Keresés

Részletes keresés

BierBlade Creative Commons License 2006.01.25 0 0 919
Elnézést, előző hozzászólásomat a Vipers fórumára akartam írni...
Előzmény: BierBlade (918)
BierBlade Creative Commons License 2006.01.25 0 0 918

Amiben emberek vesznek részt, az sosem lesz érdekektől és érzelmektől mentes.

Márpedig ami nem érdekektől és érzelmektől mentes, az sosem fog "mocsoktalanul" működni, legyen az európai foci, amerikai foci, munka, szórakozás, amit csak akarsz.

 

Ebben az esetben mindkét "félnek" voltak érdekei és érzelmei, úgyhogy  ez ennél mélyebb téma, amit nem lehet igazságosan eldönteni (pl. egy ilyen eldöntős vita végén robbant szét végleg a csapat).

 

A válaszlépés jogosságáról nem nyilatkoznék, mivel nekem is vannak érdekeim és érzelmeim...

Előzmény: urlacher (917)
urlacher Creative Commons License 2006.01.25 0 0 917
Üdv amerikai foci csapatok, játékosok, edzők, szervezeti tagok és focirajongók!

 

Egy kérdéssel fordulok hozzátok! A hetekben felmerült a hír, miszerint megalakul a Budapest Cowboys (Új Generáció) Varga Pisti szárnyai alatt a Vipers tagokból (kb. 50 fő) és Giants tagokból (kb.10 fő).

Ezzel kapcsolatban hallottam az alábbiakat hiteles forrásból.

 

Árpa Attila nem nézi jól szemmel a Bp. Cowboys megalakulását, sőt az általa úgy utált Giants vezetőt Stefánt megkereste, hogy csatlakozzon ahhoz a „konzorciumhoz” amely kizárja a Budapest Cowboyst a magyar bajnokságban való indulástól. Ahogy én tudom a két fél meglehetősen utálta eddig egymást, de úgy látszik egy „derék cél” érdekében egymásra találtak. Felmerültek, mint szövetségesek – ezekhez sajnos nem tudok hozzá szólni, mert ezt az információt nem tudtam leellenőrizni – az alábbi csapatok Norht Pest Vipers, Debrecen Gladiators, Budapest Blacknights, Eger Hereos. Kérem a fenti csapatok vezetőit, hogy cáfolják, vagy erősítsék meg a fenti hírt. Hangsúlyozom az alábbi csapatok nevét, megemlítették, feltételezésként kezelem, de a giantset biztosan tudom, mert hiteles a forrásom ezen a vonalon.

Egyébként, amit nem értek még, hogy a St Lawrence Giants csapat még csak be sincs jegyezve, nem is MAFL tag, hogy tud szavazni liga ügyekben?

Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehetséges ez? Hogyan lehetséges az, hogy a média fenegyereke, aki az amerikai foci imádója és a magyarországi amerikai fociért állítólag mindent elkötelező ember, ilyenre vetemedik? Ilyen előszelekkel indul a második hungarian bowl? Az ember azt hinné, ez nem fordulhat elő, vagy csak maximum a magyar labdarúgásban. Szomorúan hallom, hogy ilyen mocskos dolgok előfordulnak az általam szeretet sportágban, azt hittem ez más lesz, végre egy tiszta, érdekektől mentes sportszervezet jön létre. Mint szponzor szerettem volna részt venni a magyar amerikai fociban - mivel régebbi sportsérülésem nem teszi lehetővé, hogy mint játékos élvezhessem ezt a remek sportot- úgy gondoltam, adok egy évet, és ha minden jól megy, mint szponzor áldoznék azért, hogy ha már nekem jött össze a játék, másoknak erre meg legyen a lehetősége és azért magamra is gondolva, ha csak mint néző, de élvezhessem a magyar amerikai focit. (nem nagy pénzre kell gondolni, de egy csapat felszerelése biztos kijönne belőle)

A fenti beírást bemásolom az összes MAFL portálján található magyar amerikai csapat fórumába és várom a mielőbbi válaszokat, bízva abba, hogy sikerül meggyőznie a csapatoknak, hogy a fentiek nem fordulhatnak elő ebben a sportban.

