Keresés

Részletes keresés

soltika Creative Commons License 2005.06.10 0 0 81
Hi, tetszett az a Vikibébi duma amit a Nemzeti Fórumosokkal való szerződéskötéskor nyomott.
Olyan m@rha volt hogy az őszintét mondta:"Ez az aláírás nem azért történik, fizettségképpen mert a Nemzeti Fórum megszavazta a Sólyom Lászlót Köztársasági Elnöknek"
Hi, azt edddig is tudtuk hogy a vakondszerepért fizetett nekik a Vikbohóc, na de hogy még reklámozza is ezt:-)))
Előzmény: kakukkboy (78)
soltika Creative Commons License 2005.06.10 0 0 80
Hát én ezt nem így látom, az Ádert hős hadvezérként tisztelik a mocskos és gátlástalan hazudozásai miatt Fideszben.
Az Orbánból ugyanilyen gátlástalanságok és hazudozások után lett Vezér.
Szerintem újra kezdődik a hatalmi harc a Fideszben, az Áder egyértelműen megerősödött az Orbánnal szemben.
Ezt jelzi Orbán következő nyilatkozata is:
"- A szombati Fidesz-kongresszus kapcsán Orbán Viktor egy kérdésre válaszolva közölte, hogy most nem döntenek a miniszterelnök-jelölt személyéről. De szerinte előfordulhat, hogy nem a párt elnöke lesz majd a miniszterelnök-jelölt. - De erről az év végén, vagy a jövő év elején egy országos szövetségi gyűlés dönt majd. Ezen a rendezvényen lesz szó a kormányzati felkészülésről is - hangzott el az interjúban."
Előzmény: Törölt nick (76)
soltika Creative Commons License 2005.06.10 0 0 79
Hi, azé ez szép tőled hogy a szívemért aggódsz, de úgy látom hogy önálló véleményed nem sok van a Sólyom megválasztásával kapcsolatban se.
Hi, a copy-pasztához nem nagyon kell gondolkodni:-)))
Előzmény: papuc (77)
kakukkboy Creative Commons License 2005.06.10 0 0 78

Jó előre megrendezett színjáték volt az egész!

A hisztériakeltés csak azért kellett, hogy elleplezzék a lógósok megvásárlását.

Eddig minden alkalommal, mikor őrjöngve visítozik valamelyik Fmszp-s prezentőr, mindig saját aljasságukat leplezik el vele!

LSD: Gyurcsány-Aprózás ><Minelnöki tökeemelés.

Most már annyira sz.rnak a közvéleményre, hogy a legapróbb formalitásra sem vigyáznak, 2 nappal a parlamenti gyalázkodás után aláírásukkal hitelesítették az üzletet.

Csak Sólyom Lászlót sajnálom, ilyen megalázottan képes volt a trónra ülni, pedig nem lesz semmi tekintélye!

Előzmény: soltika (-)
papuc Creative Commons License 2005.06.10 0 0 77

Drága Soltika, mint említettem mi nem pendülünk egy húron. Ha én mostan említek neked valakit rosszul leszel, a szívedhez kapsz stb.

 

 

Előzmény: soltika (74)
soltika Creative Commons License 2005.06.09 0 0 75
Hi, én megtapasztaltam a Vik féle diktatúra működését a bőrömön is 98-2002 között.
Túléltem, sok újat nem tud mutatni, kiröhögöm a szerencsétlent.
Előzmény: Törölt nick (73)
soltika Creative Commons License 2005.06.09 0 0 74
Hi, egy olyan embert mondj az Orbán környezetében, a régi társain kívűl, aki ilyen!
Én valahogy úgy vettem eddig észre hogy a szervilis, megalázkodó és talpnyaló embereket gyűjti maga köré.
De azért nem nagyon erőltetted meg magad, csak azokat a fogalmakat használtad amiket én írtam a Sólyomra:-)))
Előzmény: papuc (72)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.09 0 0 73

Csak visszaugrottam egy pillanatra, látva a beírásodat.

