Keresés

Részletes keresés

spacc Creative Commons License 2006.06.18 0 0 31

www.optitech.hu

 

  1161 Bp. Rákosi út 131   Telo: 402-1373;   Fax: 402-1374

 

mail: info@optitech.hu

empigen Creative Commons License 2006.06.17 0 0 30
A Media Markt ban lehet kapni.
getback Creative Commons License 2006.04.20 0 0 29
Sziasztok!

Meg tudnátok nekem írni, hogy a XVII. kerületben hol található ez a forgalmazó?

Köszi
szomóza Creative Commons License 2005.07.14 0 0 28
Jó, jó !!
Lehet kinevetni a tudatlanokat, csak nem érdemes. :-))

Mi tagadás, most kezdem érteni, hogy ha különbség van két rádió között, akkor mi is az. Szóval igen jónak mutatja magát a kütyü. Hajrá Sangean !!
Előzmény: spacc (27)
spacc Creative Commons License 2005.07.13 0 0 27
He - He - He !
Előzmény: szomóza (26)
szomóza Creative Commons License 2005.07.13 0 0 26
Vettem egy 404 típusjelű rádiót a hülye boltban. Nagyon nem voltak elengedve, mert úgy kellett megrendelni. A rádió FANTASZTIKUS !! A hír igaz, valóban nem viszi el a huzat a borítékot alóla.
Amúgy 30KHUF nem kevés egy ilyenért, de úgy tűnik annak ellenére is nagyon jó, hogy Taiwanon gyártják.
AudiJo Creative Commons License 2005.07.07 0 0 25

A hasznon meg majd risztelünk Gabocza-val!:)

AJ

Előzmény: gabocza1 (21)
gabocza1 Creative Commons License 2005.07.06 -1 0 24
Ne babráld, mert csak jobban szétkened...:)
Előzmény: spacc (23)
spacc Creative Commons License 2005.07.06 0 0 23

Fenét!

Én montam, ho a forgalmazó kint van valahol a 17.kerület határán Kiskúnbüdösbükkönyben.....Bivalybasznádtól innen azé'

Előzmény: gabocza1 (21)
szomóza Creative Commons License 2005.07.06 0 0 22
A királynak, ami a krályé !! Amúgy mindegy, mert csak náluk találtam ezt a márkát... :-( Mindenesetre nem voltak eléggé meggyőzőek, így a hasznot inkább elihatnánk.. :-))
Előzmény: gabocza1 (21)
gabocza1 Creative Commons License 2005.07.06 -1 0 21
Mos már elárulhatom, hogy Audijó, és Spacc kartárcsaknak, komoly érdekeltségük van abban a bizonyos "hülye áruházban"...:)
Előzmény: szomóza (19)
kutymu Creative Commons License 2005.07.06 0 0 20
Én meg a beszámolót.
Soxerencsét!
Előzmény: szomóza (19)
szomóza Creative Commons License 2005.07.06 0 0 19
Félretettem a kínai munkával kapcsolatos előítéletemet, és rendeltem egye rádiót a hülye üzletben.

A 606-os 40 KHUF, a 404 már 30-ból kijön, én az utóbbi melett döntötem. Kíváncsian várom a csodát. :-)))
AudiJo Creative Commons License 2005.06.24 0 0 18

Továbbmegyek! Szinte semmit ne fogj a kezedbe ami elektronikát tartalmaz mert már szinte minden távol-keleten készül mert ott áll rendelkezésre óriási számban az olcsó munkaerő és az esetek nagytöbbségében felszereltebbek a gyárak mint mondjuk kelet-európában (még Kínában is).

Gondolhatod ha Mark Levinson-nak jó Kína, miért ne lenne jó pld a Thomson-nak vagy akár a Sangean-nek.

AJ

Előzmény: spacc (17)
spacc Creative Commons License 2005.06.23 0 0 17

szomóza!

 

Tod van egy folyóirat, az a címe ho Rádiótechnika.

Na ezt az emberek azon szűk rétegének adják ki már fél évszázada, akik a rádiózás szerelmesei. Ők értenek is hozzá, meg csinájják is, nem úgy mint mi, akik csak ugassuk, meg halgassuk. 

