Keresés

Részletes keresés

az ördög ügyvédje Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8330
köszi!
Előzmény: Dr.W.Gy. (8324)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8329
Ifimeccsre is tessék kimenni;)
Előzmény: piréjt007 (8328)
piréjt007 Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8328
Én ugy tudom 6 kor lesz a meccs és nem 4 kor.
Előzmény: Törölt nick (8311)
az ördög ügyvédje Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8327
te a blikktől komolyan veszel egy betűt is?
Előzmény: Szabotibor78 (8307)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8326
Ez az, hogy én is szinte mindig rá tudok érni. Csak pont akkor nem. És pont ez a meccs járt így, olyan mint egy rémálom!
Előzmény: Törölt nick (8325)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8324
http://tejszin.cjb.net/rules.php A koli és a tejszinHUB közös Szabályzata!
http://longley.uw.hu/stuff.html <-tengernyi hasznos infó mindenről
http://www.portforward.com/routers.htm <-routerrel aktiv DC használat

Előzmény: az ördög ügyvédje (8323)
az ördög ügyvédje Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8323
off
erről a dc-ről (gondolom, ez a dc++ lenne, ugye?), illetve a beállításairól hol lehet többet megtudni?
mármint pl. azt, hogy hogy lehet magyar hubokat kiválasztani benne. külföldi előadók számait ugyanis dögivel megtalálom rajta, de magyarokat csak elvétve, pedig azok közül is érdekelne jó pár
on
Előzmény: Törölt nick (8245)
_paha_ Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8322
meg nem fagynánk szét minden évben! :-)

nőikézi vébét Afrikának! :-)))))
Előzmény: fafa211 (8315)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8321
Na most vagy azért tették át mert pénteken több nézőt remélnek, vagy azért mert szombaton már van valami kihagyhatatlan program. Az előbbire tippelek, és úgy teszek mintha örülnék neki... Szerintem FaberK-nak van igaza, csak nekem ez a lehető legrosszabbul jött ki. A legjobban várt mérkőzésre azért nem tudok menni mert a közvetítés miatt áttették arra az egyetlen napra amiről már egy hónappal előtte tudom, hogy nem érek rá:(
Előzmény: attus germanicus (8320)
attus germanicus Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8320

>Persze könnyen beszélek, én el tudok menni akkor is.

Ez a lényeg. Én meg nem. És még elég sokan nem. Ezért érthető, hogy Téged nem bánt, engem viszont nagyon. Erre az egy alkalomra talán el tudok szökni, de ha rendszeresen pénteken lennének a meccseink... Majd megpróbálok valahogy variálni a szabadnapokkal, bár eléggé utálnak már bent miatta, hogy folyton variálok a kézilabda miatt...

Amúgy szerintem pénteken este nem sok ember ül le a tévé elé kézilabdát nézni - legalábbis azok közül, akik nem néznék meg vasárnap hajnalban is, ha akkor lenne. A dolog lényegében arról szól, hogy a spanyol bajnokira több nézőt remél a Sport1 szombatra, mint a magyar kézilabda-rangadóra.

Szerintem.

Előzmény: FaberK (8314)
attus germanicus Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8319

>Azért én mondjuk nem félek attól,hogy a Győr,Dunaferr,FTC hazai meccsein tartani kéne attól,hogy nem lesz teltház!Főleg ha ezek a csapatok pont egymás ellen játszanak majd!

Pedig igazán tarthatnál. A Fradi átlagos hazai bajnoki meccsein sokszor még félház sincs, a de a rangadókon sincs sosem telt ház. Tavaly csak két BL-meccsen (Larvik, Slagelse) volt telt ház a Népligetben.

Előzmény: TamZoli1 (8304)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8318

Erről sokat lehetne beszélni de szerintem ne tegyük.

A biztonságiak meg szerintem korrektek voltak, kis szervezési hiba lehetett.

