Keresés

Részletes keresés

Okos Mikulás Creative Commons License 2004.12.14 0 0 207

http://index.hu/eu/euhirek/?main:2004.12.14.&204938

"Lezárultak a román és a bolgár csatlakozási tárgyalások

december 14. 17:47
[MTI]


Hivatalosan is befejeződtek a tagfelvételi tárgyalások Romániáva és Bulgáriával, jelentették be az Európai Unió brüsszeli központjában. A tagfelvételi tárgyalások lezárása után valószínűsíthető, hogy a két balkáni tagállam 2007. január 1-én az unió tagállama lesz.

Ez azonban egyelőre csak elvi lehetőség, az EU mindkét tagjelölt esetében fenntartotta magának a jogot a belépés elhalasztására, amennyiben késedelmeket tapasztal a beígért reformok végrehajtásában. Gondok főleg a jogrendszer reformja és a korrupció elleni harc területén akadhatnak.

"Még számos területen jelentős számú kötelezettségvállalást kell életbe léptetni", jelentette ki Olli Rehn bővítési biztos."

 

Jajistenkém. Ha most vissza kéne szívni azt a sok balos taknyot amit ide befröcsögtetek. :)

Magyarpolgár Creative Commons License 2004.12.14 0 0 206

"itt azért előjött megint a szadi igazi énje.

Amúgy megfigyeltem, hogy liberálisnál önzőbb és erőszakosabb ember nincs.

Persze lehet ezek csak a magyar liberálisok."

/én/

 

Előzmény: Rosszcsirkeff Mária (203)
beezer Creative Commons License 2004.12.14 0 0 205
Összekeverted a betűket. Én röhögök. Rajtad. meg a hozzád hasonló okostojásokon.
Előzmény: Nagulnov (199)
elevenke2 Creative Commons License 2004.12.14 0 0 204
Nyuszifül Vityka

"A kettős állampolgárság az Európai Unióban teljesen jogszerű, a szerb kormány is jelezte, hogy kész tárgyalni. A magyar kormány viszont ellenzi a kérést. Nincs a világon olyan nemzet, olyan ország, amely hasonló helyzetben így cselekedne. Ennél mélyebbre nehéz lenne süllyedni" - jelentette ki Orbán Viktor Tusnádfürdőn, (2003) XIV. Bálványosi Nyári Szabadegyetemen.

Rosszcsirkeff Mária Creative Commons License 2004.12.14 0 0 203

Söjtörke te  anagyképű, hülye dumáddal (nem vagyok rá vevő, befejeztem a csacsogást - stb.) egyáltalán nem ügyesen leplezed érveid hiányát. Offban, személyeskedésben terjengős vagy és bőbeszédű, különben pedig állandóan beégsz.

(Ja, és én NEM örjöngök, nem csacsogok. Csak tükröt tartok eléd, remélem nem baj.:))

Előzmény: Nagulnov (196)
elevenke2 Creative Commons License 2004.12.14 0 0 202
Dr.Dajcs KISZ-titkár , papa a MÉH tröszt vezetője! Nos?

elevenke2 Creative Commons License 2004.12.14 0 0 201

Térdre Imához mondá Nyuszifül Vityka

Andrásfalvy Bertalan:
"...amikor a kereszténydemokrata oldalról valamilyen vallásos vagy az egyházzal kapcsolatos megnyilvánulás hangzik el, akkor itt mögöttem a frakcióvezetõ elkiáltja: imához..."
http://www.mkogy.hu/naplo34/180/1800086.html
(frakcióvezeto: Orbán Viktor)

"Megjegyezzük, a mieink - tiszteletadásra - felálltak trianoni megemlékezés gyanánt egy percre, mikor a teljes Fidesz frakció kirohant a Parlamentbol, és ha visszaemlékezünk, nem a nemzeti radikálisok kiabálták, mikor a KDNP szót kért, hogy: „csuhások” „ térdre imához” „cápalátogatás” stb…"
http://www.miep.hu/It/elemek/ITt_vagyunk!_0403.htm

Elég meggyozo?
NaEzAz!