No. Ebben a lapban, egy hozzáértő szaktárs merő önszorgalomból tesztelgeti, és értékeli ezeket, és nagyon jó véleménye van róla.

 

Node a dolog lényege nem csak itt van!  Soha ne légy előitéletes! Attól, hogy Kínában, vagy Taywanon gyártották, attol az még lehet hájend is. Ha végiggondolva erre nem jössz rá, akkor az életbe ne fogj gazdasági vállalkozásba versenykörnyezetben.

 

Amúgy volt kezemben ilyen kütyüke, és biza mondom, nem a gagyi kategória, nagyon tisztességesen, és precízen van megcsinálva.

Előzmény: szomóza (15)
Bazsika_ Creative Commons License 2005.06.23 0 0 16
ÉHESSZÁJÚAK!!!


...Csatlakzom...
Előzmény: The Rambler (14)
szomóza Creative Commons License 2005.06.23 0 0 15
Megnéztem a „hülye áruházban” néhány Sangean rádiót. Nem mondom, hogy egy világ omlott össze bennem, de lesújtó, hogy ezt a márkát is Taíwan és Kína gyártja :-((

Így egy kicsit már kétes a márka által ígért minőség és megbízhatóság, ami ezért az árért már elvárható.
The Rambler Creative Commons License 2005.06.18 0 0 14
hát valóban nem :)

Azért majd ha akad a kincsestáradban 1-2 szalag ami hozzám kivánkozna lécci szólj :)

Előzmény: spacc (13)
spacc Creative Commons License 2005.06.18 0 0 13

Manókám!

 

Még mindíg nem érted!  Sokkal, de sokkal több jön, noch-dazu majdnem az összes, és nem katyvasz, hanem úgy ahogy kell. Meg KH-n is, meg júerhattyún is olyan érzékeny a szentem, hogy na. Szal ez egy igen érzékeny, és szelektív vevő. És elfér a zsebedben. A vidid az nem.   :)))

 

De tényleg az ilyen rádióbuziknak csinálták, az tény.  Tehát nem arra való, hogy a vízvezetékszerelőmester segédje, miközben vágja a csöveket slágerrádiót halgasson.

Előzmény: The Rambler (12)
The Rambler Creative Commons License 2005.06.18 0 0 12
jó jó tényleg sokat tud, ezt nem vitatom :)

de mivel véget ért a szabad európás titokban-rádiózás szvsz felesleges egy ilyen rádió.
rövidhullámon meg ma is rengeteg adó jön pl egy videoton rövidhullámain.
Előzmény: spacc (9)
spacc Creative Commons License 2005.06.18 0 0 11

:)

 

Szal 1 szó mint 100 nagyon jó kis kütyükék ezek, persze vannak még jobbak is pölö scanner-vevők, full hullámsáv átfogás, 1 Hz-es steppelés, meg klf csodák... a legócsóbb is több mint 1500 dolcsi..:)   Hiába no. Meg kell fizetni, ha kell, de egy magára valamit is adó rádióamatőr rittyent magának 1-et mamár...

Előzmény: szomóza (10)
szomóza Creative Commons License 2005.06.18 0 0 10
Minden vágyam a reggeli időjárás és az ima Dubaiból !!! :-)))

Amúgy a képen látható kütyü 60 KHUF körül lehet, mert 300 $ a kinti ára is. Qrva drága az biztos. Ennyiért talán már műholdat is lehetne venni. :-))

Én ennél olcsóbbat néztem ki, de az is 30 KHUF.

Üdv!
Előzmény: spacc (9)
spacc Creative Commons License 2005.06.18 0 0 9

Jermekem!

 

Azért mostan az van, hogy pofára estél ám cefetül :)))

 

Ne a külsőt nézdd, hanem amit tud. Nos, azért az már kunszt!  Ilyen vevőt manapság nagyon kevesen csinálnak, és ha meglátod az árát, dobsz egy hátast, meg sárgát a bugyiba.

 

De amúgy is szoksz nézegetni e-bayt, ott néha-néha felbukkan egy-egy tengeralattjáró világvevő, a Grundig is durrantott annó, a sony is. És még ma is olyan ára van, hogy csak na!