 

Talán én nem Sólyomért aggódnék. Sokkal inkább zavar majd a szokásos Fideszes forgatókönyv a kamu bizottsági vizsgálatokkal , a szokásos nacionalista szózatokkal , az újra felépülő egyszemélyes tekintélyuralmi rendszerrel.

 

Sólyom majd megvédi magát. De ki véd meg minket , az állítólagos demokráciánkat?

 

Elég az agytépésből mára.

 

Jó éjszakát!!

Előzmény: soltika (69)
papuc Creative Commons License 2005.06.09 0 0 72

Kérlek én szívesen válaszolok, de előre figyelmeztelek, hogy nem fog tetszeni!

Szóval , a Sólyom azért kellett a Fidesznek mert:  

önjáró, karakán és utasításokat nem tűrő, a törvényességre maximálisan odafigyelő, az állam ellenében a civil szférát preferáló .

soltika Creative Commons License 2005.06.09 0 0 71
Szerintem ti meg akkor fogtok felébredni, ha a gondok és a problémák már akkorára nőnek hogy Orbán elvtársatok nem tudván a feléje támasztott igényeket, várakozásokat teljesíteni, kirobbant egy helyi szintű csetepatét, mondjuk a szerbekkel.
Mert abban biztos vagyok hogy néhány száz vagy ezer ember halála, nem sokat fog neki számítani hatalma megtartása érdekében.
Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.09 0 0 70

De bizony késő van. Álmos is vagyok. Főleg miután olvastam néhány szimpatikus , kellő megalapozásottsággal és pártatlansággal fűszerezett hozzászólásodat. Még a kérdéseimre sem válaszoltál , pedig neked címeztem őket. Tudom , az MNO-n felnőtt és okosodott nemzedéknek nem egyszerű nyílt válaszokat adni , hacsak nincs benne a székházban átvett könyvecskében.

 

Semmi baj , ez az internet szabadsága.

 

Nagyfiúnak ágyban a helye. Ébresztő inkább majd reggel.

 

Jó éjszakát mindenkinek!!

 

BabaLaci

Előzmény: Törölt nick (67)
soltika Creative Commons License 2005.06.09 0 0 69
Hi, túlél ez az ország minden szélhámost, túléli az Orbán bagázst is.
Ha rájönnek hogy ki is az az ember valójában, akkor talán azon is elgondolkodnak hogy miért előnyösebb a társadalom számára a demokrácia, mint a tekintélyelvű Orbáni neokádárista féldiktatúra.
Már előre röhögök azon hogy hogyan fogják a mai Sólyomért rajongók mondjuk másfél év múlva a Sólymot mocskolni, gyalázni:-)))
Magam előtt látom a mára már kiismert, jól begyakorolt lejáratóakcióikat. Szerintem Bencsik, Bayer, Lovas, Csontos, Csermely és bértllnok társaik már fogalmazzák a förmedvényeiket.
Azt hiszem hogy a Sólyom személyében emberükre akadtak:-)))
Előzmény: Törölt nick (66)
soltika Creative Commons License 2005.06.09 0 0 68
Tudod azok a perek maximum olyan 10 millát visznek el a Fidesz konyhájáról.
Az piti pénz egy milliárdokkal bűvészkedő pártban.
A szétbombázott MDF szavazótábora és értelmiségi holdudvara érték!
Tehát a mérleg serpenyőjében ez jóval többet nyomott.

Arra amit kérdztem tőled azért válaszolhatnál, már ha egyáltalán tudsz!
Sorolj fel néhány indokot hogy miért kellett az Orbánnak a Sólyom!
Főleg úgy hogy nem is ő volt a kezdetekben a jelöltjük, hanem a Mádl!
Előzmény: papuc (64)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.09 0 0 67
Ébresztő! Amíg nem késő.
Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.09 0 0 66
Na ja. Csak mibe kerül ez nekünk , mire felismerik??
Előzmény: soltika (65)
soltika Creative Commons License 2005.06.09 0 0 65
Miért?
Hát ez a nép imádta a Rákosit és a Kádárt is, egy darabig.
Orbánt is fogják, egy darabig, aztán elkergetik:-)))
Előzmény: Törölt nick (13)
papuc Creative Commons License 2005.06.09 0 0 64

Hát kedves Soltika, ha a te logikád mentén haladunk, akkor a Fidesz keményen megküzdőtt a neki  hátrányosabb jelöltért.Még a pereket is bevállalta.