Előzmény: Szabotibor78 (8317)
Szabotibor78 Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8317

Nem tudom. Egyszer korábban erről a fórumról kaptam valakitől egy email-t magánban hasonló pletykával. Azt is elolvastam, de nem hittem el.

Aztán Kulcsár csak elment a Cornexitől.

jó, úgy baromság ahogy van. A Blikk cikkről itt olvastam először, kiváncsi voltam az ottani reakciókra.

A 70% elküldte a cikk iróját a fenébe, jópárat kimoderáltak.

 

Engem abból a hozzászólásból a 2. fele érdekelt, miszerint Kirsnert és Farkas alig engették be. (Az első fele nyilván hülyeség.) Ezt eltudom képzelni, látva élőben a biztonságiakat.

Előzmény: Törölt nick (8312)
Breki1 Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8316
Hát ugye Böbé-t és Skaliczky-t se engedték be hiába magyarázták, hogy őket azért hiányolnák bent...
Előzmény: imoT (8310)
fafa211 Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8315

VB-ket mindenképpen kell kétévente rendezni, ez lehet a záloga az Európán kívüli válogatottak fejlődésének!

A nyár eleji világverseny-időpontod szerintem is jobb a mostaninál, főleg ugye akkor azért sokkal több turista, szurkoló lehetne egy-egy helyszínen, illetve akkor sincs annyi más sportesemény...

De ez a mostani decemberi, ill. januári/ februári időpont sem rossz annyira.

 

 

Előzmény: FaberK (8313)
FaberK Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8314
Csak elfogadom, hogy nálunk - és Európa nagy részén - a foci az elsődleges sportág. És elfogadom, ha emiatt néha kedvezőtlenebb időpontban (mondjuk péntek délután) van a meccs. Persze könnyen beszélek, én el tudok menni akkor is.
Előzmény: Törölt nick (8311)
FaberK Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8313
Sztem a foci Eb, foci Vb előtti hónap, vagyis a páros évek május eleje, illetve a páratlan évek május vége-június eleje alkalmas lehetne. Aztán az olimpia évében hanyagolni kéne az Eb-t, vagy a focihoz hasonlóan lehetne négyévente vb, kétévente a páratlan években Eb.
Előzmény: fafa211 (8309)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8312

Vitatkozol az igazságtartalmán?! Idág kell elolvasni:

"A Blikk hozzászólásaban találtam egy érdekeset"

Előzmény: imoT (8310)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8311
Igen, mást mond a szívem mint az eszem. Lehet szombaton kevesebben néznék mint pénteken, evidens hogy a TV közvetítés az jó, de attól még számomra kellemetlen. Ja, az állandó idősáv az meg a lehető legjobb lenne, rég álmodunk róla. De Te se mondd hogy felhőtlen az örömöd, mennyivel kevesebb ember tud odaérni Győrből péntek délután 4re mint szombaton?
Előzmény: FaberK (8308)
imoT Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8310
Az, hogy az Era nem lesz a szűk keret tagja már korábban eldőlt. Jegyet meg ki adjon neki? A Boki, vagy a Szilárd? Ez kinek a felelőssége? Biztos ez is a Dunaferr miatt van...
Előzmény: Szabotibor78 (8307)
fafa211 Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8309

Teljesen egyetértek ezzel a gondolatmenettel!

 

Hasonló logikával döntött anno az EHF és az IHF a világversenyek decemberi, illetve januári/februári időpontjáról! (Más kérdés, hogy turisztikai szempontból abszolút kedvezőtlen az időpont...)

Sajnos egyelőre csak ekkor tud igazán a kézilabda a médiában helyet követelni magának... Lásd pl. az Eb még az Eurosporton is szerepelt!

 

Előzmény: FaberK (8302)
FaberK Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8308

Még nem olvastam a hozzászólásod, őszintén sajnálom, ha nem tudsz eljönni, de reméljük, mégis meg tudod oldani.

Azt viszont fenntartom, hogy ráférne a kézilabdára egy állandó idősáv a tévében, és erre a péntek alkalmasabbnak tűnik, mint a szombat.

