Keresés

Részletes keresés

www.arvai.hu Creative Commons License 2005.07.27 0 0 120
Izgulhatsz, hogy mikor folyik ki a higany. :-)
Előzmény: genyanya (119)
genyanya Creative Commons License 2005.07.27 0 0 119
ne már! Ha nincs rezgés, hol az izgalom?! :DDD
Előzmény: Fann Tom (116)
balrakúda Creative Commons License 2005.07.27 0 0 118
Viszont lázat kiválóan lehet vele mérni. Be kell a golyót kalibrálni, és már használható is. kevésbé bátrak a szájukba is vehetik.
Előzmény: Fann Tom (113)


Fann Tom Creative Commons License 2005.07.27 0 0 117
Én inkébb maradnék a cicieidnél,azok biztos nem zörögnek:-))
Előzmény: genyanya (115)
Fann Tom Creative Commons License 2005.07.27 0 0 116
HE-HE!! Jó ötlet.Rakjunk bele lengéscsillapítót:-))
Ugy látom ezügyben a fantázia végtelen:-))
Előzmény: genyanya (115)
genyanya Creative Commons License 2005.07.27 0 0 115
Nem vagyok egy fizikus, de az a rezgést is csillapítaná, gondolom...
Előzmény: Fann Tom (110)
cimborina Creative Commons License 2005.07.27 0 0 114
Olyat én se kívánnék. Amúgy meg nem értem a kérdést: most a hangtalan golyók előnyeit, vagy hátrányait kell meglelni?
Előzmény: Fann Tom (113)
Fann Tom Creative Commons License 2005.07.27 0 0 113
Ma már tudjuk hogy a higany igen veszélyes méreg.Nem kívánnék a nőknek olyannal töltött golyót.
Előzmény: cimborina (111)
www.arvai.hu Creative Commons License 2005.07.27 0 0 112
És az mire jó?
Előzmény: cimborina (111)
cimborina Creative Commons License 2005.07.27 0 0 111
Valahol olvastam, hogy régen keleten higanyt tettek a golyókba, az hangtalan volt.
Előzmény: Fann Tom (110)
Fann Tom Creative Commons License 2005.07.27 0 0 110
Szerintem ki kell párnázni a golyók belsejét. akkor nem csörög.
balrakúda Creative Commons License 2005.07.27 0 0 109
Ja. Az meg befogja a taxis URH-t, és egész éjszaka a menetdíjról fog brekegni a vulva.
Előzmény: Fann Tom (108)
Fann Tom Creative Commons License 2005.07.27 0 0 108
HÍÍÍ vazze!! Jó lesz vigyázni! Nehogy a féltékeny férj valami adó-vevőt telepítsen a neje golóbissába:-)))
Előzmény: www.arvai.hu (106)
balrakúda Creative Commons License 2005.07.27 0 0 107
Vannak kiszuperált biliárdgolyóim, érdekel valakit? Csak az asztalon zörögnek. Ha mindet elviszi valaki, grátiszba megkapja a háromszöget, oda dugja, ahova fér.
www.arvai.hu Creative Commons License 2005.07.24 0 0 106
Igen sajátos a stílusod, hallod-e!

A gésa golyók a hüvelyizomzat erősítésre használható, ami nem csak a szeretkezésben lehet hasznos. Szülés után a test "normál állapotába" való visszaállását könnyíti meg, időskorban a vizelettartási problémákat lehet megelőzni vele. (Persze nem akkor kell elkezdeni a gyakorlatokat, amikor már pelenkázni kell.)

A végbélbe is helyezhető golyó. Ebből sokféle kapható. A vibráló eszközök kifejezetten élményszerzést szolgálják, a kisebb-nagyobb golyókból álló fűzér a gésa golyóhoz hasonló szerepet is betölthet.

Mint mindenben itt is vannak „vadhajtások”. Ilyen pl. a mobiltelefonnal távvezérelhető hüvely- vagy anális golyó. Hogy ez mire jó, nem tudom, de Kapitalistáék viszont nem gyártanak olyant, amit nem lehet eladni.


Előzmény: bassadam (98)
Vad Mihály Creative Commons License 2005.07.06 0 0 105

 

Engem nem zavarna az a kis kattogás, amikor sétálgatok a kedvesemmel...ha hallottam volna valaha.

