off: kedves topiknyitó, lekötelezettje vagyok.
on:
a női maszturbáció topikból kanyarodtam ide, mert több kérdésem van. én nagyon prűd családban nevelkedtem, erről sose volt szó, mint ahogy a szexről se általában. Ezért (is) tele voltam gátlásokkal, és nem akarom, h a gyerekeim is hasonlóan járjanak. Elég nyitott szemmel járok a világban, de egyelőre úgy látom, h csak szélsőségekkel találkozom: kiscsaj 3-4 éves kora óta hallgatólagos szülői beleegyezéssel maszturbál ahol és amikor kedve van - nagycsaj 18 évesen jön rá a zuhanyrózsa előnyeire és azóta csak attól tud elmenni teperős pasik ellenére is.
Én azt gondolom, h maszturbálni jó. Jó felfedezni és örömet okozni a testemnek, de amíg idáig eljutottam, volt pár nehéz és szégyenlős évem. Szeretném ezeket megspórolni a gyerekeimnek, de persze, nem én szeretném odatenni a kezüket.
Nektek mi a tapasztalotok? Hogyan lehet terelgetni őket? Kell-e és lehet-e egyáltalán?
Elméletileg sokat tudnak a szexről, nemigen vannak tabuk, a gyakorlati teendők érdekelnek.
Ja, és nem hiszek az elölhagyott felvilágosító könyvekben.