Keresés

Részletes keresés

thomaso Creative Commons License 2008.01.25 0 0 179
Pont, hogy én is azt dicsérem, de mindegy :o)
Előzmény: szedrencske (178)
szedrencske Creative Commons License 2008.01.24 0 0 178
Szia!

Én rendszeresen látogatója vagyok a Sportmax Body Bike óráinak.

Gyere el, szerintem tetszeni fog! ;)
Előzmény: thomaso (162)
thomaso Creative Commons License 2008.01.19 0 0 177

Először is tisztázzuk, hogy mi az, hogy "ezt" illetve "egy ilyen"? Amiről én beszéltem egy konkrét óra volt amire jártam téli alapozás gyanánt. Egy remek edző tartotta (Erika), nagy józenével, nagyon lelkesítően és reagálva arra ha kértünk esetleg vmit. Mindíg jól éreztem magam az óráin, kihozta belőlem a legtöbbet, volt amikor  amásodik órán egyedül voltam csak, akkor se mondta, hogy na jó akkor nincs óra.

Azt, hogy ezt ott body bike-nak nevezték/nevezik sztem a név levédettsége miatt teszik (gondolok itt a spinning szóra).

Te voltál már ott (Sportmax) illetve ennél a tréninernél vagycsak úgy a body bike-ra akartál reagálni?

Amúgy nem tudom te mt értessz spinrace óra alatt, száőmodra miben több az az óra. Ezért én nem is hasonlitom össze semmivel.

De hogy annak az órának amira jártam ne lenne sportértéke...merész kijelentés.

Előzmény: -Csoki- (175)
kau01 Creative Commons License 2008.01.09 0 0 176
 

Sziasztok!

Április 6-án szervezem vérteskozmán a III.Vérteskozma-Rex Fontana Erdei Futóversenyt.Részletek: www.rexfontana.hu

Sok szeretettel várunk mindenkit!

 

 A szervezők

-Csoki- Creative Commons License 2008.01.08 0 0 175
kérlek fejts ki milyen sportétéke van egy ilyen, és pl egy profi spinnig óra közötti edzésnek. Várom válaszod!

Előzmény: thomaso (174)
thomaso Creative Commons License 2007.12.31 0 0 174
Ezt nevezem reakcióidőnek!
Méghogy nincs sportértéke...no comment.
Azért hívják úgy ahogy mert a spinning védett márkanév.
Előzmény: -Csoki- (173)
-Csoki- Creative Commons License 2007.12.30 0 0 173
hááát azért ezt a Body Bike-ot semmiképp nem nevezném sportnak. Amellett hogy semmi sportértéke nincs, még veszélyes is. Senkinek nem ajánlom. Inkább valami normális SpinRace órára menjetek, ami bár nem ilyen látványos, de sokkal több a sportértéke!
Előzmény: thomaso (168)
marv Creative Commons License 2007.08.08 0 0 172
Jelenleg Budapesten 1000 Ft/alkalomtól kezdődnek az árak.

Előzetes regisztráció szükséges, mivel adott számú bicaj van...
perge Creative Commons License 2007.05.08 0 0 171

kösz az infokat...

 

 

Előzmény: thomaso (170)
thomaso Creative Commons License 2007.05.05 0 0 170
ja bocs...1400 egy óra. sztem kicsit húzós, bár lehet, hogy máshol is ennyi már. Én eddig nem nagyon regisztráltam, szóval ez ne tartson vissza.
Előzmény: perge (169)
perge Creative Commons License 2007.05.05 0 0 169

aha, kösz...akkor órarendem már van

Már csak az árakat nem tudom, illetve ködös ez a regisztrációs rendszer...jól értem, ha nem regisztrálok előre névvel, tel. számmal akkor nem vehetek részt az órán?

Előzmény: thomaso (168)
thomaso Creative Commons License 2007.05.05 0 0 168

Hát nem olyan egyszerű :o) Egy link vezet ide: http://www.litewellness.hu/oratipusok.htm és itt a heti órarend alatt body bike álnéven fut a dolog.