TTAMAS Creative Commons License 2005.06.30 0 0 104
El vagy tévedve. Ezeket egy lyukkal odébb használják. :))
Előzmény: bassadam (98)
bassadam Creative Commons License 2005.06.17 0 0 98
abban mi lehet a jó, hogy begyömöszöli valaki a golyóit egy seggbe, aztán alig tudja kihúzni. mindent mindenhova be kell dugni, hogy jó legyen?
genyanya Creative Commons License 2005.06.16 0 0 97
Előzmény: homerx (93)
gondok Creative Commons License 2005.06.16 0 0 96
Úgy tűnik, a nők nem értenek hozzá.....
Kár
Előzmény: Törölt nick (94)
monsoon Creative Commons License 2005.06.15 0 0 95

 

Írjál.

Előzmény: Törölt nick (94)
Toeco Creative Commons License 2005.06.09 0 0 92
Ezek a legjobb golyók.
Előzmény: gondok (-)
Fourty Creative Commons License 2005.06.06 0 0 91

Bevallom őszíntén, ugyan nincs golyókból doktorátusom :-) , de az előbbit az intim izomzat erősítésére szokták legtöbbször használni. Segít a "jobb" szexuális élvezet elérésében, valamint az időskori inkontinencia kialakulását is késleltet.

 

Az utobbiakat kimondottan ürümszerzésre fejlesztették ki, de bizonyosan ezeknek is van izomerösítő szerepük. Egy alapfokú szexuális izgalmat adhat felhelyezés után bármilyen mozgás. Vannak akik teljes napcsakokra felhelyezve hagyják.

Előzmény: gondok (90)
gondok Creative Commons License 2005.06.06 0 0 90
No akkor két téma van?
Ugyebár a kicsi golyók (kb 2 cm) elég nehezek (nincs bennük mozgó alkatrész), és az a feladat, hogy benn kell tartani őket, meg esetleg mozgatni.
Ha jól tudom vasból vannak valami borítással, és annyit használsz belőlük egyszerre, amennyit akarsz. Az izmok edzésére való.
A másik pedig a nagy golyók (ping-pong labda), benne a picivel, ami olyan, mint az előzőek. És veszettül tud zörögni.
A kérdésem pedig annyi, hogy lehet-e ezeket órákon át benn tartani, van-e valami hatása (pozitív-negatív), és egyáltalán mire és hogyan használják azok, akik használják?
Előzmény: Fourty (89)
Fourty Creative Commons License 2005.06.06 0 0 89

Igen, sokan keverik a fogalmakat !

Az "eredeti" gésa kb 1,8-2,2 cm átmérő tömör vagy üreges, de nincs belső golyó és független a kettő egymástól.

A ?????-az 2,5 cm vagy nagyobb zsinórral összekötött 2 vagy több golyó belső kicsivel. Ez roppant sok kivitelben kapható, normál müag, latex bevonatú, gumisünis...stb.  (ami kedvesemnek van, az hallható )

Előzmény: macmester (88)
macmester Creative Commons License 2005.06.06 0 0 88

... ezen elgondolkodtan, két független??, amit én vettem ez össze volt kötve, bent az acélgolyó, kint gumiszerű, gésa golyó címén árúlták ... de nem zörgött...

a kedeves hulahoppozott is "vele" érezte ahogy forognak bent a kicsi golyók, de hang az nem volt, és inkább csak izmot edzett, élvezetet nem okozott legalábbis nem nagyot (pedig van ám érzékeny g pontja:)

Hüvelyedzésre nagyon jó... szerintem/szerinte

genyanya Creative Commons License 2005.06.06 0 0 87

morrmorr

 

köszi az infót!:)

Előzmény: Fourty (85)
Fourty Creative Commons License 2005.06.06 0 0 85
Tapasztalatunk szerint igen !
Előzmény: genyanya (84)
genyanya Creative Commons License 2005.06.06 0 0 84
és bentről is hangos?:)
Előzmény: Fourty (82)
genyanya Creative Commons License 2005.06.06 0 0 83
hmm. most elgundolkodtattatok. Lehet, hogy veszek magamnak. :))
Előzmény: K.Erika (78)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!