Keresés

Részletes keresés

521478963 Creative Commons License 2007.04.05 0 0 271
Tegnap este úgy láttam, Ő is kissé megöregedett. Vagy csak fáradtnak tűnt, mintha nem a régi volna?
Előzmény: wretzky (270)
wretzky Creative Commons License 2007.04.05 0 0 270
Érdeklődnék, hogy Winkler Nórát nem lehet-e kapni ilyen kis, hordozható verzióban, amit haza tudnék vinni magammal?
Amúgy a Wahorn András jól megöregedett. De azért még vicces.
wretzky Creative Commons License 2007.04.04 0 0 269
A Second Life akkor piszkálta fel a kultúra iránt fogékony közönséget, amikor kiderült, hogy hatalmas zseton van benne. Ugyanez van az építészettel: a képernyő aljára biggyesztett info-sávban más se volt látható, csak hogy ez 25 millió, az 14 milliárd, amaz meg 8 zillió.
Előzmény: lafno (267)
wretzky Creative Commons License 2007.04.01 0 0 268
És a színházfinanszírozás meg színházigazgató-jelölés égető problémája az smafu?
Hogy így meg úgy a minisztérium, meg a közpénzek, meg a tököm bánja mi? Meg hogy az egyik öt laptopot vett adóforinton, mivel csak öt laptoppal bírta megszublimálni a művészi önkifejezés határát, meg ilyenek...
Szerintem van az, amikor már a néző és a műsorcsináló is lusta keresgélni a neten, aztán ott találkoznak a tv előtt és ostobán bámulnak egymásra, nem?
lafno Creative Commons License 2007.03.30 0 0 267

Second life és építészet.

Enélkül nem lehet már Kultúrház?

Rohadtul érdektelen.

 

wretzky Creative Commons License 2007.03.27 0 0 266
Érti-e valaki, hogy mit akarnak ezek az emberek? Miért ez az állandó hisztéria és mindent átható bornírtság? Ahelyett, hogy elegánsan és elnézően hallgatnánk, folyton meg kell vitatnunk minden hülye nyomorát. Szegény Galambosinak annyi baja van, erre pont egy ilyen faszsággal baszogatják. Na mindegy.
lafno Creative Commons License 2007.03.27 0 0 265
wretzky Creative Commons License 2007.03.25 0 0 264
A magam részéről sajnos már nem tudom nagyon mellre szívni ezeket a tévés majmokat. Mindenki a csókosa valakinek, mindenki kapar valahol. Ezek most a tévében kaparnak, mert ott van a legtöbb pénz. Megcsinálja a magánszámát, megkapja a pénzét, játssza magát a haverjai előtt, aztán teljes egészében el lesz felejtve. "Ja, te vagy az a köcsög abból a szarból?", mondják majd neki.
Előzmény: 521478963 (262)
lafno Creative Commons License 2007.03.23 0 0 263

Ma majdnem jó volt. :)

 

521478963 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 262
A hangjáról tényleg nem tehet senki, de akkor menjen a nyomtatott sajtóba. Az a baj hogy Baló legjobb tanítványa, ameddig Ő nem megy nyugdíjba addig E.G.-ban is "gyönyörködhetünk". Baló is monnyon le!!!
Előzmény: wretzky (259)
521478963 Creative Commons License 2007.03.21 0 0 261
Veress Dórára gondoltam, amikor Monica Vittit írtam.
Előzmény: 521478963 (258)
lafno Creative Commons License 2007.03.18 0 0 260

Amikor elkezdődött a Kultúrház, nagyon örültem neki, mert egy összefoglaló

jellegű műsor volt.

Ha emlékezetem nem csal, 6-7 műsorvezetővel kezdtek.

Az elmúlt két évben viszont mélyrepültek.

Nincs koncepciója a műsornak, a megmaradt műsorvezetők igen gyengusok.

Winkler Nórát én nagyon kedvelem, de a témái mostanában elég érdektelenek,

elnyújtottak. Gondolok itt például arra, hogy nem annyira fontos egy 10 perces

riportot szentelni egy táncrend gyüjteménynek.

Galamb is egyre nyeglébb, nyelvi igénytelensége pedig egy kultúrális műsorban bicskanyitogató.

És akkor a fej. Erdős.

Hogy ilyen lolka-bolka frizkója van, az magánügye.

De hogy a beszédhibájával miért kell a kamera elé ülnie, az nekem rejtély.

