Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 523
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 522
"Rajz" eszköztár -- objektumok kijelölése -- egérrel keretet húzni köréjük.
Előzmény: Mad árka (521)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.25 0 0 521
Nem, nem akarja, kipróbáltam. Nálad ez működött? Húzzon mindenki 4 vonalat Wordben és próbálja megtalálni a parancsot, amely kiüti a shift + egérklikk, shift + egérklikk, shift + egérklikk kombinációt. ;-)

Schwester: én egyszerűen csak egy billentyűkombinációt keresek, nem akarom ezt bonyolítani. Gondolhatod, hogy kb. 1 órás melóval az összes kis kétmilliméteres vonalat ki tudnám jelölni egérrel, de erre is sajnálom az időt.
Előzmény: Törölt nick (520)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 520
Ctrl-A?
Előzmény: Mad árka (516)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.24 0 0 519
Na ja. Ha valakik valamilyen hasznot remélnek húzni belőle, akkor normálisan megcsinálják.
Előzmény: freyya (513)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.23 0 0 516
Van egy Word dokumentumom, benne sok vonal, egyéb rajzos objektum. Van a parancs: csoportba foglalás. Ehhez az elemeket ki kell jelölni, majd jobb gomb, csoportba foglalás és lőn egyben mozgatható valami.

Mi a billentyűparancsa az összes elem kijelölésének?

Nem sok időm van kreatív keresésekhez, eddig nem leltem. Igazából hisztis picsa vagyok épp, s nincs kedvem egyenként shifttel kijelölgetni, s kiadványszerkesztés órán emlékszem, említettük ezt a parancsot. A Word súgójában csak témakörös bontást találtam billentyűparancsra. Jó sok vonal van, szóval ha valaki jótét lélek és ad tippet, igen komoly hajkihullós munkától ment meg. Nevét imába foglalnám.
*Albatrosz* Creative Commons License 2006.04.22 0 0 515
Köszi.
Előzmény: Kigyo (514)
Kigyo Creative Commons License 2006.04.22 0 0 514
Ott van hozzá a plug-in is. Letöltöd és nézheted őket.
Előzmény: *Albatrosz* (512)
freyya Creative Commons License 2006.04.21 0 0 513
Szerintem ki van csukva. Akkor nem omlana állandóan össze a rendszer.
Előzmény: Törölt nick (510)
*Albatrosz* Creative Commons License 2006.04.21 0 0 512
Szerintetek mi az a .sid kiterjesztés? Szeretnék letölteni néhány képet az OSzK honlapjáról (http://www.topomap.hu/oszk/hun/beo2.plx?cat=er_16ig, fölüről a 3, 12, 14. kép), de ismeretlen a kiterjesztésük, nem tudok velük semmi kezdeni.
Mad árka Creative Commons License 2006.03.31 0 0 511

Pár magát nagynak hívő ember mindig mondogatja, hogy figyi, figyi, Madárka, vigyázz a wiw-vel, mert bla-bla-bla és egy kis politikai csoport működteti stb. Diákként eddig vagy ezer helyre kellett leírnom, hol lakom, mi a telefonszámom, tkp. hetente legalább egy ilyet az orrom alá dugnak (kolis dolgok, regisztrációk stb.). A wiw-en ezeket nem adtam meg, de bárki könnyedén utánanézhet. Egyébként meg... hihetetlenül nem érdekel. S ezt nem átgondolatlanságból és felelőtlenségből mondom.

Előzmény: Törölt nick (510)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.31 0 0 510

Azt mondják, a wiw-et a Nemzetbiztonsági Hivatal üzemelteti. Ehhez mit szóltok?

(Mert engem kicsit sem izgat, ha így van.)

Kigyo Creative Commons License 2006.03.22 0 0 509

Eszközök >> Szabályok és értesítések.

Eléggé adja magát, hogy mit kell csinálni a szabályban.

Előzmény: freyya (508)
freyya Creative Commons License 2006.03.19 0 0 508
Nem tudja valaki, hogy be lehet-e állítani az outlook-ot úgy, hogy az egyes címekről érkező levelek eleve a beérkezett leveleken belül nyitott mappák valamelyikébe menjenek?
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.17 0 0 507
Több a kiesés. És gyakran nagyon lelassul.
Előzmény: Mad árka (506)
Mad árka Creative Commons License 2006.03.16 0 0 506
Mi lett szarabb benne? (Én nem használom.)

Engem a Prímposta akaszt ki folyton. Tkp. nem működik. Mondanám, hogy érdemes átnyergelni a Yahoo-ra, én azt szeretem, bár az se egy hűha, viszont a lista nem egy emberről szól, s ha a többiek nem tudnak valamennyire angolul, fel lehet kötni a gatyát (ebből folyton gond van a Yahoo-s listákon).
Előzmény: Törölt nick (505)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.16 0 0 505
És azt tudja valaki, hogy mi a fenét csináltak az ultrawebbel? Egyre szarabb.
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.06 0 0 504
Mi van má megin a fórummal...?
*Albatrosz* Creative Commons License 2006.02.26 0 0 503
Őszintén szólva kezdem kicsit türelmemet veszteni. Egyedül a csökkentett üzemmódú indítás hiányzott a Schwester által javasolt féregirtó programból, és még mindig jön az ablak. Irgumburgum. Most már inkább foglalkozom valami mással, aztán nekiesem máskor. De mindkettőtöknek köszönöm a segítséget.
Mad árka Creative Commons License 2006.02.26 0 0 502
Én ilyenkor szoktam ujjgyakorlatot tartani, sokszor egymás után nyomom az F8-at, mert alapjáratban többnyire nem találom el azt a lélektani pillanatot, amikor épp veszi az adást. Szerintem nincsen az letiltva, max. rosszkor nyomod. Nyomjad jó sokszor. :)

