Keresés

Részletes keresés

gombóc63 Creative Commons License 2012.06.28 0 0 334

Sajnos vannak bunkó dokik, nekem is volt már részem benne. Sajnos tapasztalatom, hogy csak a magánrendelésen foglalkoznak normálisan az ember lányával. Ez van...

Előzmény: katesz32 (332)
Álom polgár Creative Commons License 2012.06.28 0 0 333

Hát, nem tudom... engem nagyon taszít a dolog.

Előzmény: gombóc63 (331)
katesz32 Creative Commons License 2012.06.28 0 0 332

Remélem nem lesz semmi. Én azért utálok nőgyógyászhoz járni mert eddig sajna egy normális dokit nem sikerült találnom. Akinél most voltam akkora bunkó volt, sogórnőm most ajánlotta a sajátját ő magán doki, ő hozzá fogok menni majd ha megkapom a leletet.

Előzmény: gombóc63 (331)
gombóc63 Creative Commons License 2012.06.28 0 0 331

Természetesen nem Kateszről beszélünk....macera...kellemetlenség...hát inkább az évente egyszer 10 percben....

Előzmény: Álom polgár (330)
Álom polgár Creative Commons License 2012.06.27 0 0 330

Nem vonom kétségbe azt, amit írtál, ám nem viszonyulunk egyformán az ilyen szűréses macerák iránt, no meg a vele járó kellemetlenségeket sem egyformán viseljük. Nagy eséllyel nincs a hölgynek semmi baja, erre írtam, hogy attól, hogy régóta nem volt dokinál, még nem kell a legrosszabbra gondolni.

Előzmény: gombóc63 (328)
gombóc63 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 329

Ne izgulj, nem lesz semmi baj, jó, hogy felfedezték, lesz megoldás.

Előzmény: katesz32 (324)
gombóc63 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 328

Nos az ilyen állaspont miatt kerülnek "bajba" a nők, hisz van egy csomó tünetmentes kórság ami amikor már jelentkezik késő. Szűrésre akkor is járni kell ha nincs bajod.

Előzmény: Álom polgár (327)
Álom polgár Creative Commons License 2012.06.27 0 0 327

Nem, és elnézést kérek a félreérthetőségért, de én férfi vagyok, csak ez egy párommal közös nick, szóval csak úgy idecsöppentem. Így tanácsot adni nem tudok. Azt viszont gondolom, hogy csak azért, mert nem jársz nődokihoz, még nem lesz bajod. A párom sem volt sok éve és jól megvan nélküle.

Előzmény: katesz32 (326)
katesz32 Creative Commons License 2012.06.26 0 0 326
Neked volt már?
Előzmény: Álom polgár (325)
Álom polgár Creative Commons License 2012.06.26 0 0 325

Nem megy az olyan hirtelen...

Előzmény: katesz32 (324)
katesz32 Creative Commons License 2012.06.26 0 0 324

Hát attól, hogy P3 nál rosszabb lesz a leletem. Annyi mindent hallai mostanában.

Előzmény: Álom polgár (323)
Álom polgár Creative Commons License 2012.06.26 0 0 323

...és mégis, mitől félsz?

Előzmény: katesz32 (322)
katesz32 Creative Commons License 2012.06.26 0 0 322

Sziasztok!

 

Ma voltam dokinál, eléggé rég nem menntem már. Most is csak pont ezért mentem, hogy muszáj most már. Semmi panaszom nem volt. Megvizsgált és közölte, hogy van egy méhszájsebem ami nem új keletű. Semmilyen panaszt nem okozott azt sem tudtam, hogy van. 2 hét múlva lesz meg a szűrés eredménye és nagyon félek.

gombóc63 Creative Commons License 2012.06.10 0 0 321

Ha nem éget, nem viszketett akkor igaza volt a dokidnak.

Előzmény: evelin&istván (320)
evelin&istván Creative Commons License 2012.06.10 0 0 320

Segítségeteket kérném!