Előzmény: perge (167)
perge Creative Commons License 2007.05.05 0 0 167
néztem a sportmax oldalán, de nem találtam sehol spinning óráról infot...mennyibe kerül egy óra, milyen órarend szerint müxik???
Előzmény: thomaso (162)
boszy111 Creative Commons License 2007.03.03 0 0 166

amúgy aki fehérvári az jöjjön a spin-boxba;)aki neem az iss:)

 

boszy111 Creative Commons License 2007.03.02 0 0 165

sziasztok:Dspinningeltem barlangban:DAggteleken:)naonn jóóó volt....kb 2órán át fényekkel zenével...misztikus volt+izgííí:D

de most1hétig beteg voltam és tisztára elvonási tüneteim vannak....neem bajjj jövő7en bepótolom:D

thomaso Creative Commons License 2007.02.21 0 0 164
ejha :)
Előzmény: Lena_ (163)
Lena_ Creative Commons License 2007.02.21 0 0 163
Sziasztok!

el kell mondanom, nekem a spinning, személyhez kötődő élmény. Sosem vonzott korábban önmagában, önmagáért.

Még csak néhány alkalom áll mögöttem, és mindig olyan társaságban keveredem, ahol mindenki jobb nálam..
- Mégsem keserít el.. sőt.. :-)
Ugyanis van, ami mindünket összeköt.. : A közös küzdelem, az akarás... - és az a valaki, akinek ezt az egészet én is köszönhetem..: őt Onody Viktóriána hívják.. :-)

Előbb ismertem meg a gondolatait, mint a spinning iránti kifogyhatatlan szeretetét... Elképesztőnek találtam később, milyen energiával, szeretettel beszél erről a mozgásról. Azt gondoltam, nekem ez sosem menne, hisz nem is vagyok szilfid alkat, sőt, különösebben nem rajongok a bringáért, - bár a mozgást szeretem.. De évek óta rendszeresen, otthon, egyedül tornáztam-tornázom, és azt gondoltam, sosem fogom igényelni újra, hogy edzésre, edzeni járjak.

Belátom, szuper dolgot hagytam ki!
Ez a lány.. döbbenet, milyen energiákat képvisel.. Egyáltalán nem zavar, hogy kezdő vagyok.. hogy olyanokkal is együtt tekerek, akik akár évek óta ennek élnek, sportolók. Mert ugyanúgy figyel rám is, rájuk is, miközben ő maga is ezerrel velünk küzd, teker.. Remek zenéket hoz, nem is tudsz másra figyelni, csak rá, a ritmusra, az izmaidra.. közben szinte észrevétlen tanít, mi miért van, én meg azon kapom magam, hogy a tropának hírdetett és betudott ízületeim és térdem nem ropog, nem lázadozik, viszont csöndes izomlázzal alakulnak az új izmaim.. Remek érzés... Ki könnyedébben, ki, mint én is, - vért ízzadva, de mellette mind győztesek vagyunk..
Új életem kezdődött általa.. ezúton is köszönöm Neki..
:-)
thomaso Creative Commons License 2007.01.20 0 0 162

Sziasztok,

 

Volt valaki (rajtam kívül) innen a Sportmaxban? Kiváncsi vagyok a véleményetekre az ottani gépekről. Nem a Johny g gépek és kicsit nehéz megszoknom őket. Maga a hely sokkal közelebb van nekem, mint eddig bármi, ezért kezdtem most oda járni.

poschgabi Creative Commons License 2006.11.17 0 0 161

Szia HaidiKlumpa!

 

Nem tudom, azóta átestél-e már a tűzkeresztségen, de ha még nem, tudok Neked ajánlani néhány helyet és néhány edzőt, akinél biztosan jó kezekben leszel.

A jó oktató egyik ismérve például, hogy egyidejűleg az első órán választ kapsz tőle az összes kérdésedre is, tehát mindent pontosan elmond, elmagyaráz-megmutat, továbbá nem hagyja, h "kitelerd a beledet" :-)

Előzmény: HeidiKlumpa (159)
Trichterwinde Creative Commons License 2006.11.07 0 0 160

Szia Heidi :)

Én nem a fővárosban élek, úgyhogy csak az itteni tapasztaltok alapján tudok nyilatkozni. Ahova én járok, az igazából spinracing, merthogy ott mi a kezünkkel is dolgozunk, nem is keveset.

sztem, függővé lehet tőle válni, de nagyon.

az edzők nagyon kedvesek, mindenben fognak neked segíteni. ahova én járok ott kapsz (ha akarsz) zsepit, akár törülközőt is, szőlőcukrot, pulzusmérő órát is. az elején elmagyarázzák a bicikli beállításait, a fogásokat, és pl. beállítják a nyereg normális, neked kényelmes beállítását. az óra közben mindig mondják, hogy mikor kell rá több ill. kevesebb ellenállást tenni. én még máshol nem spinningeltem soha, imádom a Csajokat (Testvérpár) akik tartják, nekem semmilyen panaszom nem lehet rájuk. biztosan Neked is segíteni fognak mindenben.

