Keresés

Részletes keresés

H. Flóra Creative Commons License 2004.09.24 0 0 146
Miért lennél nevetséges? Mennyit kaptál?
Előzmény: fenris (142)
H. Flóra Creative Commons License 2004.09.24 0 0 145

De 185cm magas vagy, ugye?

Számíthattál rá, te magad elemeztél. Vérig sértettél, én pedig sértődékeny vagyok és kicsinyes, láthatod. Az életrajzi regényedhez gyűjtök anyagot. Milyen piktogramokat kérsz?

Előzmény: fenris (141)
fenris Creative Commons License 2004.09.24 0 0 144
mindössze előszeretettel világítom meg Flórika tévedéseit. nem hazudok, hihetsz nekem.
Előzmény: PaidinCigarettes (143)
PaidinCigarettes Creative Commons License 2004.09.24 0 0 143

"a spermabanknak pedig csóró egyetemista voltom miatt anyagi okai voltak"

 

Már magyarázkodsz is, mi? Blablabla

Előzmény: fenris (142)
fenris Creative Commons License 2004.09.24 0 0 142

hú, te Flóra, ennyire szánalmas nem lehetsz. nem érzed megalázónak, hogy azzal próbálsz nevetségessé tenni, amit én vígan kiteregetek a világnak?

 

a spermabanknak pedig csóró egyetemista voltom miatt anyagi okai voltak. ne légy már megint ilyen egyszerű

Előzmény: H. Flóra (140)
fenris Creative Commons License 2004.09.24 0 0 141

kicsit eltévedtél. black metalt kedvelő emberke vagyok -> hajam igen hosszú

szóval így legyen 5-ösöd a lottón :))

 

és ha kutogatsz utánam, még egy rakás információd lesz, és akkor nem bonyolódsz ilyen félrelövésbe, és mindenki okosnak fog tartani végre. de bevallom, volt tüsihajam régen, meg volt normál hajam is, csak ez a tipp akkor se jött most be.

 

egyébként tipikus ez a "most jól utánadnézek" viselkedés..

Te Flóra. Most őszintén: Miért nyalod fel utánam a padlót?

 

a szülinapi jókívánságot köszönöm, férfi sztripper nem lesz, mert nem örülnék neki, ezt meg senki se akarhatja, annyira kedvesrendes emberke vagyok én :D

csak van amiben nem ismerek tréfát

Előzmény: H. Flóra (136)
H. Flóra Creative Commons License 2004.09.24 0 0 140

Értem már, miért beszélt nálam akaratgyengeségről. Még azt is hozzátenném, hogy hozzá képest súlyos önértékelési zavarom is van, biztos, hogy nem tudnék ennyit küzdeni génjeim népszerűsítéséért.

 

 

fenris

válasz | megnéz | könyvjelző 2004.09.07 08:50:48 (6047)

hehe, meg vagyok én, mikor is a spermabankban egy igen fájdalmas alkalmassági vizsgálat után még matériát is kellett szolgáltatni, de egy nagyon szar épületrészben, ahol a wc-n nem volt zár... :D próbálkozol, minmt állat, erre benyit egy faszi, és bocsánatot kér. aztán nagy nehezen ismét közel kerülsz a célhoz, de akkor meg egy öregember, aztán persze pironkodva kihátrál :))))))

nabasszus, amikor sikerült végeznem, már semmi sem tudott érdekelni, vidáman lóbáltam a kémcsőt, hogy na végre.

 

ez bíz kínos egy nap volt :)

Előzmény: the soft cushions (138)
Supernovablaster Creative Commons License 2004.09.24 0 0 139

Oké, akkor legyen ötöse.

Előzmény: the soft cushions (138)
the soft cushions Creative Commons License 2004.09.24 0 0 138
amikor azt irta, h fenris 28, meg annyi is volt. ma lett 29. ja, telleg boldog szulinapot, fenris! remelem a barataid nem rejtenek ferfi sztriptiztancost a tortaba.
Előzmény: Supernovablaster (137)
Supernovablaster Creative Commons License 2004.09.24 0 0 137
Úgy sohase lesz ötösöd, ha minden számot eggyel nézel el.
Előzmény: H. Flóra (136)
H. Flóra Creative Commons License 2004.09.24 0 0 136

így legyen ötösöm a lottón:

 

fenris válasz | megnéz | könyvjelző  2004.09.24 10:40:31 (3726) 

jaja :))

ma asszem én is iszok, ma vagyok 29!! mondjuk a szülinap ünneplősös barátokkal jövő hétre beszéltük meg, de ez nem kizáró ok, ha az embernek vannak munkatársai :)

 

 

Előzmény: H. Flóra (125)
the soft cushions Creative Commons License 2004.09.22 0 0 135
a mississippiben meg 4 i van, 4 s, 2 p, es tudomasom szerint csak egyetlen m.
Előzmény: H. Flóra (133)
fenris Creative Commons License 2004.09.22 0 0 134
béna vagy :))) ha fel akarsz dühíteni, Te Bátor Ember :)
Előzmény: PaidinCigarettes (131)
H. Flóra Creative Commons License 2004.09.22 0 0 133
Elég kicsinyes dolog, meg népnevelés, de itt sokszor elő fog fordulni még: összesen 1 m-et tartalmazó szavak: eneagram autogram piktogram összesen 2 m-et tartalmazó szavak: monogram dekagramm kilogramm összesen 3 m-et tartalmazó szavak: milligramm SEDI: bocsáss meg, menstruálok. (ezt azért fenris is figyelembe vehetné, mielőtt durvul)
Előzmény: the soft cushions (129)
fenris Creative Commons License 2004.09.22 0 0 132

ez legalább picit vicces volt :)

