Keresés

Részletes keresés

Optimus Prime Creative Commons License 2005.09.06 0 0 428

Hát az Energonból totál kimaradt az emberi tényező.

Se város, se állam, se semmi. A regéebbi sorozatokban voltak, pl. még az Armada-ban is igaz a gyerekeknek nem voltak szüleik. Akárcsak itt a Cybertron-ban, bár olvastam a szinkronhangoknál, hgoy "Cobi's father (2 episodes)"

Nem semmi, még neve sincs.

Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (426)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 427

Az utóbbit is leírta?De jó!!

PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 426

Szegény szerncsétlenek!

e az energonosokat nem fenyegeti semmi veszély, róluk azt sem tudjuk hol laknak!

Amikor a hídon mennek az autók, hazafelé, akkor a híd végén mégis mi van?Az autók beleesnek a vízbe, vagy mi??Semmi lakóhelyük nincs!

Előzmény: Optimus Prime (424)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 425

Szegény szerencsétlenek!De itt nem lenn vége senkinek, hisz senki nem lakik a bolygókon, még a Földön sincs tényleg semmi lakóhely!

Mégis hova szokta hazaküldeni Dr Johns a feleségét és Sallyt?Ez az egész tényleg nevetséges, meg amikor mondtad, hogy az a vörös hajú, most nem jut eszembe a neve,hogy pont olyan mint egy Wasingtoni elnöknő, vagy mi, és tényleg sehol semmi lakott város!!

Előzmény: Optimus Prime (424)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.09.06 0 0 424

Ez a "csoda gyerkes" dolog vágja agyon az elmúlt 3 évben a Transformerst.

Az Unicron jelentnél a bolygó pusztulsást akarták demonstrálni a diszkó fénnyel, meglehetősen szerencsétlenül.

Látnád a The Movie-ban mikor megszik egy egész bolygót. Sárágás villanás majd kék végül vörös és a bolygó darabokra hullik. Persze előtte bemumtatták a bolygót és lakóinak hétköznapját majd.. BUMM! Eljött a vég.

Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (423)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 423

Hát igen, de tudod hogy van ez!Mindig szükség van csodagyerekekre, akik különleges képességekkel, nomeg erős rúgókpességgel és női megérzésekkel  rendelkeznek!:)

Legalább mind a 3 ilyen vagy csak a 15 éves fiú?Még az lenne nagy újítás, ha az ő haja már a szivárvány színeiben villogna!

Tök vicces volt, amikor Unikron elkezdte szippantani jégbolygót, és közben az örvényben diszkófények villogtak!:)

 

 

 

Előzmény: Optimus Prime (422)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.09.06 0 0 422

Aha, Hot Shot nagyon jó lett akárcsak Starscream, akit viszont a 2002-es War Within képregényből mintáztak java részt.

A történet nemigen kiszámítható és ott van Starscream is. aki végre újra önmaga.

A sorozat elvileg 52 részes lesz, a Jaűnok eztmár eldöntötték. Hát igen ez már tényleg futószalagon gyártott sorozat. Ebből mínusz 2 vagyis 50.

A gyerekek egyelőre nem tudják mi ez csak azt, hogy az Autobotoknak szükségeük van rájuk legalábbis ők így gondlják. Az említett Omega Zár miatt, ami megint csak vicces egy ember tudja az érzékelni, amit egy Transformer nem?

Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (420)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 421

Na kár volt megkérdeznem!:)Tudtam, hogy itt is csodagyerekek lesznek az előtérben!És gondolom az a fiú, amelyik 15-éves, nem hallgat az autonotokra, és játssza a magányos hőst!!De miért csak a 3-dik résztől adják?A eleje nem fontos?

Netán olyan hang és képjeleneteket tartalmaz, hogy azt mi nem nézhetjük meg?

Előzmény: Optimus Prime (419)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 420

Ja,ő volt az aki megfordult, és a szemei megvillantak?

Nem is  csúnya! Egész aranyos pofija van!

Jól hangzik a történet:)!De nem lesz annyira kiszámíthatatlan mint az energon!!!

Az töb részre oszlott, és sose tudtuk előre,hogy mi jöhet még!Itt viszont jobbak a robik!Kár hogy nincsen Golyózápor benne!Ugyanaddig tart mint az energon?

Azt már nem fogják adni többet, igaz?

És a kölkök normálisak benne?Mármint nem lyan kis Vadóc2 ,hogy valaki nem úgy ugrál ahogy ő kéri, azt egyet belerúg!

