Keresés

Részletes keresés

Lindi15 Creative Commons License 2021.01.14 0 0 30938

Szia! Ma halat salátával sajttal paradicsommal fogok enni. Letöltöttem egy alkalmazást, ami számolja a kalóriát Mindent beírok. Én 1730 kalóriát ehetek ,ahhoz hogy fogyjak. Csak kíváncsiságból töltöttem le hogy tudjam követni egy nap mégis mennyit eszek. A lényeg hogy ezt véletlenül se lépjen túl. Bízom benne hogy megint le fog menni egy kiló hétfőig. Vacsorára tonhalat eszek őszintén de csak salátával meg uborkával. Holnap nem tudom mit fogok csinálni keményítő napra. Vagy Paprikás krumplit fogok enni csak szafttal a krumplit, vagy főtt krumplit eszek sósan salátával. Most nem voltam jól a gyümölcs napon, éhes voltam és szédelegtem .Igy nehez vezetni.Meselj Te hogy állsz? Hamarosan félidőnél vagy kezdesz megelégedni a leadott  kilókkal az alakoddal? Mit fogsz enni ma meg holnap? Szép napot neked!

Emilia6667 Creative Commons License 2021.01.13 0 0 30937

múltkor gyümi napon nagyon rosszul lettem, ettem egy kis konzerv tonhalat jégsalival, jobban lettem. Ne kínozd magad, egyél vlmi egészségeset, táplálót min kalóriával, úgy is a kalória megvonástól fogyunk, nem a gyümölcstől

Emilia6667 Creative Commons License 2021.01.13 0 0 30936

Szia, bírom, de éhes vagyok, de már DU van és holnap kedvenc nap. Tojást, sonkát sok zöldséggel, vacsira vlmi túrósat, imádom az avokádót, készítek guacamolét fehér jogurtal. Na abba is hagyom, nem nehezítem, viszlát holnap :)

Lindi15 Creative Commons License 2021.01.13 0 0 30935

szia!Azt nem tudom mikir van,de a rendelésekre leadtak!Jaaa szuper...ma mar bűnöztem...ettem ropit 8 szalat😑 .Varom a holnapot,mem tudom mit fogok enni,de vmit biztosan😃.Ma mar csak 5kor fogok gyümölcs salit enni,mandarint,almat grapefruitot.Bizom benne kibírom.Ma nem vagyok jol,gyenge es fáradt vagyok nagyon.Nem tudom mitol van.Vizet nem tudok 2 napja inni,ez lehet a baj.Majd ma megerőltetem magam.Te hogy bírod?Szep napot!

Emilia6667 Creative Commons License 2021.01.11 0 0 30934

Szia, meg vannak engedve az esküvök? Én SVK-ban élek, itt minden be van tiltva. Alig eszel szuper vagy, én nem bírok ennyit éhezni

Előzmény: Lindi15 (30933)
Lindi15 Creative Commons License 2021.01.11 0 0 30933

Szia!Igyekszem irni!

Nekem nem volt vészes a gyumolcs nap,mert alig volt id9m enni.Reggeli egy kisebb alma volt,este ettem 2 mandarint,egy kisebb almát,es egy banánt összevágva.1 kg ment le megint a multheten.De mivel nem mozgok ennek is orulok,h héti 1 kg.De megyek gutn8 majd,csak rendeződjenek a dolgok.Februárig muszáj m8ndent elintézni,mert készülnöm kell az esküvőkre.Poharakat szoktam gravírozni ,meg fa tárgyakat es vannak megrendeléseim addigra.Ugyhogy Januárban igyekszem rendeződni ,utana jöhet a mozgás.Tegnap protein volt ugye,es jegsalit kis darab sajtot,fel paradicsomot,kis db uborkát,es huskenyeret vágtam ossze.Ez volt az ebedem.Vacsorám meg répát főztem húslevesbe es csirkehussal kis leveslevel ossze mixeltem.Ma egy kisebb banan a reggeli,fott krumplit ebedeltem kis fott kukoricaval salival es a vacsim is ez lesz szerintem.Neked jol telik a napod,?Nagyon ugyes vagy,h mozogsz !