Előzmény: Törölt nick (8306)
Szabotibor78 Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8307

A Blikk hozzászólásaban találtam egy érdekeset:

 

" egy másik kézis 2004. 12. 20. 08:15 #46

Akkor mit szoltok ahoz,hogy a Radulovics kijelentette:csak a Nagy Ivettel játszik együtt,és ezért a Kirsnert egy nappal az EB. elött kirakták a csapatból.Tették ezt úgy,hogy még egy jegyet sem adtak neki.Az FTC szakosztály-igazgatójának kellet felhívnia a szövetséget,hogy azért ne alázzák már meg a játékost. A Farkas Ági szintén csak telefon hívások után tudott bejutni. A nagy szigorban az volt a legfontosabb a lányoknak,hogy kiszökjenek szolizni. Na mindegy, tényleg szép a bronz is.És ezt nem ironikusan mondom."

 

 

Az ilyen beírásokat nem tudom hova tenni. Nem közvetlenül gyalázkodó, nem ír feltünő ostobaságokat, és belsőnek feltüntetett információkat "szivárogtat ki" már ha igazak. A végén meg elismeri az eredményt. Ezekről szeretném én tudni, mint mezei szurkoló, hogy mennyi valóságalapjuk van.

Valószínüleg semmi, de arra jó, hogy "keverje a szart".

Törölt nick Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8306

Szombati meccset áttenni péntekre a közvetítés miatt az szerinted jó? Majd meglátjuk mi lesz azon a napon a sport1en. Örülök én neki hogy közvetíti azt a meccset a TV, de emiatt a változás miatt sokan nem tudnak kimenni a meccsre, hadd legyünk már felháborodva.

(Bár veszettül gondlokodom hogy a felnőtt ott tudnék-e lenni, de elég kilátástalan)

Ha megőrzi ezt a szokását a sport1, örülni fogok.

Előzmény: FaberK (8302)
Szabotibor78 Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8305
Nem is arra értettem. De pár olyan szurkoló, aki kinn lenne nem fog tuni kimenni a meccsre! Lásd alább.
Előzmény: TamZoli1 (8304)
TamZoli1 Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8304
Azért én mondjuk nem félek attól,hogy a Győr,Dunaferr,FTC hazai meccsein tartani kéne attól,hogy nem lesz teltház!Főleg ha ezek a csapatok pont egymás ellen játszanak majd!
Előzmény: Szabotibor78 (8303)
Szabotibor78 Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8303

Valamit valamiért.

Azért reklamáltunk, hogy legyen képernyőn az NB 1. A Sport1 végül megcsinálta. Ha ők nem, akkor senki! Így szerintem még talán hálásak is lehetünk.

De úgy látszik ez a helyszíni nézőszám rovására megy.

FaberK Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8302

Sztem nem rossz a péntek este. A sporttal elkényeztetett tévénézőnek a péntek este az, amikor igazából nem láthat semmilyen jeles sporteseményt a tévében (talán az időnkénti 1-1 francia focimeccset leszámítva), így ez lenne az a nap, amikor a kézilabda lehetne a fő esemény.

Épp ezért is javasoltam már hónapokkal ezelőtt a kéthetes ritmusban a péntek-kedd-vasárnap rendezendő fordulókat (férfiak, nők egymást elkerülve, így minden kedden, pénteken, vasárnap(?) kerülhetne kézilabda a tévébe.

Előzmény: attus germanicus (8299)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8301

Nem is mondok rá semmit. De elszívok 2-3 cigit kapásból. Legyek ott péntek délután 4re. Hát ilyen a világon nincs:((((( Ki kell hagynom pont ez a meccset a sport1 miatt....... Köszönöm.

Előzmény: attus germanicus (8299)
attus germanicus Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8300
Ja, csak a lényeget felejtettem ki: az új időpontban természetesen én nem tudok kimenni a meccsre... (Bár ez a téma itt OFF, csak a tévék miatt írtam be.)
Előzmény: attus germanicus (8299)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!