Keresés

Részletes keresés

pimre Creative Commons License 2021.01.12 0 0 8054

Teszt FF alatt:

 

 

Nem volt semmi problémája. Most beillesztem nagyban:

 

 

Ez is simán ment, lévén nincs nálam Flash.

 

Tehát a jelenségből (ide véve a Windowsos guruk fórumán leírt panaszt is) a következő állapítható meg:

 

1. Ha nincs a gépen Flash, akkor a feltöltés hibátlanul működik.

2. Ha van a gépen Flash, akkor a Chrome, az Opera (ezekről van biztos információnk) nem foglalkozik vele, és rendben dolgozik.

3. Ha van a gépen Flash, akkor a FF hülye kérdéssel zaklat benneteket, és nem engedi feltenni a képet. (Ezt kipróbálni nem tudom, mert csak ezért nem akarom feltenni.)

Előzmény: pimre (8053)
pimre Creative Commons License 2021.01.12 0 0 8053

"A főrum éppenséggel már leszakadhatott volna az elavult flashről"

Le is szakadt. Olyan böngészőknél ahol nem foglalkoznak a Flash-el (Chrome, Opera és még ki tudja), nincs semmi probléma, működik a kép feltöltés.

Csak az FF-nél, meg ki tudja minél. Akkor mi baj van a fórummal? Leírásotok szerint a FF tesz fel hülye kérdést, nem a fórum.

Előzmény: GPS (8050)
BözsiBözsi Creative Commons License 2021.01.12 0 0 8052

Ez azért nem trendy-nem trendy kérdés...

 

Nem véletlen, hogy nem elhalt a dolog, hanem maga az Adobe dobta ki.

Előzmény: GPS (8050)
BözsiBözsi Creative Commons License 2021.01.12 0 0 8051

Talán azért mert ez az egyetlen flash-es bigyó ezen a fórumon.

Bizonyára van rá  megoldás, hogy ne a flash-t használja, mivel az már évekkel ezelőtt bejelentve volt, hogy megszűnik a támogatottsága, egyenesen irtandó.

 

Talán kegyeskedik valamelyik indexes hozzáértő tenni valamit...

Még jó, hogy nem kőtáblákon vitatkozunk...

 

Tényleg az FF-et kell azért basztatni, mert eleget tesz az iparági követelményeknek, nem pedig azokat akik nagy ívben tesznek rá, akár érdektelenség, akár pénztelenség (ezt azért kétlem!) okán.

Előzmény: pimre (8049)
GPS Creative Commons License 2021.01.12 0 1 8050

 

Voltaképpen mindketten ludasak:

 

- A főrum éppenséggel már leszakadhatott volna az elavult flashről

- A FF-nak meg nem kéne tiltani valamit csak azért, mert már nem trendy.

.

Előzmény: pimre (8049)
pimre Creative Commons License 2021.01.12 0 0 8049

"Szerintem a fórum programozóit kellene baszogatni."

 

Miért nem az FF programozóit?

Előzmény: BözsiBözsi (8048)
BözsiBözsi Creative Commons License 2021.01.12 0 0 8048

Szerintem a fórum programozóit kellene baszogatni.

Évek óta be van jelentve, hogy megszűnik a flash, erre az ország legnagyobb fórumán FF alatt nem is lehet használni a "kép kiválasztása" gombot...

Ez azért gáz a fórum fenntartóitól! :(

 

Az FF mellett én használom a Chrom alapú Slimjet nevű böngészőt, de ott megjelenik a gomb is (nálam FF alatt eddig sem jelent meg csak egy fekete csík a gomb helyén, amit egyedi elbírálás alapján tudtam engedélyezni, mivel flash-es, de most már ez sem működik), és ott simán tudom használni azt.

Azt nemtom hogy miért de azon még megy...

Előzmény: GPS (8047)
GPS Creative Commons License 2021.01.12 0 0 8047

 

Kollégák! Nálatok is szarakodik a Flash-szolgáltatás FF-ban - amióta szégyenpadra ültették a flasht?

Pl. itt (a fórumon) már nem jelenik meg a "Kép feltöltése saját gépről" ablak.

Felirat van, ablak nincs.

 

Tudtok erről (vagy ez ellen) valamit?
Előre is köszi.

.

pimre Creative Commons License 2020.12.29 0 0 8046

GPS javaslatához csatlakozva. Az ncore.cc is már legalább 2 éve átirányított nem qtorrentre, hanem a qbittorrentre.

 

Próbáld meg azzal, hátha nem jelenkezik a hiba. 

Előzmény: Látnok24 (8044)
GPS Creative Commons License 2020.12.29 0 0 8045

 

Nem volt egy olyan duma, hogy az utorrent nem épp a megizhatóság szobra? - ezért nem nagyon ajánlják (inkább a qtorrentet helyette).

Nem lehet, hogy ezért nem hajlandó kiszolgálni?