Kb fél éve olyan problémával küzdök, hogy fehér váladék jön ki a hüvelyemből, először nem akartam orvoshoz menni és csak Canesten krémet használtam és kúpot, de aztán, az sem segített és az orvos azt mondta h ez természetes, nem lett volna szabad olyanokat használnom,pedig ez szerintem nem igaz, mivel sose hallottam még ilyet h ez természetes lenne, és ez a nemi életemben is zavaró, jah és persze az illata is kellemetlen, mit tegyek? Köszönöm a segitségeteket előre is!

gombóc63 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 319

Sajnos ezt tapasztalom, nem csak a nőgyógyászatban, magánrendelésen emberszámba vesznek, meghallgatnak, urambocsá' még kedvesek is. Ez van, pénz beszél....

Előzmény: Linda1989 (318)
Linda1989 Creative Commons License 2012.03.28 0 0 318

Hát igazából ha lehet,akkor ahogyan lehet,mindenhogyan.Rengeteg problémám van odalent,több orvosnál is jártam már,de egyik sem segített eddig túl sokat... márpedig biztos,hogy valami nem stimmel. Ezért gondoltam,inkább magánrendelésre megyek,ha az ember megszabadul pár forinttól,talán kicsit odaadóbbak lesznek... egyébként köszönöm a válaszod :)

Előzmény: gombóc63 (317)
gombóc63 Creative Commons License 2012.03.20 0 0 317

Kérdés mit értesz teljeskörün. Rákszűrés, hüvelyi UH, mellvizsgálat 10-15ezer között, orvosa válogatja.

Előzmény: Linda1989 (316)
Linda1989 Creative Commons License 2012.03.20 0 0 316

Sziasztok!

Az érdekelne,hogy esetleg nem tudná-e valaki nekem megmondani,hogy magánrendelésen mennyibe kerülhet kb. egy teljeskörú nőgyógyászati kivizsgálás. Fontos lenne.Előre is köszönöm !

Andreann Creative Commons License 2012.02.27 0 0 315

Sziasztok! A nem túl kellemes témák közé had csempésszek be egy kis vidámságot! A Facebook-on egy részben nőgyógyászati témájú kvízzel (rövid és nem túl nehéz!) Lush csomagot lehet nyerni! Ha már kénytelenek vagyunk ezekkel a kérdésekkel foglalkozni, legalább kössük össze a kellemeset a hasznossal! :))

http://www.facebook.com/adokmagamra?sk=app_293662267314731 

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.13 0 0 314

Valaki tud a méh sövényről és esetleg eltávolításról mütét utáni terhességről ?

Nyuszkó123 Creative Commons License 2012.01.11 0 0 313

Még megkérdeztem egy pesti magánorvost, mert régebben ő is mondta, hogy le lehet csippenteni. Lehet hozzá elmegyek, és próbálja meg ő is, hátha neki sikerülne. Nem?

Előzmény: gynomed (311)
Nyuszkó123 Creative Commons License 2012.01.11 0 0 312

Igen, SZTK-s orvos közölte bunkón, hogy van egy polypom. És hogy műteni kell. Annyira lesokkolt, hogy azt hittem megverem. Azt sem tudtam mit jelent ez a polyp a méhszájamon, milyen következményei lehetnek, stb. Még nekem kellett őt faggatni... Na, de aztán megtudtam, hogy ez a doki nyugdíj mellett dolgozik még ott, és nagyon nagy szemétként viselkedik mindenkivel, mert már unja a munkáját. Akkor kérdem én, mi a fenének dolgozik???? Ott a nyugdíja, maradjon otthon, és ne keserítse meg mások életét. Ezután vissza sem mentem hozzá... Inkább magándokinak fizetek, és akkor ő legalább normális....