 

 

A válaszokat előre is köszönöm

Üdvözlettel:

Urlacher

Steeler#44 Creative Commons License 2006.01.23 0 0 916
Én itt leszek, ha kellek tessék szólni nyugodtan! :) 30/4644730
Ha vmi van, amit Norbinak kell intézni, azt is nekem továbbítsátok! Kösz!

Bányu
Előzmény: HT Miskolc (910)
HT Miskolc Creative Commons License 2006.01.22 0 0 915
steelers.try-on válasz....
Előzmény: robroy1980 (911)
Kabir kebir-hálesz Creative Commons License 2006.01.22 0 0 914
Ma egy pesti haverom a következő kérdéssel fordult hozzám: "A Steelers ugye azt jelenti, hogy Vasas?"

LOL :D
robroy1980 Creative Commons License 2006.01.22 0 0 913
Már megtörtént, de Tamás ide írta, így én ide reagáltam...
Előzmény: max steel (912)
max steel Creative Commons License 2006.01.22 0 0 912

Robi!

steelers.try forumán regisztrálj!

robroy1980 Creative Commons License 2006.01.22 0 0 911

Üdv Mindenkinek!

 

Válaszolnék néhány dologra:

 

1. A bejegyeztetés nincs meg két nap alatt, a legtöbb csapat majd egy hónapot várt rá, miután beadták a papírt... Egyébként ahogy Tamás csak edző én ugyanúgy vagyok csak játékos, nem is értek a jogi dolgokhoz...

2. Én hétfőn nem siettem sehova, amikor Orosznál voltunk és az új időpontot is te fogadtad el, holott tudtad, hogy szerdán dolgozom, úgyhogy ne panaszkodj, hogy nem voltam ott...

3. Az egyetemi dolgokat rábíznám Tibire, ő jobban el tudja intézni szerintem, persze, ha elvállalja...

4. Sosem mondtam, hogy értek a weblapkészítéshez, megkérdeztem ismerőseimet, mostanság nekik sem túl alkalmas...

5. Azt hiszem, nálam jobban kevesen akarják ezt a csapatot, beleértve téged is...

 

 

Le lehetne már végre szállni rólam, én JÁTÉKOS vagyok...

 

 

Hali!

Előzmény: HT Miskolc (902)
HT Miskolc Creative Commons License 2006.01.21 0 0 910
vmelyikőtök kellene, mert lehet, h a jövő héten elkellene egy tarnslater, mert ha minden jól megy találkozom Joeval...
Előzmény: norbec (908)
norbec Creative Commons License 2006.01.21 0 0 909
norbec Creative Commons License 2006.01.21 0 0 908

Hi!

 

Csak gondoltam szólok,hogy 28-ig külföldön leszek síelni,ha netán kellenék valamilyen okból,akkor Bányu meg tudja mondani az elérhetőségemet!!

Üdv Mindekinek!!!

HT Miskolc Creative Commons License 2006.01.21 0 0 907
úgy tűnik működik a fórum, de azt meg tudod csinálni, h meghívásos módon lehessen regisztrálni?
Előzmény: Jonie (904)
Jonie Creative Commons License 2006.01.20 0 0 906

Miért írok én Pétert???

Szóval, köszönjük Gábor!

Jonie Creative Commons License 2006.01.20 0 0 905

Egyébként mit szóltok, hogy az I. Hungarian Bowl MVP-je beír a fórumunkba?

Köszönjük a tájékoztatást, kedves Péter!

Jonie Creative Commons License 2006.01.20 0 0 904

Üdv mindenkinek!

