Keresés

Részletes keresés

Nethely (X) 2016.11.13 0 0 618

Villám akció az Index fórum olvasóinak:

 

A 0,5; 1; 3; 5 és 10 Gb-os tárhelyeket most 35%-kal olcsóbban vásárolhatjátok meg.

 

Kedvezmény kód: INDEX35

 

A kedvezmény kódot holnap éjfélig tudjátok felhasználni (2016.11.14 23:59:59)!

 

www.nethely.hu

Remete Ur Creative Commons License 2016.10.01 0 0 617

Ha tényleg ilyen elemzést folytattál a Tárhely.Eu weboldalán akkor miért nem írtál nekik? Én egyszer az egyik cikkükben találtam hibát, amit normálisan megírtam nekik, kb rá 10 percre jött a kedves válasz, megköszönve az észrevételt, rövidesen javították a hibát. Ott is emberek dolgoznak, nyugati színvonalon, óriási szerverparkkal és több ezer elégedett ügyféllel, a vállalkozói körben többeket tudok akiknek komolyabb szolgáltatásaik is vannak (szerver, vps) messze mindenki elégedett a gyorsasággal és kedvességgel. Én is több éve vagyok náluk elégedett ügyfél.

Előzmény: NagyPati (604)
Hosinger Magyarország Creative Commons License 2016.09.23 -1 0 615

Hostinger Magyarország alias 000WebHost

 

 

  • Teljesen reklámmentes honlap
  • Nagyon könnyen kezelhető kezelőfelület
  • Hivatkozói program (pénzszerzés, ingyen domain)
  • 2 GB Tárhely
  • 100 GB Adatforgalom
  • 2 db email fiók
  • Honlapszerkesztő
  • 1-kattintásos telepítő
  • Wordpress optimalizált tárhely
  • Ingyenes aldomain
  • Mentések
  • 2 db adatbázis
  • 2 db FTP fiók
  • valamint még sok más hasznos lehetőség
  • Király támogatás

És igény esetén olcsó árak 

ehunvanni Creative Commons License 2016.08.14 0 0 614

Érdekes, amit írtál, kicsit meglepett, hogy milyen kutatómunkát végeztél:)

Véletlenül bukkantam a hozzászólásodra. Nekem nálunk van tárhelyem, hihetsz az információiknak. Korrekt csapat.

(Ráadásul a support kifejezetten kedves, emberi, nem nyúzott unott gépi hanggal beszélsz - csak technikai kérdésekben nem telefonon kapsz segítséget, hanem e-mailben de brutál gyorsak. Szóval akár velük is kommunikálhatnál, hogy legyen tapasztalatod elsőkézből.)

Előzmény: NagyPati (604)
Orsi986 Creative Commons License 2016.07.28 0 0 613

Szia, 

ha HDD-s csomagot szeretnél, akkor nem rossz az ár, de sehol sem találom, hogy napi biztonsági mentés van-e náluk. Ha nincs, az gáz lenne.

Kérdés még, hogy milyen sebességgel szolgáltatnak.

Előzmény: Ebooker (612)
Ebooker Creative Commons License 2016.07.27 0 0 612

Sziasztok, találtam egy elég jó ajánlatot mi a véleményetek róla? Induló weboldalhoz kellene valami kis tárhely olcsón.

 

A propulsion.hu oldalon találtam két HDD csomagot:

- NANO256 ami 256 MB és ajándék .hu domain reg 2 évre

- COOPER512 ami 512 MB és szintén van ajándék .hu domain reg 2 évre

 

Ahogy nézem a drágább csomagjaikhoz is van ajándék .hu domain, de indulásnak levelezéssel talán ki tudok jönni akár a

256 MB-ból is ha nem akkor meg biztos lehet nagyobbra váltani... 

 

Vélemény?