.

Előzmény: Látnok24 (8044)
Látnok24 Creative Commons License 2020.12.25 0 0 8044

Van valakinek tapasztalata evvel a jelenséggel:

 

A Firefox 83-ban (és felette) megnyitott oldalon egy torrent linkre kattintva az első ablak felugrik, de a második (amiben a uTorrent jönne) már nem. Semmi sem történik. Pontosabban a C:ProgramDataMicrosoftWindowsWERReportArchiveAppCrash_uTorrent.exe bejegyzés kerül.

 

Ha visszatérek Firefox 82 vagy 78.6esr verzióra, a hiba nem jelentkezik.

<cselaxi> Creative Commons License 2020.11.03 0 0 8043

Hali! Szintén... Bár nekem van egy üzim is (feljebb). Látom, még nem válaszolt senki, jutottál valamire?

Előzmény: hellsing (8041)
<cselaxi> Creative Commons License 2020.11.03 0 0 8042

Üdv!

 Ma megjelent ez az üzenet a FF-ban: "Az internet elérése előtt be kell jelentkezni a hálózatra."

Két lehetőség van: 1.) Hálózati bejelentkezési oldal megnyitása (???); 2.) x (akkor eltűnik az üzenet)

 

MI EZ? Tudja valaki?

hellsing Creative Commons License 2020.10.02 0 0 8041

'estét! Ma vettem észre a FF konzolján: "A(z) „PHPSESSID” süti hamarosan webhelyek közötti sütiként lesz kezelve a(z) „http://localhost/furl/” tekintetében, mivel a séma nem egyezik.". Az üzenet még kb. 20 dologra ki van írva.

 

Ha a localhost bocsátotta ki a phpsessid sütit, akkor milyen séma nem egyezik? És mi lesz, ha elérjük a "hamarosan"-t? Nem fognak működni a localhost-on lévő dolgaim? Ha igen, mit kell tennem?

KellerV Creative Commons License 2020.09.26 0 0 8040

Köszi

Működik :)

Előzmény: Törölt nick (8039)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.26 0 0 8039

Ráállsz a törölni kívánt dologra, nyomva tartod az egér bal gombját, majd közben nyomsz egy delete-et.

Előzmény: KellerV (8038)
KellerV Creative Commons License 2020.09.26 0 0 8038

Sziasztok

 

Hogy lehet eltüntetni, kitörölni az egyes oldalokan 1-1 beírt felhasználónevet, hogy ne hozza fel többet azt, de amúgy a többit nem akarom törölni?

 

Firefox most elérhető legújabb verzióját voltam kénytelen feltenni a letarolt gépemre. Azóta bármilyen oldalra belépek, megjegyzi - ez oké, én állítottam így be, és maradjon is így - a felhasználónevet, de utána ha ki akarom törölni, bármit csinálok, ott marad. Korábban ez törölhető volt.

Pl: Maxapro. rossz emilcimet írtam be, amit ki akarok törölni, de hiába töröltem az előzményeket. A sütiknél is megpróbáltam törölni, de hiába. Korábban működött, hogy ha belekattintottam a beírómezőbe a felhasználónévnél, és amire ráálltam csak, delettel kitörölte. Most semmi, az istennek sem tűnik el az a kurva hibásan beírt emilcim.

Kérnék megoldást, vagy egy linket, ahol a korábban jól működő verzió letölthető!

 

Kebrauzd Creative Commons License 2020.09.16 0 0 8037

Az lesz sajnos, mert úgy néz ki más nem segít

Előzmény: Kövezett (8036)
Kövezett Creative Commons License 2020.09.15 0 0 8036

Csinálj új profilt.

 

(1. Firefox bezár.

2. Start – firefox.exe -p)

Előzmény: Kebrauzd (8035)
Kebrauzd Creative Commons License 2020.09.15 0 0 8035

Szia,

 

sajnos nem segít.

 

 

Előzmény: James 42 (8034)
James 42 Creative Commons License 2020.09.15 0 0 8034
Előzmény: Kebrauzd (8033)
Kebrauzd Creative Commons License 2020.09.14 0 0 8033

Sziasztok,

 

az lenne a problémám, hogy ha feltelepítem a legfrisebb "szűz" Firefoxot, akkor elindul teljes képernyős módban. Ha viszont belépek a Firefox fiókomba, kilépek a böngészőből, és újra elindítom, akkor mindig csak "féloldalasan" indul el, és mindig ki kell nagyítanom, ami marha idegesítő. Semmilyen kiegészítő nincs telepítve, akkor is csinálja, meg ha telepítve vannak akkor is. Olyan mintha valami fiókbeállítás kavarna be, de nem jövök rá mi lehet. Videókártya driver a legfrissebb, ha esetleg ez kérdés lenne. Minden Firefox verzióval csinálja.

 

Mi a véleményetek?

