Keresés

Részletes keresés

sziporka66 Creative Commons License 2008.07.14 0 0 261
Megfelelő étkezéssel. Nézd, meg mitől hízol és azt az ételeket, kerüld.

Készíts naplót mi az, amitől a súlyod nem vagy igen változik.

Lassú torna a séta és a vízben lubickolás.

Sajnos csak mozgással és étkezéssel lehet fogyni, nem ismerek csodaszer.

 

Előzmény: Basshunter (260)
Basshunter Creative Commons License 2008.07.06 0 0 260
Sziasztok!
4 éve hagytam abba a sportot, de akkor sem fogytam, hanem inkább híztam.Nem vészes, de a magasságom alacsony, és nem szeretnék golyó testalkatot.Bordatörés miatt hagytam abba a sportot, és azóta se úgy tudom venni a levegőt, ha helyben testmozgást végzek.
Valaki tud segíteni , mit tudna ajánlani, hogy ne sok testmozgással érjem el a fogyást?
anwid Creative Commons License 2008.06.27 0 0 259
Sziasztok!
Mindig is volt súlyfeleslegem, 19 évesen egy nyáron csupán önerőből fogytam le 12 kilót, ami az utóbbi 6 évben visszajött.
Rendszeresen sportolok gyerekkorom óta, mégis átlagban kb.15 kiló feleslegem van.
2 hónapja eltörtem a lábam sportolás közben. Nagyon féltem akkor, hogy a nagy semmittevésben - mert erre a két hónapra fekvőgipszet kaptam - felszedek sok-sok kilót. Elhatároztam, hogy ez nem történik meg. Miután főzni nem nagyon tudok most, rendeltem Norbis kaját. Nem eszek semmi mást, és - igaz még gipsszel együtt mérem a súlyom, de máris 6 kilótól szabadultam meg. Pedig tényleg nem tudok sportolni most.
Még csak a könyvet sem olvastam.
Most hiszek a módszerben, sőt az életmódban is, fontos számomra a sport. Amint egészséges lesz a lábam (3-4 hét mulva), hozzáteszem a sportot is.
Volt aki mozgás nélkül váltott életmódot (inkább szokást az evésében)?
üdv. mindenkinek
bagi56 Creative Commons License 2008.05.21 0 0 258
Norbi jól megtömi a zsebét a tinci-tánci módszereivel a sok fogyóznivagyó segítségével. Nekem sem ő, sem Béres Alexandra nem segített és én nem tömten meg a pénztárcájukat, mégis lefogytam - szenvedés: koplalás nélkül 33 kilót !!!
Ha érdekel a módszer és nem sajnálsz az egészségedtől napi legalább 30 perc intenzív gyaloglást, akkor kérjél további infókat a segiteklefogyni@index.hu levélcímemre és én INGYEN garantálom, hogyha az ott leírtakat megteszed, tuti lefogysz majd és tartósan fitt maradsz.
Várom leveleiteket. Mottóm: "Norbi nélkül (olcsóbban is) le lehet fogyni !"

Írjál: segiteklefogyni@index.hu

Bagi
sziporka66 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 257

http://norbiupdate.lap.hu/

 

Érdemes megnézni.

sziporka66 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 256
Jó lenne a terv. Az előre csomagolt tálcás ebéd kiszerelést, túrázáshoz, napozáshoz, más város látogatásához elviszem, felmelegítés nélkül is finom. Praktikus a kiszerelés. Nekem nagyon bejött  és tudom mire számithatok.

Előzmény: b1868 (255)
b1868 Creative Commons License 2008.05.16 0 0 255

 

Végre egy bolt, ahol minden Norbi update termék egy helyen van.

Én is remélem ezt a meleg étkezési jegyet, elfogadják, akkor én is szívesen élnék a lehetőséggel.

 

Előzmény: sziporka66 (254)
sziporka66 Creative Commons License 2008.05.16 0 0 254

 

 

Végre Szekszárdon is megnyílt az Norbi update bolt.