 

Ajanlott olvasmany:

Parlamenti naplo: 180. ülésnap (1992.02.25)

Andrasfalvy Bertalan felszolalasa

 

elevenke2 Creative Commons License 2004.12.14 0 0 200

Menjünk végig

Halász János. frakció vezető

1990 mszp városi képviselő........bukta
1994 szdsz " " ........nyer
1998 fidesz orsz gyüli .......nyer

:O)

Csoda, hogy nem bírja a szocikat..?

A kedves anyósa az mszp debreceni elnöke volt anno...:O)))

 

 

Nagulnov Creative Commons License 2004.12.14 0 0 199
Dehogynem volt Gyurcsány komcsi. Amíg az fizetett jobban - komcsi volt. Hagyjuk is a csacsogást már nem vagy magadnál. Hörögsz.:O)
Előzmény: beezer (197)
elevenke2 Creative Commons License 2004.12.14 0 0 198

Nyuszifül Vitykára pont ráillik.!! Székesfehérváron volt KISZ titkár!!

Előzmény: greenwhite (192)
beezer Creative Commons License 2004.12.14 0 0 197
first of all:anyádat pubizd ha eltűri. Másodszor az elnevezés jók, amennyiben ugyanezt elmondod oviról, aki szintén volt kisz führer az egyetemen.
c 45: ez jó név. elfogadható. a folytatást lásd fönt.
nagulnov: ezzel csak két baj van. hogy nem volt komcsi és Gyurcsány kisz führersége idején már diktatúra is alig. Ne a fidesznél tanuljatok történelmet. forduljatok inkább orvosotokhoz, gyógyszerészetekhez.
és mégegyszer nagulnov: ha tudnád is mit beszélsz, ütemesen csapkodnád a fejed a földhöz. nektek lövésetek sincs arról amiről beszéltek. asszem mondhatnátok akár paprikás szalámit is a komcsi helyett, úgyse tudjátok mit jelent
Előzmény: greenwhite (192)
Nagulnov Creative Commons License 2004.12.14 0 0 196
Hagyd már ezt a komcsi dumádat. Nem vagyok rá vevő.
Előzmény: Rosszcsirkeff Mária (195)
Rosszcsirkeff Mária Creative Commons License 2004.12.14 0 0 195
Ha ivaréretten éltél már - te is működtetted.
Előzmény: Nagulnov (194)
Nagulnov Creative Commons License 2004.12.14 0 0 194

Nem volt komcsi persze.:O) Csak működtette a komcsi diktatúrát. 

 

Emlékszem, éjszaka beszélgettünk Deutschcsal, sokáig le-föl sétáltunk, és egyre csak azt mondtam neki: „Nem értitek? Ezekkel úgysem lehet megegyezni."
­ Kiket értett „ezek"-en?
­ A hatalmat. Én, aki magam is oda tartoztam, ez nem kérdés.

Előzmény: greenwhite (192)
c45 Creative Commons License 2004.12.14 0 0 193

Jó, ne legyen komcsi. Mit szólnál a dzsentri közpénztolvajhoz? Vagy egyszerűsítsünk és alkossunk új - becézett - szót a lopcsányból: lopcsi?! Hogy tecc?

 

Gyurcsány a lopcsi. Nem is olyan rossz.

Előzmény: beezer (190)
greenwhite Creative Commons License 2004.12.14 0 0 192

"Gyurcsány nem komcsi"

 

újgazdag KISZ-führer jobban tetszik pubi?