Madárka, Anti-IT
Előzmény: *Albatrosz* (500)
*Albatrosz* Creative Commons License 2006.02.26 0 0 500

Még egyszer nagyon köszi. Majdnem minden megvan (bár a csükkentett üzemmódú újraindítással vannak problémáim, mert az F8-ra nem reagál, és ha simán bekapcsolom, ott sincs választás az üzemmódok között, mint más gépeken lenni szokott).

*Albatrosz* Creative Commons License 2006.02.26 0 0 498
Nagyon köszi a türelmet.:-) Most az érdekelne, hol kell kikapcsolni a rendszer-visszaállítást
*Albatrosz* Creative Commons License 2006.02.26 0 0 496
Így próbálkoztam az előbb is, de nincs ilyen. Csak "írásvédett" és "rejtett" opció van, s egyik sincs kipipálva. Ezzel együtt nem tudom megnyitni, azt kéri, hogy válasszam ki a megfelelő programot hozzá.
Előzmény: Törölt nick (495)
*Albatrosz* Creative Commons License 2006.02.26 0 0 494
Megtaláltam a hosts-ot, de megtorpantam. Nem tudom megnyitni. (Hogy kell leszedni róla a read only-t?)
Előzmény: Törölt nick (493)
*Albatrosz* Creative Commons License 2006.02.26 0 0 492
Köszönöm szépen, elkezdtem. De sajna tökfej vagyok én az ilyesmihez, a mindenféle letöltések még mennek, de pl. nem tudom, hol kell kikapcsolni a rendszer-visszaállítást.
Első blikre gondot jelent továbbá ennek a pontos értelmezése:
"5. HOSTS file ellenőrzése. A WINNT/system32/drivers/etc/HOSTS -ban ami nincs kikommentezve #-vel, az csak 127.0.0.1 localhost legyen. Ne töröld ha van más, csak tegyél elé #-t. Lehet értelme is, majd visszatesszük."
És még nem "bootoltam be" soha csökkentett módban, de remélem, ez menni fog.
*Albatrosz* Creative Commons License 2006.02.26 0 0 490
Volna egy kérdésem, mert valamit jól elszúrtam nemrég rendbehozott gépemen.

A hiba az volt, hogy jó kis animált cuccokat akartam letölteni az msn honlapjáról, és elfelejtettem azt a fogadalmamat, hogy néhány bevált, már ismert programon kívül nem fogok semmit beengedni.

Azóta felbukkan egy kis ablak, hogy "Your current trial time has expired. Please register or uninstall All products of MSN Content Plus." Persze animált cuccból egy darabot sem kaptam.:-/ Ilyenkor eddig szép türelmesen megnyomtam az okét, és használtam tovább a gépet, míg kb 10 perc múlva ismét felbukkant az ablak, ismét lenyomtam stb. De most már agresszívebb, mert a rohadék kiléptet az msn-ből is. Persze próbálkoztam mindennel: kereső, MSN Content Plus, hátha ki tudom irtani. Eddig nem talált ilyesmit a rendszer. Letöltöttem az AD-Aware nevű programot is, futtattam, kiirtottam vele egy gyanús file-t, és már majdnem megkönnyebbültem, mikor ismét megjelent a kis bosszantó ablak, a gép újraindítása után is.

Van valami ötletetek?
Mad árka Creative Commons License 2006.02.04 0 0 486
Ah, de akkor már tudom, merre kell elindulni. Őszintén szólva én most helyben fel is borulok, mert kocka a seggem, a fejem pedig vákuumos. Jelenleg párnaskype-om van. Téli álmom után jelentkezem, az előörsöt pedig köszi!
Előzmény: Törölt nick (484)
Mad árka Creative Commons License 2006.02.04 0 0 483
Nem IT-probléma, csak egy apró Wordös kérdés jön. Hogyan lehet szabályosan pl. egy kémiai képletet felírni, melyben alsó és felső index is leledzik, s az volna a lényeg, hogy ez a két index egymás alatt legyen?

Tehát: SO42-
Ugyanez, csak a két index egymás alatt.

Van rá orvoslat?
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.01 0 0 482
Basszus, most jöttem rá, miért nem kaptam meg egy csomó e-mailt... Valamiért fennakadtak a gmail-ben, pedig csak SMTP-kiszolgálónak használtam eddig. Ez azért érdekes, mert válaszcímként a freemail-es volt beállítva. Most töltök lefele 115 db e-mailt...
Mad árka Creative Commons License 2006.01.29 0 0 481
Arra hiába klikkelek, meg sem nyitja. Viszont a hangerőikonos dolog érdekes volt, még nem volt időm kipróbálni, de délután egy férfiangyal megsegített egy cd-vel, amelyen jó dolgok rejtőznek. Mihelyst kiolvad a cd, a Madárka-QUEST(c) folytatódik.
Előzmény: Kigyo (479)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!