Előzmény: the soft cushions (129)
PaidinCigarettes Creative Commons License 2004.09.22 0 0 131
Méghogy "nem veszélyeztetett", peeersze, azért nem kicsit langyos volt ez a kutyás-csontos utalásocskád, macsókám.
Előzmény: fenris (124)
SEDI Creative Commons License 2004.09.22 0 0 130
most mér vagy ilyen velem :-(((
Előzmény: H. Flóra (128)
the soft cushions Creative Commons License 2004.09.22 0 0 129
fenris otlete egyaltalan nem uj, vannak hasonlo tartalomjelzo piktogrammok pl a linkbroker.hu oldalan is az egyes belinkelt site-okhoz, rendkivul hasznosak.

addig is, amig sikerul keresztulvinni a megfelelo torvenyt a konyvek kotelezo megjelolesehez, be lehetne vezetni monnyuk az indexen a forumozokra. fenrisnel pl vmi ilyesmi lenne: "csokonyosen ragaszkodik hozza, hogy faraszto hulyesegeit mindenki veres komolysaggal kezelje. erzekeli a szarkazmust, de nem szereti, arra agressziv, gunyosnak szant megjegyzesekkel reagal."

h milyen piktogramm illene ehhez, azt nemtom, talan egy felig oszvert, felig sarokba szoritott horcsogot formazo allat stilizalt rajza.
Előzmény: H. Flóra (125)
H. Flóra Creative Commons License 2004.09.22 0 0 128
Meg kéne tanulni olvasni, drága.
Előzmény: SEDI (127)
SEDI Creative Commons License 2004.09.22 0 0 127
én azt hittem fenris lány, de halál komolyan.
Előzmény: H. Flóra (125)
Supernovablaster Creative Commons License 2004.09.22 0 0 126
Szabolcs ezek után csak a hódokról fog írni, én már látom.
Előzmény: H. Flóra (125)
H. Flóra Creative Commons License 2004.09.22 0 0 125
Tudod, Benedek Szabolcs író, érdekli, mi ijeszti el az olvasókat, és ha lesznek piktogramok, majd kétszer is meggondolja, milyen jelenetekkel színesíti történeteit, üzleti szempontból nem lesz ez lényegtelen. Te kb. 185 cm magas, sportos testalkatú, tüsihajú 28 év körüli lehetsz, inget hordasz.
Előzmény: fenris (119)
fenris Creative Commons License 2004.09.22 0 0 124

magasabbra ugorj, kutyuska, így nem kapsz csontot

Előzmény: PaidinCigarettes (123)
PaidinCigarettes Creative Commons License 2004.09.22 0 0 123

Szia fenris!

Szerintem az oroszok téged hoztak létre valami hormonlöketeket befecskendezve. Csak ezt nem tesztelték előtte állatokon se, úgyhogy a rendellenesség a vártnál is nagyobb lett. Vagy a NASA teszteli az index forumozóit egy csodás bot bevetésével, ami nem csakhogy precíz ítéleteket tud alkotni olyanokról, akikkel kb. 30 üzenetet váltott, hanem még egy homofób macsó is. Javaslom a számítógép helyett menj vissza az edzőterembe, bár gondolom az ujjaidat erősíted.

Tényleg, mikor jössz már végre elő azzal, amire a topic eleje óta a várok: a buzikat a gázkamrába, könyveket a kemencébe elmélettel? Én tudom, hogy ezt szeretnéd, ha te magad nem is. Próbálj önreflexiót gyakorolni!

Előzmény: fenris (98)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.22 0 0 122

Mi hiába ismét?

Kérdeztem Tőled valamit, mivel kíváncsi voltam arra, hogy mi volt az a könyv, amit szintúgy pénzkidobásnak éreztél. Te erre nekem esel, hogy milyen felesleges dolgokat kérdezek, és rögvest mindenféle hátsó szándékra gyanakszol. Pedig én csak kíváncsi voltam.

Előzmény: fenris (121)
fenris Creative Commons License 2004.09.22 0 0 121

ja jó, akkor ismét hiába

 

lassan tényleg töröltetem ezt a topikot, semmire se jó

Előzmény: Törölt nick (120)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.22 0 0 120
Semmire nem akarok kilyukkadni, egyelőre a lényeg szempontjából tök feleslegesen kérdezek, bár hirtelenjében nem tudom megmondani, mi a lényeg.
Előzmény: fenris (119)
fenris Creative Commons License 2004.09.22 0 0 119

de én is kérdeznék valamit. mit akarsz ezekből az infókból kihozni? esetleg azt, hogy ezek a könyvek igenis jók? mert még ha neked tetszenének, attól még nekem nem tetszenek, és itt arról volt szó, hogy én dönthessem el, mit veszek.

 

szóval, miután én ilyen szépen megválaszolom a kérdéseidet, mondd el szépen te is, mire akarsz kilyukadni. mert egyelőre csak annyit látok, hogy a lényeg szempontjából tök felesleges dolgokat kérdezel.

Előzmény: Törölt nick (117)
fenris Creative Commons License 2004.09.22 0 0 118

Ez egy kicsit nehéz lenne, kb. fél éve történt, de egy krimi volt, Stephen King ajánlásával. Kidobtam, és nem emlékszem a címére sem. Puhakötésű volt. És a homotémától eltekintve is gyenge.

hopp, nem is, újév után vettem, úgy emlékszem. valami ilyesmit írt rá King, hogy idén már nem olvasok ennél izgalmasabbat. ez bizony burkolt utalás volt a mű színvonalára, de csak átfutottam rajta sajnos, mert King-et sem tartom annyira jó írónak. Le kellett volna esnie.

Előzmény: Törölt nick (117)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.22 0 0 117
Elárulod, melyik az a másik könyv?
Előzmény: fenris (115)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!