Keresés

Részletes keresés

Budapest Wolves Creative Commons License 2008.11.04 0 0 525
INDUL AZ ÚJ EDZŐKÉPZÉS!
S.O.S. jelentkezéseket vár a szövetség és a TF, mivel a jelentkezési határidő nov.05. azaz szerda. A részleteket itt
http://www.mafsz.org/mafsz/index.php?itemid=232&catid=1#more
megtaláljátok...
Budapest Wolves Creative Commons License 2008.10.21 0 0 524
TEAM-BUILDING PAINTBALL
2008. október 21.

Három csapatrész, öt bajnokság, két aranyérem. Ez az idei termése a Farkasoknak. Vasárnap délben a tököli reptéren gyülekeznek a Farkasok, hogy egy szezonbúcsúztató paintball-al és egy nagy kajálással búcsúztassák az idei évet. Bár még a junioroknak csak most jön a java az osztrák bajnokság hajrájában, bízunk benne, hogy ők is a lehető legnagyobb létszámban jelennek majd meg.

A helyszíne: Tököli repülőtér
Címe: Tököl, repülőtér 2.sz. kapu
Időpontja: 2008. október 26., Vasárnap  12.00 – 15.00 ig.

http://www.patriotspaintball.hu

Részvételi díj min. 5000 Ft ami tartalmazza a felszerelést és 200 db lőszert. Lőszereket a helyszínen pluszba lehet vásárolni. A ladies tagjai külön fognak bográcsba főzni (marhapörit, kenyér, ubi) 500 Ft/ fő

A paintballra és a kajára is jelentkezni kell az info@wolves.hu címen vagy a  70/9301-601  tel (Japánnál). SOS visszajelzéseket kérünk mert a létszámmal és a kajával terveznünk kell.



UI. November 8 –án szombat    Club Tihanyba csapatépítő tréninghez kell 12 fő játékos. indulás busszal 9-00 órakor , vége kb. 19.00 kor. Jelentkezéseket az office@wolves.hu  ra várjuk. Kontakt : Japan  70/9-301-601   

pityy palko Creative Commons License 2007.09.03 0 0 523

Csepipeti

Még nem írtam ezen a fórumon csak a junioron, tavasszal szertném elkezdeni, defensben szertnék játszani  mint Lb vagy valamelyik Safety és azt szertném kérdezni hogy miylen gyakorlatokat ajánlsz felsőtetsre, hogy a kellő izom és erő meglegyen, konditeremben és vagy otthonra ( otthon gondolom fellülés...).

Válaszod előre is köszönöm.

csepipeti Creative Commons License 2007.05.03 0 0 522
az is jó, persze, csak a 20 perc kevés, legalább 40-50 perc kellene. nem kell nagy tempóban, csak olyan tempós sétának megfelelő erőbedobással
Előzmény: tommek (521)
tommek Creative Commons License 2007.05.03 0 0 521
a diéta megvan, meg a napi 20 perc stepgép... ez is jó? :)))
Előzmény: csepipeti (520)
csepipeti Creative Commons License 2007.04.29 0 0 520

most olvasom csak Picikém, remélem nem pállott még be a bőröd a szaunában :) Szerintem nincs értelme, jobban izzadsz tőle, amitől alapjában véve nem fogysz, mert később úgyis pótolod a kiizzadt vizet.

inkább napi egy óra tempós séta, vagy lassú kocogás, és mellé szigorú diéta.

Előzmény: tommek (518)
Barber21 Creative Commons License 2007.04.05 0 0 519
Sziasztok W2 voltam rövid ideig csak sérülés miatt kicsit szüneteltetem a focsit és eladó 1 XL-es Riddel Evolution sisakom alig használt tökéletes álapotban van és már rajta van a csapat logója metál feketére le van fújva 42.000FT + van 1 gear2000 vállvédőm is 18.000FT érdeklődni és képet kérni lehet: partlrobi@t-online.hu tel :20/371-93-41
tommek Creative Commons License 2007.04.02 0 0 518
kérdeznék 1et Tőled egyetlen FB-m :))))
lehet, h hülyeség, de segít az nekem a fogyásban, ha úgy saunázok, h betekerem magam folpakkal (tudod, az a műanyag izé amivel a kaját szokták letakarni...)?