"Te sorold fel azt hogy miért lett volna érdeke az önjáró, karakán és utasításokat nem tűrő, a törvényességre maximálisan odafigyelő, az állam ellenében a civil szférát preferáló Sólyom megválasztása!"

Nem tudok veled vitatkozni,mert az érveimet bizonyosan nem fogadnád el. A "színjáték" szereplőiről valószínűleg teljesen más a véleményünk, igy az indítékaikat is különbözőképpen ítéljük meg.

Előzmény: soltika (59)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.09 0 0 63

Mert mit lehetett 2002-ben? Tényeket.

 

a köv. kormányak nem sok mozgástere marad

 

Feltételezem , hogy szeretett Fideszedre gondolsz. Máris mosakodunk? Előre? Milyen mozgástere maradt az MSZP-nek a Fidesz-uralom után? Most nem kívánom ismételni az eltűnt milliárdok bebizonyíthatatlan , de mégis követhetetlen eltűnésének eseteit.A jól irányított blőd baromságok jól ülnek a jobbosok gondolatmeneteiben.

 

Sajnos egyik kormány sem mert évek óta komoly döntéseket hozni. Orbánék nyomták a gazdagok lakásépítéseit és a Széchenyi-hiteles párttámogatásokat , a Medgyessy-kormány súlyos jóléti bérezéseket finanszírozott , amire nem volt keret. Ennek isszuk most a levét.

 

De ne mosakodj előre. Végigszenvedtem a főideológusod évértékelő beszédét a HírTV-n. Én már csak ilyen mazohista vagyok. Ott nem volt semmi negatívum , kedves barátaim. Minmdenre volt válasz , minden osztály kapott valami igéretet, javulást , gondoskodást. Olvasd csak el. Tetszeni fog. Én is elmentettem. Tudod , majd két év múlva kitárgyaljuk.

 

Feltéve , ha még akkor is itt leszel. 

 

Előzmény: Törölt nick (61)
soltika Creative Commons License 2005.06.09 0 0 62
" a köv. kormányak nem sok mozgástere marad."
Sőt, ha eszük van, akkor belekényszerítik az Orbánt egy kőkemény neoliberális gazdaságpolitikába:-)))
Ha még több, akkor betáblázzák azt is hogy mire kell költenie az EU-tól 2007től beérkező cirka ezer milliárd Forintot.
Ehhez önrésznek legalább ugyanennyit kel tennie az új kormánynak! Gúzsbakötve táncolni, nagyon fogja élvezni a Vikóca, a kommunista kánaánt és a Kádári gondoskodó államot áhító fanjai még jobban:-)))
Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.09 0 0 61

mert megkezdett adóévben nem lehet korrigálni.

 

Lehet lásd 2002. Amúgy jó lenne ha felébrdnél a piros ködből és látnád, hogy a maszop-szdesz szarrá vágta költségvetést. a köv. kormányak nem sok mozgástere marad.

 

lehet bontani a megkezdett MSZP-s építkezéseket

 

Van ilyen? Hol?