 

Válaszokat előre is köszönöm

Remete Ur Creative Commons License 2016.05.31 0 1 611

Aki esetleg egy minőségi tárhely szolgáltatónál vásárolna kedvezményesen annak itt a kupon kódom, ezzel 5% kedvezményt kapsz a Tárhely.Eu-nál rendelt tárhelyedből:

 

KUPON09C8643C0

Remete Ur Creative Commons License 2016.05.31 0 1 610

Azért kíváncsi lennék, hogy egy több ezres látogatói oldalt mennyire tud kiszolgálni egy noname szolgáltató.

Nekem a Tárhely.Eu maga a garancia, tudok fejlődni, növekedni, és a cél, hogy komplett szerver szolgálja ki majd a weboldalakat ha eljön az idő, ebben mind partnerek és ez megnyugtat.

Előzmény: Salamon Lajos (609)
Salamon Lajos Creative Commons License 2016.05.31 0 0 609

a mi JOOMLA honlapunk a https://www.cms-tarhely.hu/ nél tökéletesen működik évek óta a telefont még hétvégén is felveszik és segítenek, csak ajánlani tudom

NovoCv Creative Commons License 2016.04.10 0 0 608

nekem nagyon bevált a nethely.hu

Remete Ur Creative Commons License 2016.03.31 0 0 606

Aki az informatikában egy kicsit is otthon van az tudja, hogy nincs olyan, hogy korlátlan tárhely. Ehhez az is szükséges lenne, hogy az adott szolgáltató korlátlan erőforrás-, és szerverkapacitással rendelkezzen, ami ugye nem lehetséges.

Maximum olyan lehet, hogy korlátlan tulajdonságokkal bíró tárhely.

Előzmény: silkway (605)
NagyPati Creative Commons License 2016.03.01 0 0 604

Lehet, hogy hibátlan szolgáltatást nyújt a tarhely.eu, sokat szemeztem a csomagjaikkal, de nálam teljesen elveszítették a renoméjukat az ügyfél megtévesztése miatt.

 

A cégünkről menüpont alatt azt írják, hogy 70+ db szerverük van és 50+ TB adatmentő tárhellyel rendelkeznek. Ezzel szemben a Tárhely menü alatt ez a szám már 115+ db szerverre és 100+ TB-ra nő. Ez elég nagy ugrás ahhoz, hogy elfelejtsék frissíteni az egyik aloldalt..

 

A domain menüpont alatt azt írják, hogy 33020 db domaint szolgálnak ki, ezzel szemben a főoldalon a számláló 39192 db domaint mutat.

 

De nem is ez a lényeg, hanem a főoldalra képesek egy olyan számlálót kitenni, ami minden nap pontosan ugyan annyival növeli az eladott domainek számát! A minden napos növekedés: 10,5 db domain név, a kiosztott tárhely 8200 Mb, valamint az adatmentő tárhelyet 34000 Mb.

1 hete figyelem minden nap, és érdekes módon a szám minden nap pontosan ugyan annyival nő. Sőt, az általad január 18án ide bevágott érték és a mai nap között eltelt 42 nap alatt egészen véletlenül a leírt számok leosztva ugyancsak hajszál pontosan stimmelnek.

 

Attól, mert egy számláló nem valós értékeket ír ki, még nem jelenti azt, hogy a szolgáltatásukkal bármi gond van, de ha állításuk szerint 115db szerverük van 39192db domainre, akkor 350db domaint helyeznek el egy szerverre, ami egészen biztosan több, mint 199 tárhelyhez tartozik. Ráadásul január 18-án, 457 db domainnel ezelőtt is 115 db szerverük volt.

Akkor most mennyire hihetünk a 199 db tárhely / szervernek?

 

Hangsúlyozom, nem ismerem őket és ettől még lehetnek jók, de nálam ez már elegendő ahhoz, hogy másik szolgáltatót nézzek, akik tényleg hiteles adatokat írnak ki az oldalukra és nem a nagy számok törvénye alapján, hasraütésre teszik ki az eladott termékek számát.

Előzmény: New Bart (601)
Orsi986 Creative Commons License 2016.01.19 0 0 602

Ez tényleg nem kis különbség. A tarhely.eu-val kapcsolatban sok információ nem jutott el hozzám, náluk sosem volt még előfizetésem, csak anno az áraikat nézegettem. A csomag árak kicsit drágák voltak akkor - bár elgondolkoztam rajtuk is, mert épp adtak egy google adwords kupont is a regisztrációhoz.