Előzmény: HeidiKlumpa (159)
HeidiKlumpa Creative Commons License 2006.11.06 0 0 159

Sziasztok!

 

Sajnos nem vagyok olyan elvetemült, hogy télen is bringázzak és lassan le kell tennem a kerékpáromat. Azt találtam ki, hogy a holtszezonban spinningre fogok járni. Már nagyjából ki is néztem eg helyet.

Vannak hülye kérdéseim pl: bemegyek az első órára és ott mi fog történni, hogyan zajlik ez? Csak felülök az egyik bringára és kitekerem a belem ahogy az edző diktálja a tempót és kész? Vagy állítgatnom kell valamit azon az ismeretlen gépen? Vinnem kell-e pulzusmérőt vagy anélkül is van értelme? (előbb-utóbb úgyis veszek, de még nem mostanában szeretnék) Szóval mint teljesen kezdő, lövésemsincs felhasználónak milyen tanácsokat tudnátok adni, hogy minél kevésbé égjek be? :) Kicsit ódzkodom a fitnesstermektől, mondhatni fitnessteremfóbiám van, de a tekerésért mindent! :)

szomorce Creative Commons License 2006.07.15 0 0 158
De lehet, hogy a közeli temetőben kéne járkálnom, azt mondják, ott jobb a levegő.
Előzmény: szomorce (157)
szomorce Creative Commons License 2006.07.11 0 0 157

Gyerekek, lemértem, az ütemes tempójú gyaloglás, legalábbis nálam, pont 140 és 150 pulzus között van. Úgyhogy be is iktattam, naponta gyaloglok egy órát, jó gyorsan megyek, esténként megkerülöm a tavat... :)

(Nem írom be, hogy melyik tavat, aki ismer, úgyis tudja, hogy melyiket... ... ...)

poschgabi Creative Commons License 2006.06.29 0 0 156

Oké, rendesen mér a Sigma is, én tényleg a kínai 2000 Ft-osokra gondoltam. Mert olyanokat is lehet venni.

De tény, hogy a Polar órákba olyan élettani-orovostudományi szabadlmak vannak beépítve, amelyek más órákban (pl. Sigma) nem találhatóak meg (pl. Own Zon TM, Own Index, stb).

Ha valaki komolyan sportol, akkor szerintem a Polar a legjobb választás, mert egész egyszerűűen a legprofibb a piacon létező összes pulzsumérő között. Engem legalábbis lenyűgöz az a rengeteg kutatómunka, ami a fejlesztései mögött van.

Előzmény: H_G (155)
H_G Creative Commons License 2006.06.29 0 0 155
Vannak már a Polar alatt is bőven jó pulzusmérős órák! A Sigma termékei tökéletesen megfelelők, jóval kedvezőbb áron, de a kimondottan olcsó Echowellek is megbízhatóan mérnek. (Bár ezeknél elég kényelmetlenül szorosra kell húzni a mellpántot.)
poschgabi Creative Commons License 2006.06.29 0 0 154
Polar óra csak Polar márkájú lehet... ;-)

A Herviszes, Lidl-s, sajnos nem igazán megbízható és még azt a kevés pénzt se éri meg, amennyiért megvetted, sajnos...
Előzmény: szomorce (141)
poschgabi Creative Commons License 2006.06.29 0 0 153
A jobb pulzusmérők (Polar) pontosan úgy működnek, mint az EKG. Tehát, nem az erek bőrön keresztül érezhető pulzálást érzik (így nem is lenne pontos a mutatott érték), hanem a mellkasi jeladó elektromos impulzusokat vesz és azokat továbbítja az órának, amely kijelzi a pulzust. A Polar órák EKG pontossággal mérnek. (A pár ezer forintos kínai ratyikkal szemben).
Előzmény: szomorce (152)
szomorce Creative Commons License 2006.06.17 0 0 152
Egyébként hogy működnek ezek az órák? Úgy értem, mivel érzékelik a szívdobogást, és mivel küldik át a jelet a karórába? Nem tudod?
Előzmény: mounti (148)
szomorce Creative Commons License 2006.06.17 0 0 151
És mi az egyébként, hogy nem kódolt? Most egyenlőre a hugomét használom, az van itthon, ő meg a Lidlben vette. :)))
Előzmény: mounti (148)
szomorce Creative Commons License 2006.06.17 0 0 150

A BUDAPESTI KERÉKPÁRUTAK TÉRKÉPE

 

http://www.bringaut.fw.hu/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!