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.09 0 0 60
Már lemondtak róla.
Előzmény: J.P.Montoya (3)
soltika Creative Commons License 2005.06.09 0 0 59
Szoktam viccelni, de ezt maximálisan komolyan gondoltam.
A politikában az érdekek döntenek, nem az érzelmek.
Én felsoroltam hogy miért lett volna az Orbán érdeke a Szili megválasztása.
Te sorold fel azt hogy miért lett volna érdeke az önjáró, karakán és utasításokat nem tűrő, a törvényességre maximálisan odafigyelő, az állam ellenében a civil szférát preferáló Sólyom megválasztása!
Előzmény: papuc (57)
soltika Creative Commons License 2005.06.09 0 0 58
Hi, a német konzervatív Süddeutsche Zeitung "gyengécske jogásznak" minősíti a Mádl Ferencet!:-)))
Utalva a KE választás körüli nagy kussára is, pedig ott nyílt, sőt előre meghirdetet törvénytelenségek és Alkotmánysértések voltak.
Előzmény: taltam (31)
papuc Creative Commons License 2005.06.09 0 0 57
Istenem. Ezt te tényleg komolyan gondolod?Azt hittem viccelsz!
Előzmény: soltika (53)
soltika Creative Commons License 2005.06.09 0 0 56
Hi, hát az nekem nem meglepetés hogy ti jól érzitek magatokat belőve a Viktor féle narkótól, de a megváltótok érdeke a Szili lett volna, azé annyira nem hüle ő se hogy ezt ne mérje fel.
A torkotokon viszont ezt nyíltan nem nagyon bírta volna letukmáli, ezért is folyamodott ocsmány és gusztustalan trükkökhöz.
A végét hál istennek azé elbacta:-)))
Előzmény: gyopárkocsond (33)
soltika Creative Commons License 2005.06.09 0 0 55
Hi, a szocikon belül óriási belső harcok vannak, a Gyurcsán féle vonal ellen volt a Szili kitalálva, őt akarták sarokba szorítani. Ebben közösen érdekeltek voltak és össze is játszottak a mára már újra komunista párttá váló Fidesszel.
Előzmény: suto (45)
soltika Creative Commons License 2005.06.09 0 0 54
A másik oldalon észre vették, a Gyurcsány azért is bízhatott meg pár embert a Sólyomra való átszavazással.
Ezt a Fideszesek is emlegetik, tehát 1000% hogy így történt.
Előzmény: Vajk (47)
soltika Creative Commons License 2005.06.09 0 0 53
Hi, olvasd át az egészet, aztán rájössz hogy kit is jelöltek ők és hogy került a Sólyom a képbe náluk.
Hi, abban viszont maximálisan biztos vagyok hogy Sólyom álmatlan éjszakákat fog okozni nekik:-)))
Előzmény: papuc (51)
soltika Creative Commons License 2005.06.09 0 0 52
Nagyjából jól látod a dolgokat jó részében én is ugyanúgy írtam.
Egyet viszont kifelejtesz. Azt hogy Orbánéknak miért volt érdekük a Szili megválasztása.
Hát csak azért mert a Szilit kézben tudták volna tartani, ha nyer akkor valszeg már másnap úgy jelenik meg a MN hogy a Szili nem legitim mert a szoci kongresszus jelöltje. Ugyanaz a cirkusz lett volna mint a Gyurcsány esetében vagy 2002ben. Kib@cott nagy nyomás alá helyezték volna, főleg 2006 után ha netán nyernek. Ha bármit lépett volna ami nem a szájuk íze szerinti, akkor jöttek volna azzal hogy ez egy pártpolitikus és nem a nemzet egységét kifejező KE döntése. Valszeg bevetették volna a kereplős, sípos harci csürhéiket is, napokon, heteken keresztül a Sándor Palota előtt táboroztatva. A Szili, csakhogy a függetlenségét bizonyítsa, kénytelen lett volna egyfolytában a kedvükre tenni. Tehát az Orbánék inkáb ebben a nőben voltak érdekeltek, mint a karakán és önjáró Sólyoban, attól félnek mint a tűztől, nem tudják mivel kézben tartani, bfolyásolni. Ez a nő amúgy is egy piti Káder rendszerben szocializálódott elvtelen, karrierista, ha időben kap észbe, nem lehetetlen hogy ma a Fideszben ülne. No de van még más is. A Toller csoport kitűnően együttműködik helyi szinten a Fidesszel, valszeg ők is besegítettek ebbe a mindkét fél számára előnyös összjátékba.