Kretén Kroton Creative Commons License 2020.09.11 0 0 8032

Most komolyan kérdem. Van egyáltalán még olyan oldal valahol ahová minden kockázat nélkül fel lehet menni?  Egyszerűen röhej ami megy. Mi a tököm nem biztonságos pl. a Nemzeti Sport oldalán? Annyira túl van már biztosítva minden hogy gyakorlatilag vagy nem enged belépni sehová,vagy az emberbe berakják a kakát hogy mégsem kellene ott lennem ahol vagyok. Ettől még persze jó lenne a Firefox,csak éppen qurva idegesítő. Na ezért inkább bevállalom hogy ráfázok valahol de akkor is inkább másik böngészőt használok. 

Előzmény: próba_szerecsen (8030)
nemethla Creative Commons License 2020.08.31 -1 0 8031

Carina S úr nálam már 4-7 éve kiverte a biztosítékot, hasonló tudálékos és makacsul a maga igazát kereső és elfogadó jellegű hszi miatt.
Most újra ki kell üssem, ha gyakran jönnék ide, de nem teszem.)))

Előzmény: James 42 (8023)
próba_szerecsen Creative Commons License 2020.08.27 0 0 8030

Szerintem erre nagyon nincs megoldás, mivel újabban a böngészők nekiálltak Windows Defendert játszani, és mindenféle oldalt tiltanak. Azt látom, hogy biztonságos (secure) módon nyitottad meg az oldalt (https), szóval nem ott van a hiba. Elvileg ha a 'Speciális' opcióra mész, akkor ott felajánlja, hogy azért saját akaratodból ráléphetsz a megnyitni kívánt oldalra.

 

Még esetleg a címsor bal és jobb oldalán levő kis ikonokon is érdemes végig barangolni, ott is fel szokott dobni különböző dolgokat. (felnyíló ablakok tiltása, weboldalon futó szkriptek futtatásának engedélyezése, stb.)

 

Kb. ennyi.

Előzmény: Kretén Kroton (8026)
Carina_S Creative Commons License 2020.05.28 0 0 8029

Nekem is Firefoxom van, na az enyém de ilyet sohasem "követett még el". Max. az van egy nem biztonságos oldal esetében, hogy az URL-sorban megjeleníti hogy az oldal biztonságos-e vagy sem, és utána a többit rám mint a gépkezelőre bízza, hogy mit lépek.

 

Nem tudom, de a tiedet nem lehet hogy "átprgoramozta" egy trójai, egy vírus, vagy egy kémprogram???

 

Futtass le mielőbbi sürgősséggel egy víruskeresőt (AVG, Panda Titanium ESET Nod 32), és egy kémprogramirtót (Spybot, Malwarebytes Anti-Malware)!!! Ki tudja enélkül, hogy milyen kukac rágja belülről, olyan alattomosak ezek a kártevőprogramok!!

Előzmény: Kretén Kroton (8026)
Carina_S Creative Commons License 2020.05.28 0 0 8028

Nem valami vírust vagy trójai kémprogramot szopott be a böngésződ???

Előzmény: Kretén Kroton (8026)
Carina_S Creative Commons License 2020.05.28 0 0 8027

Nem, ott a hibás bővítménnyel volt baj. Az oprendszer 5 éves telepítésű kora ellenére egy atomstabil rendszer, még egyszer sem borult össze. A nála korábbi Windowsokról viszont ugyanez messze nem mondható már el. A két legjobban sikerül Windows-verzió -- tapasztalatom szerint a Windows Vista Business és a Windows 7 Home Premium. Előbbim 4 éven át volt, utóbbim azóta mindmáig, és egyiken sem fogott ki sohasem semmilyen futáshibás szoftver sem, rendszerösszeomlás pedig ezen rendszereknél nálam még egyszer sem volt. Ezt a kettőt olyan jól írták meg, hogy ezek megölhetetlenek!

Előzmény: lufi77 (8024)
Kretén Kroton Creative Commons License 2020.05.27 0 0 8026

 Próbaképpen letöltöttem a Firefoxot. Most pedig csak nézek és nem értek semmit.Annyira biztonságos hogy gyakorlatilag semmit nem akar megnyitni. Én vagyok ennyire balfék? Mit kellene állítani? Ez így használhatatlan.

 

pimre Creative Commons License 2020.05.26 0 0 8025

Ez csak a probléma megkerülése. Eddig nem volt velük ilyen baj, ezért a valódi okot kell megtalálni, és a problémát orvosolni (Én a böngészőt nem szeretem, ritkán használom, ezért nem tudok konkrét tanácsot adni). De ettől még bizonyára lesz használható megoldás a gép kidobásán kívül.

Az más kérdés, hogy az oprendszer cseréje indokolt, de még várhat egy kicsit. Van türelmi idő.

Előzmény: lufi77 (8024)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!