Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.27 0 0 71
Sziasztok!

Egy a Hallmarkon játszott film zenéjének a címére lennék kiváncsi. A film címe: A koboldog varázslatos legendája. Tudna valaki segíteni? Előre is kösz!
mephisto5 Creative Commons License 2006.11.24 0 0 70
OFF
Bocs, lemaradt a zárótag :/
mephisto5 Creative Commons License 2006.11.24 0 0 69
Durva, de tökéletes a filmhez. Elég végig hallgatni a filmzene albumról néhány számot, és olyan hatást ér el, mintha végig néztem volna a filmet. Kevés ilyet ismerek, talán még Wojciech Kilar Bram Stoker's Draculájához írt zenéje hasonló erejű.

Ha kiver a veríték, az csak azt jeleni, hogy a szerző elérte a célját! :)
Előzmény: Szárazföldi Lamantin (68)
Szárazföldi Lamantin Creative Commons License 2006.11.24 0 0 68
Júúúj, hát én azt nem véletlenü nem említettem. Én attól nagyon félek. Iszonyú durva az a zene. Oké, már mostis kiver a víz...
:)
Előzmény: mephisto5 (67)
mephisto5 Creative Commons License 2006.11.24 0 0 67
üdv!

fura, hogy még senki sem említette, de szerintem Jerry Goldsmith Ómen-zenéjét nem lehet túlszárnyalni.

"Sanguis bebimus, corpus edimus."
basic_channel Creative Commons License 2006.11.23 0 0 66
JOE HISAISHI - DOLLS
basic_channel Creative Commons License 2006.11.23 0 0 65
VANGELIS - BLADE RUNNER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szárazföldi Lamantin Creative Commons License 2006.11.23 0 0 64
Ha zeneszerző, akkor nekem a legjobbak : Yann Tiersen, Steve Jablonsky, John Williams.
Ha filmzene, akkor nem tudok dönteni. De azt hiszem, minden, ami Tarantino.
Régen emlékszem, hogy a M:I-2 soundtrackjére voltam nagyon rákattanva. Arra, amelyik inspyred by, nem amelyik music from. De ez megbocsájtható botlás, mégcsak 15 voltam :)
nothingatall Creative Commons License 2006.11.22 0 0 63
Mármint hogy nem ismerem az előadót, csak kihagytam a nemet lol
Előzmény: nothingatall (62)
nothingatall Creative Commons License 2006.11.22 0 0 62
Hello, újra itt vagyok egy kérdéssel. :p Találtam egy fire twirling videot és valami eszméletlen jó zene van alatta de tudom beazonosítani. Remélem tud valamelyikőtök segíteni. Itt a video: http://www.youtube.com/watch?v=GpNdDhiL69g vagy a quicktimeos: http://indrayoga.com/Movies/Indra_FireDance.mov
kookaiboy Creative Commons License 2006.10.26 0 0 61
fabian bielinsky - aura nagyon durva hipnotikus, ambient zene! sajnos albumként nem jelent meg :(
jbk-458 Creative Commons License 2006.10.23 0 0 60

Nagyon sokat számít  a zene egy filmnél, de az elmult évek legnagyobb hatását a COLLATERAL (A halál záloga) filmzene nyujtotta. Hihetetlen módon átadta az egyes epizódok hangulatát.

Pár éve a Hurrikán című film volt rám hasonló hatással. Denzel Washington játszott benne, egy boxolót alakított akit ártatlanul itéltek el. Nagyon jó film volt.

botocska Creative Commons License 2006.10.22 0 0 59
-Mulholland Drive,-Badalamenti-től -The Haunting,-Goldsmith-től
Jedkelly Creative Commons License 2006.10.10 0 0 58

http://www.youtube.com/watch?v=WDu_5Cv8QRo

 

Itt megtaláltam a dalt, igaz letölteni nem lehet, de én elraktam a kedvencekbe. :))

Előzmény: zituka21 (53)
sissoko Creative Commons License 2006.09.17 0 0 57
Most hallottam egy fantasztikus filmzenét: Harry Gregson-Williams-től a Veronica Guerin-t. Magyar címe asszem Lapzárta - Veronica Guerin története volt. Mindenkinek ajánlom! Nagyon nagy!!
Borosi Creative Commons License 2006.08.24 0 0 56

Sziasztok!

 

Egy hamarosan induló filmes honlaphoz keresek olyat, aki szívesen írna filmzenei albumokról kritikát.

 

 

Más:

 

A World Trade Center című film bemutatója alatt milyen zene megy?A soundtracken nem találtam...