 

Az árat illetően amúgy igen versenyképes, de réteg-termék, ma már nem dívik a távolsági vétel,  nincs vasfüggöny, van infó doszt.

 

Pár évvel ezelött nagyon rágerjedtem az egyikre, oszt mentem is érdeklődni, de a majd 80ezer forintos ár pillanatok alatt lelohasztotta a lelkesedésemet. Szembe néztem magammal, és arra jutottunk, hogy lehet úgy is élni, hogy nem hallgatom meg reggelente a dubai időjárásjelentést, és utána az imám kornyikálását.....

Persze, ha lenne ilyen dögöm, megtehetném.... :)))

 

Előzmény: The Rambler (8)
The Rambler Creative Commons License 2005.06.18 0 0 8
én mondjuk Videoton-rádió mániás vagyok, de képek miatt rákerestem, hát igen ez ilyen full-digitális memóriás rágyió,de amíg egy Roadstar is majdnem ennyit tud 4-5ezer ft-ért addig ez is réteg-cucc marad.



kép
spacc Creative Commons License 2005.06.17 0 0 7
csak az a bibi, hogy nem dupla annyiba kerül, mint a gagyi, hanem 6-10x-es az árarány. Nomeg!  Azért senki nem várja el egy ilyen kis tenyérben elférő kütyükétől, hogy 5-6 év múlva is úgy ketyegjen, mint újkorában.
Előzmény: szomóza (6)
szomóza Creative Commons License 2005.06.17 0 0 6
Hát nem olcsó az biztos :-(
Azért szerintem sokkal többen vennék, ha ismernék a márkát. Ez olyan, mint az autó. Nem azért veszek drága járgányt, mert nem tudom másra szórni a pénzt, hanem mert olyan minőségi igényem van. No persze az sem árt, ha telik rá :-))

Ezt is megveszem, mert vélhetően jobb, mint a fele annyiba kerülő gagyik.
Előzmény: spacc (5)
spacc Creative Commons License 2005.06.17 0 0 5

Van Mo.-i forgalmazó, aszem valahol a XVII.kerületben, a világ végén.

 

Node! Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy ez nem tucattermék, és az árfekvése.. hogy is mondjam... szal a büdös életbe nem gogy elkelni egy ilyxen kütyü, ameddig látótávolságban van a polcon sokkalta olcsóbb készülék is. A Rádiótechnika c. folyóirat évek óta rendszeresen közöl róla ismertetőket, de be kell látni, hogy nagyon szűk az potenciális vásárlók köre.

Előzmény: szomóza (4)
szomóza Creative Commons License 2005.06.17 0 0 4
Üdv Mindenkinek!

Ha ennyire jók a tapasztalatok, akkor nem értem, miért nem népszerűbb a márka nálunk? Vagy ennyire azért nincs piacgazdaság?

Szinte sehol sem kapni, (legalábbis én nem találtam, még a neten sem) csak az egyik multi polcain van néhány példány belőle. Ott is csak a szemmel láthatóan próba darabokból lehet válogatni. Vidéki vagyok (Baranya), így nem egyszerű a beszerzése. Ráadásul nem is olcsó, de a minőségért szívesen áldoznék többet. Csak tudnám hol?
eviktor Creative Commons License 2005.06.16 0 0 3
Évekkel ezelőtt én is szerettem volna egy kicsi digi rádiót, s igen sok önkiokosítás után a Sangean mellett döntöttem. Sajnos végül is nem vettem meg más okok miatt, de akkortájt nagyon sokat olvastam a márkáról, s rengeteg volt a pozitívum.
monnyatokle Creative Commons License 2005.06.16 0 0 2
Nekem most is van "ingzseb" Sangean rádióm (SR-1), csak jót tudok róla mondani. A "világvevők" asztali változatát hallottam tőlük, nagyon meg voltam azzal elégedve. A zseb- vagy táskarádiókat nem ismerem közelebbről, de erősen szoktam érdeklődni a Bécsi-úti Stop-Shopban lévő (nem a reklám helye) áruházban a nagyszámú Sangean termék iránt. Nézzél körül, tényleg minőség!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!