Keresés

Részletes keresés

Spinderella Creative Commons License 2005.12.16 0 0 406
Na most olvastam vissza a topikot (krónikus időhiány, ugye), cincilifincili asztaldísze nagyon megtetszett! Nagyon egyszerű és tényleg tök jó lenne a jó illat a lakásban. Sőt még szegfűszeg is van itthon, úgyhogy valszeg nálunk kerül is az asztalra! Plusz szerencse, hogy tudomásom szerint a macskák utálják a citrusféléket, úgyhogy talán Marcikám is békén hagyja...:-))) Csak azt nem tudom, hogy hol találok süni alakú narancsot:-)))))) Asszem nézne a zöldséges, ha ilyet kérnék:-DDD

Mi egyébként az asztalt nem szoktuk kimondottan díszíteni, inkább az ajtót, oda minden évben más díszt akasztunk, mármint a külső felére. Az idén is ki kéne már rakni, csak eddig (szintén időhiány) minden karácsonyi készülődés késésben van. Egyedül annyit tettem az idei karácsonyért, hogy megvettem a mézeskalácshoz valókat, slussz. Úgyhogy lesz mit bepótolnom a jövő héten!

Most elteszem magam holnapra, irtó zsúfolt napom lesz, és rettentő korán is kell kelnem, de délután mindenképp megyek a Zeg-Zug Házba. Jó éjt minden topikolónak!
intim érintés Creative Commons License 2005.12.16 0 0 405

Szemüveges! Mi történt veled, hogy átmentél simulékonyba? Egyébként ezek után nincs bátorságom elmenni, legalább is most nem. Képzeld oda az érintésem. Puszi neked! Talán egyszer...    

Előzmény: szemüveges (404)
szemüveges Creative Commons License 2005.12.16 0 0 404
Spinderella
példájára én is felhívtam a Pétert és ő elmondta, hogy egyáltalán nem arról van szó, hogy gyerekeknek szólna az áramszünet, sőt inkább csak felnőttek vannak.
Bocsika intim érintés félre értettem a dolgot! Gyere el és megprobállak megengesztelni!
Csak még azt nem találtam ki, miről ismerjük meg egymást.
Az első gondolatom az volt, hogy 6 órakkor találkozzunk ahol beszél a számítógép, de honnan tudjuk, hogy már hat óra?
Azt meg mégsem kérhetem, hogy orgona illatú légy vagy valamilyen parfümmel erőssen fújd be magad, mert ilyen alapon olyan illat lenne mint egy illatszer boltban.
Á! meg van. amikor kihúzzák az első tombolát akkor keressük egymást a beszélő számítógépnél, biztos, hogy jellegzetes géphangja van. Oké?
Előzmény: intim érintés (397)
Spinderella Creative Commons License 2005.12.16 0 0 403

Nnna, időközben sikerült felvenni a kapcsolatot Péterrel, akinek nagyon kellemes hangja van a telefonban, remélem, holnap így hang után megismerjük majd egymást! :-))

 

Már alig várom a holnapi napot, Péter szerencsére elmagyarázta, hogy merre kell menni, és nem is megyek egyedül, szóval tuti szuper lesz! Kedves topiklakók, gyertek el Ti is!!!

 

Spin.lelkes

Előzmény: vakbarát (402)
vakbarát Creative Commons License 2005.12.16 0 0 402
Szia Spinderella
08! Holnap lesz az áramszünet, te pedig teljesen eltüntél, nem telefonáltál, mivan veled? Ha megbeszélted már valakivel akkor  bocsi! JUdit és Péter
Előzmény: Spinderella (367)
vakbarát Creative Commons License 2005.12.15 0 0 401

Visszaszámlálás! Már csak 2 nap a buliig. 'ÁRAMSZÜNET'