Előzmény: beezer (190)
beezer Creative Commons License 2004.12.14 0 0 191
Kapaszkodj meg kisfiam. Ebben tökéletesen igazad van. Megyó nagy marhaságot csinált, ráadásul elég gusztustalanul. ez azonban nem kérdőjelezi meg azt, amit korábban írtam.
Előzmény: c45 (187)
beezer Creative Commons License 2004.12.14 0 0 190
Komcsival én sem állnék le. Da hát sajnos ilyen a sors, Gyurcsány nem komcsi, még ha ti azt mondjátok is. ezzel egyébként eláruljátok mennyire lövésetek sincs a történelemről, ideológiákról, filozófiákról. De hát ez a ti bajotok lehetne, ha nem hülyítenétek vele a nemzet műveletlenebbik felét, amelyik beveszi ezt a hülye maszlagot. A komcsi nem több kódnévnél. Szerepelhetne helyette arab, cigány, zsidó, idegen, magyargyűlölő vagy akármi. Most éppen a komcsizás a divat. Ovi haverja, a Stürmer, az igen, az komcsi. forduljatok hozzá, ha tudni akarjátok, mi a különbség a kommunista és a szociáldemokrata nézetek között. Annyit azért megsúgok, hogy legalább akkora, mint a liberális és a szocdem nézetek között. Néha nem csak beszélni de olvasni is kéne.
Előzmény: c45 (187)
beezer Creative Commons License 2004.12.14 0 0 189
Bocsi, de nem a kormány. Először is a maszop, másodszor nem Erdélyben rendelte meg a nyomtatást, hanem Magyarországon. az erdélyi nyomda a magyar vállalkozó alvállalkozója volt, amiről a megrendelők nem tudtak, mert ha tudnak nyilván nem ennek a cégnek adják a munkát. Az rendben van, hogy hazudtok, de ne ilyen nyilvánvalóan.
Előzmény: c45 (186)
Qqberci Creative Commons License 2004.12.14 0 0 188

1./ Nem a kormány, hanem az MSZP.

2./ A jó mélymagyar székelyek meg jó pénzért még ezt is...

Előzmény: c45 (186)
c45 Creative Commons License 2004.12.14 0 0 187

"amikor ovi kiállt volna vitatkozni olyan körülmények között, amikor nem ő szabja meg a feltételeket, "

 

Mikor D-209 zárt vitára hívta az exminiszterelnököket és egyedül Orbánnál csinálta meg, hogy siserehad újságíró volt ott s mégis nyilvános volt?  (Ezek után épeszű ember semmiféle komcsival nem ül le semmiféle megbeszélésre!)

Szóval: Cavintont bevetted-e ma? Még nem késő!

 

 

Előzmény: beezer (181)
c45 Creative Commons License 2004.12.14 0 0 186
Ehhez képest a Kormány bőszen nyomta Erdélyben a NEM párti szóróujságot.
Előzmény: tarolo (184)
greenwhite Creative Commons License 2004.12.14 0 0 185

akkor megpróbálok válaszolni,

 

"Miért nem gondolkoztak előre a várható következményekről? "

Biztos, hogy gondolkoztak, és tudták, hogy 19re húznak lapot, de megpróbálták. MErt ha nem-et mondanak, akkor az MSZP-SZDSZ az elkövetkezendő egy évtizedben állandóan azzal támadta volna őket, hogy ők is magasról tesznek a nemzeti érzésre. Ismét jöhetett volna az egyik kutya másik eb, suttogó propagandájuk.

 

"Miért ilyen köntösben akarták ezt eladni, amikor várható volt, hogy ez keményen piszkálni fogja az emberek csőrét? "

Ezt az MSZP csinálta, én nem emlékszem arra, hogy a FIDESZ riogatott 800000 magyarral

 

" Miért nem tett le a FIDESZ Gyurcsány felkérése ellenére egy törvényjavaslatot még a népszavazás előtt, ami alapján dönthetett volna a távolmaradó több mint 60 %? "

Mert az egész egy csapda volt. Ha letesznek valamit az asztalra egyből jöttek volna az un. nemzetközi jogászok és "elmagyarázták" volna, hogy ez milyen szélsőjobboldali javaslat.

 

"Miért nem állt ki Orbán Viktor Gyurcsánnyal vitázni, ha olyannyira érezte az igazát, ahogy itt sokan állítják?"