 

 

Előzmény: Optimus Prime (418)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.09.06 0 0 419
Nem csak ugyan olyan jelentéktelen és felesleges, mint a mostani emberi szereplő a Transformers sorozatokban. És megint ők parancsolgatnak az Autobotoknak és persze megint szükség van rájuk, mert csak ők hallják az Omega Zár fülrepesztő hangját/frekvenciáját.
Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (417)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.09.06 0 0 418

Cybertron zárait a 4 Cyber Planet Key-vel lehet felnyitni, aki nem más, mint Primus a Transformerek istene. Csak ő állíthatja meg a fekete lyukat. 4 kulcs 4 bolygó:

 

Earth Planet Key

Speed Planet Key

Jungle Planet Key

Giant Planet Key

 

A sárgászemű Hot Shot (Tűzgolyó), aki neked nem tetszett ebben a Cybertron-os designjában.

Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (416)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 417

Mika csak sikoltozni tud, meg sírdogálni, na jó meg energont stabilizálni, vagy mit, de tényleg nem valami nagy szereplő!Hogy érted ,hogy ugyanaz a karakter, a lányt Mikának hívják és ugyanúgy néz ki mint az energonos?

Előzmény: Optimus Prime (415)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 416
A reklámban mondták ,hogy felnyitják cybertron zárjait, csak azt nem értem minek, hiszen az ő bolygójuk!Nem tudod véletlenül melyik az a robi ,amelyiknek sárgán világít a szeme és olyan aranyos pofija van?
Előzmény: Optimus Prime (413)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.09.06 0 0 415

Ugyanaz a sematikus rajz, ugyanaz a karakter. Semmi új, bár a lány kimondottan helyes.

Épp tegnap jött meg az újabb DVD-m a régi '85-ös sorozat. Hát Carly Spike barátnője nem semmi egy lány! Mika hozzá képest csupán esztétikai szempont a sorozatban, mivel karaktere nincs szegénynek.

Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (414)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 414

Ja, az már egy kicsit más!Lehet ,hogy kialakul majd köztük valami!Mindegyiknek lesz szerepe:A  15 éves a 14-essel elmegy sétálni,kézzenfogva, a 11 éves pedig majd szorgalmasan"fújj"-ozik!!

Legalább jobban néznek ki mint az energonban?Vagy ugyanazzal a technikával csinálták meg az embereket is?

 

Előzmény: Optimus Prime (413)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.09.06 0 0 413

Hát eza  hármas olyan, hogy az idősebb fiú 15 éves, a lány 14 és a kisebb fiú 11. ennyit tudtam elvolvasni a japán honlapjáról.:)

Az Energon helyet adnák a Generation 1-t vagyis a Transformers-t az eredetit angol nyelven magyar felirattal. Ausztráliában vetíti a Cartoon Network a G1-et.

Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (412)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 412

Ezek szerint rosszab mint az energoné?

Ez a 2 fiú, egy lány 3-as vészesen emlékeztet azokra a mesékre, amelyekben pont ugyanígy volt az elrendezés, és a 3 gyerek ovisan viselkedik, persze néha van egy kis féltékenység a lány iránt, de ez is csak a látszat kedvért, amugy 3-an oldanak meg rejtélyeket ,és ők a 3 jóbarát.Ezek szerint semmi érzelgés nem lesz a rajzfilmben!Jobb lenne emberek nélkül!Az a 14-évesnek látszó negyvenes hang is ismerős, és szörnyen utálom, ha ilyet csinálnak!!

Lehet ,hogy még visszasírjuk az energont?

Előzmény: Optimus Prime (409)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.09.06 0 0 411

Vector Prime és Optimus super-mode átváltozása csak ugyan lenyűgöző.

Ransack, Hot Shot, Thundercracker az övék pedig egyszerűen jól koreografált.

Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (410)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 410
Nomeg láttam a reklámot ,és nagyon tetszett:)!Ahogy a robotok kapcsolódtak nomeg minden más, fantasztikus volt!
Optimus Prime Creative Commons License 2005.09.06 0 0 409

Nincs Mika Vadóc páros. 2 fiú és 1 lány, de mindegy ez japán sorozat.

Inferno és a többiek nincsennek benne mivel ez nem folytatás ez kb. a harmadik rókabőr az 1984-es Transformers-ről, ami felülmúlhatatlan.

A Transformerek az ún. "State-of-the-Art" computer animációsak míg a táj és az emberek 2D-ek minden értelemben.

A szinkronhagok pocsékak egytől egyig nincs kivétel. Legrosszabb: Vector Prime, Optimus Prime, Starscream, Scattershot (akié Vasököl hangja talán, de itt valahogy összekapata magát és megpróbált azt ami úgy hívnak színészet), és persze a 3 gyerek-é.

PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 408

Optimusz!

Már attól tartottam nem leszel ma!

Én öcsémből próbáltam kiszedni, hogy miről szólt az első rész, és hallotam hogy van megint mika-vadóc páros!Többet nem mondott, azért remélni mertem, hogy rendes szinkront kap mindegyik!

Golyózápor és Vasököl benne vannak?

A többi szinkron milyen?

 

Előzmény: Optimus Prime (407)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.09.06 0 0 407

Nem maradtál le semmiről. Én már láttam a hétvégén angolul és úgy egész jó volt, de a magyar szinkron...

