Keresés

Részletes keresés

Vik 23 Creative Commons License 2005.11.15 0 0 48
Persze, mert az nem ennek a klubnak a része.
A Vega Klubba viszont csak vegetáriánusokat vesznek fel.
Előzmény: Én mondom... (45)
azul Creative Commons License 2005.11.15 0 0 47
Itt lehet jelentkezni: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9121322&la=48832747
Előzmény: Én mondom... (45)
azul Creative Commons License 2005.11.15 0 0 46
Amennyiben pontosan idézted a topik címét, úgy sajnos rossz helyre kérted a felvételedet. Ez itt a másik oldal, egyesek szerint a sötét, bár mi szeretnénk azt hinni nem így van. Egyszóval, oda máshol kell felvételizni.
Volt itt kis egyházszakadás, és annak eredménye e felfordult kuszaság.
so sorry
Előzmény: Én mondom... (45)
Én mondom... Creative Commons License 2005.11.15 0 0 45

Szia,

 

szerettem volna írni a Vegetáriánus vagyok? című topikba, de még mindíg azt az üzenetet kapom, hogy "a művelet elvégzéséhez nem rendelkezik jogosultsággal".

Megtennéd, hogy utánanézel?

Köszönöm.

Előzmény: Vik 23 (43)
Én mondom... Creative Commons License 2005.11.15 0 0 44
Köszönöm:)
Előzmény: Vik 23 (43)
Vik 23 Creative Commons License 2005.11.14 0 0 43
Felvettünk. Már tudsz írni a klubba. Várunk szeretettel!
Előzmény: Én mondom... (41)
Vik 23 Creative Commons License 2005.11.11 0 0 42
A Nyílt Osztályba való felvételhez nem feltétel az, hogy vegetáriánus legyen a jelentkező.
Nagyon szívesen felveszünk.
A technikai lebonyolítás után tudsz majd beírni a klubba.
Szeretettel várunk!
Előzmény: Én mondom... (41)
Én mondom... Creative Commons License 2005.11.11 0 0 41

Sok kérdésem lenne a vegetáriánusokhoz, bár én nem vagyok az, és terveim szerint 100%-ban nem is leszek, de a saját és családom étrendjét alapvetően növényi alapú táplálékokra kívánom átállítani, amihez sok segítségre, tanácsra lenne szükségem. Jelentkezésem oka elsősorban információszerzés, beszélgetés, tanulás.

Vik 23 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 40
Szia!!!
Előzmény: Spanci (37)
sin x Creative Commons License 2005.09.27 0 0 39
Kedves Spanci, máris írhatod azt a hozzászólást.
Aztán írhatsz többet is. :)
Előzmény: Spanci (37)
Vik 23 Creative Commons License 2005.09.27 0 0 38
Kedves Spanci! Holnap szerintem már írhatod is!
És nem kell beadványt írni, bőven elég, hogy jelzed: valami itteni témához hozzá szeretnél szólni. Ennyi.
Előzmény: Spanci (37)
Spanci Creative Commons License 2005.09.26 0 0 37
Én csak 1 hozzászólást szerettem volna írni a Tamarkás topikba, nem gondoltam, hogy ehhez beadványt kell adni. Sajnálom.
Előzmény: Vik 23 (25)
Vik 23 Creative Commons License 2005.09.20 0 0 36

Akkor gyere ide

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9120333

és mesélj róla!

Előzmény: ramtiger (35)
ramtiger Creative Commons License 2005.09.20 0 0 35
szia :) igen van egy lányom :)
Előzmény: Vik 23 (34)
Vik 23 Creative Commons License 2005.09.20 0 0 34
Van gyereked?
Előzmény: ramtiger (33)
ramtiger Creative Commons License 2005.09.20 0 0 33
Bocsánat.. sziasztok :)
Előzmény: ramtiger (32)
ramtiger Creative Commons License 2005.09.20 0 0 32
köszönöm :)
Előzmény: sin x (31)
sin x Creative Commons License 2005.09.20 0 0 31
Kedves ramtinger, jöhecc. :)
Előzmény: ramtiger (23)
Vik 23 Creative Commons License 2005.09.20 0 0 30
Rendben!
Előzmény: sin x (29)
sin x Creative Commons License 2005.09.19 0 0 29
:))))
Köszönöm.
Jók ezek a könnyen betartható tanácsok. :))
Nademostkomolyan. Szerinted van ebben valami?
Tudod mit? Lécci gyere a klubba, a Vega vagyok 2 topikban folytatjuk, OK? Plíz.
Előzmény: Vik 23 (28)
Vik 23 Creative Commons License 2005.09.19 0 0 28
Ne egyél szénhidrátot! De legjobb, ha semmit sem eszel!
Előzmény: sin x (27)
sin x Creative Commons License 2005.09.19 0 0 27
Üdv neked. Szólunk ha mehet a dolog. (Általában 1/2-1 nap).

Fozolalu hol van? Megnéztem ezt a candida-dolgot, és a tünetek kb. 90 %-át detektáltam magamon! :) Most ilyenkor mi van?
Előzmény: ramtiger (23)
Vik 23 Creative Commons License 2005.09.19 0 0 26
No, ezt valahogy kétszer küldtem el! Még mindig jobb, mintha egyszer sem!!!
Előzmény: Vik 23 (25)
Vik 23 Creative Commons License 2005.09.19 0 0 25
Szia! Örülünk neked!
Gondolom, hamarosan beléphetsz ténylegesen is a klubba. De némi időt igénybe vesz a dolog technikai megoldása.
Előzmény: ramtiger (23)
Vik 23 Creative Commons License 2005.09.19 0 0 24
Szia! Örülünk neked!
Gondolom, hamarosan beléphetsz ténylegesen is a klubba. De némi időt igénybe vesz a dolog technikai megoldása.
Előzmény: ramtiger (23)
ramtiger Creative Commons License 2005.09.19 0 0 23
sziasztok :) szeretnék jelentkezni közétek tagnak :)
Vik 23 Creative Commons License 2005.09.19 0 0 22
Gondolom, igen. Nem értek hozzá igazából, csak egy barátnőm is csinált ilyen diétát. (Szerintem nem is volt semmi baja, csak valami csodadoktor rábeszélte. Persze ártani nem ártott neki.)
Előzmény: sin x (21)
sin x Creative Commons License 2005.09.19 0 0 21
Ez OK, de mi a cél? Teljesen kiirtani a Candidát?
Egyébként jöhecc a klubba, fozolalu.
Előzmény: Vik 23 (20)
Vik 23 Creative Commons License 2005.09.19 0 0 20
annyit én is tudok róla, hogy a gombák nagyon szeretik a cukrot, ezért szinte teljesen száműzni kell az étrendből a szénhidrátokat. Elég durva lehet.
Előzmény: sin x (19)
sin x Creative Commons License 2005.09.18 0 0 19
A patronáló modink el volt utazva hétvégére, szerintem holnap legkésőbb megcsinálja.
Addig is, elmesélhetnéd, mijaza Candida-diéta, és mire jó, meg egyáltalán. (Elég borzasztóan hangzik, se csoki, se tészta, rémes! :))
Előzmény: fozolalu (17)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!