Az étrendemet már változtattam, és kondi után ha megyek saunázni, akkor ez segít, vagy nem?



bocs, ha hülyeséget kérdeztem, de tudod, h csak egy falember vok... :)
Előzmény: csepipeti (517)
csepipeti Creative Commons License 2007.04.01 0 0 517
Valószínűleg begyulladt a csonthártyád. nekem is volt ilyen, de sajnos a pihentetésen kívül nem tudok más gyógymódot rá. Azért próbálhozhatsz krémekkel, vagy flector tapasszal (már annyi emberke ajánlottam, a végén azt hiszik hogy valami ügynök vagyok :))
Előzmény: wiking78 (516)
wiking78 Creative Commons License 2007.03.27 0 0 516
sziasztok!

pöti segitségre lenne szükségem,a kezdőket gyengitem és az lenne a problémaám,hogy futó ugró mozgásnál fáj a sipcsontom.a sulyom is nagyobb mint kéne és szó mi szó egy éve ülő munkát végzek.nézessem meg dokival,vagy elmulik magátol,esetleg megerősödik?vannak erre vitaminok? előre is köszi
cápa77 Creative Commons License 2007.03.22 0 0 515
ELNÖKSÉGI ÜZENETEK


1. Szombaton március 24-én 10 órától 14 óráig a Steiner tart szabályismertetést az oxygénben. Kötelező a megjelenés az ausztriában játszani kívánó játékosoknak.

2. Jövő hét csütörtökön (22.) a wolves junioroknak és rookieknak nem lesz edzés, helyette pénteken lesz. A wolves 1-2nek viszont csütörtökön lesz és pénteken nem.

3. Azok a játékosok akiknél mérkőzés mez van, akár saját akár egyesületi, jövő hét hétfőn, és szerdán kötelesek abban megjelenni az edzésen. Meccs nadrág, meccs mez, piros sportszár, fekete zokni.

4. A rookieknak a válogatás 2007-04-03 lesz.

5.Tagdíj és papír tartozásokat rendezni
makaii Creative Commons License 2007.03.14 0 0 514

csepi!

 

már régebben meg akartam kérdezni, csak mindig elfelejtem. szóval: amikor vádli feladatokat csinálok (vádli állva, vádli ülve) akkor persze ég a vádlim mint az állat, de a talpam sokkal jobban fáj tőle, és nem is tudom néha folytatni. Olyan mintha elzsibbadna a lábfejem.... rossz technika miatt lehet ez, vagy egyszerűen gyenge a talpam és annak is erősödnie kell?

 

danke.

silverbackmale Creative Commons License 2007.03.01 0 0 513
Na erről van szó kérem, kb. ilyen egy funkcionális tréning ami sokkal jobb nektek, mint a hagyományos gyúrás. Nálunk is megtalálhatók ezek az eszközök ( szán, boxzsák, mászókötél, homokzsák, és sok-sok súly, ugrálókötél, medicinlabda,fitball, stb )
Előzmény: Santos35 (512)
Santos35 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 512
valaki belinkelt egy Tikki Barber edzés videót ami hasonló edzést tartalmazott
Előzmény: silverbackmale (511)
silverbackmale Creative Commons License 2007.02.27 0 0 511
Köszönjük a lehetőséget! :)

Egy olyan edzőtermet szeretnék nektek bemutatni ( és annak edzésrendszerét is ) amely még egyenlőre az országban egyedül álló ( az edzőterem részletes bemutatkozása itt található: http://budapestbarbell.blog.hu/media/BUDAPEST_BARBELL.pdf ). A mi edzésrenszerünk sokkal hatásosabb és hatékonyabb a számotokra ( az amerikai footballt játszók számára ) mint a hagyományos testépítő edzések. Hogy miért? Akiket érdekelnek a részletek azok olvassák el a Budapest Barbell privát és zártkörű edzőterem részletes bemutatkozóját, és kérdéseitekkel forduljatok hozzánk bizalommal. Persze számotokra az off season hamarosan véget ér, de a jövőre is gondolni kell. Az erősítésen kívül még sok olyan hasznos dolgokat is tanítunk mint a sérüléseket megelőző edzések, akkor a regenerációt gyorsító technikák. És ami az egyik legfontosabb az edzés elötti korszerű dinamikus bemelegítési gyakorlatok oktatása, alkalmazása.