Emilia6667 Creative Commons License 2021.01.10 0 0 30932

szia, még vagy? 

Emilia6667 Creative Commons License 2021.01.09 0 0 30931

Szia, újabb gyümölcs nap előttünk :D még 12, fuu de unom. Végig fogom csinálni, az éltet, h ilyenkor alapos kalória deficit van. Ma szünet a spinningben, de az 5 km séta meg lesz. Szép napot. Remélem már kevésbé lesznek hektikusak a napjaid és gyakrabban írsz majd :)

Emilia6667 Creative Commons License 2021.01.07 0 0 30930

Szia, de jó h jelentkeztél. Én ma vörös lencsét. Ügyes vagy h elölről kezdted, én már alig várom a végét :D eredményes napot

Előzmény: Lindi15 (30929)
Lindi15 Creative Commons License 2021.01.07 0 0 30929

Szia! Igen ne haragudj eltűntem valóban, de Rengeteg dolog történik nálunk, és alig bírom kivitelezni a dolgokat. A diétát Természetesen tartom, ritkán diétán belül persze bűnözők. Például fehérje napon, ettem két szelet olyan kisebb szelet teljes kiőrlésű kenyeret. Viszont kompenzált am azzal ,hogy sütöttem csirke combot , meg szárnyat és ott vacsoráztam jégsalátával meg két darab maci sajttal. Az ebédem répa volt, meg egy darab csirkecomb .,na meg a kenyer. Remélem ezzel nem rontom el teljesen diétát, de hétvégén kiderül. Tegnap  elott a gyümölcs napot rendesen végig csináltam. Megjött így én most állandóan ennék mindenfélét, Ezért is bűnoztem szerintem. Ma zöldséget fogok enni párolva puffasztott rizzsel Persze csak egy szelettel. Te mit fogsz enni ma? Sajnos az állandó rohanás miatt semmi torna nem fér bele a napomba. Jövő héten Remélem lezajlanak ezek, és megyek futni. Én márciusig tervezem a diétát, elölről számoltam.Te mit eszel ma?

Emilia6667 Creative Commons License 2021.01.06 0 0 30928

Szia, megint eltűntél. A mai napot kiélveztem étkezés szempontjából, vörösboros szarvas pörkölt, guacamole, sajtok, édes Istenem azok az ízek, hozzá rukkola, jégsali, madársaláta, 5km túra, kevés bicaj. Holnap vöröslencsét főzök, vagy falafelnek vagy paradicsomos foghagymásan, meglátom holnap mire lesz gusztám. Adj életjelet, üdv ;)

Emilia6667 Creative Commons License 2021.01.05 0 0 30927

Szia, tul egy ujabb gyumolcs napon, halleluja, holnap vegre feherje, ma vettem avokadot, turot, tobb féle sajtot, és szarvas hust, alig varom, jelenleg majd ehen doglok :D szoval elhuzok aludni. Pentek 45dik nap, vegre a felehez ertem, mar varom a végét. 2013is vezettem fogyo naplot, ilyenkor mar tobbet fogytam, de ugyan igy untam, nem baj be lesz fejezve. Ma vegul is kicsit jogaztam, comb, hát, has. Irj, hogy hogy bírod mi ujsag veled :)

Emilia6667 Creative Commons License 2021.01.04 0 0 30926

Szia, hogy vagy? Ma nagyon végem, pedig 8ezer lépésnél tartok, egy óra spinning, egy óra jóga, jól be vagyok rozsdásodva. Hála az égnek már közeledik a fél idő a 45dik nap. Egyre inkább hajlok a felé, h kalóriatáblázat szerint menjek, nekem nagyon hiányzik a fehérje. Ma ropi tészta volt zöldséggel, de este nem bírtam és ettem egy kis konzerv tonhalat, jégsalival. Holnap nem csalok, csak gyümi. Végig csinálom már, de most úgy kicsit unom, meggyőztem magam, h csak azért is, üdv, írj h bírod és mi van veled, szia

Emilia6667 Creative Commons License 2021.01.03 0 0 30925

Szia, oda tettem főni a levest, babát hordozóba és gyors tempóban legyalogoltam 6kmt, jelenleg 9200lépésnél tartok, este újra spinning. Akkor akár 7_800kcal is el tudok égetni, gyaloglással 300kcal ment le. Gyümi napon lesz a pihenő. Reggelente egész lapos a hasam, de estére mintha 5dik hónapban lennék. Nálad h van ez? Találtam légzőgyakorlatokat diasztázisra, remélem tavaszra már lapos lesz a hasam. Engem az zavar a legjobban, meg a toka, az már javult november óta, de meglátszik az a 10kg felesleg.

