Keresés

Részletes keresés

nyulbocs Creative Commons License 2004.11.27 0 0 15

Most akkor ki lett a legikrebb iker? Pont a végén kellett elveszíteni a fonalat.

nyúl(bocs)

 

CILLI Creative Commons License 2004.11.27 0 0 14
Franc tudja, nem volt ez olyan rossz. Miért kell mindenben koncepciónak lenni? A darwinból pl. az első adásból bírtam megnézni kb 7,5 percet, azóta nem merészeltem oda se kapcsolni. Ezt még élveztem is. Persze lehet, hogy velem van a baj :)))) Miközben a Bochkort imádom, a Stohltól meg apró piros pöttyök jönnek ki rajtam, de ez nem változtatott azon, hogy Drawint nem bírok nézni, ez meg egész jó volt. Szerintem. (Gumicsirke...)
Tombolda Creative Commons License 2004.11.27 0 0 13
Így. Vagy úgy. De Buci. Nagyon.
Előzmény: Törőlt_nick (12)
Törőlt_nick Creative Commons License 2004.11.27 0 0 12
ez a stol gyerek mos má így marad??? 
Tombolda Creative Commons License 2004.11.27 0 0 11
Najó, ez a sh0w világa..., a valóvilág, ehhez már nem értünk.
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (9)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2004.11.27 0 0 10
Az újját, az meg persze ujját akart lenni.. (akasztják a hóhért) :))
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (9)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2004.11.27 0 0 9

"legikrebb"

 

Ezért bármely nyelvújító megnyalná a tíz újját...

Előzmény: Tombolda (8)
Tombolda Creative Commons License 2004.11.27 0 0 8
Nagy0n legfasza és érdem.
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (7)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2004.11.27 0 0 7

Amúgy milyen nemes érdem lehet Magyarország legikrebb ikerpárjának lenni?! :))

 

Az agyam ledobja a szijjat...

Tombolda Creative Commons License 2004.11.27 0 0 6

Najó, lehet túlzásba vittem, na de ez a beszólás, nem?

Amúgy meg minek nézitek? Igaz, meg kell ismerni a rosszat is ahhoz, hogy tudjuk mi a jó...

Előzmény: Tombolda (4)
vicc Creative Commons License 2004.11.27 0 0 5
alapvetően nyilván semmi baj nincs a műsorral, csak igazán nem szól semmiről. pár érdekes, pár semmitmondó fókuszanyag - és egy telefonos-szavazás köré szervezett lufi. viszont egyszeri és eyecandy típusú cucc, úgyhogy tuti lenyomja a darwint a másikon, és nagy nyereség lesz az rtl-nek
Tombolda Creative Commons License 2004.11.27 0 0 4

Kedves, köcsög és Buci!

Ez nem kiszavazás. Legyél szíves nem üvöltözni!

Megértésedet köszönjük!

Tisztelettel,

Tombicica

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.27 0 0 3
Szóljon már valaki bucinak hogy ez nem kiszavazas ne uvöltsön annyira ...
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (0)
Tombolda Creative Commons License 2004.11.27 0 0 2

00000

Előzmény: Timna (-)
Krokofánt Creative Commons License 2004.11.27 0 0 1

hát én kiakadtam!

meg akartam nézni, mert a beharangozó (jó tudom, mér' hiszem hogy a promónak köze van bármihez... áááh!) szóval azt hittem, valami vicces, érdekes ikrekről szóló izé lesz.

Dehát ez semmiről se szól. Oyan, mintha valami IRL klubdélutánból felvettek volna itt-ott egy-két percet, aztán találomra levetítenék. Még az ikrekeről sem tudtunk meg semmit, csak azt hogy hogyan van sminkelve a szempillájuk.

Se vezérgondolat, se cselekmény, nem tart az egész sehonnan sehová, nincs szerkesztés, nincs mondanivaló, nincs cél, nincs benne semmi.

Semmi.

Csak színes fotók ikrekről, mindenféle szögből.

Meg egy állandóan üvöltöző, nagyon idegesítő Stohl Buci.

(És valaki magyarázza meg, mi abban az átverés, ha két köztudottan tök egyforma iker 'megtéveszti' a környezetét az egyébként köztudott egyformaságával???)

 

Kár a műsorért. Nagyon jó alapanyag lett volna, de ami végül lett belőle az annyira szar, hogy szvsz mehet a Guiness-be, mint a legnagyobb ziccer legcsúnyább elba....ltázása.

Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2004.11.27 0 0 0
00
Előzmény: Timna (-)
Timna Creative Commons License 2004.11.27 0 0 topiknyitó
Jáj. Már 1 órája megy és nem szól semmiről, bár kétségtelenül aranyosak az ikrek (vagy ikrekek?:)). Azért ilyen amatőrségek nem igaz hogy nem szúrják a szemüket, hogy a 12-es korhatárkarika eltakarja az egyik telefonszámot, meg hogy a műsor "zenéje" egy kb 5 másodperces fütyörészés amit már a reklámok során is megrühelltem, de így hogy 1 órája loopol, valami kínszenvedés... Ezek nem nézik vissza, milyen szart raknak össze?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!