Akiket komolyan érdekel a dolog azok az álábbi linkeken tud még információhoz jutni rólunk,és kapcsolatba lépni velünk:
www.budabestbarbell.blog.hu
www.crossfit.hu
www.lukacsattila.blog.hu

Tisztelettel,

Lukács Attila edző
Budapest Barbell
CsaszarKiraly Creative Commons License 2006.12.30 0 0 510
ebböl szerintem a 17,18,19,20,-as pont ér valamit a többi nem
Előzmény: Törölt nick (506)
makaii Creative Commons License 2006.12.27 0 0 509
csak ugy toljad rá, leglazább!
Előzmény: judit 50 (508)
judit 50 Creative Commons License 2006.12.27 0 0 508
A Dolobene gélt hogyan kell használni? Borogatáshoz, dunsztkőtés alá, vagy csak úgy, simán ?
Előzmény: pesto (507)
pesto Creative Commons License 2006.11.16 0 0 507
Sziasztok,
konkrétumot tudok mondani, ha ízületi gyulladásotok van, akkor a legjobb krém az duzzanat lehúzására a DOLOBENE GÉL. Ezután, ha már lelohad, jöhet a PASTACOOL éjszakára (bedunsztolva), majd nappalra az erőssebbik ÁRNIKA krém (Naturland). Ezzel egyidejűleg szedhetitek az ARNICA MONTANA nevű homeopátiás pasztillát (15-ös pontenciál). Ja, meg pihentetni kell, tehát edzeni nem illdomos kb. 2 hétig.

Egyébként az árnika krém/pasztilla kombináció bármilyen izületi sérülésre, izomhúzódásra kitttttűnő.

A tapasztalat beszél belőlem. :DDD Már egészen tűrhetően tudok járni!!

Üdv.: pesto
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 506
http://body.builder.hu/ex_hit.htm4   Ez az edzémódszer beválhat?  Csinálta már valaki? Valami tanács? Köszi
Góliát111 Creative Commons License 2006.10.07 0 0 505
Futó akanék majd lenni félév múlva de addig kicsit felszeretném turbózni magam, most kickboxra járok
Góliát111 Creative Commons License 2006.10.07 0 0 504
Helló!!! Én 14 éves vagyok és szeretnék erősödni . Ti mit javasoltok? sulyzó ?
Hegyimenő Creative Commons License 2006.09.07 0 0 503

Ugyanezt a 2. verziódat állítottam én is össze. Pontosan így. De ha megnézed ugyanez jön ki abból is amit előzőleg írtam. Ok, a hasat csak egyzser írtam fel. Bár mentségemre legyen mondva, eddig hetenete 4 szer hasaztam:) Elég jól is nézne ki, ha nem fedné egy kis zsírréteg:) De télleg csak minimális, majd leadom, ha már van rajtam elég izom.

 

Alkarozni meg szeretek azért is csinálom:) Az a legjobb iuzom, tök könnyű szarrá terhelni:) csak 2 gyakorlatot csinálok rá:

 

A csuklóbehúzást, és a a fordított bicepszet. Ez a kettő összesen 5-10 perc az edzés végén, ennyit megér. :)

 

 

Előzmény: iker farkas:) (502)
iker farkas:) Creative Commons License 2006.09.07 0 0 502

vagy 1.nap mell bicepsz has

         2.nap hát tricepsz has

         3.nap nem változna

Előzmény: iker farkas:) (501)
iker farkas:) Creative Commons License 2006.09.07 0 0 501

hello

 

hát igen jo a 3 napos is de szerintem a felosztás inkább igy nézzen ki ha beleszolhatok:1.nap   mell,tricepsz has

                       

                        2.nap  hát ,bicepsz,has

 

 

                        3.nap  váll,láb,és ha alkarozni akarsz ami felesleges ha jol markolod a rudatakkor ,alkar.

 

Előzmény: Hegyimenő (500)
Hegyimenő Creative Commons License 2006.09.07 0 0 500

Chappy nagyon eltűnt a fórumból....