Előzmény: Lindi15 (30924)
Lindi15 Creative Commons License 2021.01.03 0 0 30924

Szia!

Bocsi hogy nem írtam, de teljesen el úsztam tegnap itthon.

A tegnapi menü: jégsaláta zsírszegény párizsi két szelet, két darab mackósajt, és egy vékony csík zsírszegény trappista sajt. Ezt csináltam meg salátának, Ja meg répa abból is egy fél. Este ugyanezt tettem sajtok nélkül, egy szelet párizsival.

Kicsivel több mint két liter folyadékot ittam, és a mozgás most elmaradt.

A mai menü, lencsefőzelék, én nagyon szeretem. Reggel a szokásos két kávém volt, és most ettem fél órája egy banánt. Lassan tornázok egy kicsit.

Te mit fogsz ma enni?

Eredményesen zártad a tegnapi napot?

Emilia6667 Creative Commons License 2021.01.02 0 0 30923

Szia, ma is teljesítettem a sétát, 10ezer lépes felett, egy óra spinning, 15perc hasra, szétnyílt hasizmokra torna. Ebéd: tojás, gomba, kis tonhalkonzerv, vacsi: sonka, sajt, jégsali. Holnap vegyes hüvelyesböl lesz leves, vacsi meg talán tepsis krumpli, sülttöj, répa. Nálad mi ujság?

Emilia6667 Creative Commons License 2021.01.01 0 0 30922

Szia, ma pont fel tudok vlmit mutatni, több mint 10ezer lépés, nagyot sétáltunk, és este a bicajon 700kcal én havi egy mérlegelést javaslok, mert a súly ugrál, menzikor vízmegtartás, gyümi nap után kevesebb lehet stb. Mi lesz a holnapi menü? Itt görög saláta, teszek bele gombát

Előzmény: Lindi15 (30921)
Lindi15 Creative Commons License 2021.01.01 0 0 30921

Szia!B.U.É.K!!!!Hogyne ,igen kezdjuk ,mar varom!En igazabol annyit bunozok minden reggel,h tejeskavet iszom,az muszaj reggel 2, es 2-3 ora mulva egy alma vagy banan

.Mit szolnal,ha holnaptol minden este leirnank itt ,hogy hanykor mit etteunk ,es hetente mernenk kg'-ot es cm-t?És a vegere beirnank a viz mennyiseget es a napi mozgast?

Emilia6667 Creative Commons License 2021.01.01 0 0 30920

Szia, BUÉK. Akkor holnap indítunk fehérjével. Az a kedvenc napom, nem bánom h még egy ilyen nap jön. Nálad mi lesz a menü?

Előzmény: Lindi15 (30919)
Lindi15 Creative Commons License 2020.12.31 0 0 30919

Szia!

Igen én úgy gondoltam, hogy 2 án kezdjük fehérje nappal.

Jó lenne egy napot tartani, Mármint hogy ugyanazt az ételt esszük bizonyos kereteken belül🙂

Én nem tudok bent futógépen futni, régen versenyszerűen sportoltam és mindig kint futottam.... ez így megmaradt bennem ezért nekem ez az egyszerű. Általában még kora délután szoktam menni, amikor a férjem hazaér akkor ő van a babákka.l. nekem a biciklizés nem fekszik😃. Fáj a popsim hosszútávon tőle. Az finom étel, Én még nem tudom mit fogok enni, eddig egy banán ment le Na meg a kávé amiről nem mondok le. Persze kivárom a két órát, és utána fogyasztom a gyümölcsöt.