A Zeg-Zug Zuglói Gyermekházban

Fény nélküli színes programok az Zeg-Zug labirintusában

2005.  december 17-én  17:00 órától 21:00 óráig
  Fény nélküli színes programok az Zeg-Zug labirintusában, ahol olyan szórakozás vár a bátor vállalkozókra
 a teljes sötétben, amely az ízlelésnek, finom tapintásra vágyó kezeknek, orrnak, fülnek, rekesz- és egyéb
 izmoknak izgalmas ingere lehet. Ez időre teljesen besötétítjük az Zeg-Zug Gyermekház valamennyi termét,
 helyiségét, a különböző helyszínek azzonban átjárhatóak.
 Egyidejűleg párhuzamosan kínálunk különlegesebbnél különlegesebb programokat.
 Lesz élő táncház, ritmus parádé, beszélő számítógépes játékok, masszázs, jósda, szám misztika, érzékelési
és ügyességi játékok, kézműves foglalkozások, Braille névjegykártya készítés, tapintható
képek tárlata,vetélkedők, tombola.

 Mindez 21:00 óráig, majd visszaszámlálás után felkapcsoljuk a lámpákat és ezzel zárjuk programunkat.
 Ha kibírod eddig, megnézheted világosban is a labirintust. A tájékozódásban narancs illatú házigazdáink
lesznek segítségedre, illetve minden termet más-más illatúvá varázsolunk.
 Utad során a sötétben szélcsengők és hangszerek is segítik tájékozódásodat.

 Mindenkit sok szeretettel várunk fantasztikus élményekkel lehetsz gazdagabb ha eljösz!

A rendezvény fővédnöke: Göncz Kinga, Ifjúsági, Családügyi, Szociális és Esélyegyenlőségi Miniszter.

Belépőket kezdés előtt a helyszínen válthatsz vagy telefonon rendelhetsz (06 20-353-3492)

Jó szórakozást kívánnak a szervezők!

vakbarát Creative Commons License 2005.12.12 0 0 400
Inkább térjünk vissza a karácsoni asztaldíszekhez!
Előzmény: intim érintés (399)
intim érintés Creative Commons License 2005.12.12 0 0 399
Nem akartam kellemetlenkedni a topicodban, de nem vagyok az ilyen modortalan szöveghez szokva.
Előzmény: vakbarát (398)
vakbarát Creative Commons License 2005.12.12 0 0 398
Ne marakodjatok! Sajnos most nem igazán tudok hosszabban írni, mert az új beszélőprogrammal nagyon nehezen lehet hsz-t írni.
Előzmény: intim érintés (397)
intim érintés Creative Commons License 2005.12.12 0 0 397
Hát ezt a sértegetést kikérem magamnak. Nem hiszem, hogy a vak emberektől távolállna az érintés. Igaz, azt nem is figyeltem, hogy gyermekházban van az előadás. Ezekszerint mégis félreértettem a dolog lényegét. Ide mégis csak gyerekek járnak? Egyébként szemtelen egy pasi vagy. Teljesen összeromboltad minden illúzióm.
Előzmény: szemüveges (396)
szemüveges Creative Commons License 2005.12.12 0 0 396
Kedves intim érintés te nem árnyékra vetődtél az előző néhány hozzászólásodban? most olvastam a (257) hozzászólást részletesebben és ott azt írják, hogy a Zeg-Zug gyermekházban lesz a buli.
Én ebből azt szürtem le, hogy inkább gyermekeknek szól a kézműves foglalkozás, számítógépes játék, ügyességi verseny és nem tipitapi intimérintés.
Remélem nem pedofil vagy?
Előzmény: intim érintés (395)
intim érintés Creative Commons License 2005.12.12 0 0 395
Megpróbálom úgy intézni ügyes-bajos dolgaimat, hogy elmehessek, hisz már annyira furdalja az oldalam a kíváncsiság, na meg a, többit inkább nem is mondom ki.Ha sikerül ott lennem, mindenképp elmesélem az élményeimet.
Előzmény: xoyo (394)
xoyo Creative Commons License 2005.12.12 0 0 394

s a 17-i összejövetelre, szándékozol menni?

mert egy beszámolóra kíváncsi lennék...