Amint látom nem csak én vártam türelmetlenül, hanem az ujj nemzedék is.

A tudatos vásárlást és az egészséges étkezést nem lehet elég korán kezdeni.

Mid járt a falatozástól erőre is kapott a nemzedék.

A bolt eladónője nagyon kedves és segítőkész volt.

Remélem meleg étkezési jegyet is, elfogadnak a boltba, aminek nem csak én, hanem több ismerősöm is örülne.

Gyakori vendég leszek ott.

 

sziporka66 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 253

 

Tegnap nem csak Réka, hanem Norbi kazit is vettem. Isteni végre ilyen táncos torna.

Amíg térd műtétből felépültem a Norbi termékeit, ettem, sőt házhoz hozattam is.

1-honapik egy dekát nem híztam, pedig nem mozogtam, csak feküdtem egésznap.

Torna semmi örültem, ha eljutok 2-naponta térd leszívásra az orvoshoz.

 

Kösz NORBI nagy vagy !!!

 

sziporka66 Creative Commons License 2008.05.10 0 0 252

http://www.norbiupdate.hu/index.php

 

 

Itt a Norbi honlapja.

Nagyon jók a termékeid Norbi csak gratulálni tudok.

Ne foglalkozz senki rossz véleményével, ezek mind csak irigykednek rád, és le akarnak húzni lelkileg.

Aki kedvel így is, kedvel, aki meg nem annak meg mindegy, hogy mit teszel ugy is csak a rossz dolgok érdeklik.

Mindenkit nem lehet megmenteni testileg és lelkileg sem, főleg ha az illető nem is akarja a változást.

Hajrá Norbi !!!

 

kicsi ági Creative Commons License 2008.03.02 0 0 251
 az utóbbi 4 hónap alatt 20 kilót sikerült leadnom norbival. még szeretnék ugyanennyit
A-Sailing Creative Commons License 2007.11.01 0 0 250
Sziasztok! A Cukorbetegek szövetségének honlapján is a Nagy Fogyásról vitatkoznak a fórumban, érdekes.....: A Nagy Fogyás fórum
Pachet Creative Commons License 2007.10.31 0 0 248
Szia! Én is szocos vagyok, hova jársz? :)
Előzmény: narrativ interju (247)
mentálos Creative Commons License 2007.08.15 0 0 246
De igy alakul ki az ördögi kör . Állandó sanyargatás az élet. Én olyan vagyok mint pom-pom ˝bámulatosan˝tudom változtatni az alakom. 
Előzmény: Szipolyka. (245)
Szipolyka. Creative Commons License 2007.08.15 0 0 245
Igen, de ha meg nem állítunk be alacsony kalóriát, akkor hízunk :-/
Előzmény: mentálos (244)
mentálos Creative Commons License 2007.08.15 0 0 244
Épp kövér vagyok.Az a baj hogy nagyon alacsony kalóriát állitunk be magunknak a zöldséggel és száraz húsokkal. Plusz a mozgás és igy áll be a szervezet.Ezért ha kevés kalóriát is eszünk azt többnek érzékelheti a szervezeted. 
Előzmény: Szipolyka. (243)
Szipolyka. Creative Commons License 2007.08.15 0 0 243

És most mennyi vagy? Milyen magassághoz?

 

Én is úgy veszem észre, hogy csak akkor megy a dolog, ha az ember sportol PLUSZ figyel a kajára. Ha a két pont közül bármelyik is csorbul, akkor kész.

Nekem elég kevés feleslegem van, az viszont szörnyű makacs. Ha hetente 2-szer elmegyek konditerembe (izom + 40 perc kardio) és nem eszem tésztákat, kenyeret, zsírt (=marad a sovány hús, rengeteg zöldség, némi gyümölcs, sovány tejtermékek), akkor tudom TARTANI (!) a súlyomat.

A fogyás csak heti 5 kardió edzéssel megy. És az is szánalmasan lassan. Annyi ideje meg kinek van????