 

Elkezdtem javítgatni a honlapunkat. Az első lépések eredményeit a http://steelers.try.hu oldalon találhatjátok. Azért használom a try-t mert így sikerül elkerülnöm a felugró reklámok nagy részét. A nyitóoldalra felraktam egy nekem tetsző jelenetet, és egy számlálót (mutatja, hogy ma és összesen hány látogatója volt az oldalnak). A menűrendszert próbáltam egységesíteni, sajnos még nekem is tanulnom kell, hogy ezt a keretrendszert hogyan lehet a legjobban alkalmazni. A gyorstalpalót is javítanom kell még; külön oldalakra akarom rakni az egyes részeit...

Következő lépés az új fórum elkészítése lesz...

Várom a véleményeket, ötleteket!

kicker Creative Commons License 2006.01.20 0 0 903
Sziasztok!

Ha van köztetek olyan játékos, esetleg rúgó, akit érdekelne egy 2-3 napos rúgótábor valamikor júliusban az jelezzen nekem! Peter Kramberger (Európa legjobb) rúgója és én szeretnénk szervezni egy ilyen kiértékelő, tanító tábort európai rúgóknak és puntereknek. Most szerzünk kontaktokat és lassan küldjük ki őket.

Eddig van német, holland, angol, spanyol, francia, osztrák, dán, svéd, norvég és magyar érdeklődők.

Mi ezen nem próbálunk pénzt keresni, ezért mindenki magának fizetné a szállást, kaját, repülő illetve kocsiutat. Természetesen segítünk ha érdekel a dolog.

Akit érdekel jelentkezzen itt: gaborsviatko kukac yahoo pont com mailre.

Írd le a neved, melyik csapatban játszol, hány éves vagy, hány év tapasztalatod van és adj meg egy email címes elérhetőséget.

Üdv,
Sviatkó Gábor
K/P #1 Budapest Wolves
HT Miskolc Creative Commons License 2006.01.19 0 0 902
srácok!

pár szóban összefoglalnám a napokban felmerült dolgokat és az azzal kapcsolatos (nem feltétlen indulatmentes) gondolataim...

próbálom sulykolni a társulatba, h én az edző vagyok, nem az elnök, szakosztályvezető, gazdasági vezető, akármi... szal pl többek között a bejegyeztetés sem az én dolgom lenne, de tudok benne segíteni, ha kell... ezekben az ügyekben sztem Robinak kellene lépni, én csak elmondtam a véleményem, h sztem addig felesleges, amíg szponzor nincs, mert a bejegyeztetés 2 nap alatt megvan... aznap lehet számlát nyitni bárhol, tehát ha bármelyik szponzorjelölt azt mondja, hétfőn, h szerdán írjuk alá a szerződést, szerdára számlaszámmal, cégjegyzékszámmal együtt lehet menni (persze ha Robi megmozdul és elintézi ezt a két dolgot)...

a szponzori tárgyalásokra is csak mint válltömés mentem volna, elég sajnos, h se Robi a főszervező, se Attila a mentor nem tette tiszteletét...

most is van 2 ügy (tárgyalás az Egyetemel a pályáról, weblap készítés), amivel engem kerestek meg, de ezek sem az én feladataim, szal csak továbbadom az infókat...

- Robi! egyetemi tanszékvezető száma 565-248, vele kell időpontot egyeztetni a pályahasználattal kapcsolatos megbeszélésre;
esetleg segíthet ebben (majd Nagy Fehér kiegészíti az infókat) Kovács Bertalan, a száma: 20-954-92-95 (vagy 85 a vége);
Bálint Zsolt beszélt a csapat nevében eddig ebben az ügyben az Egyetemmel, az ő száma: 70-231-83-76

- Norbec-T.Dani-Robi! weblap ügyben megkeresett jonie@chello.hu (MSN cím), felajánlotta a segítségét, vagy készüljön el végre a honlap (mikorra is igértétek?) vagy mondjátok, h nincs rá időtök, és csinálja más tovább, egyszer csak elkészül!

vegye már végre mindenki komolyan a feladatát!

nekem gyártani kellene az edzlésterveket, a playbookot mint gép, nem a csapat egyéb ügyeit intézni...