 

Már edlöntöttem, hoyg változtatok. legalábbis annyiban biztos, hogy a 4 helyett csak 3 napon edzek, hogy jusson időm másra is. ezenkívül talán annyi előnye is van hogy többet pihen és regenerálódik a szervezetem.

 

Viszont ettől függetlenül gyakolratilag ugyanazt az edzésmunkát elvégzem mint a 4 nap alatt csak itt most 3 napba van sűrítve.

 

Józan ésszel átgondolva szerintem simán jó, mert minden napra jut egy a legnagyobb izomcsoporotkból (láb, hát, mell), egy köüzepesekből (bicepsz, tricepsz, váll) és egy a kicsikből (alkar, has, esetleg vádli)

 

De a puding próbája az evés, elkezdem és majd meglátom a fejlődést.

 

 

Nekem az az elvem, hogy olyan edzésterv szerint edzek, amit fent tudok tartani hosszú ideig(évekig) munka, barátnő, család, tanulás mellett is. És a heti 4 napnál rezgett a léc.

 

Pont ezt nem fogja fel a sok fogyókúrázó fasz, akiknek a mottója "egy hónapig koplalok, és leadok 20 kilót" Ja, aztán azt gondolja, hogy utána vége is a dolognak, lehet megint zabálni meg tévézni napestig. És szépen visszahízik kétszerakkorára mint volt, mivel a megsanyargatott szervezet busásan visszaveszi amit megvontak tőle.

 

Aki változtatni akar a testén annak életmódot kell változtatnia, ez tök egyértelmű. Éppen ezért célszerű olyat kitűzni, ami tartható is.

 

 

Na, ezt majd rakjátok át a Nők  Lapja "fitness" rovatába:)

Előzmény: CsaszarKiraly (498)
Hegyimenő Creative Commons License 2006.08.25 0 0 499

Köszi!

 

Most sajna nem tudok túl hosszan reagálni, rohannom kell nyaralni.... :)

 

Egy hét pihenő azért jól fog esni, hogy aztán gőzerővel kipihenten kezdjem el felpakolni a tonnányi leépült izmot! :)

 

Na hajrá.

Előzmény: CsaszarKiraly (498)
CsaszarKiraly Creative Commons License 2006.08.24 0 0 498
én azt javaslom ha valami bevált és fejlődsz tölle fojamatossan felesleges variálni mert pont az ellenkezőjét éri el az ember
Előzmény: Hegyimenő (496)
Hegyimenő Creative Commons License 2006.08.22 0 0 497

Nos, olvasgattam róla 1-2 cikket.

 

Elég tudományoskodó. Mondhatnám, nekem kicsit TÚL tudoméányos, és nem azért, mert nem értem meg....

 

Olyan érzésem van mintha a munkát okoskodással akarná helyettesíteni. Mintha könnyű sikerélmélnyt akarna adni azoknak, akik puhányok.

 

Ez ahhoz hasonlítos, mikor a 100 kilós kolléganőm mondja büszkén, hogy tekert otthon a szobabiciklin 10 percet és ezidő alatt összesen 12 km-t ment az óra szerint -> ROTFL

 

Szóval kicsit marketing ízű a dolog: sikert ígér könnyű munkával. Ami mint tudjuk: NEM létezik.

 

 

De még kurvára nem olvastam eleget róla, csak 2 cikket. Eddig ez a véleményem...

Előzmény: Hegyimenő (496)
Hegyimenő Creative Commons License 2006.08.22 0 0 496

Hallottál már a HST edzésmódszerről? Egyenlőre csak annyit tudok róla hogy heti 3 edzésnap van benne... De a tesztoszteron-on van róla anyag utánanézek...

 

Egyszer régen még kis szaros koromban, mikor az iskolában szünetben járt körbe a Musclemag, és hüledeztünk a koxos izomszörnyeken, olvastam egy cikket amiben azt írta a megmondóember, hogy nem árt néha variálni az edzéstervet. Gyakorlatokat változtatngatni stb.

 

Na ez tetszik!

 

Én is szeretek kísérletezgetni. Úgyhogy mindenképpen változtatok az edzéstervemen.

Előzmény: csepipeti (490)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!