Egy 14 éves lánynak kb. egy 40 éves éret nő hangját adták. Optimus hangja megmaradt. A neveket az Energon-ból illetve a képregényből vették vegyesen ráadásul nálunk is a 3.résztől adták.

PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 406

Huh, sikerült elszabadulnom erre a néhány órára!

Képzeld Op, ezek a szadisták megoldották, hogy a hétfői napon este 7-kkor legyen vége az oosztályom órályának, nem tudom ,tavaly még nem volt ilyen, méghozzá úgy ,hogy du.4-kor van egy 2 órás pihenőidő,  aztán fél hattól a legnehezebb 2 tárgy szünet nélkül másfél órába sűrítve!Így tegnap totál lemaradtam a részről!:(

Amugy jó volt?

Ja, és képzeld a játékommal rájöttem hol a hiba, és újra fogok írni belőle egy részt, mert totál elrontottam, nomeg a lépéseket is máshogy raktam össze véletlenül:(!

Amugy ezt nem vette volna hibának a basicben, de itt már azt is hibának számítja, amikor valamit amit eddig nagy betűvel írok, azt kicsivel írom! Amugy a sulibann egy olyan gépem van,,amelynek a  fókuszálásával gondok vannak, így kicsit homályoos, de szerencsére én látom, de aki a hátam mögül néz, az már semmit sem lát, szerencsére!

 

 

PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.02 0 0 405

Szia Optimus!

 

Ilyenkor lesz ezentúl a számtechórám!

A játékkal haladok, bár nem volt könnyú felfogni a borlandc-ben, hogy mi micsoda, de szerencsére apu segített és megértettem, most sema, se tegnap, sem azelétt nem tudtam programozni, de már ott tartottam legutoljára, hogy Golyózápor egy helyben mozog(mert csak a háttér fog mozogni),és mozgatja a kezeit lábait!

Még megoldom ógy hogy át tujam küldeni a progit!

PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.08.26 0 0 404

Nagyon jó, nekem leglábbis tetszik:)))!Ha elkészültél majd léci küldd át!

Csak 3 hete?

Minden nap írtál úgy kb.6 oldalt?Ha így haladsz még 3 hét múlva már 240 körül lesz!!

Író leszel vagymi?

Na most mennem kell, lehet hogy holnap tudok jönni olyan fél 4 körül, de nem biztos!

Az sem hogy a szüleim még elengednek hétfőn meg kedden ,mert szerdán már suli van, de perszze minden számtechon benézek majd,és becsepászem a terembbe majd a flopym is észrevtlenül!:)

Az energoncsillagok legyenek veled, Szia!

Előzmény: Optimus Prime (403)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.08.26 0 0 403

3 hete? Nem tudom, az ötletet már jó ideje fontolgattam és egy nap éjjelén "papírra" vetettem. 3 ötletem volt először Nightbeat-re:

 

1. Nightbeat még a polgárháború előtt kap ügyket, mert mészárlások történet és állítóklag Megatron és új csoportja a Decepticonok állnak mögötte.

 

2. Nightbeat valahol a Galaxisban él vagyis van az irodája és titkárnője - mondjuk Arcee - és kap ügyeket különböző fajoktól, különböző bolygókon.

 

3. Egy új TF Univerzum melyben szintén a Decepticonok után kell nyomozni egy merénylet után, mert a szóbeszéd szerint háborúra készülnek. És Cybertron békés Tanácsa ezt nem akarja.

Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (401)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.08.26 0 0 402

Miket beszélek, 120 oldalt!!

Detektív Transformers?Nekem új, de biztosan jó!

 

PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.08.26 0 0 401

Ezek szerint már 120 sort írtál??:)

És mikor kezdted?

Előzmény: Optimus Prime (399)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.08.26 0 0 400
Igen, radar lesz majd!Az energont én is életenergiafeltöltőnek gondoltam, de szerintem a robotok attól leszenk lassúak ha szétlövik őket és sebesültek,és ha kapnak wnergont, akkor a heegek beforrnak, nomeg újra gyorsak lesznek!Szerintem ne energn legyen az ami felgyorsítja őket, valami más,vagy szuperenergon!És a minikonoknak ha nem kapja el a szikráját, akkor megszűnik az a minikon, de persze lesznek majd bónusz pályák, ahol visszalehet kapni a minikonokat, persze csak szépen sorjában egyesével!:)
Előzmény: Optimus Prime (398)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.08.26 0 0 399

Hát a Word szerint 14 oldal, a fejezetk hossza változó. Általában egy-egy helyszint, szitációt írok le benne és persze egy-egy csatát. Az egyik fejezetben van kis csata az óriás Devastator és néhány Autobot között. Bár inkább detektív sztorinak akarom, mivel Nightbeat-nek ez a szakmája.

A honlapomon fent van a jellemzése, olvas majd el, ha jut rá időd.

Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (397)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!