Az egész Szili melletti ragaszkodásnak és annak hogy a harmadik fordulóban sem léptették vissza, az a Fidesz-MSZP háttéralku lehetett a lényege, amit a Házbizottságban és azon kívül kötött egymással a két párt.
A Tollerék is a társpárt kicsinálását tették meg második céljuknak, mivel ez nem jött össze, az sem volt ellenükre ha csak az MDF esik szét. Valszeg megalkudtak a Fideszes vezérekkel hogy 3-5 szavazatot ők is adnak a Szilire, és elnézik nekik az Alkotmányellenes törvénytelen bohóckodást. Normális esetben a Mádlnak lépnie kelett volna töröltetve a második forduló eredményét a törvénytelen voksolás és például a Nemzeti Fórumosok fényképezkedése miatt. (A német konzervatív Süddeutsche Zeitung céloz is erre amikor a Mádlot gyengécske jogásznak minősíti) De a szocik ezt nem nagyon erőltették, ők is csak a közvéleménynek és a sajtósoknak játszottak. Ők biztos voltak abban hogy meg lesz választva a Szili. Bíztak a Fidesz vezetőkkel kötött alkuban és abban hogy megkapják tőlük a szükséges hiányzó szavazatokat.
A Gyurcsány viszont gyengült volna ha a Szilit választják meg, lényegében az egész Toller, Sucman, Baja, Szekeres, Puch féle társaság csak azért eröltette hogy meggyengítsék és leállítsák a párton belül elkezdett tisztogatásait. No meg a Szili jó lett volna mondjuk néhány bírósági itélet után a kegyelem nyújtásra is, de a fő cél a Gyurcsány gyengítése volt. Biztos hogy ő jobban látja belülről a szoci belharcokat és tisztában van vele hogy mire is ment ki a játék valójában.(a szocik belső harcairól most van egy jó cikk a Mancsban)
Nagyon valószínűnek látom azt hogy neki a Sólyommal nincs különösképpen semmi baja, a Szili megválasztása viszont a végét jelentette volna. Ezért is bízhatott meg néhány szocit a Sólyomra való átszavazással. (hogy ez megtörtént arról a HVG cikke is megerősít), (de a mai NSZben is van egy cikk arról hogy a Gy. átvette a hatalmat a pártban)
Orbán és Áder annyira biztos volt a Szili győzelmében, annak ellenére hogy a harmadik fordulóban mind a 8 MDF-es megmutatta neki a szavazólapját, hogy a Parlament folyosóin végig a 3 megvásárolt MDF-es ről beszéltek, sőt még arról is hogy feljelentést fognak tenni ez ügyben. Tehát ők nem számítottak arra hogy a szociktól páran a Sólyomra szavaznak. Orbánnak ezek az őszinte meglepetést tükröző szavai hogy"Ja, nyertünk? Akkor a szocik biztos átszavaztak a Sólyomra!" arról tanuskodnak hogy váratlanul érte őket az eredményhirdetés.
Ez csak abban az esetben fordulhatott elő, ha ők páran tudták azt hogy közülük néhányan a Szilire szavaztak. Mivel a társaság java része bex@ri és még meg is volt félelmlítve, ezért biztosra veszem hogy csak olyan mert átszavazni közülük a Szilire, akit nem mert ellenőrízni senki.
Ezek pedig Orbán Viktor, Áder János, Kövér László, és talán Pokorni.
Túltaktikázták magukat a fiúk és nem számoltak a Gyurcsány ellenérdekeltségével ebben a buliban.
Nagyon remélem hogy a Sólyom még nagyon sok álmatlan éjszakát fog okozni nekik:-)))
Előzmény: Profán Béni (48)
papuc Creative Commons License 2005.06.09 0 0 51

Szóval most aztán tényleg rábacott a Fidesz. Most aztán nézegethetnek!

Most megkapták a magukét! Teljesen szétlapultak, mert az az ember lett a KE akit ők jelöltek. A pancserek!

Előzmény: soltika (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!