 

Jó, hogy mi a jó nekünk felhasználóknak? Ha egy szolgáltató kicsi, közepes vagy nagy?

- Ha túl kicsi kicsi, a kiépített infrastruktúra valószínúleg fejletlen

- Ha nagy, akkor könnyen lehet, hogy már nem fontos nekik egy ügyfél (lásd a mobilszolgáltatókat és a nagy internet szolgáltatókat), és sokszor túl körülményes 1-1 apróságot is elintézni

 

Szerintem valahol a kettő között jó letenni a voksot, de itt ezen persze el lehet vitatkozni, hogy mennyi ügyfél/domain/tárhely számít közepesnek :)

 

Egy dolog biztos, bármely szolgáltatót választod végül, sokat számít, ha van lehetőséged kipróbálni, hogy mit tudnak. Legyen ez akár ingyen tárhely, próba tárhely vagy pénzvisszafizetési garancia.

Előzmény: New Bart (601)
New Bart Creative Commons License 2016.01.18 0 0 601

Azért van különbség:

 

Nethely: ''Cégünk 2011-ben kezdte meg tevékenységét a tárhely szolgáltatók piacán. Jelenleg több, mint 900 db domain név és több mint 1500 weboldal kiszolgálását végezzük.''

 

Tárhely.eu:

Alapítás, bár ezt az oldalon nem találtam: 2008

"115 db saját szerver
38 735 db domain kiszolgálása
27 009 857,6 MB kiosztott tárhely
163 534 350,7 MB adatmentő hely"

Előzmény: Orsi986 (600)
Orsi986 Creative Commons License 2016.01.17 0 0 600

Én a nethely.hu szolgáltatót választottam pár évvel ezelőtt a weblapjaimnak és nem csalódtam. Olcsók és megbízhatóak, ennél több talán nem is kell. Van már ingyenes dinamikus tárhelyük is saját próba domainnel, ezen le lehet tesztelni, hogy mit tud a rendszerük. Előrodult már párszor, hogy hétvégén késő este betelt tárhelyem, a csomagváltást 2 kattintással el tudtam intézni, kiállított díjbekérőt pedig csak 1,5 hét múlva fizettem be és még csak nem is szóltak miatta.

New Bart Creative Commons License 2015.10.12 0 0 599

Én a Tárhely.Eu-nál vagyok pár éve, nagyon megbízhatóak, minden területen a korrektség és gyorsaság jellemzi őket.

Csak ajánlani tudom őket, biztos a háttér is, utána néztem, hogy hol vannak a szervereik, és meglepődtem, hogy saját szervertermük is van, több, mint 100 szerverrel... Egy szó, mint 100, csak így tovább!

Csaba128 Creative Commons License 2015.09.24 0 0 598

A Hostingeren én is voltam, és engem is korlátoztak. Több olyan szolgáltató van ami hasonló panelt használ mint a Hostinger és már az is furcsa hogy korlátlan. Én is bedőltem ennek. Én aktív levelezésbe kezdtem az egyik ilyen szolgáltatóval, amikor telenyomták a weboldalamat reklámokkal.

 

Utána mentem a Hostingerre. Ott mikor megláttam ezt a platformot hogy ugyanaz a panel és ugyanaz a leírás, csak más név, rögtön kezdtem úgy, nem-e fogják telenyomni a dolgaimat mindennel. De aztán ott is kideürlt hogy mégis ott az a fránya korlátozás, hiszen ami korlátlan, az valójában mégsem az.

 

Voltam a Netmaskon, ott meg az a gond, hogy nem futott el normálisan a Wordpress. Bizonyos kiegészítők nem müködtek. (facebook integrálás).

 

Voltam a 000webhost-os szolgáltatónál is, meg egy-két külföldin, de mindig az volt, hogy mivel ingyenes ezért gáz. Valahol előjött ez, hogy nincs ára.