Sanyarú! :-/

Előzmény: mentálos (242)
mentálos Creative Commons License 2007.08.15 0 0 242
13 éves koromban fogytam le először a nyári szünetben . 8.-ban mindenki szerelmes lett belém olyan jól sikerült. Egy 20 éves srác azt mondta majd  ő segit lefogyni. Biciklivel jött mellettem a sportpályán engem meg hajtott hogy fussak. Előtte kolbászt ettem és cukros kakaót ittam. Semmit nem változtattam az étrendemen mégis a nyáriszünetben legalább 15 kiló lement. azóta 22 év eltelt és már 120 kiló biztos lement a sok fogyókúrától.A legjobb az étkezés mozgás kombináció. Norbi módszerével 22 kilót fogytam . 
genyanya Creative Commons License 2007.08.13 0 0 241
már oda sem. :P
Előzmény: Szipolyka. (239)
Szipolyka. Creative Commons License 2007.08.13 0 0 240

Ja, most látom, milyen bátor hős kutya vagy :-) Direkt nyitottál egy fikanicket erre a hozzászólásra :-)

 

(Nem kellett volna :-))))

Szipolyka. Creative Commons License 2007.08.13 0 0 239
(Csak mert nem jó helyen jársz ezzel, itt asszem nincs fröcsögés, max kitárgyaljuk, hogy kinek használt a módszer és kinek nem. Ha ettől beragad nálad a Capslock, akkor javaslom, a PoliDili-t kerüld el messzire, mert félóra olvasás után mehetnél a Lipótra)
Szipolyka. Creative Commons License 2007.08.13 0 0 238
??? Elgurult a gyógyszer?
Előzmény: norika1977 (237)
norika1977 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 237
SZIASZTOK! !!!!!AZÉRT HAGYTAN BEKAPCSOLVA A CAPS LOCK GOMBOT,HOGY EGY PÁR SZÓBAN ITT KIFEJTSEK NÉHÁNY GONDOLATOT. LÁTOM ITT AZÉRT ELÉG VEGYES A KRITIKA NORBIRÓL. ÜZENEM ANNAK AKI NORBI ELLENES,MIT KERES ITT A FÓRUMON,FIKÁZNI MÁSHOL IS LEHET.CSAK SOKAN ELFELEJTIK,HOGY HA NEM LENNÉNEK NORBI TERMÉKEK.AKKOR NAGYON SOK CUKORBETEG GYERMEK ILLETVE FELNŐTT NEM TALÁLNA MAGÁNAK A BOLTBAN ÁRBAN MEGFELELŐ TERMÉKET. VAGY EMLITENÉM AZ ÉLELMISZERALERGIÁSOKAT. UGYE EZ SE JUT ESZÉBE SENKINEK SE AKINEK FRÖCSÖG A NYÁLA NORBIRA.TUDJÁTOK MIT JÓL CSINÁLJA,JÓ AZ ÜZLETPOLITKÁJA,A MEGJELENÉSE ÉS IRIGYE IS. ÉS AMIG ÉL BESZÉLNI FOGNAK RÓLA. NA PÁ
digimigi Creative Commons License 2007.08.10 0 0 236
sztem használhat mindenki olyan varázs módszert, amilyet csak akar, az biztos, h 1edül a bevitt kcalóriák mennyisége számít.
az egész fogyás-hízás tiszta matematika, ez teljesen egyértelmű. ha több kcalt zabálunk, mint amennyit elégetünk, hízunk.
Előzmény: digimigi (235)
digimigi Creative Commons License 2007.08.10 0 0 235
Nekem a megjelenés óta megvan Réka 3. kazettája, de ma csináltam meg először, mert nem tűnt túl jónak, van 15 másik. (én nagyon szeretem a fitness kazettákat)
a következő szöveget nyomatja végig: "a norbi update módszerrel azt ehetsz és akkor, amikor csak akarsz- egyedül az időintervallumokra kell figyelned"
"eheted a kedvenc ételeidet"
ha-ha-ha...

