Keresés

Részletes keresés

hannika Creative Commons License 2005.02.27 0 0 10
találó? igazi csemege álomanalitikusoknak :)
Előzmény: Joana (9)
Joana Creative Commons License 2005.02.27 0 0 9
Nekem a lift a volt sokáig a specialitásom, hullámvasutakat kerültem. Volt egy visszatérö álmom, hogy beszorulok a liftbe és lezuhanok az aknában. Onnan meg persze senki se tud kihozni és ott halok étlen-szomjan. Egyszer teljesen váratlanul, 2000-ben, viszont olyan vége lett az álomnak, hogy lent felfedeztem egy addig nem látott ajtót, nyitva volt és szépen fölsétáltam egy lépcsön, kint sütött a nap. Többet nem álmondtam lifteset. Nem nagyon foglalkozom álmokkal, de ez találó volt.
freyya Creative Commons License 2005.02.26 0 0 8
Akkor is ki kell ugrani. Ebben egyre biztosabb vagyok. Nem kell félni a zuhanástól, mert mindig időben ott van alattunk a kifeszített háló. De lehet, hogy csak profi az őrangyalom.:-)
Előzmény: tyutyus (2)
tyutyus Creative Commons License 2005.02.24 0 0 7

Vannak halvérűek, meg vannak sodródók, és vannak a szenvedélyesek, akik minden új és érdekes dologban minél inkább nyakig merülnek :-)

Gyerekkoromban elvarázsoltak a bűvészek, és bár rettentő ügyetlen voltam, mégis megtanultam egy csomó trükköt :) Aztán valahogy elmaradt ez a mánia, vagy inkább átadta a helyét egy csomó új dolognak.

Előzmény: hannika (4)
hannika Creative Commons License 2005.02.24 0 0 6

melyik jobb, a hullámvasút vagy a mókuskerék?

Előzmény: tyutyus (-)
hannika Creative Commons License 2005.02.24 0 0 5
a hangulatunktól...
Előzmény: hannika (4)
hannika Creative Commons License 2005.02.24 0 0 4

függőségek?

"szabadság az, ha én választom meg, kitől függjek" már nem tudom, kitől van. megválaszthatjuk? szerintem kevesen. és hát miért ragaszkodunk annyira, akár bevallva, akár magunk előtt sem beismerve, hogy kell függenünk valakitől, valamitől? nem magunktól függünk-e legjobban? a kis hülye (tév)képzeteinktől? az illúzióinktól? a hitünktől? a dacainktól? a méltóságunktól?

hannika Creative Commons License 2005.02.24 0 0 3
ha már egyre csak gyorsul az a hullámvasút, annyira, hogy nem is látom tőle a tájat, de még csak a síneket sem... akkor még mindig jobb megkockáztatni, hogy esetleg nincs ejtőernyő. mert a fizikai törvények szerint nincs végtelen gyorsulás, hanem egyszer csak magától letér a pályájáról a kocsi, széthull alatta a pálya, maga alá temet mindent.
Előzmény: tyutyus (2)
tyutyus Creative Commons License 2005.02.24 0 0 2

Már ha van. És ha van, de az ejtőernyő hiányzik?

Tudom, akkor a szájharmonikát széliránynak lehet fordítani :-)

Előzmény: hannika (1)
hannika Creative Commons License 2005.02.24 0 0 1
szerintem olyan nincs, hogy nem tudok kiszállni. maximum rohadt nehéz. ilyenkor kell a katapult.
hannika Creative Commons License 2005.02.24 0 0 0
kiszállni? vagy megvárom, hogy leérjen a görbe aljára a hullámvasút kocsija, és akkor szépen, kényelmesen, nyugodtan kiszállok. vagy több hullámvölgy és -hegy váltakozása után vészfékezéssel megállítom, és kiugrom a mélybe. még mindig jobb önként kiugrani, mint váratlanul kizuhanni :)
tyutyus Creative Commons License 2005.02.24 0 0 topiknyitó

Életjátékok. Függőségek.

Vágysz-e még izgalmasnak tűnő dolgokat kipróbálni? Hogyan, miért szálltál ki, ha már mégsem tetszett?

És ha már nem lehet/nem tudsz kiszállni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!