 

Ahol most vagyok az a Spaceweb, olcsó, sok tárhely, nincs konkrét korlátozás, csak tárhely és egy korlátlan adatforgalom ami szerintem szintúgy nem korlátlan de nem lehet elérni (ha csak nem egy facebook látogatottságú weboldalt üzemeltetsz). Ami tetszik hogy jó nagy tárhely, nincs domain korlátozás, konkrétan csak tárhelyet adnak (2gb xgb stb.) de egyéb téren nincs megkötve a kezed. Hozhatsz létre annyi ftp felhasználót, hogy többen tudjatok úgy dolgozni, hogy egiyk csak egyik mappához fér hozzá, a másik csak a másikhoz, vagy csak egy adott domainhez. EZ a legtöbb helyen korlátozva volt, és nem lehetett külön-külön ennyi felhasználót létrehozni.

 

Email is hasonló, ott annyi a gond, hogy ugye tárhelyből eszik. De mivel 2 GB a legkisebb csomag...

 

Olcsó, és két csomagja van, a sima alap meg a prémium. Mindkettő gyorsabb az átlagnál de utóbbi 6x gyorsabb az elsőnél.

 

Én nem azt akarom mondani hogy ez a legjobb szolgáltató, de olyan áron amilyen áron árulja a csomagjait, sok 5x drágább szolgáltató se hozza ezt a színvonalat amit ők.

 

CloudFlare is van, szóval ingyen lehet https:// weboldalad ami sokat számít.

NoelMUSIC Creative Commons License 2015.08.28 0 0 597


Külföldi szereveink 99.9%osak, 1 szerverre csak 200 felhasználó kerülhet. Ftp, levelezési, és webszerverünk gyorsasága meghaladja az átlagos szolgáltatókét. Már több külföldi projekt is fut szervereinkről, melyeket tökéletesen kiszolgálunk, és a már meglévő ügyfeleink is teljesen elégedettek velük. Hogy miért emelt díjas SMS fizetési rendszer? Ön szívesen kiadja értékes bakkártya adatait? Amikor nincs nyitva a posta miként rendel tárhelyet?! Válassza az olcsót és a biztonságosat! Egy próbát megér! Rendeljen ma kedvezményes tárhely csomagjaink közül! Olcsó és minőségi webtárhely Emelt Díjas SMS-ért! 

 

www.grandno.hu

bububear Creative Commons License 2015.07.28 0 0 596

Hostingeren egy idő után korlátoznak:

 

 

"A lekérdezés határaink a következőek:
Ingyenes - 60 találat/látogató
Prémium - 1.000 találat/látogató
Business - 20.000 találat/látogató"

 

Feloldás akkor lehetséges ha Prémium csomagra váltasz.

Remete Ur Creative Commons License 2015.03.31 0 0 595

Én a Tárhely.Eu-nál vagyok, bár nem a legolcsóbb, de mesze az egyik legjobbak, tapasztalat alapján...

Az alábbi lnken vagy a kuponkódommal kedvezményesen tudtok tárhelyet és domaint venni a náluk,nekem SSD tárhelyem van és nagyon jól szuperál, ha valakit érdekel (ezt bármilyen tárhelyre felhasználhatod):

https://tarhely.eu/ugyfeladmin/aff.php?aff=1379

Kuponkód:KUPON09C8643C0

 

Csak ajánlani tudom őket, megízható korrekt és nagyon gyors cég minden területen!

Hosinger Magyarország Creative Commons License 2015.01.30 -1 0 592

Szeretne blogot? Egy weboldalt? Készpénz fizetést? HOSTINEGER.HU

 

A HOSTINEGER.HU egy fantasztikus weblaptárhely szolgáltató, amely ingyenes tárhely szolgáltatásokat is kínál. Ez nagyszerű blogok vagy weboldalak készítésére, hiszen ha egy jó domain címe van, az mindent elárul önről . És ez mind ingyenes!

 

Tekintsen néhány ingyenes szolgáltatásunkra:

 

 

- Hely támogatás szinte minden nyelven, beleértve magyart is.