és pár további gondolatébresztő kérdés (akinek inge öltözzön fel):

- Kojak79 mizujs szponzorügyben?
- ki tudja azoknak a srácoknak a telszámát, akik a MIKes szponzorációt emlegették?
- Attila! Citroent most már ne cserkészd, hanem támadd be!



HT Miskolc Creative Commons License 2006.01.19 0 0 901
nem válaszolt...
Előzmény: Bucky13 (900)
Bucky13 Creative Commons License 2006.01.19 0 0 900

Hy!

 

Edző bá  a szponzor jelölt a Zoli féle válszolt?Ha igen akkor mit?

 

szudáni Creative Commons License 2006.01.19 0 0 899

Hi Attila!

 

Semmi gond ott voltam ahogy kértétek, megoldottuk. Csak így tényleg hülyén nézki ,hogy Tamás egyedül áll oda.

Mondom a tel. amin elérsz : 0670 /372 8816 Szimándli Ákos

 Szevasztok, mentem edzeni. : )

mentorkbarcika Creative Commons License 2006.01.19 0 0 898
Ha tudok ott vagyok de ne feledd hogy én barcikán dolgozom és cégnél. Tamásnak meg igaza van. Veled akartam kommunikálni, küldtem e mailt de nem ment el valamiért. Hogy érlek el szóban?
Előzmény: szudáni (894)
Nagy Feher Hitterito Creative Commons License 2006.01.18 0 0 897

Üdv!

 

Na visszatértem ide végre! Na ha kell ilyen helyekre ember "váltömésnek" telózzatok rám ha tudok akkor azonnal ugrok akár egy órán belül. A rosterben úgy is benne van a számom de ide is leírom (Danila Tibor : 06204661773). Nonstop telefonos szolgálat vagyok bármikor lehet szólni.

 

Üdv a Nagy Fehér Hittérítő (aki újra térít :D)

Gordon02 Creative Commons License 2006.01.18 0 0 896
Üdv sporttársak!

Minden tiszteletem azok iránt akik tesznek valamit a csapatért(én nem tartom magam e csoport kozé). Örülök azért mert van egy szponzor kialakulóban. Én nem várom el a segítséget azoktól a csapattársaktól akik iskolába járnak. Nem az ő dolguk hogy szponzorékrt rohangáljanak, vagy bejegyeztessék a csapatot, erre a feladatra lennének más személyek (elnökség).
Sok kérdés van még a csapat körül. A leghamarabb egy csapatgyűlés kellene, ahhol megválasztjük azokat az embereket akik segítik és képviselik a csapat érdekeit.
HT Miskolc Creative Commons License 2006.01.18 0 0 895
nem feltétlen Attila, inkább bárki, abból a több mint 60 főből...
Előzmény: szudáni (894)
szudáni Creative Commons License 2006.01.18 0 0 894

Hi!

 

Szerintem azért Attila ott lehetet volna , hisz ő a csapat " 2. feje" .

 

Őrülök ,hogy valamire jutottunk Tamás ,türelem jó lesz az!

 

HT Miskolc Creative Commons License 2006.01.18 0 0 893
a lényeg:

a Páll Zoli féle szponzor mára igért választ, de még nem hívott.... az Önkormányzat egy hetet kért a válaszra...

szal itt tartunk...
HT Miskolc Creative Commons License 2006.01.18 0 0 892
azért döntsünk már el valamit!

én akarok Miskolcon am. focit vagy MI akarunk?

mert ha MI akarunk, akkor a város 1. számú sportvezetőjével ne csak én tárgyaljak...

HT Miskolc Creative Commons License 2006.01.17 0 0 891
okay, akkor holnap találkozunk!
Előzmény: Kojak79 (890)
Kojak79 Creative Commons License 2006.01.17 0 0 890

Hi!

 

A versenykiirást meg van ki is van nyomtatva azt már visszem.

 

Üdv Zoli

Előzmény: HT Miskolc (889)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!