Beszélgetni nem tud, de legalább bambán vigyorog. Engem nagyon idegesít

hogy állandóan visszakérdez.

Miért? Süket vagy hülye? A legegyszerűbb válaszokat is megismétli kérdés formájában.

Csippentsenek már le pár 10 ezer forintot a műsor költségvetéséből és küldjék

el ezt a palit egy kommunikációs tréningre.

 

És azzal, hogy Dóra, Alinka, Juci kikerültek a műsorból a kultúrának egy része is kikerült.

Nagy kár.

 

Előzmény: 521478963 (258)
wretzky Creative Commons License 2007.03.18 0 0 259
Hát igen. A hangjáról nem tehet a jóember, arról meg, hogy ez az amerikaias, agresszív nyomulás végtelenül undorít, én nem tehetek. Mindenesetre létezik egyfajta ilyen retro hozzáállás, amolyan elnéző megbocsátás bizonyos körökben, amely szerint "olyan, amilyen, de szakmailag csúcs", pedig vannak már szuperjó beszédszintetizátorok meg ilyen optikai tuning effektek, amikkel elviselhetővé lehetne tenni egy-egy médiazombit.
Vagy egyenesen csinálna magának egy fasza avatart, oszt a Second Life-ból jelentkezne folyton... Amúgy, ha a Müllner Dóráról vagy Dús Polettről van szó, én őt nem láttam sose a Kh-ban. De biztos tehetséges csaj.
Előzmény: 521478963 (258)
521478963 Creative Commons License 2007.03.17 0 0 258
Mostmár hónapok, évek óta hallgatom-nézem Erdős Gábort, de nem tudok megbarátkozni a hangjával. Szomorú vagyok hogy még kb. 25 éve van a nyugdíjazásáig. (Mint Baló legjobb tanítványának, fix helye van a tv-ben, piros pulóveres utazóként teljesen érdektelen riportfilmeket is csinálhatott a nagyvilágban.)

Nekem Monica Vitti "magyar unokahúga " tetszett a legjobban, de őt átrakták taxizni, pedig nem volt butább, igaz okosabb se a többinél.
wretzky Creative Commons License 2007.03.13 0 0 257
Eléggé nagyon jó volt a tegnapi adás. Jó volt látni, hogy vannak nagyszerű emberek, akik nagyszerű dolgokat csinálnak.
wretzky Creative Commons License 2007.03.08 0 0 256
Mitől jó egy interjú? Ha jó kérdéseket tesznek fel és utána elég időt hagynak a vendégnek arra, hogy értelmesen kifejtse a mondanivalóját. Miért kell, hogy egy interjú jó legyen? Mert egy korszerű médium valószínűleg már nem fogja a hátán cipelni azokat, akik szar interjúkat csinálnak. Miért csinál szar interjúkat Rózsa Péter? Mert egy korszerűtlen médiumban megteheti, senki nem szól rá, továbbá senkit nem is érdekel. Miért nem szól senki Rózsa Péternek, hogy tegyen fel jó kérdéseket az interjúalanyainak, majd maradjon csöndben és hallgassa végig, amit azok mondani szeretnének? Mert a manus hatalmas egójával senki nem mer kekeckedni, gondolom. Minek gyárt egy divatjamúlt médium olyan kultúrális műsort, amiben kultúrán kívül perui remetétől a vasútbuziig minden van, és amiben Winkler Nórán kívül egy kultúrált ember sincs? Hát mert ki nem szarja le, mi megy a Barátok közt után, hétköznap éjjel a tévében?!
wretzky Creative Commons License 2007.02.21 0 0 255
Tegnap annyit csíptem el a műsorból, hogy a Galamb nevű műsorvezető rágógumival a szájában odavetette a Forte gyár emberének, hogy "Hányan dolgoztak itt?".
A hanghordozása alapján azt is mondhatta volna, hogy "És ki a kurva anyád vagy te, hogy állva beszélsz énhozzám?!", de hát kultúradásban ilyet mégse lehet. Van az a másik kultúrember, aki meg bármit kérdez, az úgy hangzik, hogy: "Hallod, fingom nincs ki vagy és mit akarsz a műsoromban, de nem is érdekel, úgyhogy kussoljál, mert itt én kérdezek!" Na.
varadit Creative Commons License 2007.02.20 0 0 254

 

 Köszönjük a javaslatot, kedves Winkler Nóra! :-)

