Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.23 0 0 220

Lányos kiváncsi vagyok Gasperini és a nyolc nyeretlen meccs cimű elmélkedésre :)

titolesz Creative Commons License 2011.09.22 0 0 219

Az első verzió, ha a tizenötödiken is a padon ül, lz nyer.

Előzmény: gejzagyerek (218)
gejzagyerek Creative Commons License 2011.09.22 0 0 218

15. forduló vagy a 15. ősszel lejátszott bajnoki? A presztízs mellett nagy a tét, így nem mindegy. Az első elmaradt fordulót csak december  21.-én pótolják majd, így a 15. forduló (ami épp egy Roma-Juve) csak a 14. meccs, a 15. pedig egy Napoli-Roma lesz.

Előzmény: titolesz (215)
titolesz Creative Commons License 2011.09.22 0 0 217

Még a végén a mostani hétvége sem a Roma kispadján találja.

Előzmény: megható időjárás (216)
megható időjárás Creative Commons License 2011.09.22 0 0 216

legyen így. :)

Előzmény: titolesz (215)
titolesz Creative Commons License 2011.09.22 0 0 215

Ha a tizenötödik fordulóban még ő az edző, nyertél.

Előzmény: megható időjárás (214)
megható időjárás Creative Commons License 2011.09.22 0 0 214

rendben. 15 forduló.

Előzmény: titolesz (213)
titolesz Creative Commons License 2011.09.22 0 0 213

legyen egy johnny walker akkor, az maximum 5k bárhol.

Előzmény: megható időjárás (212)
megható időjárás Creative Commons License 2011.09.22 0 0 212

akkor válasszál Te. bízom az ízléseden, amiben még soha nem csalódtam.:)

Előzmény: titolesz (211)
titolesz Creative Commons License 2011.09.22 0 0 211

A jamesont nem nagyon ismerem, tudtommal az 7-10k körül van. Tőlem az is lehet.

Előzmény: megható időjárás (210)
megható időjárás Creative Commons License 2011.09.22 0 0 210

legyen. nem nagyon iszom alkoholt, de régebben a jamesont kedveltem. linkelj be egy neked tetszőt, mert gondolom nagy szórást mutatnak az árak.

Előzmény: titolesz (209)
titolesz Creative Commons License 2011.09.22 0 0 209

Whisky?

megható időjárás Creative Commons License 2011.09.12 0 0 208

azért berakom ide, hátha vki vitatni akarja.:)

 

szerintem sokat változott a serie a az elmúlt években (és még többet fog). a régi receptek ahogy nem működnek már évek óta Európában, úgy fognak előbb vagy utóbb befuccsolni itt is. A régi iskola (az előző idényben: Delneri, Ranieri) lassan teljesen kikopik. Érdemes megnézni a tegnapi Palermot. Az olasz bajnokság egyik legerősebb csapatát fogadják (egy keményen meggyengült kerettel) és a pályára küldenek két csatárt (Miccoli, Hernandez), a kifejezetten támadó(középpályás) szlovén gyereket és Barretot. A Lazio is két csatárral és egy sokat nem védekező Hernanesel nyit Milánóban a bajnokkal szemben. A Juve rendes szűrő nélkül fut ki és hengerel a Parma ellen és a Roma vagy a Napoli sem az a kifejezetten taktikus, statikus koncepció.

Sign Creative Commons License 2011.08.30 0 0 207

Jövő hétvégén kettőt is kihagysz! :)

Előzmény: titolesz (205)
megható időjárás Creative Commons License 2011.08.30 0 0 206

ki játszik a Milan első 10 tétmeccsén többet Nesta vagy Mexes? Seedor vagy Robinho? Zambrotta vagy Taiwo? kb. ennyi.

Előzmény: titolesz (205)
titolesz Creative Commons License 2011.08.30 0 0 205

Mi konkrétan a fogadás?

 

Porto-ügyben írok majd egy hosszút, ha a csajozás, ivás, US Open hármasból csak kettőt kell egyszerre csinálnom: )

Előzmény: megható időjárás (204)
megható időjárás Creative Commons License 2011.08.30 0 0 204

ne haragudj barátom, nem láttam.

kötöttem egy fogadást ami után nem kell elviselnem az egyik barom állandó provokálást. e tekintetben csak nyerhetek. bár sajnos kettőnk kapcsolata is veszélybe forog, ezért remélem, h a végén nem én távozom.:)

Előzmény: titolesz (202)
titolesz Creative Commons License 2011.08.22 0 0 202

Mi a helyzet, barátom? Régen szakértettünk együtt, mi ez a fogadásod a milános kezdőkre?

