Keresés

Részletes keresés

ametiszt Creative Commons License 2005.06.15 0 0 11

Sziasztok!

 

Nem találtam Csopak-topicot, ezért ide tenném fel a kérdést:

 

Csopakon, az általános iskola közelében szeretnék 2 fő részére magánszálláson helyet találni, aug. 13-21 között. Néztem a csopak.hu-n lévőket is, de azok közül kevés van az iskola közelében, gondoltam, megpróbálok ílyen módon is keresni. 

Semmi különös igényünk nincs, csak az, hogy különálló ágyak legyenek.

 

Köszi előre is,

ame

 

ametiszt@hotmail.com

Ali70 Creative Commons License 2005.06.06 0 0 10

Szia Daoldin!

Hát el kell,hogy keserítselek,nem én leszek az az ember,aki olyan okosat fog mondani ezzel a témával kapcsolatban,ami téged is meggyőzne.

Megnéztem a Magyar Turizmus Rt. és a Balaton Fejlesztési Tanács honlapját is,egyiktől sem ájultam el,ellentétben a balaton.hu-t,egész jónak tartom.Ha egy Mo.-ra érkező turista lennék,akkor mindenképpen egy ilyesmi honlapnak örülnék,ami egész tűrhetően összefoglalja (sokkal tűrhetőbben,mint a másik kettő) a Balaton körüli dolgokat.Persze nekünk,magyaroknak is jobb egy ilyen információban gazdag weboldal.

Szerintem az általad említett "Lapunk a Turizmus Rt. és a Bft. támogatása nélkül jött létre" felirat ismét a jól ismert "magyaros" specialitás- a "nem tudunk megegyezni semmiben" - eredményeképp jött létre.

Mondom,semmi rálátásom nincs az egészre,de gyanítom,hogy valami ilyesmiről lehet szó.

A baj az,hogy itt van ez a tó,Európa legnagyobb tava,ami idegenforgalmi szempontból egy aranybánya lehetne és képtelenek összehangolni a céljaikat a Balatonért bármit is tenni akarók.Évek óta megy a szabad rablás,lepukkant szálláshelyek,csillagászati árak a vendéglátátásban,mindez kétes minőségű szolgáltatásokkal párosítva.Látható,hogy meg is lett az eredménye.

Remélem azonban,hogy még idejében eszméltek az érintettek ahhoz,hogy újra egy jó hely legyen belőle.

Az,hogy meg újra jó a vízszint és a vízminőség-ha jól tudom-erősen súrolja az isteni csoda kategóriáját.Nem tudom,enélkül mi is lenne idén?

Azt viszont tudom,hogy akárhányszor odaérek a Balatonhoz,mindig tök jó kedvem lesz,ha nyaralni megyek,ha csak arra van dolgom.Feldob az egész,a látvány,a hangulat,no meg persze a fürdőrucis csajok is.

Én szeretem.

Előzmény: Daoldin (9)
Daoldin Creative Commons License 2005.06.06 0 0 9
hello Ali70!
jó, hogy szóba hoztad a balaton.hu-t, mert pár napja foglalkoztat egy téma: a főoldalon látható a "Lapunk a Turizmus Rt. és a Bft. támogatása nélkül jött létre" felirat. A honlap fórumán már folyt erről egy kisebb vita, hogy jogos, vagy nem jogos ezért a Turizmus Rt-t hibáztatni, de még nem lettem meggyőzve egyik oldalról sem :o)
Szerinted, szerintetek?
Előzmény: Ali70 (8)
Ali70 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 8

Van már valami mozgás?

A TV-ben azt mondták,hogy a jó idő ellenére alig volt valaki a hétvégén a Balcsin.Én meg mertem volna esküdni,hogy fullon lesz.

Ha igaz is,előbb-utóbb beindul!Aztán buliiiiiii! :-)

Minden,ami Balaton!
Előzmény: sukinic (7)
sukinic Creative Commons License 2005.06.03 0 0 7

A mult hétvégét ott töltöttük. Kitünő a víz a sör és a sült keszeg :-) mi kell még a balatonon.

Ps.: Ja és a csajok is....

Előzmény: Ali70 (-)
zjakabfi Creative Commons License 2005.06.03 0 0 6
A vízállás is magas, így minden adott egy jó szezonhoz. Tehát hajrá!
Ali70 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 5

Már kerestem a neten,de eddig egyet találtam Almádiban,ami jól is néz ki,no meg medencés is.

Hátha tud valaki olyat,ami nincs fenn a neten...

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.02 0 0 4
Nézz át ide:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9125186&la=44768978

Itt van egy link ajánló.
Ali70 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 3

Ha ezt bindera meglátja...   ;-D

Előzmény: Törölt nick (1)
Ali70 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 2

Apropó...

Tud valaki az északi parton kiadó,medencés,normális házat?Csak olyan érdekel,ahol nincs senki más,csak az éppen aktuális vendégek,a medence pedig "rendes" medence legyen,ne olyan összerakhatós,műanyag brico-s.Kb. 6-8 főre kellene a szállás.

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.02 0 0 1
balat0n
Előzmény: Ali70 (0)
Ali70 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 0
Nem 0-ást,hanem 2005-öst! :-)
Ali70 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 topiknyitó

Balatoni nyár 2005!

Remélem,idén jobb szezon lesz,mint az előző években,a vendéglátók és a vendéglátósok is tanultak a saját hibáikból.Megvan az esély rá,hogy újra a magyaroké is legyen a tó,talán helyreáll a megbecsülése a magyar vendégeknek is.

Szóval nyaraljunk!

Ide minden 2005-ös balatoni infót!

BALATON

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!