- Gyors szerverek  [Amerika/Európa/Ázsia]

- 2000MB tárhely és 100GB adatforgalom.

- Végtelen tárhely fiók.

- Korlátlan PHP & MySQL támogatás.

- Könnyen kezelhető cPanel sok-sok funkcióval.

- Automatikus telepítő több mint 30 scriptel.

- És egy nagyon kedvező hivatkozási program,

 

[HOSTINEGER.HU] egy nagyon jó tárhely szolgáltató, egy hasznos marketing programmal. 

 

További információt itt talál: [HOSTINEGER.HU]

New Bart Creative Commons License 2015.01.27 0 0 591

Kedves Gyuszi,

 

Meg lehet tudni melyik szolgáltatót ajánlod nekünk?

Ebből a gmailes címből nem sok derül ki, és ne is túl bizalomgerjesző.

 

Köszi,

 

Bart

Előzmény: QC6 (590)
QC6 Creative Commons License 2015.01.13 0 0 590

Sziasztok!

 

Korlátlan tárhely évi 15,000 Ft-ért.

Megbízható, gyors tárhely.

Ha most rendelsz ajándék .ml domain

 

Küldj emailt a gyuszy@gmail.hu email címre a részletekért.

Remete Ur Creative Commons License 2014.11.22 0 0 589

Ha valaki a Tárhely.Eu-n gondolkoziik, ajánlom neki a következő linket és kupon kódot mellyel kedvezményesen tud tárhelyet vásárolni:

https://tarhely.eu/ugyfeladmin/aff.php?aff=1379

Kuponkód: KUPON09C8643C0

 

Emellett ha tovább ajánlod ügyfelükként másoknak őket, akkor egy iphone 6-ot is nyerhetsz, én is erre hajtok!

New Bart Creative Commons License 2014.11.01 0 0 588

Saját szervereken vannak a tárhelyek, hány szervere van a cégnek?

Mennyire vannak túlterhelve a szerverek, dedikált IP bérlésre van lehetőség?

Előzmény: SpaceWeb (587)
SpaceWeb Creative Commons License 2014.10.15 0 0 587

Kúl. Több mint egy éve jelen vagyunk , csak teljes dizájn és domain váltás volt. Ha gondolod dobj rám egy emailt , és elküldöm a webcímet , ha kell facebook oldalt is ahol nyomon követheted az 1 évvel ezelőtti posztokat is.

 

Egyéb kérdés :)?

Előzmény: Jahno (582)
SpaceWeb Creative Commons License 2014.10.15 0 0 586

Korlátlan domain,aldomain,email,ftp,mysql adatbázis

 

De köszönöm a javaslatot , ki fogom egészíteni precízebben , hogy jobban átlátható legyen.

 

Kérdésedre... Minden korlátlan - Napi mentések

 

https://spaceweb.hu/

Előzmény: zorko (585)
zorko Creative Commons License 2014.10.13 0 0 585

Okés. :)

 

(Az oldalon hiányoltam részleteket, hogy van-e pl. napi mentés, jár-e mail cím a csomaghoz, van-e php, meg mySQL, meg ilyesmik.... Nekem pl. ezek fontosak voltak a választásnál.)

Előzmény: SpaceWeb (584)
SpaceWeb Creative Commons License 2014.10.13 0 0 584

Kérem szépen egyszer kell befektetni. Mindenkinek más a marketingje. Több mint 400 ügyfél már nem ad okot a csalódásra.

Előzmény: zorko (583)
zorko Creative Commons License 2014.10.12 0 0 583

Nekem is szöget ütött a fejembe, hogy 2 GB hely hogy-hogy nem kerül többe? Nekik ingyen van az SSD, vagy mi...? :)

 

Na mindegy. Igazából azért néztem be most, mert a tapasztalatomat akartam megosztani:

 

A tarhely.com-nál augusztusban befizettem a start csomagra (900,- Ft/év (nettó)), eddig minden szuperül működik.

Előzmény: Jahno (582)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!