosak lesznek, mint a DVTK, vagy a Loki szurkolói. Szóval mindent bele, HAJRÁ BÁNYÁSZ!

Előzmény: Valentino Mazzini (10)
VwPit Creative Commons License 2005.11.18 0 0 18
Csak a Bánya!!!!!
Előzmény: VwPit (17)
VwPit Creative Commons License 2005.11.18 0 0 17

 

Ciao'

 

Hazai diák - 600 ft

álló- 800 ft

ülő 1000ft

Nekem Így rémlenek az árak!!!! :)

A diák tuti ennyi!!!!

 

 

Vendékbe meg olyan 1000 ft körül!!!!!

Előzmény: Nyaki 100 (16)
Nyaki 100 Creative Commons License 2005.11.17 0 0 16
Sziasztok!

Az lenne a kérésem, hogy ha valaki meg tudná nekem mondani a belépő árakat, azt nagyon megköszönném...

Az e-mail címem: giants@citromail.hu

Előre is köszi..

Hajrá vidék!
Valentino Mazzini Creative Commons License 2005.11.17 0 0 15

Köszi , de ez a T.U. topic,nem a csapaté !!

ciao'

Előzmény: pluhm (14)
pluhm Creative Commons License 2005.11.16 0 0 14
Üdv Valentino!

Íme itt van egy haeder a topikhoz, gondolom a beállításokon te tudsz módosítani, ezt ha gondolod rajkad be oda!:

http://pluhm.uw.hu/headertbfc.jpg
VwPit Creative Commons License 2005.11.16 0 0 13

Látod Papa!!

Idetévedtem! Megjött a jelszó is! Vasárnap remélem jók leszünk egy x re! Szurkolásba meg csodálatosak leszünk!!!!!!!

Előzmény: Valentino Mazzini (12)
Valentino Mazzini Creative Commons License 2005.11.16 0 0 12

Ciao' Pit !

 

Csak idetaláltál :)

Remélem jó lesz a hangulat,én bizom a fiúkban , lehet benne van a meglepetés a listavezetö ellen ?!

Előzmény: VwPit (11)
VwPit Creative Commons License 2005.11.16 0 0 11

Ciao'

 

Vasárnap nyomjuk meg az a lényeg! És csak a meccsel meg a saját szurkolásunkkal foglalkozzunk!!!!!

 

CSAK A BÁNYA!!!!!!

Valentino Mazzini Creative Commons License 2005.11.16 0 0 10

Mégegszer lekell irnom,hogy örülök,hogy vannak ilyen szurkolók is Tbányán !!!

Szivböl örülök,ezek ellen tervezgetünk vmi figyelemfelkeltödolgot,de még mi sem tudjuk pontosan mit is ?!

Ha van valmi ötleted szivesen várjuk :))

 

Valentino

Előzmény: Lord Frankie (9)
Lord Frankie Creative Commons License 2005.11.15 0 0 9

Azt hiszem, ezekkel a gondokkal sajnos nem vagyunk egyedül, de tény, hogy elég bosszantó, amikor az idegenbe látogató drukkereket ért attrocitásokról értesülök.

Azt viszont tényleg nem értem, hogy a fedett lelátón helyet foglaló nézők többsége miért csak nézi a meccset, amikor szurkolhatna is a kedvenc csapatának. Elfelejti, hogy nem otthon van, és nem a TV-nek szórja a szitkokat, hanem a játékosoknak, az edzőnek és az Ultráknak, akik mindent megtesznek a győzelemért...

A DVSC elleni meccs után is, annak ellenére, hogy elég sokan jöttek ki megnézni a fiúkat, az ülőhelyekről kb. 10-en(!) mentünk oda személyesen is gratulálni a játékosoknak, pacsizni velük, bíztatni őket. Nem egyszerű dolog, ez tény, de remélem, idővel megoldódnak (ha nem is teljesen) majd az efféle gondok, és jónéhányan jobb belátásra térnek a szitkozódó, vagy éppen csendben szotyizó nézők közül.

A másik véglet, amikor a hétközi kupaforduló volt szintén a Loki ellen, és a korai időpont miatt az Ultrákon és a bérleteseken kívül úgymond a "maradék", TV-néző szurkoló látogatott ki az összecsapásra... Az valami szörnyű volt. Már én szégyelltem magam, amikor a magukból kikelt embereknek oda-odaszólogattam párszor. Nem volt szép, amit akkor csináltak. Még ki is fütyülték az ellenfelet, meg olykor a saját csapatukat is, akinek elvileg szurkolniuk kéne.

Szóval nem egyszerű a helyzet, ez biztos. Terveztek valami figyelemfelkeltő megmozdulást, vagy drapit, esetleg valami mást, hogy ezen változtathassunk?

Előzmény: Valentino Mazzini (8)
Valentino Mazzini Creative Commons License 2005.11.15 0 0 8

1. Itthon (köszönhetöen az nb1-nek) egyre több nézö jön ki , ezért egyre több olyan,aki azért jön ki , hogy böszen mutogasson és pofázzon a vendégszektorba.

Ezeket az embereket soha nem látod idegenben,ezért mi akik utazunk szopunk helyettük !

 

2. A nézök a szurkolásba alig-alig kapcsolódnak be,de a szidás a játékos , az edzö, a vendégszurkoló és párszor még felénk is viszont nagyon megy !!!!

Nem azt várjuk,hogy az összes dalba kapcsolodjanak be,de azért az egyszerübb rigmusokat csak kéne nyomni nekik is !Mert ez a csapat megérdemli !

 

 

Ezek nálunk a nagyobb problémák !!

 

Valentino T.U. sezione Kertváros

Előzmény: Lord Frankie (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!