Emilia6667 Creative Commons License 2020.12.30 0 0 30918

Nekem janu 2 kemenyito, akkor mehet a lencse. 31 gyumi nap, azt tartom, de janu 1, cseh gombocokat /daralt hussal töltött/ keszitek savanyu kaposztával - ennyi kilengést megengedek magamnak :) a kaposzta az fogyaszt, a hús a tradíció miatt, a gombóc háát azt majd tönkölyből készítem - mivel egy szelet kenyér engedélyezett. Már rég gusztusom van rá. Vagy ugy gondoltad, h janu 2 legyen protein nap? Mert az is megoldható :). Nem semmi kinn futni, ügyi vagy, gondolom reggel fogsz futni ill amig vilagos van kinn, én nem bírok végképp, max sietni

Előzmény: Lindi15 (30917)
Lindi15 Creative Commons License 2020.12.30 0 0 30917

Ja a futast a szabadban vegzem majd.

Lindi15 Creative Commons License 2020.12.30 0 0 30916

Szia!

De szuper!Mar varom !Akkor 2.-an kezdjuk?Csak mert lencset kene enni.. .Mit gomsolsz?

Emilia6667 Creative Commons License 2020.12.29 0 0 30915

Szia, de jó, hogy írtál :). Két napja én is szobabiciklizem. Örülök, h bírok már egy órát is intenzíven tekerni. Kezdhetjük protein nappal persze. A futás te kint vagy bent tervezed? 

Előzmény: Lindi15 (30914)
Lindi15 Creative Commons License 2020.12.29 0 0 30914

Szia!

Ma reggel neztem csak fel kg jott visdza ennek orulok.Azert igyekszem odafigyelni,de nem valasztom szet az etelt.Januarba a futast is beekelem,az sokat fog szamitani tud9m.Csak faradekony vagyok szules ota,nem ugy mint elotte.Bar a dolgom is tobb.En is fogok viz napit tartani,muszaj,ha hatekonyan akarom csinalni a dietat!En os orulok neked!Ma amugy ra tott hust fogok enni zoldsrg korettel.Es igyekszem hat itan nem enni,d3 szoktam sutit is enni..Varom a Januart!Kezdjuk majd egyutt feherje nappal?

Emilia6667 Creative Commons License 2020.12.27 0 0 30913

Szia, nálunk ugyan megértőek, de én döntöttem úgy, h a múlt 3 napot nem választom szét az ételt. Ezért ma protein nap helyett léböjtöt tartok, víz, tea, almalé _ én facsarom. Egész jól megy. Holnap protein nap. Várlak vissza, hamarabb is mint január. Jó volt, h volt egy 90 napos társ. Üdv, és sies ;)

Lindi15 Creative Commons License 2020.12.27 0 0 30912

Szia!

Igen bocsi,csak besurusodtek a napok.Nem,de kg igen.ezlett volna a 3.hetem es 2kg-ot fogytam.En nem tudtam tartani a diezat mert  a csalad kiakadt mimor kozoltem en mashogy etkezem....Igy Januarba folytatom.Nalatok legalabb megertoek!

Nagyon gratulalok ugyes vagy!!!

Januarba mikor ukra kezdem,akkor viszont bevetem a futast is.Nektek is boldog karacsonyt.

Emilia6667 Creative Commons License 2020.12.23 0 0 30911

Szia, ma van a 29napom, mínusz 4,5kg. Eltűntél. Ha mégis olvasnád, Boldog karácsonyt :) Ma protein nap, francia besütött hagymalevest készítek és vacsira megkóstolom a pulykacomb ragut, tegnap főztem a családnak.

Előzmény: Lindi15 (30909)
Emilia6667 Creative Commons License 2020.12.20 0 0 30910

Helló, hányadik napod van? Mértél már cm_t?

Előzmény: Lindi15 (30909)
Lindi15 Creative Commons License 2020.12.17 0 0 30909

Szia!Ma sutobe sult reszelt krumplit fogok enni,paradicsommal jehsalataval.de meg uton vagyok es ehes nagyon.1 banant ettem ma.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!