Előzmény: intim érintés (393)
intim érintés Creative Commons License 2005.12.12 0 0 393
Annyira szerettem volna szombaton elmenni, de be kellett ugranom a koleganőm helyett dolgozni és sajna kimaradtam a sötétség nyújtotta izgalmakból. Talán legközelebb sikerül részt vennem a titokzatos láthatatlan összejövetelen. 
Előzmény: xoyo (391)
cincilifincili40 Creative Commons License 2005.12.12 0 0 392
Közeledik a karácsony és már azon jár az eszem, hogy készíteni kéne néhány asztali díszt. Van egy nagyon kedves, esztétikus, és karácsonyi illatot árasztó kedvencem. Végy egy sündisznó alakú narancsot, egy tasak szegfűszeget és pillanatokon belül elkészül a süni. Először is el kell dönteni, hogy a narancs melyik vége legyen az orra és, melyik a hátulja. Két nagyobb szegfűszeg lesz a szeme, néhány további az orra, és a többiből pedig elkészül a tüskéje. Nagyon fontos, hogy határozott mozdulatokkal döfjük bele a szegfűszeget a narancsba. Ne várd, hogy azonnal illatozzon, mert néhány napra van szükség, hogy a szegfűszegek felszívják a narancs nedvét és azzal megtöltsék az egész szoba levegőjét. Hasonló és könnyen elkészíthető karácsonyi díszek elkészítéséhez ti is adhatnátok ötleteket!
xoyo Creative Commons License 2005.12.12 0 0 391

sziasztok! köszönöm az infót, érdekel is az esetleges 17-i élménybeszámoló, de én már a jövő évre gyúrok, szóval, ha lesz jövő évi program, azt majd szívesen venném

 

volt-e esetleg valaki (már aki be tud számolni) szombaton a színházi esten?

Előzmény: vakbarát (390)
vakbarát Creative Commons License 2005.12.10 0 0 390

A következő még talán ennélis jóbb buli,December 17-én lesz.

A címe áramszünet, de ha visszaolvasol megtalálod a műsorismertetőt.

Előzmény: xoyo (389)
xoyo Creative Commons License 2005.12.10 0 0 389
ez a dec.10. este 7 óra picit hirtelen van, de van-e esetleg már jövő évi program? Ezt a színdarabot előre láthatólag mikor tűzik újra műsorra?
Előzmény: vakbarát (384)
intim érintés Creative Commons License 2005.12.09 0 0 388
Sziasztok. Engem érdekelne ez a tapintásos szindarab. Mennyire van sötét az előadás alatt? Már nagyon izgatott vagyok, és kíváncsian várom, hogy milyen lesz.
vakbarát Creative Commons License 2005.12.09 0 0 387

Több levelező listára elküldtem a következő felhívást:

"Előadókat keresünk Valentin napra!
A vakbarát klub következő bulija:
2006. Február 11-én, szombaton, Bp. XIV. Hermina út 47 szám alatt, a MVGYOSZ NAGY KULTÚRTERMÉBEN LESZ.

Valentin nap, azoknak akik már megtalálták, és azoknak is akik még keresik
szerelmüket. Meglepetés : szerelmi bájital, orgazmuscoctail, és rummal
ízesített
tea, Szerelmes versek, szerelmes dalok, erotikus hangulat, de továbbra is
teaház jelleggel.
Várjuk azok jelentkezését, akik vers, próza, dal, szindarab előadásával
szinesítenék az estet!
A tánchoz továbbra is mi szolgáltatjuk a zenét.
A teadélutánon már egy ülőhely sem maradt, ezért a nagy kultúrtermet
rendezzük be a következő alkalommal.
Gyere el, és érezd magad jól!

Judit és Péter

tel: 272 14 81"

Örömmel mondom el mindenkinek, hogy egy nappal később már jelentkezett Csaba, aki szoprán szaxofonjával varázsolja még forróbbá a hangulatot.

vakbarát Creative Commons License 2005.12.08 0 0 386
A Dátum helyesen: 2006. február 11-én, szombaton.
Előzmény: vakbarát (385)
vakbarát Creative Commons License 2005.12.08 0 0 385

A következő buli:

Valentin nap, azoknak akik már megtalálták, és azoknak is akik még keresik szerelmüket. Meglepetés : szerelmi bájital, orgazmuscoctail, és rummal ízesített tea. Szerelmes versek, szerelmes dalok, erotikus hangulat.