 

Az előbb írtam egy baszott hosszú fogalmazást a Porto idei nyaráról, erre elnyelte ez a fos.

lányos zavarban Creative Commons License 2011.07.19 0 0 201

csak a férfi ág.

Előzmény: Sign (200)
Sign Creative Commons License 2011.07.19 0 0 200

Miért nem halt ki?

fortune teller_ Creative Commons License 2011.05.23 0 0 199

nem sok köze van a mostani Portónak ahhoz, hogy az interesek pár éve egy egyszer Európában már megbukott játékosra onanizáltak. azt kéne érteni, hogy esetükben nem a Bunyodkorról beszélünk, hanem egy olyan csapatról, amely az utóbbi években rendszeresen ott volt a BL egyenes kieséses szakaszában, a tavalyi évet leszámítva kb. a Bayern szintjét hozva, akiről gondolom nem vitatjuk, hova tartozik Európában. na ehhez képest jobbak most, hogy jövőre mi lesz, azt nem tudom.

 

Előzmény: gejzagyerek (197)
J4funback Creative Commons License 2011.05.23 0 0 198

Ponotsan ugyanezt írtam nemrég az Inter topikban. elképesztő teljesítmény, amit csináltak, de: Egyetlen igazán nagy csapattal sem találkoztak, a játékosaik csak és kizárólag a portugál bajnokságban bizonyítottak ( és a teljesen értéktelen EL-ben). Morattinak üzenem:óvatosan az eurómilliókkal:)

Előzmény: gejzagyerek (197)
gejzagyerek Creative Commons License 2011.05.22 0 0 197

Nekem erről az jut eszembe, mennyien onanizáltak erre az interesek közül:

 

 

aztán amikor elkerült a portugál bajnokságból, kiderült hogy mennyit ér az ottani császárság...

Az EL-t meg hagyjuk, mert az is egy bohócligává silányult. Ősszel kiderül mit  ér ez a Porto.

Ha ott is bizonyítanak, megkövetek mindenkit akit ez sértett, de addig még nincs igazi viszonyítási alapunk velük kapcsolatban.

Előzmény: fortune teller_ (196)
fortune teller_ Creative Commons License 2011.05.22 0 0 196

nem is ez az eredménysor az igazán durva, hanem amilyen játékkal elérték, az őket lekicsinylők valószínűleg nem nagyon látták meccsüket, csak ezt, amit leírtál.

Előzmény: titolesz (195)
titolesz Creative Commons License 2011.05.22 0 0 195

Európa Liga, bajnokság, kupa, szuperkupa.

lányos zavarban Creative Commons License 2011.05.15 0 0 194

El vagyok keseredve drága barátom. Sajnos a Chiveo viszont gátlástalanul leadta a 3 pontot és most nagyon úgy néz ki, h az az Udine fog indulni a bl-ben, amelyik a legoptimálisabb esetben is 2-3-4 játékosát el fogja veszíteni a következő szezonra. Így pedig szinte garantált, h maradandót nem alkotnak majd.

És fáj a szívem, h a Juvenek az el hely sem lesz meg. És fáj a szívem a Sampdoriáért.

Nem szeretném megélni, h a portugál bajnokság is elhúzzon mellettünk.

Előzmény: titolesz (193)
titolesz Creative Commons License 2011.05.15 0 0 193

Barátom, mit szólsz délutáni eredményekhez?

 

Végre egy kis reménysugár a csökkenő nívó és a bunda melegágyában - a Palermo és a Catania sem adta meg magát, győztek.

fortune teller_ Creative Commons License 2011.05.08 0 0 192

vajon megéri az EL-döntőt? :)

Előzmény: titolesz (191)
titolesz Creative Commons License 2011.05.08 0 0 191

Láttam végig, 2-1 után Villas-Boas olyan fejet vágott, mint akinek most ölték meg a szüleit.

 

3-3 után meg kétségbeesetten rohamoztak: )

Előzmény: fortune teller_ (190)
fortune teller_ Creative Commons License 2011.05.08 0 0 190

Porto-égés. szánalmasan gyenge a csapat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!