kérdem én, kinek van kedve reggelire gulyás levest enni túrós csuszával, vagy 4sajtos pizzát....
Előzmény: Balderdash (234)
Balderdash Creative Commons License 2007.08.09 0 0 234
Norbiról a következő "anekdota" elmondja, mennyire szuperzseniális az ő kis módszere - illetve, hogy miben is rejlik a "Norbi-titok"... :

RTL Klubon reggeli műsor, vendég egy Norbi-kuncsaft, aki a "csodával határos módon" 40 kilótól szabadult meg X hét alatt...

Műsorvezető kérdezi:
- És, hogyan is sikerült ezt a csodás eredményt elérni?

Faszi:
- Hát a Norbi-módszer szerint ettem minden nap, az update rendszerét használtam, sőt leginkább Norbi-ételeket fogyasztottam, és íme, itt az eredmény! ...

Műsorvezető:
- Nahát, ez nagyszerű! És tényleg ennyire jól bevált?

Faszi:
- Igen, persze! Ja, és még azt elfelejtettem, hogy egyik nap sem ettem többet 1500 kalóriánál...

...

Értitek gondolom, mire célzok???
:-)))))))))
Előzmény: Pachet (233)
Pachet Creative Commons License 2007.08.03 0 0 233

Ma hozta a postás a "Norbis könyveimet", tehát lassan nekiugrok h lefaragjam magamról azt a plusz 8 kilót ami az elmúlt évben rám rakódott :) Majd drukkoljatok! Az update abban is segít ugye,hogy tartsam a súlyom? Vagy ez hogy működik?

 

spanyol73 Creative Commons License 2007.07.12 0 0 232
A Te életed!

Nekem bejött az "új" megjelent Atkins életmódkönyv. Terjedelmében nem sok, egy hétvége alatt túl voltam rajta. Utánaolvastam a honlapokon és elkezdte. Nagy megdöbbenésemre nem is kellett lemondanom kedvenc ételeimről és a kilók szárnyaltak lefelé. Jelenleg -11 kilónál tartok és meg sem állok -30 kilóig. Van miból, hisz 124 kilóról indultam.
Csigusz87 Creative Commons License 2007.06.18 0 0 231
Sziasztok!

Egyszer úgy gondoltam, hogy talán el kéne olvasom a Norbi könyvét. Kb. 2, 5 óra alatt kiolvastam, és mindenképpen ki akartam próbálni.

Nekem bevált, 14 kilót fogytam tőle, 172 cm vagyok, akkor 70 kiló voltam, és lementem 56-ra. Mindenki megdicsért. Aztán leálltam vele, és elkezdtem csak simán úszni. Egy pici visszajött, de le fogom adni. Csak arról a fránya derékról menne le...

Szeretném elérni a bűvös 50-est, de 48-nál mindenképpen megállnék.

Gondolgozom ezen a szigorított update módszeren, de mivel így is hamar fogyok, feleslegesen kínoznám magam.
Kipróbálta már közületek valaki? Hogy ment?

Bocsi, nem tudtam végigolvasni az összes hsz-t, de kinek sikerült fogyni tőle?
LAVYKO Creative Commons License 2007.03.28 0 0 230

 

Ez nekem nagyon nem jött be, ha reggelizek, valszeg kitágul a bendőm - fölszedtem egy 5-öst update óta :( 10 kg-val fiatalabb vótam, mikor gyümit ettem délig. Most a 90 napos szétválasztóst kezdtem, gyümi délig, 1. nap fehérje, 2. keményítő, 3. szénhidrát ebéd után, nagyon variábilis, 4. nap csupa gyümi, ekkor vagyok a legfittebb. 1. hét: - 4 kg!!! utána MÉG 90 napig csak gyümi délig, de elhatároztam, h. a husit, krumplit, tésztát más-más napokon fogom enni továbbra is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!