Előzmény: wretzky (253)
wretzky Creative Commons License 2007.02.20 0 0 253
Sziasztok! Új vagyok itt és noha semmi baj nincs a Kultúrházzal, mivel úgy szar az egész, ahogy van, amihez viszont az élet minden területén már rég hozzászoktunk, azért közreadnám jobbító javaslataimat:
1. Minden műsort Winkler Nórának kellene vezetnie, és amikor beszélget valakivel, folyamatosan csak őt kellene mutatni. Mivel a vendégek jobbára teljesen érdektelenek.
2. Winkler Nórának teljes kreatív szabadságot kellene adni a műsor szerkezetét és tartalmát illetően. Ha bujtatott reklámmal akarja telerakni a műsort, legalább a barátnőit reklámozná, nem pedig Para-Kovács Imre vállalkozásait ( Videobomb, Moszkva tér ).
3. Tulajdonképpen az MTV összes műsorát a Winkler Nórának kellene vezetnie, úgy mint főzős, ruhás, utazós, művészetes, lottós, stb műsor Winkler Nórával.

Utolsó sorban azért emlékezzünk meg a tényről, hogy ezekben a kultúrműsorokban időről-időre feltűnnek valami penetráns személyes ambiciótól fűtött férfiak is, akiket mind modoruk, mind külső megjelenésük és általános habitusuk okán képernyőképtelennek ítélnénk első látásra, később azonban kiderül, hogy valóban azok. Ők a reménysugár miden magamutogató, karrierista köcsög számára, és ez így van jól.
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2007.02.19 0 0 252
Szívesen máskor is, kérlek.
Előzmény: lafno (251)
lafno Creative Commons License 2007.02.19 0 0 251

Kösz szépen.

 

Előzmény: Wolfhauser Ottokár (250)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2007.02.19 0 0 250
Kedves lafnónéni, ma Erdős volt soron belekötésileg?
Előzmény: lafno (249)
lafno Creative Commons License 2007.02.19 0 0 249

Kezdem nem szeretni a Kultúrházat.

Rohadt unalmas, egysíkú lett, mióta szinte csak ez az

übertehetségtelen Erdős a műsorvezető.

 

lafno Creative Commons License 2007.01.30 0 0 248

Ma kedvet akarnak csinálni a szemle filmjeihez?

Mert így marhára nem fog menni.

 

lafno Creative Commons License 2007.01.29 0 0 247

Jók ezek az Erdős Kultúrházak, csak ne ő vezetné.

 

Amikor elkezdődött a műsor, sokkal több műsorvezető volt,

mostanra maradt 4.

Erdős, Nórika, Rózsa és Galamb.

Hol van például Juci és Alinda.

Az tényleg nagyon érdekes téma, hogy legyenek-e felhőkarcolók Pesten,

de nem ötször.

És mi van a zenével?

Múlt héten volt egy bombázó koncert a müpában, elég jelentős ahhoz,

hogy a Kultúrházban egy hír legyen róla. Halló! Erről egy szó sem?

[Juci!!!!! Csapj oda! :))]

lafno Creative Commons License 2007.01.29 0 0 246

Na szóval.

 

Nézem én, csak sokszor felmérgelem magam rajta.

De mostantól megint rajta az ujjam a Kultúrház ütőerén.

 

Előzmény: varadit (245)
varadit Creative Commons License 2006.11.30 0 0 245

 

 Senki nem szokta nézni? Pedig ma is érdekes téma van kilátásban.

 

 Műsorvezető: Galamb
- A beszélgetés művészete. Őszinte vallomások a Playboyban. Nagyinterjúk: egy világszerte híres erotikus magazin oldalhajtásai. A kultúrház vendége Fiala János, újságíró.
- Preparált állatokból csocsóasztal, felsálból nemiszervek. Gyomorforgató képzőművészet a Taxidermiában.
Kultúra, szórakozás, szabadidő napról napra

 

 


Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2006.09.14 0 0 244
Látod lafni, felcsigáztál mindenkit. Momentán ez az ominózus Ferkó kép olyan legendás lett, mit Columbo felesége: mindenki úgy tudja, hogy létezik, de még senki se látta. ;)
Előzmény: varadit (243)
varadit Creative Commons License 2006.09.14 0 0 243

 

 Én is sokszor gondoltam rá, de kíváncsi voltam, mikor kerül elő a fotó...

Előzmény: Transylvanianmixedgrill (240)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2006.09.14 0 0 242
És a Ferkó?
Előzmény: lafno (241)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!