Előzmény: gynomed (311)
gynomed Creative Commons License 2012.01.10 0 0 311

Az lenne a legjobb megoldás ha szakember megmütene, lehet hogy egy másik is lecsippentené mütét nélkül, kellene ismerösnek ismerösét keresni. Az sztk-ba nem tul szerencsés beesni.Csak megbizható helyre ajánlatos menni.A Nőgyógyászati klinikák az egész országból fogadnak betegeket, nagyon felkészültek.

Előzmény: Nyuszkó123 (310)
Nyuszkó123 Creative Commons License 2012.01.10 0 0 310

Sziasztok!

Szeptember vége környékén rákszűrés alkalmával találtak nálam egy rizsszemnyi polypot a méhszájamban. A doki műtétet akart mindenképp. Elég bunkó volt, a vizsgálat is fájdalmas volt, így eldöntöttem, hogy hozzá semmiképp nem megyek vissza. Elmentem egy magán dokihoz. Ő azt mondta, hogy le lehet csippenteni a polypot. Megtette, de mivel vérzékeny volt, így nem látta, hogy maradt-e még valami. Egy hónap múlva mentem vissza kontrollra, és ott volt a polyp. :( Még egy lézeres lehetőséget mondott, amit lehet altatás nélkül, de mivel pánikbeteg vagyok, és az orvosoktól félek, és ez a lézeres folyamat fájdalmas lett volna, így inkább a műtétet javasolta ő is. Mivel nagyon félek az altatástól, így inkább természetgyógyászati dolgok felé fordultam. Jelenleg PK10-es folyékony peptidet használok már több hónapja. Februárban tervezem a kontrollt. Ismeritek ennek a készítménynek a jótékony hatását? Esetleg várhatok pozitív választ a dokitól, hogy ne akarjon megműteni? Édesanyám rákban halt meg. Méhnyakrákkal kezdődött, ezért akarnak minél előbb műteni engem is. De kiderült régen, hogy őt születésem után nem jól látták el az orvosok, és ezért alakult ki nála a szövődmény. Tehát ettől még nem tuti, hogy én is hajlamos vagyok rá. Nem? Amúgy a méhnyakrákból elvileg kigyógyították, és 5 év múlva jött elő a csontrák, ami elvitte őt. :( Légyszíves írjátok meg a véleményetek, és ötleteteket, hogy mit kellene tennem. Az orvosokkal alapba bizalmatlan vagyok, és félek tőlük is, többek között azért, amit láttam az egészségügyben, mialatt Anyukámat is kezelték, és Nagyimat is sokszor....

Előre is köszi a válaszokat!

gynomed Creative Commons License 2012.01.08 0 0 309

Pedig muszály lenne megcsinálni, különösen nálad, aki vérszegény vagy egyébként is.

Előzmény: msz67 (308)
msz67 Creative Commons License 2011.12.27 0 0 308

Inkább kbirom, hogy nagyon erös,

Előzmény: gynomed (307)
gynomed Creative Commons License 2011.12.27 0 0 307

beszabályozzák a menstruációd mennyiségét vele, semmi az egész.előkészitéssel együt husz perc és túl vagy.Ha félös vagy kapsz altatót , ugy végzik el rajtad.Egyben szövettanra küldik ez egy szürés is egyben.

Előzmény: msz67 (306)
msz67 Creative Commons License 2011.12.18 0 0 306

Nagyon erösen menstruálok minden hónapban 4-5 napig erös ájdalommal, nem szültem nem volt abortuszom. Most voltam nögyógyászati hüvelyi ultrahangon,és a vizsgáló orvos is,meg a kezelöorvosom is egészségügyi küretet emleget, hogy kellene csinálni nekem ilyet. Nagyon félek még az egyszerü nögyógyászati vizgsálattól is szinte görcsbe rándulok ha be akarnak nyulni.Én nem aakarok ilyet átélni. Mennyivel lesz jobb utána, ha megcsinálnák? 

afintha Creative Commons License 2011.12.10 0 0 305

Tortent-e kenetvizsgalat valamelyik nogyogyasznal?

Előzmény: nannaa (303)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!