Dátum: 2005. Február 11-én, szombaton.

Judit és Péter

 

vakbarát Creative Commons License 2005.12.07 0 0 384

Előadás: az éjszaka tapintása (színdarab)

A Vakrepülés Színtársulat programja 2005. december 10. szombat,  19 óra
Helyszín: Budapest, Herminaút 3. (Zeg-Zug gyermekház)

Előadás: az éjszaka tapintása (színdarab)
       Írta:  Donáti István

Misztikus, romantikus történet, mely nem a szokványos módon kerül
bemutatásra. A sötét színházban ülő néző két látszólag mindennapi
fiatal szerelmi románcának lesz tanúja. Mégis van benne valami
rejtélyes. Az író a néző fantáziájára bízza a szálak kibogozását.
Reggeli telefonhívás: egy fiú eltűnt. Nővére és - úgy sejtjük - volt
kedvese keresésére indul. Péter felkutatásában a nézőtéren ülők is
részt vesznek. Izgalmas utazás ez Görögországba, sok kalanddal. Az
utazókat népes kísérőtársaság veszi körül, akik minden pillanatban
rendelkezésükre állnak, enni-, innivalóval kínálják őket, táncolnak
velük. Az utazás és a megérkezés során a "nézőközönség"
mindenérzékszervét igénybe veheti a szemén kívül. A gyönyörű görög
tengerparton végül a szerelmesek sorsa is megpecsételődik, a darab az
élet nagy igazságainak kinyilatkoztatásával végződik. A "néző" számára
sok, addig homályos dolog válik világossá, ahogy a besötétített
teremben is hirtelen felgyúlnak a fények.

    Rita - Simon Rita
   Péter - Miks Csaba
  Mariann - Kovács Judit
Kalliopi - Máj Kriszta
Idegenvezető - Nagy László
       Hangmester - (Pille) Pál Zsolt
      Rendező - Sallai Zoltán

Részletes információk:
www.vakrep.hu
Tel: +36-20-353-34-92

vakbarát Creative Commons License 2005.12.06 0 0 383

Bátran jelentkezhetsz, még 30 40 évesek is járnak zeneiskolába.

Szia megyek szundkálni!

   Péter

Előzmény: Kati Bp. (382)
Kati Bp. Creative Commons License 2005.12.06 0 0 382
1981-ben úgyhogy a zeneiskolákról már szerintem régen lemaradtam.
Előzmény: vakbarát (381)
vakbarát Creative Commons License 2005.12.06 0 0 381
Megkérdezhetem mikor születtél?
Előzmény: Kati Bp. (380)
Kati Bp. Creative Commons License 2005.12.06 0 0 380

Azt tudom.

Ja csak éppen nem tudok ilyet a kerületben.

Na mindegy.

 

Előzmény: vakbarát (379)
vakbarát Creative Commons License 2005.12.06 0 0 379
A nehezebb dologgal fogod kezdeni, mert egykis akordozás az egy hónap alatt el lehet sajátítani. A gitáron melódiát játszani az már nehezebb, pláne ha basszussal, és akordokkal együtt szeretnéd játszani a dallamot. Kerületi zeneiskolákba kb. 3 4 ezerért beíratkozhatsz fél évre.
Előzmény: Kati Bp. (378)
Kati Bp. Creative Commons License 2005.12.06 0 0 378

Hát mondhatjuk így is, bár bevallom, hogy ehhez egyáltalán nincs tehetségem szerintem. Amúgy elsősorban játszani szeretnék tudni.

A II. kerületben lakom.

Előzmény: vakbarát (377)
vakbarát Creative Commons License 2005.12.06 0 0 377
Akkor ha jól értem mégis csak arról van szó, hogy éneket szeretnél akordokkal kísérni. Melyik kerületben laksz?
Előzmény: Kati Bp. (376)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!