Keresés

Részletes keresés

zebrina Creative Commons License 2005.06.21 0 0 78
Te meg mit vigyorogsz itt? Nincs kedved csatlakozni?? :))
Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.20 0 0 75
igen :)
Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.20 0 0 73

No, beadom a jelentkezési lapomat... :) Várom a próbákat!

PETYUS Creative Commons License 2005.06.08 0 0 72
Nem állt szándékomban klubba kéredzkedni, csupán a rejtélyes topicindítóra akartam reagálni a régi térképes topic ajánlásával:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9055073
De ahhoz nincs jogom.
e_dora Creative Commons License 2005.05.14 0 0 71
csak úgy kiváncsi volnék, hogy mennyi időre szól a kizárás?
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.05.13 0 0 70
(Visszaírja két sz.)
Előzmény: Az a bizonyos Balázs (69)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.05.13 0 0 69
Scwestertröster, ne háborogj a grémiumtopikban. Nyugodj meg, már be is fejeztük, nem itt kívánunk társalogni.
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.05.13 0 0 68
Már oké, megkaptam, válaszoltam is.
Előzmény: e_dora (67)
e_dora Creative Commons License 2005.05.13 0 0 67

mégjó, hogy mindent gyorsan lementettem magamnak még mielőtt a szolidarítási kitiltásomat kértem :)))

nemtom, milyen mailek nem működnek, de a tied azért igen?

remélem, kapok tájékoztatást (akár magánban is jöhet), amennyiben engem érintő változás (határidő, anyámkinnya) történik...

 

ja, és mivel már én is csak ide tudom: feltöltöttem a tali képeit a korábbiak mellé. üdv.

Előzmény: Az a bizonyos Balázs (66)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.05.13 0 0 66

 

 

Kérem azonnal törölni az önkényesen átnevezett topikomat.

 

(Azért írok ide, mert a mailek nem működnek.)

 

 

Előzmény: Az a bizonyos Balázs (65)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.05.13 0 0 65
Jogosultságom megvonva félnapos szavazással, holtversenyes eredményből való önkényes választással. Előre lejátszott meccs volt. Hiába szerettétek volna, hogy más legyen ez a hely, mint a HUSZ, mégis csak ugyanolyan maradt.
cidri Creative Commons License 2005.03.29 0 0 63
Sziasztok! Kérvényt nyújtok be 1, azaz egy darab tagsági igazolvány ügyében „cidri” nickre kiállítva, mert úgy látom, hogy az engem érdeklő témák közül több zárt körbe költözött. Ha akad a tisztelt tagok között kettő, aki 1) emlékszik egy ilyen hébe-hóba előforduló nickre és 2) támogatja, akkor mint kevés helyen is elférő önjelölt vendég szívesen melléjük költözöm:-) Ellenkező esetben maradok érdeklődő olvasótok:

cidri
rice Creative Commons License 2005.03.26 0 0 62

igen emlekszem mar! sajnos nem tudok teljesen objektiv lenni a pasival, mert engem lenyugoz.

 

 

 

rizsa

Előzmény: e_dora (60)
e_dora Creative Commons License 2005.03.24 0 0 60

nemcsak én, te is.. de semmi fontos, csak a csernusos okoskodás..

Előzmény: rice (59)
rice Creative Commons License 2005.03.24 0 0 59

sziga sziga:)

 

nem lehetett akkora a beszolas, ha nem emlekszem. szerintem nem is volt.

 

 

rizsa

Előzmény: e_dora (58)
e_dora Creative Commons License 2005.03.24 0 0 58
hm, elég lassan mennek itt a dolgok.. ebben a törzságyban aludni szokás? :)
zebrina Creative Commons License 2005.03.22 0 0 57
Nekem is.
Előzmény: rice (55)
e_dora Creative Commons License 2005.03.22 0 0 56

:)

 

(pedig biztos neked is beszóltam párszor, csak nem emlékszem:)

Előzmény: rice (55)
rice Creative Commons License 2005.03.22 0 0 55

kikerem magamnak! en szeretnek talalkozni Veled is!

azert beszeltunk a talirol.

 

ersekdorat en szeretnem a klubba. amit lattam "tole" az tetszik.

 

 

rizsa

Előzmény: Mad árka (52)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.03.20 0 0 54
Oké. A mailes részét átvállalom. Az itteni mailcímem él...
Előzmény: e_dora (51)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.03.20 0 0 53
Bevallom, hibáztunk. Találkozni kellett volna. :-)
Előzmény: Mad árka (52)
Mad árka Creative Commons License 2005.03.19 0 0 52
(Itt van egy garmada érdekes, izgalmas, jó fej ember. S velem bezzeg senki se akart találkozni! Pfahh, szép, mondhatom :). Ámde gyorsan kiteszem innen a lábamat, mielőtt megvádoltok, hogy tán második tagságra is vágyom-e ;).
e_dora Creative Commons License 2005.03.19 0 0 51
májusban.. ha az irl a gond, azt mondom, emailben szívesen, csak nem itt..
Előzmény: Az a bizonyos Balázs (50)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.03.19 0 0 50

A klubból eddig már ketten is külföldön élnek. Lénike meg majdnem. :-))

 

És hazajössz valamikor? Csak a találkozó miatt (nem velem)...

Előzmény: e_dora (48)
Lénike Creative Commons License 2005.03.18 0 0 49
mindenesetre elég érdekes embernek tűnsz.
Előzmény: e_dora (48)
e_dora Creative Commons License 2005.03.18 0 0 48

na, már megin ez a punk ügy.. :) kavintont kéne szednem..

látszik h nem vagyok vmi kedves figura, en most le is szavaznám magam, nyugodtan ti is.. egyébként külföldön vagyok, és ennél több irl infot nem szánok az indexre, max mail.

 

Előzmény: Az a bizonyos Balázs (47)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2005.03.17 0 0 47

Szervusz! Velem beszélgettél egy párszor kb. egy éve a Kultúrában (meg jól fel is mérgesedtél egy ízben, mikor leszóltam a pánkokat), és akkor azt mondtad, hogy nem Érsek Dórának hívnak, az csak egy nikk. Jól emlékszem?

 

Javasolnám a többieknek, hogy csináljunk egy talit - úgyis szükség lenne már rá -, és oda hívjuk el Ersekdorát.

Előzmény: e_dora (46)
e_dora Creative Commons License 2005.03.13 0 0 46

irl azonosítás a nicknevemben van :), láttam itt pár ismerős arcot, legalábbis nickileg.. meg beleolvastam a témákba, és érdekesnek találtam őket.. nemtom, kiket kéne ismernem, van itt valami taglista? most körülnéztem jobban, látom, hogy elég kevesen vagytok, először nem tűnt fel, hogy ilyen zárt társaság.. igazából még arra sem jöttem rá, miről szól ez a hely, csak érdekesnek tűnt. (egyébként nincs elvi kifogásom találkozás ellen.)

na, szóval rátok van bízva. minden jókat.

Előzmény: Törölt nick (44)
rice Creative Commons License 2005.03.12 0 0 45

mondjuk velem?:)

 

 

rizsa

Előzmény: Törölt nick (44)
zebrina Creative Commons License 2005.03.11 0 0 43
Szia Veg! Ez most a kortesbeszéd volt? :)
Előzmény: Vegetable (42)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!