Mert ezt nem az MSZP és a FIDESZ kezdeményezte, Gyurcsánynak Thürmerrel és Patrubányival kellett volna. Ennek enm szabadott volna pártpolitikai üggyé változnia. HA nem mond nemet először Adolf Hiller és tolvajbandaKuncze

 

"Miért nem tudta a "szépszáju" Orbán Viktor meggyőzni a magyarokat, hogy a KÁP nemhogy ráfizetés lesz, de még pénzt is hoz a házhoz ahogy állítja?

- Miért nem tudta meggyőzni a választókat, akik már régen "hazugnak" tartják a kormányt (FIDESZ szóhasználat), hogy a FIDESZ-nek van igaza?"

Mert sajnos használ a Horn Gyula regnálása alatt kitalált MSZP-s propaganda: egyik kutya másik eb, mind a kettő egyforma. Illetve nem kellett volna megengedni a Tőkésnek és a Duraynak hogy elmenjen vitázni.

Előzmény: Amart (168)
tarolo Creative Commons License 2004.12.14 0 0 184
Megjegyzem, a népszavazás a demokrácia egyik eszköze! „A kormányfő kijelentette: a magyar kormánynak nincsen hivatalos álláspontja a kettős állampolgárságról. Úgy fogalmazott: "Nem lehet, hiszen a nép magához vonta a jogot" "Nem lehet, hiszen a nép magához vonta a jogot" ...................................................„A kormányfő kijelentette: a magyar kormánynak nincsen hivatalos álláspontja a kettős állampolgárságról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!........Úgy fogalmazott: "Nem lehet, hiszen a nép magához vonta a jogot" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Amart (183)
Amart Creative Commons License 2004.12.14 0 0 183

Dehogy tökéletes! Itt nem erről beszélek, hanem arról, hogy a FIDESZ mennyire nem tökéletes. Ennek nem logikus következménye, hogy a kormány, az MSZP tökéletes.

 

Egyébként a feltett kérdéseimre próbálj meg választ adni. Ha azok olyan pozítiv és igaz állításokat fognak tartalamazni, amelyek kimerítőleg megválaszolják a kérdéseimet, nem fogom többet a FIDESZ-t szidni. (Egyébként az MSZP-t sem akarom dicsérni.)

 

Előzmény: greenwhite (180)
beezer Creative Commons License 2004.12.14 0 0 182
nem mindennek a fidesz az oka. a hülye maszop a szokásos töketlenséggel válaszolt. De mégsem ők kampányoltak a választás mellett, és elmondták az ellenérveket is (noha tőlük sem idegen a demagógia). Azért az ordas hazugságokat mégiscsak a másik oldaltól hallottuk. Ha meg olyan véresszájú antikommunisták vagytok, akkor ovi miért lóg ki a Stürmer seggéből?
Előzmény: greenwhite (180)
beezer Creative Commons License 2004.12.14 0 0 181
Kedves amart! mondj nekem egyetlen példát az utóbbi nyolc évben, amikor ovi kiállt volna vitatkozni olyan körülmények között, amikor nem ő szabja meg a feltételeket, a témát és lehetőleg előre nem írja le a kérdéseket is. Hiszen az utóbbi két és fél évben talán egyszer ha felszólat az Országházban pedig képviselőként onnan kapja a fizetését. Ovi nem vitatkozik. tessék tudomásul venni. ő kijelent. lehetőleg ex cathedra.
Előzmény: Amart (168)
greenwhite Creative Commons License 2004.12.14 0 0 180

mindennek a Fidesz az oka?

Hát persze, ki más, hisz a kormányzásra született szoc-libák koalíció a tökeletés

Előzmény: beezer (179)
beezer Creative Commons License 2004.12.14 0 0 179
semmi. De ha nem tesz rá egy lapáttal a fityisz, akkor most kisebb lenne a cirkusz és a ht magyarság csalódottsága.
Előzmény: Amorf (165)
Amart Creative Commons License 2004.12.14 0 0 178
Nem élmény! Nincs kit.
Előzmény: tarolo (177)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!