Parmenion Creative Commons License 2006.04.24 0 0 55

A soundtrack listát itt találod:

 

http://www.imdb.com/title/tt0120701/soundtrack

 

A leírás alapján a Loreena McKennit számra tippelek.

Előzmény: nothingatall (54)
nothingatall Creative Commons License 2006.04.24 0 0 54
Sziasztok talán nem teljesen passzol ide, de jobb topicot hírtelen nem találtam: nem tudom emlékezteke az Eddie Murphy-s Szentfazék című filmre? Azt hiszem 98-as, volt benne egy betétdal ami nagyon tetszett de nem tudom a címét és soundtrack listát sem találtam. Szerintem aki látta a filmet biztos tudja melyikről beszélek ha azt mondom nagyon nagyon szép volt. Engem kicsit Enya Adiemusára emlékeztetett. Ilyen dúdolós picit szomorú is talán. Szóval a kérdésem az volna: nem ismeritek-e az előadót vagy a szám címét? előre is köszönöm
zituka21 Creative Commons License 2006.04.23 0 0 53
szia!nekem az a kedvenc filmem a görög nyaralás olasz modra!es egyszeruen nem tudom megszerezni a filmzenet:(((te nem tudod hogy honnan tudnam megszerezni?letölto progin se tudom
Előzmény: Jedkelly (51)
Tarantino-Fan Creative Commons License 2006.03.17 0 0 52
Sziasztok!

Szerintem nagyon jó zenéje van még a Karib tenger kalózainak is... (Ha maga a film nem is annyira nagy szám... ) De a XXX, A Halálos iramban, vagy a Penge 2 zenéje nekem szintén nagyon bejött.

Ja és még csak annyit, hogy véletlenül a Natural Born Killers (Született Gyilkosok) című film soundtrack-ja nincs meg valakinek?? Már hónapok óta próbálom megszerezni... :((
Jedkelly Creative Commons License 2006.03.15 0 0 51

Csak pár kiváló zeneszerzö:

- John Williams (nem is emelek kis egyet sem müveiböl),

- James Horner (Braveheart, Trója, Szenvedélyek viharában, Aliens stb.)

- Hans Zimmer (Gladiátor, Sólyom végveszélyben stb.), 

- LOTR, HAIR, A hét mesterlövész stb.

 

Dalok: GNR nóták (Terminátor, Interjú a vámpirral), 

Velvet Revolver: (Hulk, Olasz meló)

 

Látta valaki a HBO-n a Görög nyaralás olasz módra filmet? A végén a buszon énekelnek egy számot címe: Fumo blu. Aranyos.  

 

Most így hirtelen... :))))

slide6 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 50
Donnie Darko és Moulin rouge....szerintem
thefilmmaker Creative Commons License 2006.02.01 0 0 48

 

Ja, Zemeckis pedig tájképfestő lett volna :) (with Forrest Gump)

 

Előzmény: cerebrum (47)
cerebrum Creative Commons License 2006.01.31 0 0 47
Hát igen, mindig is úgy godtoltam, hogy ha JW a 18., 19. századba született volna, akkor most Mozart, Beethoven és a többi nagy zeneszerző neve mellett emlegetnénk...
Előzmény: thefilmmaker (45)
Anne! Shirley Creative Commons License 2006.01.31 0 0 46

Gawin Degraw- I Don't Wanna Be (one tree hill)

 

Az új Büszkeség és balítélet zenéje (összes)

thefilmmaker Creative Commons License 2005.08.29 0 0 45

John Williams kitett magáért ha ő csinálta a negyedik résznek is a zenéjét:

http://raincloud.warnerbros.com/harrypotter/uk/med/trailer/93ke89_hp4_goblet_trlf2_300.asx

film070 Creative Commons License 2005.08.27 0 0 44
chaplin
Anne! Shirley Creative Commons License 2005.08.25 0 0 43

Mambó Mánia

Rabold a no"t!

Julie, Maupin lovagja

lordhell Creative Commons License 2005.08.25 0 0 42

-Forrest Gump

-Philip Glass (Powaqqatsi, Naqoyqatsi, Koyaanisqatsi)

-Bruno Coulais (vándormadarak, Himalaya)

-Schindler listája

-Ha eljön Joe Black

-K-pax stb...

M62-180 Creative Commons License 2005.08.24 0 0 41

A Tarantino filmeknek szinte mind jó zenéje van,amiket láttam.

 

Nagyon jó még a Volt egyszer egy Vadnyugaté, meg A rajzoló szerződése zenéje,amiben korhű zene van. EZ jut nekem eszembe hirtelen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!